Not logged in. · Lost password · Register
Forum: Wanderer Game Offtopic RSS
Filmoteka
skoro jest muzyka to czemu nie..
Page:  previous  1  2  3  4  5 ... 11  12  13  next 
Morgue #31
Member since Jan 2007 · 19 posts
Group memberships: Użytkownicy
Show profile · Link to this post
In reply to post ID 12367
Powtorze sie co do niektorych a moze co do wiekoszosci ale to sa naprawde swietne i warte polecenia filmy :D

- Fight Club - dla mnie genialny, widzialem kilka razy, mozna przemyslec swoje dotychczasowe pojmowanie wielu spraw :D przeczytalem tez ksiazke na podstawie ktorej zostal nakrecony albo na motywach ktorej zostal nakrecony, juz nie pamietam :D Fight Club Chuck Palahniuk :) Polecam oczywiscie ;D

- Pulp Fiction - klasyk :D kilka razy widzialem i tutaj juz zdaje sie ktos omawial a nawet jesli nie to trudno, warto obejrzec i tyle :P nie ma co sie rzwodzic xD 

- Leon Zawodowiec - film na ktorym zawsze placze i sie tego nie wstydze :) Swietne kreacje Jeana Reno (nie wiem jak sie pisze) Natalie Portman (tez nie wiem) i Gary'ego Oldmana (podobnie xD). znakomity :) Fajne sceny, muzyka! szczegolnie na koncu kiedy to placze ;D

- My dzieci z Dworca ZOO - cieezki ;] i chyba wole ksiazke, tak moim zdaniem lepsza bo tez przeczytalem :D ale i tak polecam jak ktos ma ochote sie torche zdolowac :D

- Efekt Motyla - juz dawno widzialem ale cos mi sie kojarzy ze dobry :D nie no wiem ze dobry bo dorby :D ciekawy pomysl :) odnosnie sequela sie nie wypowiadam bo nie widzialem i w ogole jestem przeciwny takiemu czemus. podobno mieli robic Pulp Fiction 2 xD wara mi od tego :D

- Requiem dla snu - mmm film z gatunku: po jego obejrzeniu nie wiesz kim jestes i masz dlugo otwarta buzie ;D nie wiesz o co chodzi i jest generalnie rozpier... xD tak przynajmniej mialem :D swietna muzyka :) mam tez sciezke dzwiekowa z niego ktora rowniez polecam :) mam ochote go obejrzec jeszcze raz ale jest taki ze wymaga okolicznosci :D ktorych niestety ostatnio mi brakuje. ambitny jest i pierze mozg wiec jak najbardziej ogladac! jak ktos jeszcze nie widzial a ma mozliwosc

- The Premonition - niedawno sciagnalem, z Sandra Bullock (bla bla wiadomo ze nie wiem jak sie pisze bo po co mi to) znaczy yy nie sciagnalem oczywiscie tylko widzialem, normalnie patrze na dysk a tam film nie wiem skad xD wiec obejrzalem :P no i fajny bo ja generalnie nie lubie czegos takiego jak horrory wiec ogladam thrillery czasem. no i jest ciekawy pomysl z przedstawieniem wydarzen, jakas inwersja czasowa czy tam zachwianie chronologii nie wiem dokladnie jak to sie nazywa, mniej wiecej jak w Pulp Fiction :) Ale jest niezly mozna obejrzec i trzyma w napieciu jak nie wiem przynajmniej mnie :D ale ja to jestem wrazliwy wiec sie nie sugerujcie :D xD

- Tupac: Resurrection - no coz.. jesli kogos interesuje ten artysta to jest to dobry dokument :) mnie interesuje wiec polecam :P nie rozpisuje sie juz tak xD w kazdym razie jest przedstawiona troche biografia Tupaca troche koncepcja Thug Life no i takie tam :P Ciekawie zrobiony, wiele starych jakis zdjec i wypowiedzi Tupaca. W formie wywiadu jest jakby. ciekawy bardzo :)

