Not logged in. · Lost password · Register
Forum: Wanderer Game Offtopic RSS
Filmoteka
skoro jest muzyka to czemu nie..
Page:  1  2  3 ... 11  12  13  next 
maRcus #1
Member since Feb 2007 · 1839 posts · Location: Łódź
Group memberships: Użytkownicy
Show profile · Link to this post
Subject: Filmoteka
Sobie pomyślałem, że taki temacik byłby całkiem przydatny, bo mam czasami dylemat: co obejrzeć wieczorem z dziewczyną, czy samemu, czy na co pójść do kina itd. Więc można by dzielić swoim zdaniem na temat określonego movie;-) Ja ostatnio z fajnych filmów obejrzałem tylko 88 minut z rewelacyjną rolą Ala Pacino i Next z Nicolasem Cagem. Ciekawe jaki będzie Ocean's 13..

P.S.Chyba że topic ten jest niezgodny z polskim prawem, więc w związku z tym proszę o jego usunięcie.. Sam nie wiem już co w tym kraju jest, a co nie jest zgodne z prawem..
Grogan Dwarf Mercenary 306 lvl
Mordred Lothor Human Invader 282 lvl
Milla Human Paladin 194 lvl
Isabell Human Priest 179 lvl
Belian Dwarf Guardian 148 lvl
Dinnaroth Elf Battlemage 137 lvl
This post was edited 2 times, last on 2007-06-13, 22:20 by maRcus.
Orlica #2
User title: Pierwsza rycerka Idarionis
Member since Jan 2007 · 917 posts
Group memberships: Global Makers, Strażnicy, Użytkownicy, Zdarzeniowcy
Póki co to jest chyba zgodne z prawem... i było na starym forum :)

Fajne filmy... na pewno te na podstawie książek Kinga (Skazani na Shawshank - genialne)

Polecam też filmiki z Focusa - jedyna gazeta, która daje naprwde kultowe hity
[Image: http://img6.imageshack.us/img6/6512/wandii4.png]

[Image: http://img3.imageshack.us/img3/3530/wilczyuserbar5b.png]
maRcus #3
Nie wiem, czy ktoś zna rosyjską część tej fabuły.. np. hit ostatnich miesięcy- Dzienna i Nocna Straż (Wieczorna w przygotowaniu)- jeden z najlepszych filmów, jakie widziałem ever. A z takich lajtowych to fajna komedyjka z Umą Thurman i Meryl Streep "Prime". Niby komedia romantyczna, ale uśmiałem się jak cholera  :-D   Więc stwierdzam, że czasem można się poświęcić i obejrzeć z kochaną osobą jakiś "babski" film  ;-)
Teppic d'Villazon #4
User title: Złowrogi Tłumacz
Member since Jan 2007 · 3183 posts · Location: Półleżące
Group memberships: Animatorzy, Global Makers, Graficy, Skrybowie Mod, Użytkownicy, Zdarzeniowcy
W mojej filmotece są dwie rubryki. Jedną zajmują filmy ambitne, drugą kultowe. Czasem zdarzy się coś co zajmuje obie rubryki, wtedy jest misiowo.

Filmy, które ukształtowały moją psychikę, posegregowane wpływem na nią:
- Pulp Fiction (hail Tarantino)
- Joe Black
- Między piekłem a niebem (zdaża wam się ryczeć na tym samym filmie, ilekroć obejrzycie?)
- Piraci z Karaibów (pierwszy przypadek, żebym nie mógł zjechać którejś części tryptyku)
- American Beauty
- Siedem
- Zielona Mila
- Od zmierzchu do świtu (Robert Rodriguez na smyczy Tarantino)
- 4 pokoje (4 reżyserów, m.in. Tarantino i Rodriguez właśnie)
- Leon zawodowiec
- Urodzeni mordercy (Oliver Stone)
[Image: http://img510.imageshack.us/img510/5030/vincent2.gif]
Teppic[547] | Valence[5829] Jon Doe[6206] | Vlad[2392] | Burch[878] | Lord Myron[602]
[Image: http://images30.fotosik.pl/165/9d3e0c1867174e9fm.jpg]
merowe #5
User title: Smutny
Member since Jan 2007 · 2166 posts · Location: Zamość
Group memberships: Strażnicy, Użytkownicy, Zdarzeniowcy
dorzucę coś od siebie, a jak mi sie coś jeszcze przypomni to dopisze:
-resident evil: domena zła
-królestwo niebieskie
-300
Michalero (Former member) #6
No profile available.
Link to this post
JA polecam Freedom Writer's. Jak nie szanujecie innych pooglądajcie, jak szanujecie to też możecie zobaczycie jacy wielcy jesteście ;) polecam kawałek jak chłopak czyta o wakacjach <płacze>. Tyle

