Not logged in. · Lost password · Register
Forum: Play By Forum / Twórczość własna Dyskusje RSS
Gracze
a tak jakoś :D
lopata #1
Member since Feb 2007 · 523 posts · Location: Czy to ważne?:P
Group memberships: Użytkownicy
Show profile · Link to this post
Subject: Gracze
Tak więc trzeba będzie w minimalnym stopniu stworzyć te postacie(proponuje chociaż na kartce byście pisali co umiecie, ułatwi wam to szukaniem rozwiązań w sytuacjach)
1.Tak więc musze znać rasy jakimi chcecie grać, żebym nie musiał pisać o wszystkich rasach wszystkiego.
2.Wzrost, waga,płeć, kolory oczu i włosów, wiek, opis postaci(postura,ubiór bez uzbrojenia itp.), imie.
3.Znak gwiezdny(dodaje klimatu więc w razie nowych graczy nieznających wogóle gry, podam liste tych znaków), miejsce urodzenia(to samo co ze znakiem gwiezdnym).
4.Profesja(liste tez podam jak kto niema podręcznika)
5.Każdemu podam jego umiejętności i zdolności(chyba, że co niektórym dam wybór, to wtedy sami decydujecie co wolicie bardziej z podanych przezemnie danych)
6.Ekwipunek też ja podaje graczom
7.Historie postaci możecie mieć już ułożoną jednak JA chce ją poznąć na samym końcu tworzenia postaci(czyli po ukończeniu 6 pkt :-p )

To by było na tyle. Czekam na odpowiedzi ;-)

Edit:
Jeśli zamierzacie zachować tajemnice między sobą i poznawać się w trakcie sesji pisać te rzeczy na PW, lub co lepsze na komunikator
"...a ścieżka, którą podążać będą zaścieli trawy krwią bezbronnych i niewinnych. Szczątki ludzkie wskrzeszać będą do swych armii aż do upadku wszelkiego życia. Nim słońce..."

Same plusy...a minusy to też plusy;)
This post was edited 3 times, last on 2007-08-20, 11:00 by lopata.
DarkEden #2
Member since Jan 2007 · 262 posts
Tez wchodze, w koncu to ja wymyslilem przeciez :D
Ale mam jeden warunek NIC nie bedzie robione na gg. Za duzo juz gralem w pbfy i wiem ze jak tylko sie zaczyna na gg to potem sie godzinami siedzi nad sesja i w koncu, bo gg jest mobilniejsze to coraz czesciej gesciej sie na gg robi wszystko. Potem z sesji pbf robi sie sesja pbgg, a na koncu MG ktory poswieca sesji czasu x^liczba graczy rezygnuje i przepada z kretesem czemu trudno sie dziwic. Wchodze w to tak jak Zorran, ale jedyna dopuszczalna platforma gry to forum, ewentualnie maile do pm. Popza tym nie mam czasu na gg no i moj numer jest zastrzezony :-p
[Image: http://img11.imageshack.us/img11/6373/projekt4084gc.jpg]
lopata #3
Na komuniatorze chce polegać w kilku momentach:
-Gracz chce znać zawartość notatek i informacji wyłącznie dla siebie(wtedy składa taką prośbę)
-Tworzenie postaci(to przez komunikator jest szybszy sposób, ale na upartego można to zrobić za pomocą PW lub meili :-D
"...a ścieżka, którą podążać będą zaścieli trawy krwią bezbronnych i niewinnych. Szczątki ludzkie wskrzeszać będą do swych armii aż do upadku wszelkiego życia. Nim słońce..."

Rogal #4
Member since Jan 2007 · 137 posts · Location: Mrągowo
Ja już potwierdziłem na tlenie chęć gry. Postać postaram się stworzyć w najbliższej wolnej chwili.
"Ostateczne poświęcenie kapitana i jego rycerskiej braci nie pozwoliło na triumf wroga."
Yossa #5
Member since Jan 2007 · 145 posts · Location: Gdańsk
Również dołączyłem.
FABRICATI DIEM, PVNC!
lopata #6
Niezbędnik gracza
to co będzie potrzebne dla "nowych graczy" i dla tych co chcą mieć to  w kolekcji książek :-p

Gaeth #7
Member since Aug 2007 · 62 posts
Mam nadzieje, ze to bedzie DUZA sesja -> Olbrzymie jest lepsze od wielkiego :D
Wchodze w to swoimi olbrzymimi buciorami... wycieraczki nie widzialem, chyba pies zjadl... tak, to musialy byc te klaczki...
Ja GAETH, ja... Ja GŁODNY... Przygód!
Reynevan #8
User title: Wieczny student
Member since Jan 2007 · 166 posts · Location: Te tamte
nie wiem czy nie doczytalem ale czy my gramy wg zasad nowego podrecznika Warhammera?
czy beda jakies karty postaci?
gdzies tam mam caly podrecznik w jpeg jakby co ;)
Czym byłby świat bez wyobraźni...
lopata #9
w szczególności będzie to 2 edycja, ale ja dla własnych ubarwień będe korzystał z podręcznika z 1 edycji.

Tariq #10
User title: Przyjaciołom ELO
Member since Jan 2007 · 131 posts · Location: Częstochowa
też się na to piszę
lopata #11
Zamykam rekrutacje ale tylko dlatego, że mam 6 graczy i boje się, że mógłby nieogarnąć wszystkiego. Oto lista graczy:
-Tariq
-DarkEden
-Rogal
-Yossa
-Gaeth
-Reynevan
jeśli ktoś się wykruszy wznowie nabór.
Tak więc czekajcie na start sesji.W miare szybko mi to idzie więc powinienem na wieczór zastartować.
Uwaga!
Podjąłem decyzję(niestety) co do Reynevana. Nie usprawiedliwiał własnej nieobecności i dość długo już nieodpowiada nawet na gadulcu co się z nim dzieje.Wielokrotne próby skontaktowania się internetowo z tym graczem były niemożliwe. Postanowiłem uśpić/usunąć go z sesji. Do jutra macie czas by się wypowiedzieć na ten temat. Zastępczym graczem ma być Robar.
Uśpienie= gracz zostanie zahibernowany do czasu aż ustabilizuje się internetowo.
Usunięcie= wykluczenie z sesji do czasu następnej rekrutacji.

DarkEden #12
Member since Jan 2007 · 262 posts
Mi tam obojetnie i tak nigdy go nie lubilem. zemsta za mojego pickupa  :-D  :-D  :-D
Nie wiem co tu jeszcze napisac, tak serio to niech mg zrobi tak zeby bylo dobrze :D
[Image: http://img11.imageshack.us/img11/6373/projekt4084gc.jpg]
Reynevan #13
User title: Wieczny student
Member since Jan 2007 · 166 posts · Location: Te tamte
właściwie to tez mi dzialał na nerwy :P
Sorka ze nie dalem znac wczesniej udanej wyprawy :]
Czym byłby świat bez wyobraźni...
Close Smaller – Larger + Reply to this post:
Verification code: VeriCode Please enter the word from the image into the text field below. (Type the letters only, lower case is okay.)
Smileys: :-) ;-) :-D :-p :blush: :cool: :rolleyes: :huh: :-/ <_< :-( :'( :#: :scared: 8-( :nuts: :-O
Special characters:
Go to forum
This board is powered by the Unclassified NewsBoard software, 20120620-dev, © 2003-2011 by Yves Goergen
Page created in 148.4 ms (94 ms) · 128 database queries in 12.4 ms
Current time: 2020-08-14, 18:27:48 (UTC +01:00)