Not logged in. · Lost password · Register
Forum: Wanderer Game Offtopic RSS
Problem z kompem
wirusy i malware
Urdithandara #1
Member since Jan 2007 · 1171 posts · Location: ZAMOŚĆ!!
Group memberships: Skrybowie, Użytkownicy
Show profile · Link to this post
Subject: Problem z kompem
Hej, mam problem i jak ktoś się zna, to już pewnie wie o co chodzi. W przeglądarkach wyświetlają mi się jakieś reklamy, włączają się nowe karty i próbują ściągać jakieś pliki. Czytałem na różnych forach, że to malware i trzeba to ogarniać jakimiś specprogramami. Każdy z problemem podawał skany z jakiegoś OTL i jak kto czaił o co biega, to tylko na to zerknął okiem i wiedział jak trzeba działać. Problem w tym, że ja się na tym nie znam - nie wiem nawet czym zrobić te OTLe. Prosiłbym bardzo, jeśli ktoś posiada wiedzę mogącą mi pomóc w jakikolwiek sposób... Najlepiej napisać instrukcję w stylku: ściągnij program stąd (link) i wykonaj skan. wklej treść i czekaj...

W chwili obecnej, korzystanie z neta jest (tu eufemizm) uciążliwe. Na śmiałka, który mi pomoże, czeka nagroda - 40 dziewic i moja dozgonna wdzięczność.
Marqs #2
User title: Maruda Wszechmocny
Member since Jan 2007 · 3959 posts
Group memberships: Użytkownicy, WD Global
Ze mnie żaden specjalista, ale sam miałem kiedyś kombinację wyświetlania tych dziwnych reklam i włączania się nowych kart w ilościach hurtowych. Mi pomogło to, może i tu coś zdziała.
Miecze! Miecze! Miecze!
I czary dla lekkozbrojnych też!
Urdithandara #3
Odinstalowywać przed tym antywirusa, czy nie trzeba nic ruszać?
Marqs #4
User title: Maruda Wszechmocny
Member since Jan 2007 · 3959 posts
Group memberships: Użytkownicy, WD Global
Ja miałem avasta i po prostu na czas skanowania odłączyłem net i wyłączyłem antywirusa. Ale czy gryźć coś się z czymś nie będzie to nie mam pojęcia, ja to robiłem jakiś czas temu więc i wersja tego programu była nieco inna.
Miecze! Miecze! Miecze!
I czary dla lekkozbrojnych też!
Urdithandara #5
DZIAŁA! Alleluja i do przodu! Dzięki Ci waść za pomoc - bez niej zgubion byłbym niechybnie.
cieniostwor #6
Member since Jul 2010 · 1573 posts
Group memberships: Graficy, ScriptMaker, Użytkownicy
Tak na przyszłość ja lubię jeszcze to:
https://toolslib.net/downloads/viewdownload/1-adwcleaner/
Prosta malutka aplikacja usuwająca takich intruzów. Nie działa stale przy zegarze - po prostu jak jest problem odpalasz, robisz co każe i najczęściej u mnie w 5 minut było po kłopocie.
Jedyny program który pozwolił mi się pozbyć ze wszystkich przeglądarek paska AVG ;)
[Image: http://www.kamesenin.tk/wn/obrazy/lies.jpg]
Urdithandara #7
Dzięki. Na pewno sprawdzę.
Close Smaller – Larger + Reply to this post:
Verification code: VeriCode Please enter the word from the image into the text field below. (Type the letters only, lower case is okay.)
Smileys: :-) ;-) :-D :-p :blush: :cool: :rolleyes: :huh: :-/ <_< :-( :'( :#: :scared: 8-( :nuts: :-O
Special characters:
Go to forum
This board is powered by the Unclassified NewsBoard software, 20120620-dev, © 2003-2011 by Yves Goergen
Page created in 152.9 ms (81.9 ms) · 82 database queries in 56.3 ms
Current time: 2019-07-17, 23:45:25 (UTC +01:00)