Nie zalogowany. · Zapomniane hasło · Rejestracja
Forum: Wanderer Game Dyskusja ogólna RSS
Trzeci Atak
Strona:  poprzednia  1  2  3  4  5  6  następna 
Wolfstark #61
Członek przez Lis 2009 · 549 postów
Członkostwo w grupach: Użytkownicy
Zobacz profil · Link do tego postu
W odpowiedzi na post ID 91062
 Nie musisz słuchać tych rad twoja wola,ale testy pokazują swoje możesz być lepszy odemnie w rozbrojeniu,ale i tak robisz je mniej skutecznie,możesz dalej być lepszy w SA ale i tak robisz ich mniej odemnie,możesz dalej być najlepszy w parowaniu ale w niczym Ci ono nie pomoże skoro chodzisz bez broni...To jest i tak twoja wola zrobisz jak zechcesz.
 Moja powalenie wchodzi częściej niż powinno owszem,ale może dlatego,że wpływa na nie "cecha" inna niż END i może dlatego że przechodzi przez parowanie/SB
 Cóż skoro pytasz się o moją radę w kwestii najemnika,to może odświeżysz swój stary pomysł na dodanie nowej umiejki dla tej klasy,albo wymyślisz coś równie alternatywnego.Przyrosty TA można by zmienić czemu nie Gladiator ma 15% Mściciel 0% można by to zmienić,ale czy naprawdę uważasz,że TA będzie według twojego mniemania lepszym skillem skoro nie doceniasz jego innych zalet,bo dla Ciebie liczy się tylko dmg...?

P.S.Maniuś spoko loko nie sądzę aby Grogan był aż tak ślamazarną postacią.Walczył toporkiem jednoręcznym przy szybkości bicia około 130.
P.S.S. Siła powalenia = (hit postaci+szybkość bicia+obrażenia)-(uniki przeciwnika+szybkość bicia przeciwnika+redukcja obrażeń pancerza przeciwnika)
Krasnoludzki Obrońca
Zhounk to mój Guru ;)
Troll Zhounk potężnym uderzeniem --===EKSTERMINUJE===-- przeciwnika na 325 punktów! Wolfstark otrzymuje 306 ran.
PRZYCIĄĆ UJEMNY MODYFIKATOR DO UMIEJEK Z PENETRACJI!!
Ten post ostatnio był zmieniany przez Wolfstark o 08.04.2014, 20:39.
Maniollo #62
Członek przez Mar 2007 · 2590 postów
Członkostwo w grupach: Animatorzy, Skrybowie, Użytkownicy, WD Global
Tak z ciekawości co do tej szybkości... Używa ktoś że zwarciowcow broni dwuręcznych czy wszyscy śmiało idą w lepszą szybkość i dodatkowe AC z tarczy nawet jak się nie ma SB?
Awatar
maRcus #63
Członek przez Lut 2007 · 1831 postów · Położenie: Łódź
W odpowiedzi na post #61
Cytat za Wolfstark:
Nie musisz słuchać tych rad twoja wola,ale testy pokazują swoje możesz być lepszy odemnie w rozbrojeniu,ale i tak robisz je mniej skutecznie,możesz dalej być lepszy w SA ale i tak robisz ich mniej odemnie,możesz dalej być najlepszy w parowaniu ale w niczym Ci ono nie pomoże skoro chodzisz bez broni...To jest i tak twoja wola zrobisz jak zechcesz.
W czym w takim razie ma pomóc trener, skoro lepsze skille nic nie dają :)

Cytat za Wolfstark:
Moja powalenie wchodzi częściej niż powinno owszem,ale może dlatego,że wpływa na nie "cecha" inna niż END i może dlatego że przechodzi przez parowanie/SB
Skoro cyferki wyglądają podobnie, jeśli chodzi o ilość ataków to wychodzi na to, że sama częstotliwość występowania umiejętności jest diametralnie różna od TA.

Cytat za Wolfstark:
Cóż skoro pytasz się o moją radę w kwestii najemnika,to może odświeżysz swój stary pomysł na dodanie nowej umiejki dla tej klasy,albo wymyślisz coś równie alternatywnego.
Tylko że tego typu pomysły kończą się podobnie jak ten wątek- wszyscy uważają, że skill i postać są tak potężne, że absolutnie nic zmieniać się nie powinno, a jeśli już to osłabić skill/postać/rasę.

Cytat za Wolfstark:
Przyrosty TA można by zmienić czemu nie Gladiator ma 15% Mściciel 0% można by to zmienić,ale czy naprawdę uważasz,że TA będzie według twojego mniemania lepszym skillem skoro nie doceniasz jego innych zalet,bo dla Ciebie liczy się tylko dmg...?

Eeee, a co ma się liczyć, skoro umiejętność działa 5 razy na walkę i zadaje o 10 dmg więcej od standardowego ataku, a poza rozproszeniem czarów klerykalnych nie daje nic więcej?

