Not logged in. · Lost password · Register
Forum: Wanderer Game Nowicjusze RSS
Wartość konia a wartość sprzedaży
Mistral #1
Member since May 2010 · 996 posts · Location: Południe Europy
Group memberships: Użytkownicy
Show profile · Link to this post
Subject: Wartość konia a wartość sprzedaży
Jakiś czas temu kupiłem konia. Kosztował mnie coś koło 2g 4s. Zastanawiałem się żeby go sprzedać więc poszedłem do Taspole i wyświetliło mi że mogę go sprzedać za 80s 76m. Coś mi jednak nie pasuje, bo wg moich wyliczeń to:
80,76 / 0,42 (czyli wartość sprzedaży w Taspole) = 192,29 s

Do tego porównałem swojego konia do innych obecnie wystawionych:
Kondycja Szybkość Zwinność Zryw  Narowist.  Udźwig  Jeździec.  Cena
Mój       853  129   115   134   111   797   25    2zł 4sr
Stajnia   843  134   106   129   120   778   29   1zł 95sr 8md
Wydaje mi się że mój jest lepszy we wszystkich parametrach prócz szybkości, której ma o 5 punktów mniej. Czy to by robiło aż taką różnicę? Czy po prostu konie mają jakiś swój przelicznik sprzedaży niezależny od miasta?

I jeszcze jedno pytanie: czy mogę gdzieś kupić jeszcze lepszego konia niż te, które są dostępne w Taspole?
[Image: http://idarionis.com/mainpagedata/banery/banminiarch.jpg]
"So remember to keep your mind sharp and your teeth clean!"
Arlington Public Library terminal
cieniostwor #2
Member since Jul 2010 · 1573 posts
Group memberships: Graficy, ScriptMaker, Użytkownicy
Show profile · Link to this post
Cenę najlepiej oddaje wymagana umiejętność. Jakoś tak bez sensu im trudniejsza szkapa tym droższa.
Tak na logikę to szybkość jest najważniejsza (nim juki były) a w praktyce tylko kondycja i to w pewnych przedziałach wartości. No tu u nas to wszystko jest przystosowane do realiów które zaistnieją w bliżej nieokreślonej przyszłości.
[Image: http://www.kamesenin.tk/wn/obrazy/lies.jpg]
Close Smaller – Larger + Reply to this post:
Verification code: VeriCode Please enter the word from the image into the text field below. (Type the letters only, lower case is okay.)
Smileys: :-) ;-) :-D :-p :blush: :cool: :rolleyes: :huh: :-/ <_< :-( :'( :#: :scared: 8-( :nuts: :-O
Special characters:
Go to forum
This board is powered by the Unclassified NewsBoard software, 20120620-dev, © 2003-2011 by Yves Goergen
Page created in 132 ms (65.6 ms) · 46 database queries in 52.7 ms
Current time: 2019-08-24, 11:08:08 (UTC +01:00)