PS.Film na faktach.
Frytha #7
Member since Jan 2007 · 535 posts · Location: Radom
fight club
requiem for a dream (nie rubika :P )
Pi

nic dodac nic ujac ;]

edit: jednak zobaczylem ze tak jakos bidny ten post wiec dodam

ze te filmy dzialaja na czlowieka szczegolnie dwa pierwsze, dlugo po zakonczeniu nie moglem zamknac buzi z wrazenia :P siedzialem patrzylem na napisy ze szczena w dole ;]

dodam jeszcze american history X

swietna rola edwarda nortona
This post was edited on 2007-06-12, 19:24 by Frytha.
Urdithandara #8
Member since Jan 2007 · 1172 posts · Location: ZAMOŚĆ!!
Group memberships: Skrybowie, Użytkownicy
To ja dodam jeszcze 'The Butterfly Effect'
i... lekka zaćma... jak będę bardziej dysponowany to coś dodam...
Zorann (Administrator) #9
User title: Ten który czuwa
Member since Jan 2007 · 4834 posts · Location: http://www.zmm.ow.pl/mapa.jpg
Group memberships: Administratorzy, Animatorzy, Global Makers, PBF Game Master, Strażnicy, Użytkownicy
In reply to post #1
Quote by maRcus:
P.S.Chyba że topic ten jest niezgodny z polskim prawem, więc w związku z tym proszę o jego usunięcie.. Sam nie wiem już co w tym kraju jest, a co nie jest zgodne z prawem..
Niezgodne z prawem? Oznajmiam wszem i wobec, ze tutaj nie obowiazuje ani polskie, ani tez rosyjskie, amerykanskie, zuluskie, grenlandzkie, filistynskie czy zadne inne prawo. Tutaj ja stanowie prawo (ModKa: Chcialbys ;) ) i nawet Chuck Norris mi nie podskoczy w moim realmie. A ja mowie, ze temat nie narusza prawa. Oczywiscie zastrzegam sobie prawo do zmiany zdania ktore uzasadnie wlasnym widzimisie :D

Co do tematu to polecam... hmm, albo wymieniliscie, albo tez wymienicie, wiec polecam cos mniej znanego (chyba) o czym mozecie nie wiedziec/zapomniec: "Telefon" z 2003r. Efektow specjalnych na dobra sprawe nie ma... Przez niemal caly film glowny bohater siedzi w budce telefonicznej... Jakby tu jeszcze zachecic ( :D ) ... No tak. Film konczy sie po siedemdziesieciukilku minutach i... szkoda, ze tak szybko. Film jest po prostu swietny i warto go zobaczyc. Kropka.
Złowrogi Ostrzeliwujący Regularnie Aroganckich Nieprzyjaciół Narwaniec
"Samson często strugał kołki. Po pierwsze, wyjaśniał, jest to czynność w sam raz dla idioty, na jakiego wygląda. Po drugie, mawiał, struganie kołków uspokaja, wpływa korzystnie na system nerwowy i trawienny. Po trzecie, tłumaczył, rżnięcie drewna pomaga mu podczas wymuszonego przysłuchiwania się dyskusjom o polityce i religii, albowiem zapach świeżego wióra łagodzi odruchy wymiotne. "
This post was edited on 2007-06-12, 23:20 by Kaniponk.
maRcus #10
Kultowe mówicie.. No dobra: Matrix (part I), Lord Of The Rings Trilogy, Blow, Arizona Dream, Człowiek w ogniu, Wściekłe psy, Gorączka, Scarface, Saga o Hanibalu Lecterze, The Weather Man, Face Off, Wszyscy Jesteśmy Chrystusami, Dzień Świra, Jasminum, Plac Zbawiciela, London, Porachunki, Snatch, Hooligans.. Jak na  razie więcej nie przypomnę, ale są to filmy, które znam na pamięć i mógłbym je oglądać i oglądać i oglądać i oglądać...
Orlica #11
User title: Pierwsza rycerka Idarionis
Member since Jan 2007 · 917 posts
Group memberships: Global Makers, Strażnicy, Użytkownicy, Zdarzeniowcy
Cieszę się, że typowo polski humor (Świr) trafia i do gości w naszym pięknym dziwnym kraju ;)

