Not logged in. · Lost password · Register
Forum: Wanderer Game Błędy RSS
wiadomość od Warricka
rademenes #1
Member since Jul 2010 · 25 posts · Location: Olecko
Group memberships: Użytkownicy
Show profile · Link to this post
Subject: wiadomość od Warricka
Witam. Nie wiem czy to dokładnie błąd, ale po wbiciu 6 levela pojawila mi sie wiadomosc od Warwricka że moge isc do gildii podroznikow i wybrac profesje, wydaje mi sie ze wiadomosc powinna przyjsc po wbiciu piatego. Z kolei po wbiciu 5 pokazuje sie wiadomosc o wodzie ze studni w przekletym zamku ktora na 5 levelu jest bardzo trudna do przejscia (mi sie nie udalo zadna postacia). Przepraszam za brak polskich znakow.
Aayren ili Essen #2
Member since Jul 2007 · 1575 posts · Location: Kraina Niebieskich Migdałów / Lublin
Group memberships: Animatorzy, Strażnicy, Użytkownicy
 Chyba masz rację i wypadałoby to zamienić... Ja to mogę zrobić nawet bez ingerencji V, z uprawnień animatora.
Tylko czy inni zgadzają się z tym? Może jakaś informacja nam umknęła, która rzeczywiście uzasadnia takie, anie inne ustawienie wiadomości?

EDIT: A może ktoś ma jakąś sugestię odnośnie wiadomości? Jakiejś informacji brak, która uważacie jest potrzebna? Zawsze coś mogę dodać, w razie potrzeby.
[Image: http://stat.rumandmonkey.com/tests/1/6/5261/20802.jpg]
Marqs #3
User title: Maruda Wszechmocny
Member since Jan 2007 · 3959 posts
Group memberships: Użytkownicy, WD Global
Z tym wbiciem 6 lvla wiadomość ma raczej charakter "Hej, chyba o czymś zapomniałeś" bo informacje, że awans jest na 5 lvlu są szeroko dostępne. Chyba nawet w tutorialu coś o tym było, ale mogę się mylić.
Miecze! Miecze! Miecze!
I czary dla lekkozbrojnych też!
rademenes #4
Member since Jul 2010 · 25 posts · Location: Olecko
Group memberships: Użytkownicy
Awans zrobiłem na 5 levelu więc nie było o czym przypominać.
Vandhall (Administrator) #5
Member since Jan 2007 · 4380 posts · Location: Kathanorn
Group memberships: Administratorzy, Użytkownicy
Tak, 6 poziom to było zamierzone - na 5 przychodzi info o przeklętym zamku. Można dać 2 wiadomości na 5 poziomie, ale nie chciałem za wiele i za szybko. System nie sprawdza sobie czy już awans zrobiony, stąd przypadek jak twój kiedy już daaawno po awansie może zaskakiwać ;)
[Image: http://idarionis.com/mainpagedata/banery/banminisorc.jpg]
W zasadzie nie jestem materialistą. Jednakowoż entuzjazm w pracy
jest wprost proporcjonalny do wysokości stanu konta.
Close Smaller – Larger + Reply to this post:
Verification code: VeriCode Please enter the word from the image into the text field below. (Type the letters only, lower case is okay.)
Smileys: :-) ;-) :-D :-p :blush: :cool: :rolleyes: :huh: :-/ <_< :-( :'( :#: :scared: 8-( :nuts: :-O
Special characters:
Go to forum
This board is powered by the Unclassified NewsBoard software, 20120620-dev, © 2003-2011 by Yves Goergen
Page created in 140.7 ms (72.3 ms) · 69 database queries in 50.5 ms
Current time: 2019-07-18, 00:13:21 (UTC +01:00)