Nie zalogowany. · Zapomniane hasło · Rejestracja
Forum: Wanderer Game Dyskusja ogólna RSS
Wątek dla przyszłych rycerzy
Awatar
Losstarot (Administrator) #1
Członek przez Sty 2007 · 2610 postów · Położenie: Śląsk
Członkostwo w grupach: Administratorzy, Animatorzy, ScriptMaker, Strażnicy, Użytkownicy
Zobacz profil · Link do tego postu
Temat: Wątek dla przyszłych rycerzy
Wiem że 50 level jeszcze daleko ale
Cytat za Vandhall:
Ciekawe czy pójdzie wam tak... łatwo z kanionem  :-D
Więc pełen ciekawości zastanawiam się czy już nie zacząć się przygotowywać co by rycerzem nie zostać na 70 levelu :-)
A tak poważniej to pytanie do rycerzy zeszłej epoki: ważny będzie HIT tak jak z Banshee czy coś innego ?

Pewnie niktórzy się oburzą, ale jest tak że starzy gracze wiedzą i mogą się już przygotowywać po lekku, a "młodzi" nie, i dowiedzą się dopiero kiedyś, jak Ci pierwsi będą już próbować i opisywać to na forum.
Ja już nie gram :(
Awatar
Kaniponk (Administrator) #2
Członek przez Sty 2007 · 1796 postów · Położenie: UTG
Członkostwo w grupach: Administratorzy, Animatorzy, Global Makers, Strażnicy, Użytkownicy
przypomnij sobie najazd minosow to podobnie, ponoc nieco latwiej
Be the kind of player that when your fingers hit a keyboard each morning, Vandhall says:
"Oh crap. He's up"
Awatar
Marqs #3
Tytuł użytkownika: Maruda Wszechmocny
Członek przez Sty 2007 · 3958 postów
Członkostwo w grupach: Użytkownicy, WD Global
Hmmm, szczerze mówiąc to ten awans był w poprzedniej erze dość łatwy. Szykowałem się do zostania squirem na 20-tym poziomie ale nie wyszło. Grałem normalnie do 30lvla a potem expiłem jak szalony na najlepszym do expienia queście (spalona osada czy jak to tam teraz się zwie) żeby zdążyć z knightem przed resetem i i tak za pierwszym podejściem zadanie wykonałem.
Miecze! Miecze! Miecze!
I czary dla lekkozbrojnych też!
Awatar
carter #4
Członek przez Sty 2007 · 80 postów
Członkostwo w grupach: Skrybowie, Użytkownicy
dodge około 80 parry około 90 czy troche ponad sword ponad 100(dokładnie nie pamiętam ile) być może około 105 magic chyba coś koło 34-35 no i shield na poziomie około 50-60. O ile mnie pamięć nie myli to z takimi skillami zrobiłem Knighta na 50lev w poprzedniej erze..
Awatar
Valkiria #5
Tytuł użytkownika: Giermek
Członek przez Sty 2007 · 153 posty · Położenie: Grudziądz
Członkostwo w grupach: Użytkownicy
Sam "Szef" napisał że nie będzie tak łatwo ....Fakt questa sam wykonałem ze 2 podejściem (na 1 koniec energi:P) :-D

Ale na waszym miejscu postawił bym na DMG i AC no i oczywiście blok tarczą to podstawa teraz :rolleyes:
[Obraz: http://img140.imageshack.us/img140/3554/onikb4.jpg]
Zamknij Pomniejsz – Powiększ + Odpowiedz na ten post:
Kod weryfikacyjny: VeriCode Proszę przepisać kod weryfikacyjny z obrazka do pola tekstowego umieszczonego obok niego.
Emotikonki: :-) ;-) :-D :-p :blush: :cool: :rolleyes: :huh: :-/ <_< :-( :'( :#: :scared: 8-( :nuts: :-O
Znaki specjalne:
Idź do forum
This board is powered by the Unclassified NewsBoard software, 20120620-dev, © 2003-2011 by Yves Goergen
Strona wygenerowana w 95,7 ms (40,7 ms) · 70 zapytań do bazy danych w czasie 6,5 ms
Bieżący czas: 15.08.2018, 03:41:52 (UTC +01:00)