Nie zalogowany. · Zapomniane hasło · Rejestracja
Forum: Wanderer Game Dyskusja ogólna RSS
Ciekawa gra:)
Strona:  1  2  następna 
Mitriandir #1
Członek przez Kwi 2007 · 1 post
Członkostwo w grupach: Użytkownicy
Zobacz profil · Link do tego postu
Temat: Ciekawa gra:)
Ciekawy pomysł na grę,
    Do tej pory zawsze byłem storytellerem/ mistrzem gry teraz sobie z chęcią pogram.:)
Dziwi mnie t,o że ta gra jest tak mało rozpromowana. Jeżeli właściciel tej gry będzie potrzebował porady PiaRowca to niech da znać :) ( tym zajmuje się w życiu zawodowym)
Pozdrawiam wszystkich i witam w świecie fantasy
Awatar
Brosper #2
Członek przez Lut 2007 · 96 postów · Położenie: Piaseczno
Masz dział sugestion do pomysłów i jeszcze PM do Wanderera
Awatar
Miglanc #3
Tytuł użytkownika: Warlike Archer
Członek przez Sty 2007 · 927 postów · Położenie: Częstochowa/Wrocław
Jedyny + z takich łapanek to tylko to że Vand dzięki temu zarobi trochę grosza bo pewnie jakiś odsetek z nich zapłaci za to :) Zresztą strażnicy też mieli by się czym wykazać gdyby nie pożądane osoby wtargnęły :) Ja jestem za reklamowaniem Wandka jak tylko się da, ale niestety, próbując wkręcić w nią parę osób zadawały baardzo baardzo dużo pytań, i mi się znudziło to.. ale cóż ja sam jeszcze wielu rzeczy o tej grze nie wiem a początki pamiętałem że były trudne :)
Reprezentuję Bałwanów.
Frytha #4
Członek przez Sty 2007 · 535 postów · Położenie: Radom
W odpowiedzi na post #2
Cytat za Brosper:
Masz dział sugestion do pomysłów i jeszcze PM do Wanderera

PM do gry?? :P

chciales go pouczyc a strzeliles sobie samoboja mylac nazwe gry z imieniem tworcy ;-)
Awatar
Wielkie G #5
Tytuł użytkownika: Saos Master
Członek przez Sty 2007 · 245 postów · Położenie: Wielka Wiocha
Nie tylko tutaj (p. temat "To co włąśnie robię ...").
[Obraz: http://wielkieg.cba.pl/image.php]Hi, I'm Linux.
Jest 10 rodzajów ludzi - ci, którzy rozumieją system binarny i ci, którzy nie rozumieją.
Saos... |Merlin (H Sorc 29)|Axehand (D MaA 30)|Arroweye (H Bow 23)| Mapogar (H Rec 17)|
Awatar
Brosper #6
Sorki pomyłka, trochę się z gubiłem w tych nazwach. Według mnie:
Wanderer - nazwa gry
Vand... - twórca gry
Idarionis - ?
Proszę wytłumaczcie mi.
Ten post ostatnio był zmieniany przez Brosper o 30.04.2007, 15:10.
Awatar
Wielkie G #7
Vandhall - twórca gry
Idarinis - też nie wiem ;)
Idarionis - nazwa naszej krainy
Jest 10 rodzajów ludzi - ci, którzy rozumieją system binarny i ci, którzy nie rozumieją.
Saos... |Merlin (H Sorc 29)|Axehand (D MaA 30)|Arroweye (H Bow 23)| Mapogar (H Rec 17)|
Awatar
Brosper #8
Dzięki *)

A tak przy okazji
To z jakimi udogodnieniami gra Vandhall. Napewno ma najdrosze konto, wie gdzie wszyscy są więc nie musi kożystać z wróżki. Jest najlepszy w łowcach, coś mi tu nie pasuje.
Nie mam nic do Vanda tylko wydaje mi się że powinien grać w tą gre tylko dla testów.
Ten post ostatnio był zmieniany przez Brosper o 30.04.2007, 15:14.
Kokobajashi #9
Członek przez Sty 2007 · 51 postów
Bosper a masz tym jakiś problem ? ze gra ? ze dobry w łowach ?

Kto jak kto ale o Vandhallu złego słowa powiedzieć sie nie da ;) nawet jak bedziesz strasznie próbował to i tak sie nie przyczepisz .. bo absolutnie nie ma za co.

Zarabiaj, walcz, rozwijaj sie to przestanie Ci przeszkadzać ..

Chyba musisz wiecej poczytać, zobaczyć szykośc odp na błedy i wtedy wyrazać wątpliwosci.

