Not logged in. · Lost password · Register
Forum: Wanderer Game Nowicjusze RSS
Przygody na 20-35 level
Page:  previous  1  2 
mesqueun #16
Member since Feb 2015 · 119 posts
Group memberships: Użytkownicy
Show profile · Link to this post
In reply to post ID 92991
Ale Wam powiem, że na pomiotach mam Krasnala tak ustawionego, że prawie zawsze ma po 17 uniki, pary i topór. Rozbrajanie się waha między 5-10 i pomimo, że kombinowałem na różne sposoby nie mam pojęcia, czemu są aż tak duże różnice. Czy topór dobry czy kiepski, czy obciążony krasnal czy nie - zawsze te rozbrajanie mocno mu się waha. Do tego dochodzi mu 5-6 magii. To wszystko za 1e, nie wliczając pierwszego ekranu. Podobnie pozostałe postacie tak ustawiłem, że na skillowanie póki co nie narzekam. Do tego czasem spadną naprawdę wartościowe przedmioty - jak topór za 14 srebra, czy miecz za 15,5 srebrnika. Tyle, że trzeba biegać do Taspole  no i czasem trafiają się puste ekrany. Więc może i Simona racja, że w ogólnym rozrachunku pomioty najlepsze. Muszę potestować w każdym razie.
Dzięki za podpowiedzi, jak coś się komuś jeszce przypomni proszę pisać śmiało:)
I witam Zooltana, z tego co czytam ostatnio kilka osób powróciło po przerwach i to cieszy, im tłoczniej w Idarionis tym lepiej.
mesqueun #17
Potestowane. Jeżeli weźmiemy pod uwagę: przyrosty expa i skilla, pieniążki  i koszty przygód w energii, następnie uśrednimy to wszystko, to wówczas moim zdaniem Dolina Molgrid wypada lepiej niż Polowanie na pomioty. Fafnie dropi itemkami za 2-5 srebra, można to sprzedać na miejscu, jest darmowy ekran oraz powtarzalni rywale co ułatwia optymalne skillowanie. Jedyna przewaga Polowania to ekran z treningiem uniku i może delikatnie lepsza kasa. Acz tego ostatniego taki pewien bym nie był...
Simon #18
User title: [7039]
Member since May 2010 · 61 posts
Dolicz że na polowaniu na pomioty co jakiś czas do Taspole możesz wybrać się razem z karawaną do Studom gdzie wtedy ta energia nie przepada tak do końca :) A tam też zbiega się mniej więcej w tym samym czasie możliwość ochrony drwali. Ale to tylko taki bonusik.
woytek #19
Member since Sep 2013 · 31 posts · Location: Lublin
Poważnie pomioty są najlepsze w stolicy? Mój mag od parunastu dni tłucze średnie i przyrost monet też raczej średni notuje, porównywalny z walką na arenie. Aż taka przepaść do trudnych?
mesqueun #20
Nie jestem pewny, ale myślę że akurat pieniążki są mniej więcej te same na łatwych, średnich i trudnych pomiotach. Różnica jest w expie chyba tylko?
Simon #21
Tak różnica chyba jest tylko w expie, a czy pieniążki takie słabe to ja bym nie powiedział bo jak wypadnie dobra broń ze srebra i ją zaniesiesz do Taspole to jest się z czego cieszyć. Ew opcja to odkładać wszystkie srebrne przedmioty do magazynu żeby energii nie marnować.
woytek #22
Member since Sep 2013 · 31 posts · Location: Lublin
Jak do tej pory wypadł mi jeden mieczyk, który pójdzie w Taspole za jakieś 7 sr. Z expem też szaleństw nie ma.
Dla maga pomioty w porządku, ale, według mnie, zwarciowcom lepiej iść na cmentarz - średnio 8-9 md i 14,4 expa za 1 punkt energii, do tego można pięknie ustawić się na skilowanie, bo mała losowość przeciwników.
mesqueun #23
Dokładnie, mała losowość przeciwników bardzo ułatwia ustawienie postaci.
Ikelibro #24
User title: Noble
Member since Dec 2007 · 456 posts · Location: Sofia, Bułgaria
Jak uważacie: czy pod względem zarobków lepiej wypada Dolina Molgird, czy jednak Spalona Osada?
klik!
Co my wiemy, to tylko kropelka. Czego nie wiemy, to cały ocean.- Isaac Newton
[Image: http://idarionis.republika.pl/wanderer/wandererplayer1.jpg]
Simon #25
Ja bym obstawiał Dolinę głównie ze względu na to, że jest w Taspole i nie trzeba marnować energii na podróż, żeby coś sprzedać.
Ikelibro #26
User title: Noble
Member since Dec 2007 · 456 posts · Location: Sofia, Bułgaria
Dzięki! :-) W sumie też tak przewidywałem.
klik!
Co my wiemy, to tylko kropelka. Czego nie wiemy, to cały ocean.- Isaac Newton
[Image: http://idarionis.republika.pl/wanderer/wandererplayer1.jpg]
Simon #27
Polecam też polowanie na pomioty ma wiele plusów - typu dobre skillowanie uniku - kasa też jest przyzwoita jak wypadnie jakiś srebrny miecz albo topór i się go zaniesie do Taspole, ew odłoży do magazynu i potem hurtem.
Close Smaller – Larger + Reply to this post:
Verification code: VeriCode Please enter the word from the image into the text field below. (Type the letters only, lower case is okay.)
Smileys: :-) ;-) :-D :-p :blush: :cool: :rolleyes: :huh: :-/ <_< :-( :'( :#: :scared: 8-( :nuts: :-O
Special characters:
Page:  previous  1  2 
Go to forum
This board is powered by the Unclassified NewsBoard software, 20120620-dev, © 2003-2011 by Yves Goergen
Page created in 230 ms (131.3 ms) · 120 database queries in 91.6 ms
Current time: 2020-07-05, 12:24:45 (UTC +01:00)