Not logged in. · Lost password · Register
Forum: Wanderer Game Nowicjusze RSS
Zestawy ekwipunku i czarów
Zooltan #1
Member since Jul 2010 · 222 posts
Group memberships: Użytkownicy
Show profile · Link to this post
Subject: Zestawy ekwipunku i czarów
Bardzo proszę żeby mi łopatologicznie, jak idiocie wytłumaczyć jak działają, bo już od paru dobrych godzin wczytuję się w tekst changelogu, przeglądam forum, klikam jak głupi, i nie chce to działać.

Dajmy przykładową sytuację: Chcę mnichowi dać dwa zestawy: ofensywny, i klerykalny.
Klikam Dodaj zestaw, nazywam zestaw ,,Ofensywny". Klikam go. Zeruje mi to wszystkie czary, ale wg. changelogu tak powinno być, więc aktywuję czar Lodowy Pocisk. Tworzę drugi zestaw, Klerykalny, i tam włączam Ochronę przed strzałami.

Rozumiem, że po takich ustawieniach, kiedy kliknę zestaw Ofensywny, powinno mi aktywować czar Lodowy Pocisk. Jednak zeruje mi to znów wszystkie czary, jak gdybym nic nie ustawiał, i zestaw był cały czas ,,czysty" W lewym pasku pokazuje mi jednak liczbę czarów 1/8, jakby jakiś czar był wciąż aktywny. W walce oczywiście nic nie działa.

Analogicznie jest w przypadku zestawów ekwipunku.

W changelogu jak napisane: ,,Aktywny zestaw jest podświetlony" oraz ,,Aktywujemy zestaw klikając weń."
Dobrze więc. Klikam w te zestawy jak idiota, i nic mi się nie podświetla. Po kliknięciu w zestaw od razu wszytko się zeruje.
Albo coś jest nie tak, albo ominąłem jakiś oczywisty szczegół.

Co możecie o tym powiedzieć?

PS: Przepraszam jeżeli opisałem to wszystko nieco chaotycznie, jestem zły i śpiący. Mam nadzieje że da się zrozumieć o co się rozchodzi ;)
Moja ekipa Wędrowców na chwilę obecną składa się z:
Grothgar [13537]
Antanir [13618]
Atarla [14225]
Maniollo #2
Member since Mar 2007 · 2591 posts
Group memberships: Animatorzy, Skrybowie, Użytkownicy, WD Global
Show profile · Link to this post
U mnie nowe zestawy przestaly dzialac kilka miesiecy temu. Objawy takie same, nie mozna bylo dodawac nowych, choc stare dzialaly.
Close Smaller – Larger + Reply to this post:
Verification code: VeriCode Please enter the word from the image into the text field below. (Type the letters only, lower case is okay.)
Smileys: :-) ;-) :-D :-p :blush: :cool: :rolleyes: :huh: :-/ <_< :-( :'( :#: :scared: 8-( :nuts: :-O
Special characters:
Go to forum
This board is powered by the Unclassified NewsBoard software, 20120620-dev, © 2003-2011 by Yves Goergen
Page created in 133.4 ms (66.8 ms) · 46 database queries in 51.7 ms
Current time: 2019-08-24, 09:57:11 (UTC +01:00)