Not logged in. · Lost password · Register
Forum: Wanderer Game Nowicjusze RSS
Przygody na 20-35 level
Page:  1  2  next 
mesqueun #1
Member since Feb 2015 · 119 posts
Group memberships: Użytkownicy
Show profile · Link to this post
Subject: Przygody na 20-35 level
Jakie znacie przygody dla postaci na powyższych poziomach? Konkretnie mam Krasnala Wojownika na 27 lvl, Człowieka Złoczyńcę na 21 i Elfa Adepta na 20. Chodzi mi głównie o questy dobre do skilla (złoczyńca nie ma tu łatwo:P), ale także o takie, z których złotówki będą, bo mam palące wydatki jak chociażby 1zł36sr. na naukę pułapek 8-( . Ja katuję polowanie na pomioty, ale może jest coś lepszego?
Gerald #2
Member since Dec 2008 · 691 posts
 Ingrediencje Mediculusa.Bardzo dużo pieniążków,trochę cennych przedmiotów,exp przeciętny a skilla mało.Można wymiennie robić ze skilowaniem aby się nie znudziło
[Image: http://img3.imageshack.us/img3/3530/wilczyuserbar5b.png]
 [Image: http://idarionis.com/mainpagedata/banery/banminimonk.jpg]
[Image: http://www.nodiatis.com/pub/8.jpg]
Lord Gerald-(442)Paladyn lev. 234
Niebieski Smok,pokonany

Wielki Czerw Skalny potężnym uderzeniem --===*WYKORZENIA*===-- przeciwnika na 683 punktów! Gerald otrzymuje 405 ran.
Cios był tak mocny, że odrzuciło Gerald na kilka sążni i oszołomiło!
Simon #3
User title: [7039]
Member since May 2010 · 61 posts
Moim zdaniem na tym poziomie nie ma lepszej przygody niż polowanie na pomioty  :cool:
Mediculus raczej tyle groszaków nie sypnie i skill ładnie idzie przy odpowiednim ekwipunku.
mesqueun #4
In reply to post #2
Dla Mediculusa w Dębowej Knieji póki co daję radę. Generalnie Krasnala chcę głownie skillować, Adepta to samo, a Złoczyńcą muszę póki co zarabiać  więc dla niego szukam profitowych questów. Pomioty są przyjemne, nie ma co narzekać, ale wolę się upewnić, że gdzieś obok nie ma czegoś lepszego:P
cieniostwor #5
Member since Jul 2010 · 1573 posts
Group memberships: Graficy, ScriptMaker, Użytkownicy
ja robiłem swoimi pomioty praktycznie od 10 do 50 lewela. Lepszego balansu skill kasa nie znalazłem. Sam skill można np. na dolinie molgrid (albo jakoś tak) robić ale tej przygody nie ukończysz (na 50 lewelu nadal nie widać sposobu na walkę z magikami).Spalona osada ponoć też dobry skill i kasa jak się ustawisz ale tak trochę później chyba. Na palące potrzeby fajnie jest porobić sobie jednokrotne przygody takie jakie się da radę. Nawet jak to wcale nie kokosy to czasem się item trafi ciekawy a i zabawa z tego jest i można zobaczyć czego postaci brak jak się gdzieś o coś rozbijesz
[Image: http://www.kamesenin.tk/wn/obrazy/lies.jpg]
Maniollo #6
Member since Mar 2007 · 2591 posts
Group memberships: Animatorzy, Skrybowie, Użytkownicy, WD Global
To że Doliny się nie skończy to chyba nie jest problem, ja ogólnie mam dobre wspomnienia jeśli chodzi o tą przygodę. Jest skill, jest kasa z dropow, łatwo zrobić skrypt bo wszystko jest powtarzalne, nie ma strat energii a do tego dobre jedzenie i spanie w karczmie. Exp tylko taki sobie, ale na te poziomy to jeszcze jest ok.
khets #7
Member since Jul 2008 · 262 posts · Location: Zamość
Group memberships: Animatorzy, Użytkownicy, WD Global
In reply to post #5
Tak na dolinie bardzo często lecą przedmioty warte kilka srebrników, nie trzeba tej przygody robić do końca i można nazbierać sporo kasy.