A tak to troszkę nie smacznie
Awatar
Zorann (Administrator) #10
Tytuł użytkownika: Ten który czuwa
Członek przez Sty 2007 · 4815 postów · Położenie: http://www.zmm.ow.pl/mapa.jpg
Członkostwo w grupach: Administratorzy, Animatorzy, Global Makers, PBF Game Master, Strażnicy, Użytkownicy
Vandhall jakby chcial to by gral na koncie z wszelkimi udogodnieniami, ale tego nie robi bo nie musi - ma przeciez dostep do bazy danych, wiec jak lvl mu da slabe przyrosty to ja edytuje i dodaje sobie wiecej hp i mp. Zwieksza punkty postaci i skille, wiec nie musi sobie dodawac nieskonczonej energii i skillowac. Jak wiec widzisz Vandhall ma zupelnie normalne konto, bo nie potrzebuje miec lepszego :)

Bosper, brak mi slow po prostu... wez do reki jakis solidny mlot kowlaski i wbij sobie do glowy, ze Wanderer to nie jest ogame wiec nawet jakby Vand mial sztucznie podkrecona flote (a nie ma, bo to nie dzieciak ktory musi byc bogiem wiec wpisuje 'tajne kody na niesmiertelnosc', tylko powazny czlowiek ktoremu zalezy na grze), to nie oznacza, ze zniszczy Twoja. Po prostu taka sytuacja ani Cie grzeje ani ziebi - nie ma znaczenia na wplyw gry, a juz najmniejszego na Twoja postac.
Złowrogi Ostrzeliwujący Regularnie Aroganckich Nieprzyjaciół Narwaniec
"Samson często strugał kołki. Po pierwsze, wyjaśniał, jest to czynność w sam raz dla idioty, na jakiego wygląda. Po drugie, mawiał, struganie kołków uspokaja, wpływa korzystnie na system nerwowy i trawienny. Po trzecie, tłumaczył, rżnięcie drewna pomaga mu podczas wymuszonego przysłuchiwania się dyskusjom o polityce i religii, albowiem zapach świeżego wióra łagodzi odruchy wymiotne. "
Awatar
Wielkie G #11
Tak BTW to już po raz drugi o tym samym pisze... Weź się trochę uspokój. Co Ci w tym wadzi? Może mieć nawet 100 lvl a i tak nic Ci się nie stanie... Co do łowów, to też jest wybór Vandhalla. Może sobie pomaga. Może nie. Jakie to ma znaczenie?
Awatar
Vandhall (Administrator) #12
Członek przez Sty 2007 · 4380 postów · Położenie: Kathanorn
Członkostwo w grupach: Administratorzy, Użytkownicy
Konto mam Elit+, które nabywam co miesiąc za ordery :D

Potrzebna mi postać (a mam nie tylko tą jedną) aby sprawdzać to czy tamto.
Nie jestem zbyt aktywny dlatego nie jestem w czołówce, ale kiedyś spróbuję nadgonić top30 - jednak bez bonusów, aby testy były wiarygodniejsze.

Jedyna "dodatek" to taki ze jestem niewidoczny w karczmie (imię w dialogach mam na czerwono), a to dlatego ze nie umiem zignorować pytań czy przywitań, a czasem po prostu brak mi czasu na powtarzające się odpowiedzi, które można znaleźć w FAQ lub na forum.
[Obraz: http://idarionis.com/mainpagedata/banery/banminisorc.jpg]
W zasadzie nie jestem materialistą. Jednakowoż entuzjazm w pracy
jest wprost proporcjonalny do wysokości stanu konta.
Frytha #13
Członek przez Sty 2007 · 535 postów · Położenie: Radom
NIe tlumacz sie cziterze :P :D oszukujesz i wszyscy o tym wiemy :P

a teraz serio...
chociaz... co tu pisac? wszyscy wiedza jak jest naprawde, i nikomu nie musisz sie tlumaczyc a juz napewno nie jakiemus Brosperowi..

jestesmy z Toba mimo watpliwosci jakie zasial w nas Brosper ;-)
Awatar
Brosper #14
Dzieki Vand za szczerość, chciałem się tylko dowiedzieć.
Awatar
Kaniponk (Administrator) #15
Członek przez Sty 2007 · 1796 postów · Położenie: UTG
Członkostwo w grupach: Administratorzy, Animatorzy, Global Makers, Strażnicy, Użytkownicy
no to sie kurna pochwale, bo takiej obelgi nie zniose :]
nie wiem czy Vand prowadzi oficjalne statystyki a propos przesylanych mu zlotowek, ale smiem twierdzic ze chyba najwiecej na wanderera wydalem +- 700 - 1000zl
a moglo byc wiecej, ale Vand nie chcial wejsc w "nieczyste" zwiazki :]
dodam tylko ze moj ylf na 22lvl nie radzi sobie ze Sssss, a moj rekruta na 25lvl nie stac poki co na mape Kamraz :/
wiec jesli chodzi o bonusy dla placacych duuuzo to jedna wielka lipaaaa
aha zeby nie bylo calkiem beee to ma konto elit + do konca roku :]

...
BTW
zadnych plusow ulatwiajacych gre, najwyzej dodatki = bajery dla fanatykow ;]
Be the kind of player that when your fingers hit a keyboard each morning, Vandhall says:
"Oh crap. He's up"
Zamknij Pomniejsz – Powiększ + Odpowiedz na ten post:
Kod weryfikacyjny: VeriCode Proszę przepisać kod weryfikacyjny z obrazka do pola tekstowego umieszczonego obok niego.
Emotikonki: :-) ;-) :-D :-p :blush: :cool: :rolleyes: :huh: :-/ <_< :-( :'( :#: :scared: 8-( :nuts: :-O
Znaki specjalne:
Strona:  1  2  następna 
Idź do forum
This board is powered by the Unclassified NewsBoard software, 20120620-dev, © 2003-2011 by Yves Goergen
Strona wygenerowana w 163,1 ms (106,1 ms) · 144 zapytań do bazy danych w czasie 13,4 ms
Bieżący czas: 20.02.2018, 12:36:45 (UTC +01:00)