ReManiollo: niestety na tym etapie gry AC z tarczy jest bardzo istotne, a opóźnienia wynikające z topora 2h są tak ogromne, że tylko samobójca by tego używał ;) Chociaż sam czas od czasu założę dla lepszego efektu krytycznego :)
Grogan Dwarf Mercenary 284 lvl
Mordred Lothor Human Invader 257 lvl
Milla Human Paladin 170 lvl
Isabell Human Priest 160 lvl
Dinnaroth Elf Battlemage 126 lvl
Belian Dwarf Guardian 127 lvl
Ten post ostatnio był zmieniany przez maRcus o 08.04.2014, 21:17.
Maniollo #64
A tak poza tym to siedzicie na skarkach od roku i teraz narzekacie że skille powoli rosną ;)
Awatar
Gerald #65
Członek przez Gru 2008 · 691 postów
W odpowiedzi na post ID 91062
Cytat za Maniollo:
\ Może też być tak, że powalenie jest za mocne, bo czy jest jakiś inny skill zdobywany po 125 poziomie, który potrafi się zbliżyć do niego w sile?

Penetracja miarzdzy wszystkie skile razem wzięte!! Jakieś pytania?
[Obraz: http://img3.imageshack.us/img3/3530/wilczyuserbar5b.png]
 [Obraz: http://idarionis.com/mainpagedata/banery/banminimonk.jpg]
[Obraz: http://www.nodiatis.com/pub/8.jpg]
Lord Gerald-(442)Paladyn lev. 234
Niebieski Smok,pokonany

Wielki Czerw Skalny potężnym uderzeniem --===*WYKORZENIA*===-- przeciwnika na 683 punktów! Gerald otrzymuje 405 ran.
Cios był tak mocny, że odrzuciło Gerald na kilka sążni i oszołomiło!
Awatar
cieniostwor #66
Członek przez Lip 2010 · 1573 posty
Członkostwo w grupach: Graficy, ScriptMaker, Użytkownicy
Czekaj sam to napisze
Jakbyście tyle skilowali co łucznicy to wasze skile ze skupieniem many na czele byłyby lepsze od penetracji  :-p
[Obraz: http://www.kamesenin.tk/wn/obrazy/lies.jpg]
Wolfstark #67
 Bo skille faktycznie wolno rosną.Skillując dostaje 1-2% więcej niż siedzenie na skarkach,a skarki dodatkowo dają 8k+ expa...Dodatkowo skarki dają dużooo pieniążków,które można kisić,kisić na sprzęt, albo kisić na następny sprzęt który wejdzie za x lat.Można też je inwestować w przyszłość,ale do tego potrzeba dobrej woli i otwartego umysłu ;)
Krasnoludzki Obrońca
Zhounk to mój Guru ;)
Troll Zhounk potężnym uderzeniem --===EKSTERMINUJE===-- przeciwnika na 325 punktów! Wolfstark otrzymuje 306 ran.
Maniollo #68
W odpowiedzi na post #65
Cytat za Gerald:
Cytat za Maniollo:
Może też być tak, że powalenie jest za mocne, bo czy jest jakiś inny skill zdobywany po 125 poziomie, który potrafi się zbliżyć do niego w sile?
Penetracja miarzdzy wszystkie skile razem wzięte!! Jakieś pytania?

Nie wiem jak u ciebie, ale u mnie penetracje zdobywa sie na 50. poziomie a nie 125. Rownie mocne skille to tarczowanie i drugi atak.

@Wolf, czyli tak na oko 30% mniej w skillach, a to juz calkiem duze liczby w dlugim okresie czasu. Trudno wiec tez narzekac, ze skille wolno rosna.
Awatar
cieniostwor #69
Członek przez Lip 2010 · 1573 posty
Członkostwo w grupach: Graficy, ScriptMaker, Użytkownicy
dobry skill to użyteczny skill - użyteczny skill to taki którego się używa - jak się czegoś używa to się samo skiluje.
Taka sugestia na temat konstruowania skilli w ogóle

I tu magowie mają dobrze - samo im się wszystko skiluje a daje tyle co daje. Medytka jeden czar więcej co rok a koncentracja jeszcze im ułatwia czarowanie. Później jeszcze jeden mega potężny ułatwiacz czarowania. I w efekcie mogą próbować to skilować i trenować u trenerów ale efekty są żadne.
Z TA jest tak samo widzę. W teorii super ale po rozwinięciu wstępnym rośnie tak śladowo że szkoda tym głowę sobie zawracać.
[Obraz: http://www.kamesenin.tk/wn/obrazy/lies.jpg]
Wolfstark #70
W odpowiedzi na post #63
Cytat za Wolfstark:
W czym w takim razie ma pomóc trener, skoro lepsze skille nic nie dają :)

Najlepszym skillem jaki się posiada od samego początku jest umiejętność posługiwania się bronią.Jak nie trafiasz to nic nie zdziałasz i nawet powalenie czy TA nie uratuje Cię przed porażką :)

