Nie zalogowany. · Zapomniane hasło · Rejestracja
Forum: Wanderer Game Dyskusja ogólna RSS
Ostatni wędrowiec
Temat dla niedobitków
Awatar
Teriasz #1
Członek przez Maj 2010 · 439 postów · Położenie: Piaseczno
Członkostwo w grupach: Użytkownicy
Zobacz profil · Link do tego postu
Temat: Ostatni wędrowiec
A co tam. Powinnismy miec swoj żywy kącik. Ja mam krasnala obrońce na 145 poziomie i będę klikał źródło a potem skarki. Cel: niebieski smok. ;)
/me nie chce być poszukiwaczem przygód, chce być znajdywaczem...
Awatar
Losstarot (Administrator) #2
Członek przez Sty 2007 · 2616 postów · Położenie: Śląsk
Członkostwo w grupach: Administratorzy, Animatorzy, ScriptMaker, Strażnicy, Użytkownicy
Ja stworzyłem nową postać, czarodziejkę, narazie 7 poziom i spokojnie sobie trenuje i zarabiam na arenie.
Wanderer !!!
Awatar
Teriasz #3
Imacros odmawia mi posłuszeństwa. Jak mogę łatwo zrobić sobie skrypt na zrodlo?
Awatar
Zorann (Administrator) #4
Tytuł użytkownika: Ten który czuwa
Członek przez Sty 2007 · 4823 posty · Położenie: http://www.zmm.ow.pl/mapa.jpg
Członkostwo w grupach: Administratorzy, Animatorzy, Global Makers, PBF Game Master, Strażnicy, Użytkownicy
Niestety chwilowo Imacros jest niekompatybilne z najnowszymi FF. Są 3 wyjścia:
1. Poczekać na update Imacros ;)
2. Odpalić Imacros na Chrome - tam działa.
3. Zainstalować starszą wersję FF i wyłączyć jej automatyczne aktualizacje. Imarcos powinien działać na FF w wersji 55.0.2, przy czym zalecana jest kombinacja Imacros w wersji 8.9.7 i FF w wersji 49.0.2.
Powodzenia ;)
Złowrogi Ostrzeliwujący Regularnie Aroganckich Nieprzyjaciół Narwaniec
"Samson często strugał kołki. Po pierwsze, wyjaśniał, jest to czynność w sam raz dla idioty, na jakiego wygląda. Po drugie, mawiał, struganie kołków uspokaja, wpływa korzystnie na system nerwowy i trawienny. Po trzecie, tłumaczył, rżnięcie drewna pomaga mu podczas wymuszonego przysłuchiwania się dyskusjom o polityce i religii, albowiem zapach świeżego wióra łagodzi odruchy wymiotne. "
Awatar
Teriasz #5
Na chrome też nie działa. To znaczy niby działa ale źle zapamiętuje ;/ problem jest z przekladaniem ekwipunku, a po za tym nawet bez tego pojawia sie run error mowiacym o tym ze nie moze znalezc linku w ktorejstam linii
Ten post ostatnio był zmieniany przez Teriasz o 25.10.2018, 09:22.
Awatar
Zorann (Administrator) #6
Tytuł użytkownika: Ten który czuwa
Członek przez Sty 2007 · 4823 posty · Położenie: http://www.zmm.ow.pl/mapa.jpg
Członkostwo w grupach: Administratorzy, Animatorzy, Global Makers, PBF Game Master, Strażnicy, Użytkownicy
Trudno mi coś doradzić, bo u mnie na chromie imacros działa poprawnie, choć wiem że musiałem się nieco namęczyć z tym. Wprowadzasz linijki z palca, czy metodą nagrywania? Tak czy inaczej - spròbuj taką, ktòrej nie pròbowałeś ;-)
Złowrogi Ostrzeliwujący Regularnie Aroganckich Nieprzyjaciół Narwaniec
"Samson często strugał kołki. Po pierwsze, wyjaśniał, jest to czynność w sam raz dla idioty, na jakiego wygląda. Po drugie, mawiał, struganie kołków uspokaja, wpływa korzystnie na system nerwowy i trawienny. Po trzecie, tłumaczył, rżnięcie drewna pomaga mu podczas wymuszonego przysłuchiwania się dyskusjom o polityce i religii, albowiem zapach świeżego wióra łagodzi odruchy wymiotne. "
Awatar
Teriasz #7
Dzięki Zorann!
Zauważyłem, że klikając on kopiuje coś innego niż linki. (pewnie ruchy myszki czy tam pozycje na ekranie).
No nic pomęczę tą przygodę kilka miesięcy. Stare dobre czasy :)
Zamknij Pomniejsz – Powiększ + Odpowiedz na ten post:
Kod weryfikacyjny: VeriCode Proszę przepisać kod weryfikacyjny z obrazka do pola tekstowego umieszczonego obok niego.
Emotikonki: :-) ;-) :-D :-p :blush: :cool: :rolleyes: :huh: :-/ <_< :-( :'( :#: :scared: 8-( :nuts: :-O
Znaki specjalne:
Idź do forum
This board is powered by the Unclassified NewsBoard software, 20120620-dev, © 2003-2011 by Yves Goergen
Strona wygenerowana w 105,8 ms (50,9 ms) · 82 zapytań do bazy danych w czasie 5,8 ms
Bieżący czas: 14.11.2018, 03:33:36 (UTC +01:00)