- V jak Vendetta - mmm swietny dzieki monologom i kreacji V :) naprawde piekny i az chce sie plakac :) z poczatku myslalem ze to taka bajeczka kolesi od Matrixa ale pozniej obejrzalem i wow to jest niezly shit :D w sensie jak najbardziej pozytywnym :D

- Memento - hyhh obejrzalem kilka dni temu dopiero choc to nie nowy film. reakcja podobna do Requiem xD rozwalił mnie i tyle! Warto warto!! :D swietnie zrobiony :) fajne sa takie filmy w ktorych wydarzenia nie sa pokazane w kolejnosci :D ten to w ogole chyba sobie obejrze od tylu :D

- Infiltracja - hmm niby oskarowy jakis, obejrzalem po Memento i powiem szczerze ze fajny, rozrywkowy xD ale nic wielkiego ;] niezle sie to ogladalo ale bez polotu jakis taki. i koncowka mnie rozczarowala bo niejako najlatwiejsze rozwiazanie :D no ale moze to przez to ze Memento byl najpierw a ten to jest dopiero killer ;D a Kiler w ogole fajny :)

- 21 Gramm - kolejny film w stylu: rozwala na male kawaleczki :D to jest mocna rzecz, bez kitu, obczajcie sobie na jakims filmwebie czy cos. mega film warto obejrzec!

- Ghost in the Shell -  zajebisty klasyk no co ja powiem :P troche zamulasty moze sie komus wydac ale mnie to urzeklo wlasnie, nie ze tylko akcja akcja zeby w kazdej minucie zawrzec jak najwiecej jak w jakis typowo amerykanskich 'tanich' drogich ale tanich :D filmach :D tylko takie jakies pokazywanie miasta przez 5 min i nic xD czegos co nie jest zwiazane z akcja niby bezposrednio D: swietna muzyka, sciezke tez mam i tez polecam :D tez zamulasta :P i tez piekna :) jak caly film. a niby tez jakas kwestia ducha i ciala tam sie pojawia jakis dualizm kartezjanski czy cos xD ambitnie. tez przydaloby sie jesccze raz obejrzec xD

ojojoj zjecie mnie za takiego posta xD ale trudno :D wiem ze pewnie nikt tego nie przeczyta i bede sie czul jak jakies dziecko ktore pisze pisze zeby sie wygadac a nikt nawet tego nie przeczyta i wszyscy maja w d.. takie posty dlugie. wiem bo jak kiedys widzialem Zorannowe posty to od razu przewijałem xD haha wydalo sie ;P

Dobra to jakis lajt teraz:

- Wakacje Jasia Fasoli - niedawno zassalem, obejrzalem i z usmiechem na twarzy zaczalem ogladac nastepny xD ostatnio sporo filmow ogladam ;D generalnie Jas Fasola to taki ziomek co zawsze usmiech we mnie wzbudzi chocby samymi minami :D no i tak wlasnie bylo tym razem, zero slow praktycznie ale i tak smieszne akcje :) koncowka patetyczna do bolu i skaszaniona moim zdaniem ;] cos z tymi koncowkami maja problem ludki od filmow xD

- How High aka Super Zioło - hehe jak ktos sie interesuje jaraniem to zajebisty film :D luzny i mega klimaciarski :D mial byc lajt to jest lajt :P kojarzy mi sie z wakacjami, smieszni kolesie, smiesznie generalnie :) jak sie oglada to az czuc zapach ziółka ;D

- Listy z Iwo Jima - to nie lajt raczej, jeszcze nie obejrzalem, jest nastepny w kolecje

ciekawe czy ten post bedzie tak dlugi jak mi sie wydaje ze jest xD hmmm oczywiscie pominalem mnostwo filmow :D