Maniek o co kaman z tymi 30%??
Krasnoludzki Obrońca
Zhounk to mój Guru ;)
Ten post ostatnio był zmieniany przez Wolfstark o 09.04.2014, 16:13.
Awatar
maRcus #71
W teście, który zaprezentowałeś wychodzi, że trafiamy średnio tyle samo, więc nie rozumiem argumentu. Mało tego, nawet zaznaczyłeś, że mamy podobne obrażenia. Z tym, że powalenie, które wchodzi o połowę razy mniej zadaje 2 razy więcej DMG niż w tym samym czasie TA wchodząc 2 razy częściej. Dorzuć do tego kolejną linię obrony, która oprócz typowo defensywnych akcji zwiększa AC oraz zmniejsza redukcję.
Nadal chcesz się upierać, że TA jest tak potężnym skillem, że nic się nie powinno z nim robić? Dodatkowo tak niesamowicie uniwersalnym, że każdy obrońca bez zastanowienia by zamienił BS oraz Powalenie na TA.
Awatar
Gerald #72
I tak bedzie miec TA wiec nie robi im to roznicy duzej. TA ma inne zastosowania niz powalenie.
Ja z tych walk wyczytalem,ze wolny jestes, Wolf musial bardzo sie dociazyc by walki byly bardzej wyrownane do testow.
Ps. W walkach z moja postacja wykonujesz 13-17 TA bo nie mam rozbrojenia.
Niebieski Smok,pokonany

Wielki Czerw Skalny potężnym uderzeniem --===*WYKORZENIA*===-- przeciwnika na 683 punktów! Gerald otrzymuje 405 ran.
Awatar
maRcus #73
I co to udowadnia, że Wolfstark się dociążył? Że wykonując identyczną ilość ataków wręcz TA wchodziłoby częściej, gdybym był szybszy? Dobrze, że się dociążył, bo pokazało to wartość bojową jego umiejętności specjalnych i moich przy podobnym ustawieniu parametrów walki.
Jasne jest, że gdyby się miało więcej HIT i szybkości to częściej by się rozbrajało, mając więcej AC więcej obrażeń się amortyzuje.

Generalnie rzecz ujmując wątek prowadzi donikąd. Każdy nieposiadający TA uważa, że jest to najlepszy skill na obecnym etapie rozwoju postaci. Żadne też argumenty tego nie zmienią, póki sam V nie dojdzie do wniosku, że faktycznie coś jest nie tak.
Ja ze swojej strony zakończyłem temat, dziękując tym, którzy faktycznie do wątku coś wnieśli. Reasumując- zamienię TA na Anatomię.
Awatar
Gerald #74
Generalnie udowodniles,ze postac z TA ktora jest wolniejsza od przeciwnika z powaleniem I rozbrojeniem powoduje wykoanie u ciebie mniejszej liczby atakow przez co wykonujesz mniej SA I tym samym TA.
Dlatego wydaje ci sie,ze skill jest slabszy.

Za to walczac z kims kto niema rozbrojenia oraz powalenia zyskujesz na liczbie wyprowadzonych atakow.

Nie wiem tylko czy ma to dowiesc tego,ze skill jest jeszcze za slaby na walki 1-1 czy moze dlatego bo byl testowany przeciwko postacji na ktorej nie wykozystuje swojego pelnego potencjalu.
Niebieski Smok,pokonany

Wolfstark #75
 Wykonane ataki to nie trafione ataki....Jak chcesz zobaczyć moje prawdziwe obrażenia,prawdziwy hit i prawdziwą szybkość walki to zapraszam na udeptaną ziemię w Czerdzie ;)
 Co byś chciał zmienić w TA zwiększyć szansę na wejście hita przed którym nie da się uchronić ?Aby jeszcze bardziej zmniejszał AC przeciwnika przy hicie?Zdajesz sobie sprawę,że ja też będę miał TA?Dla mojej postaci jest to jeden hit więcej do szybkiego eliminowania przeciwnika.
 Nie radzę zamieniać TA na anatomię,prędzej byłbym za tym aby dodać ten skill najemnikom.Będziesz miał dwa skille tzw ofensywne ;)
Krasnoludzki Obrońca
Zhounk to mój Guru ;)
Zamknij Pomniejsz – Powiększ + Odpowiedz na ten post:
Kod weryfikacyjny: VeriCode Proszę przepisać kod weryfikacyjny z obrazka do pola tekstowego umieszczonego obok niego.
Emotikonki: :-) ;-) :-D :-p :blush: :cool: :rolleyes: :huh: :-/ <_< :-( :'( :#: :scared: 8-( :nuts: :-O
Znaki specjalne:
Strona:  poprzednia  1  2  3  4  5  6  następna 
Idź do forum
This board is powered by the Unclassified NewsBoard software, 20120620-dev, © 2003-2011 by Yves Goergen
Strona wygenerowana w 210,9 ms (156 ms) · 142 zapytań do bazy danych w czasie 16,5 ms
Bieżący czas: 23.01.2018, 15:09:42 (UTC +01:00)