Not logged in. · Lost password · Register
Forum: Wanderer Game Sugestie RSS
Kapłony witalności
Mistral #1
Member since May 2010 · 996 posts · Location: Południe Europy
Group memberships: Użytkownicy
Show profile · Link to this post
Subject: Kapłony witalności
Zostały wprowadzone żeby postać mogła sobie w dowolnym czasie je wykorzystać. A najedzenie ma zapobiegać sytuacjom, że postać skumuluje dziesiątki kapłonów i wykorzysta podstępnie w czasie eventu etc.

Proponowałbym jednak udoskonalić kapłony robiąc z nich miksturę. Taka mikstura dodawałaby +50 energii (jak jest do teraz) i dodatkowo nakładała efekt:
- przy jednym kapłonie - "napełnienie" postać czuje się pełna energii - 60 klepsydr
- przy drugim kapłonie - "przepełnienie" postać czuje się pełna energii - +50 klepsydr - postać nie może spożyć już więcej kapłonów

Może mała rzecz, ale dzięki temu postać może jeszcze odwiedzić karczmę i najeść się.
[Image: http://idarionis.com/mainpagedata/banery/banminiarch.jpg]
"So remember to keep your mind sharp and your teeth clean!"
Arlington Public Library terminal
Maniollo #2
Member since Mar 2007 · 2591 posts
Group memberships: Animatorzy, Skrybowie, Użytkownicy, WD Global
Możnaby też dodać przełącznik który umożliwiałby dostawanie energii starym sposobem, czyli 100e przy zdobyciu poziomu. Problem najedzenia z kaplonow wtedy znika.
khets #3
Member since Jul 2008 · 262 posts · Location: Zamość
Group memberships: Animatorzy, Użytkownicy, WD Global
I niech te kapłony nic nie ważą. Kilka sztuk chyba nie wpadło mi do plecaka bo nie wyrzucałem tych dziadowskich skór i byłem na ostrym minusie z wagą więc jakby nie patrzeć nie dostałem nic za poziom ;(
Close Smaller – Larger + Reply to this post:
Verification code: VeriCode Please enter the word from the image into the text field below. (Type the letters only, lower case is okay.)
Smileys: :-) ;-) :-D :-p :blush: :cool: :rolleyes: :huh: :-/ <_< :-( :'( :#: :scared: 8-( :nuts: :-O
Special characters:
Go to forum
This board is powered by the Unclassified NewsBoard software, 20120620-dev, © 2003-2011 by Yves Goergen
Page created in 135.1 ms (58.2 ms) · 54 database queries in 44.2 ms
Current time: 2019-12-09, 20:27:27 (UTC +01:00)