Dzien Swira, Krotki film o zabijaniu byl fajny, klasyki jak Mis czy Rozmowy kontrolowane, Twierdza, Adwokat Diabła, Meska Gra, (Al Pacino jako aktor generalnie jest mistrzem xD ) hmm nie wiem nie przypominam sobie teraz ale jak sobie przypomne to napisze :D albo jak cos nowego zobacze :P Ghost ridera tez widzialem ale za bardzo bajeczka jak dla mnie :P hmm cos o malpach bylo fajne 12 malp? znacz nie o malpach oczywiscie xD a dobra nie chce mi sie juz ;D

dupa nie umywa sie do Zorannowych :P troche dlugi ale bez szalenstw jednak, popracuje nad tym :P
This post was edited on 2007-06-13, 21:47 by Morgue.
maRcus #32
Member since Feb 2007 · 1838 posts · Location: Łódź
Quote by Morgue:
..znaczy yy nie sciagnalem oczywiscie tylko widzialem, normalnie patrze na dysk a tam film nie wiem skad xD wiec obejrzalem :P

Myślałem, że tylko ja tak mam ;-)
Grogan Dwarf Mercenary 304 lvl
Mordred Lothor Human Invader 279 lvl
Milla Human Paladin 191 lvl
Isabell Human Priest 176 lvl
Belian Dwarf Guardian 143 lvl
Dinnaroth Elf Battlemage 135 lvl
lopata #33
Member since Feb 2007 · 523 posts · Location: Czy to ważne?:P
Widze że co niektórzy interesują się mangą i anime:
Dla miłośników Japonii

Horror=>przetałem oglądać gdy zrobiły się nudne(czyt. bardzo dawno temu)
Sensacja=>czyt. akcja, przygodowy, tak to pomieszane że co recenzja ten sam film w innej kategorii
Komedie=>łykam wszystkie(lecz nie wszystkie są na prawdę śmieszne np. "Wakacje Jasia Fasoli", żart już raz wykorzystany nie śmieszy jako odświerzany. Już lepiej obejrzeć starą wersję danych skeczy i będzie zabawniejsze)
Fantasy=>Wszystkie(nawet te okropnie beznadziejne)tu dorzuce:
-Gryphon
-Eragon
SF=>większość
-SW wszystkie części(nowe jak zwykle gorsze od starszych wersji)
-Star Gate. Serial dobry choć przydługi ale taka rola tasiemców. Ma nawet odsłony w 3 seriach Atlantydy.
Bajki=>ze względu na dziewczyne: wszystkie(niewiem po co nawet dobranocki ona chce oglądać) :P
Dramat=>Shit jakiego mało. Jeśli film był beznadziejny czytam czy czasem nie jest to właśnie ten gatunek, a później już wiem czemu film mi się niepodobał :D
Western=>kiedyś oglądałem, nieżałuje, ale już jakoś niemam czasu na oglądanie powtórek. Ledwo nadążam z nowościami.
Romansidła=>na szczęście nie muszę tego oglądać(chyba że jest to komedia to wtedy patrz wyżej)
"...a ścieżka, którą podążać będą zaścieli trawy krwią bezbronnych i niewinnych. Szczątki ludzkie wskrzeszać będą do swych armii aż do upadku wszelkiego życia. Nim słońce..."

Same plusy...a minusy to też plusy;)
Jabcok #34
User title: Szary człek
Member since Jan 2007 · 1151 posts · Location: Domek/Wioseczka/Breslau
re: Morgue:
Post porównywalnej długości do zorannowych, ale w jednym bije zorannowe: ilość uśmieszków

Do tych filmów dorzucam:
-Raport mniejszości
-Tożsamość Bourne'a
[Image: http://omegateam1234.webpark.pl/127.jpg]
"When I think of how a guidestone led the Kharak population onto their epic quest, I suspect my life needs one." Znalazłeś!
Grygor #35
User title: stary pieprzony marudzący tetryk
Member since Jan 2007 · 2066 posts
Group memberships: Animatorzy, Graficy, Skrybowie, Użytkownicy
90% z tych co już zostały tu wymienione

Dołożę tylko :
"Czas apokalipsy" Chyba najlepszy film o wojnie w wietnamie! ...ogólnie jeden lepszych filmów w historii.