Ewentualnie jeśli potrzebujesz kasy to możesz poszukać przygód w Utreed, Studom i Kowd tam zazwyczaj są przygody na niższe levele a za wykonanie przygód jednokrotnych także coś dostajesz.
mesqueun #8
Dzieki! A ta Dolina Molgrid w jakim mieście jest? W Utreed mam odszukane 22 przygody z czego chyba 17 ukończonych więc to chyba nie w stolicy? Spalona osada jest w Bardy o ile kojarzę...
Maniollo #9
Member since Mar 2007 · 2591 posts
Group memberships: Animatorzy, Skrybowie, Użytkownicy, WD Global
Taspole
cieniostwor #10
Member since Jul 2010 · 1573 posts
Group memberships: Graficy, ScriptMaker, Użytkownicy
Dolina ma te zaletę że drop sprzedajesz na miejscu ;) To dobra alternatywa dla pomiotów i bardziej powtarzalna. Mnie jakoś trochę zawsze zniechęcało to że nie da się przejść ale to faktycznie bez znaczenia.
[Image: http://www.kamesenin.tk/wn/obrazy/lies.jpg]
mesqueun #11
No to wybieram się na poszukiwania:D, dobrze prawisz cieniostworze z tym opychaniem sprzętu na miejscu w Taspole. Fajny bonusik w postaci zaoszczędzonej energii/orderach na kursowaniu oraz miedziakach wydawanych na magazyn.
woytek #12
Member since Sep 2013 · 31 posts · Location: Lublin
A co z zakładem na cmentarzu w Utreed? Exp i kasa w miarę lecą, przygoda powtarzalna, do tego ładnie da się ustawić na skillowanie, szczególnie zbrojnych.
mesqueun #13
Zakład na cmentarzu wydaję mi się mało profitowy. Fajna nagroda za pierwszym razem, ale później już marnie sypie. Już miałem się wybierać do Taspole, ale w  ostatniej chwili postanowiłem postacjomować w Utreed dopóki w karczmie udźce witalności serwują:D
Simon #14
User title: [7039]
Member since May 2010 · 61 posts
Na dolinie i tak nie zarobisz tyle co na wyrodkach ew moze jakies przedmioty co dropnie bedziesz chcial sobie do ekwipunku a tak poza tym to d... nie urywa :) jeszcze energi troche sie marnuje na niepotrzebnych rzeczach
Zooltan #15
Member since Jul 2010 · 222 posts
Na Dolinie można sobie ustawić skrypt tak żeby zawsze było 17 uniki, parowanie i broń na 1 ene, plus dobra kasa i niezły exp. Reszta zalet już została wymieniona. Imo najlepsza przygoda do Spalonej Osady.

No, chyba że dalej są skupy rdzeni, jeżeli tak to tłukłbym jednak Pomioty, bo ze skupami kasa jest po prostu nieziemska, na przemian z Molgridem, żeby za bardzo nie odstawać ze skillem. Na pomiotach jednak się trochę skilla traci, bo są puste ekrany (pamiętam kiedyś burzę o tak że nikt nie odprowadzał dziewczyny bo sława była niepotrzebna, a 1 ene leciało), i nie jesteś w stanie ustawić się optymalnie do walki więc skille znów lecą.

Zakład na cmentarzu jest dobry dla skilli jak ma się jeszcze problemy z doliną, ale kasa i exp zdecydowanie mniejsze.

Tak by the way, to wróciłem :D
Moja ekipa Wędrowców na chwilę obecną składa się z:
Grothgar [13537]
Antanir [13618]
Atarla [14225]
Close Smaller – Larger + Reply to this post:
Verification code: VeriCode Please enter the word from the image into the text field below. (Type the letters only, lower case is okay.)
Smileys: :-) ;-) :-D :-p :blush: :cool: :rolleyes: :huh: :-/ <_< :-( :'( :#: :scared: 8-( :nuts: :-O
Special characters:
Page:  1  2  next 
Go to forum
This board is powered by the Unclassified NewsBoard software, 20120620-dev, © 2003-2011 by Yves Goergen
Page created in 195.9 ms (127.6 ms) · 143 database queries in 60.5 ms
Current time: 2019-08-24, 09:58:05 (UTC +01:00)