A polecam jeszcze:
Eqwilibrium - smakowite s-f może trochę przegadane i za matrixowe ale warto
Apollo 13 - jak ktoś nie widział jest w Focusie - bardzo przyjemny
Raport mniejszości - kolejne ciekawe s-f
i na koniec... Nowe Szaty Króla - tak wiem dziwnie wygląda film Disneya w tym topicu ale ma tak powalające teksty (imć Wierzbięta się postarał) że u mnie cała rodzinka boki zrywała :D Mały pokazik : "Witaj w Leśnej Chałupie, wiedz, że cię mamy głęboko... na względzie"
[Image: http://img6.imageshack.us/img6/6512/wandii4.png]

[Image: http://img3.imageshack.us/img3/3530/wilczyuserbar5b.png]
This post was edited on 2007-06-12, 21:00 by Orlica.
maRcus #12
A widział ktoś Oldboy? To jest dopiero destructor young mindes (chyba poprawnie). Japoński film, ale klimat tak chory, że po jego obejrzeniu musiałem wino wypić, żeby się odstresować ;-) Japończycy generalnie mają wszystko hardcorowe.. Bajki, filmy, nawet por.. ;-)
Kultowe: Donny Darko i Vanilia Sky (po tym filmie zakochałem się w Penelope Cruz)
This post was edited on 2007-06-12, 21:16 by maRcus.
Teppic d'Villazon #13
User title: Złowrogi Tłumacz
Member since Jan 2007 · 3183 posts · Location: Półleżące
Group memberships: Animatorzy, Global Makers, Graficy, Skrybowie Mod, Użytkownicy, Zdarzeniowcy
In reply to post #11
Equilibrum to moja pani był przez Matrixem, ale pechowo zniknął w jego "blasku". To raczej Matrix był Eq... eq...equilibriumowy!

To mi przypomina o jeszcze jednym świetnym filmie, w którym zagrał Christian Bale - The Prestige. Polecam gorąco, jest to coś, czego jeszcze nigdy nie zobaczyliście. Szkoda słów - obejrzyjcie!!

To po tym filmie zakochałem się w Scarlett Johansson :blush:
[Image: http://img510.imageshack.us/img510/5030/vincent2.gif]
Teppic[547] | Valence[5829] Jon Doe[6206] | Vlad[2392] | Burch[878] | Lord Myron[602]
[Image: http://images30.fotosik.pl/165/9d3e0c1867174e9fm.jpg]
reptik #14
Member since Jan 2007 · 183 posts
Equilibrium to ten futurystyczny film o przyszłości, w której ludzie chcieli pozbyć się uczuć? Jeżeli to ten, to tam była taka scena gdzie jeden z "wymiataczy" zdradził "układ" i zabił go drugi "wymiatacz", kiedy ten pierwszy czytał poezję. Niech mi ktoś proszę poda autora tej poezji :)

Edit: masło maślane mi wyszło...
Frauen wollen einen grossen
pawgaara #15
Member since Feb 2007 · 159 posts
In reply to post #12
-Iluzjonista
-Ghost Rider
-Czlowiek Pies
-Piraci z Karaibow
-Hooligans
-Blade
-Szybcy i Wsciekli
-Pacyfikator
I duzo, duzo innych, ktorych w tej chwili nie pamietam. Jednak polecam takze anime "Death Note". Duzo lepsze niz filmy.

edit:
-Ojciec Chrzestny
-Czlowiek z Blizna
-Chlopcy z Ferajny
Każdy dobry uczynek zostanie przykładnie ukarany...
This post was edited on 2007-06-12, 21:44 by pawgaara.
Close Smaller – Larger + Reply to this post:
Verification code: VeriCode Please enter the word from the image into the text field below. (Type the letters only, lower case is okay.)
Smileys: :-) ;-) :-D :-p :blush: :cool: :rolleyes: :huh: :-/ <_< :-( :'( :#: :scared: 8-( :nuts: :-O
Special characters:
Page:  1  2  3 ... 11  12  13  next 
Go to forum
This board is powered by the Unclassified NewsBoard software, 20120620-dev, © 2003-2011 by Yves Goergen
Page created in 250 ms (170.7 ms) · 142 database queries in 71.3 ms
Current time: 2019-10-20, 17:14:24 (UTC +01:00)