"Wróg u bram" Film warty oglądnięcia... w skrócie opowiada o walce 2 snajperów, ruska i szwaba pod staliningradem :D i choć ciągnie propagandą na kilometr to buduje niezły klimat :D
[Image: http://img3.imageshack.us/img3/3530/wilczyuserbar5b.png]
maRcus #36
Member since Feb 2007 · 1838 posts · Location: Łódź
Z wojennych filmów to niezwykłe wrażenie wywarły na mnie: już wymieniony Szeregowiec Ryan, Wróg u Bram (gdzie niezwykle precyzyjnie pokazano absurd propagandy i realiów wojny od strony Ruskich), i oczywiście 9 Kampania- rosyjski film bodajże z 2006 roku o wojnie w Afganistanie, oczywiście gorąco polecam (dziwię się, że ten film nie zabroniono pokazywać w Rosji..)
Grogan Dwarf Mercenary 304 lvl
Mordred Lothor Human Invader 279 lvl
Milla Human Paladin 191 lvl
Isabell Human Priest 176 lvl
Belian Dwarf Guardian 143 lvl
Dinnaroth Elf Battlemage 135 lvl
Kaniponk (Administrator) #37
Member since Jan 2007 · 1796 posts · Location: UTG
Group memberships: Administratorzy, Animatorzy, Global Makers, Strażnicy, Użytkownicy
film 9 kompania powstal wlasciwie na zamowienie wladz - chodzilo o to samo co w rambo. mimo przegrania wojny (tu afganistan, tam wietnam) pokazac dzielnosc, prawosc i meznosc wlasnego zolnierza, w obliczu zlych niedobrych wrogow
Be the kind of player that when your fingers hit a keyboard each morning, Vandhall says:
"Oh crap. He's up"
merowe #38
User title: Smutny
Member since Jan 2007 · 2166 posts · Location: Zamość
Group memberships: Strażnicy, Użytkownicy, Zdarzeniowcy
-remember the titans- film na faktach o drużynie footbollowej, dający rasistom dużo do myślenia :) polecam
Wenegor #39
Member since Jan 2007 · 463 posts · Location: Mokrzyska
Idiokracja - Najbardziej debilna komedia jaka widzialem xD POLECAM! ;-)
[Image: http://images30.fotosik.pl/165/9d3e0c1867174e9fm.jpg]
ch*j
theblackknight #40
User title: Taki tam rycerzyk...
Member since Feb 2007 · 58 posts · Location: Oryginalnie Tczew. Teraz Londyn
Group memberships: Skrybowie, Użytkownicy
Ja bym dorzucil Kill Bill Vol1...(volume 2 nie byl az tak dobry moim zdaniem), Heat(ten z Al pacino) i Bylismy zolnierzami... A, i top gun...(chce byc pilotem :P a wiec obowiazkowy) Ocean's 11,12,13 tez mi sie podobalo... 300-fajneeeeeee....
jak wroce do anglii to zerkne na polke z dvd, to wam jeszcze napisze bo po prostu nie pamietam(skleroza):-p
Giermek Bartolomeo Lvl 30
ID: 3089

Reynevan #41
User title: Wieczny student
Member since Jan 2007 · 166 posts · Location: Te tamte
Teppic ja w Scarlett J kocham sie od " Zaklinacza koni" czyli od baaardzo daawna :P
Ta nowa muza Woodego jest dla mnie mieszanka seksapilu i inteligencji a to wg powiedzenia ze jak cos jest piekne i madre to jest to na pewno mezczyzna ;) daje mi wiele do myslenia.

Co do Tarantino tonie pozwolil nam zbyt dlugo ogladac samych starych dziel po raz eNty
Kto widzial Death Proof? Nie zabraklo w nim kobiecych stop, muzyki ktora wlasnie "sciagam" z polki w empiku ;) i tego zwrotu akcji ktorego wogole sie nie spodziewamy.
Prosta fabula i cala reszta daje mi swiete poczucie pewnosci ze ten rezyser kocha stare kino tak jak JA.
Spodobal mi sie fragment recenzji

Quote by Krzysztof Michałowski:
[...] żeby czasem na ekranie pojawiła się krwawiąca, urwana noga; chcemy pościgów i mocnych dialogów; chcemy rozrywki, seksu i przemocy w kinie. Coś w tym złego? A kogo to obchodzi. Niech na to pytanie odpowie psycholog, psychoterapeuta albo duchowny. Powiedzmy sobie, że lubimy to wszystko, bo lubimy kino i emocje, jakie nam ono daje. I oto właśnie chodzi. To znak, że jeszcze żyjemy.
Czym byłby świat bez wyobraźni...
Wenegor #42
Member since Jan 2007 · 463 posts · Location: Mokrzyska
Wlasnie obejrzalem Borata... jest w tym filmie kilka scen z ktorych mozna sie posmiac, ale jest tez kilka bardzo niesmaczych scen. Tak ogolnie film robi wrazenie jakby byl robiony dla ludzi uposledzonych psychicznie... ;-)
[Image: http://images30.fotosik.pl/165/9d3e0c1867174e9fm.jpg]
ch*j
Miglanc #43
User title: Warlike Archer
Member since Jan 2007 · 927 posts · Location: Częstochowa/Wrocław
Te niesmaczne sceny są właśnie najśmieszniejsze, nie widzę nic w tym upośledzonego.
Reprezentuję Bałwanów.
Mef #44
User title: Uczeń Mistrza Małodobrego
Member since Jan 2007 · 877 posts · Location: Marchewkowe Pole
Group memberships: Strażnicy, Użytkownicy
Ja Borata ogladalem na 5 (slownie: piec) podejsc. Raz przerywalem zniesmaczony, drugi raz znudzony, potem zmeczony i tak w kolo. Nie bardzo wiem, czym tam sie zachwycac. Sa smieszne sceny, ale nie jakies bardzo smieszne, sa pseudo-do-zastanowienia, ale wszystko jakies takie... Zmeczylem w koncu film, ale po ostatniej scenie skasowalem go jak najszybciej z kompa, bo grozil resetem, padem systemu i strajkiem glodowym, jesli tego natychmiast nie uczynie ;]
[Image: http://bularca.ro/erep_tools/signature/1240028.png]
[Image: --rysunek na zapas--http://img367.imageshack.us/img367/6677/whatcolorisblueml0.jpg]
Orlica #45
User title: Pierwsza rycerka Idarionis
Member since Jan 2007 · 917 posts
Group memberships: Global Makers, Strażnicy, Użytkownicy, Zdarzeniowcy
http://www.joemonster.org/filmy/4930/Saper-The-Movie

Ponoć to ma być jeden z hitów tego roku  :-D  :-p
[Image: http://img6.imageshack.us/img6/6512/wandii4.png]

Close Smaller – Larger + Reply to this post:
Verification code: VeriCode Please enter the word from the image into the text field below. (Type the letters only, lower case is okay.)
Smileys: :-) ;-) :-D :-p :blush: :cool: :rolleyes: :huh: :-/ <_< :-( :'( :#: :scared: 8-( :nuts: :-O
Special characters:
Page:  previous  1  2  3  4  5 ... 11  12  13  next 
Go to forum
This board is powered by the Unclassified NewsBoard software, 20120620-dev, © 2003-2011 by Yves Goergen
Page created in 297.8 ms (220.8 ms) · 150 database queries in 67.6 ms
Current time: 2019-07-18, 00:01:06 (UTC +01:00)