Nie zalogowany. · Zapomniane hasło · Rejestracja
Forum: Wanderer Game Dyskusja ogólna RSS
Trzeci Atak
Strona:  poprzednia  1  2  3  4  5  6  następna 
Awatar
maRcus #31
Członek przez Lut 2007 · 1831 postów · Położenie: Łódź
Członkostwo w grupach: Użytkownicy
Zobacz profil · Link do tego postu
W odpowiedzi na post ID 90888
Cytat za Maniollo:
Aayren, jedyny wpływ jaki DA ma to taki ze musi być drugi atak, wcale nie trzeba trafić. Czyli jak TA ma 10% a DA ma 65% to realna szansa na TA wynosi 6,5%.
Dalej jednak uważam, że zestaw powalenie + blok tarczą jest po prostu lepszy niż TA. Najgorsze jest to że podczas wybierania nikt nie wie jak szybko się skille rozwijają ani jaka jest ich realna przydatność.

Bingo. Otóż to. Każdy ocenia nowe skille przez pryzmat swojego o tym wyobrażeniu i chyba każdy z nich był modyfikowany po wersji pierwotnej. Również uważałem, że będzie to taki skill, dla którego warto będzie poświęcić SB i Powalenie. Oczywiście nie zapominając o Regeneracji ;) I teraz po raz kolejny uważam, że w związku z tym, że TA potwornie wolno rośnie, a przy tak niskich wartościach, jakie obecnie prezentuje zacznie mieć znaczenie w każdej walce na poziomie 350+.

O niezłomności nie mogę się jeszcze wypowiedzieć, bo siedzę u trenera. Sam nie wiem, jak będzie wyglądało skillowanie tego skilla (o ile w ogóle to możliwe). Patrzę jedynie na przyrosty Kapłana i jego Modlitwy oraz Najeźdźcy i Anatomii+ Budowy Ciała, czy bazując na walkach z Wolfstarkiem na SB+ Powalenie. Chociażby ostatni turniej pokazał, że jedno powalenie więcej i przeciwnik traci 200hp extra, więc tu faktycznie można mówić o tym, że 2-3 użycia może zdecydować o wygranej lub przegranej.
Grogan Dwarf Mercenary 294 lvl
Mordred Lothor Human Invader 2667 lvl
Milla Human Paladin 181 lvl
Isabell Human Priest 167 lvl
Dinnaroth Elf Battlemage 130 lvl
Belian Dwarf Guardian 132 lvl
Awatar
Gerald #32
Członek przez Gru 2008 · 691 postów
200hp z powalenia to tylko z kryta może walnąć za tyle. Co nie zmienia faktu,ze narzekasz na swój świetny skill za który mogę ci śmiało oddać moją niezłomność- to jak chętny do wymiany?
[Obraz: http://img3.imageshack.us/img3/3530/wilczyuserbar5b.png]
 [Obraz: http://idarionis.com/mainpagedata/banery/banminimonk.jpg]
[Obraz: http://www.nodiatis.com/pub/8.jpg]
Lord Gerald-(442)Paladyn lev. 234
Niebieski Smok,pokonany

Wielki Czerw Skalny potężnym uderzeniem --===*WYKORZENIA*===-- przeciwnika na 683 punktów! Gerald otrzymuje 405 ran.
Cios był tak mocny, że odrzuciło Gerald na kilka sążni i oszołomiło!
Maniollo #33
Członek przez Mar 2007 · 2590 postów
Członkostwo w grupach: Animatorzy, Skrybowie, Użytkownicy, WD Global
Hehe super zamiana. Trzeci atak za niezlomnosc. Musiałbyś jeszcze dorzucić drugi atak.
Ups, on już ma drugi atak... To może zrezygnuj z kleryków na rzecz trzeciego ataku, oczywiście razem z niezlomnoscią, bez niej paladyn to 'pala' a dopiero niezlomnosc dodaje 'dyn' ;)
Wolfstark #34
Członek przez Lis 2009 · 549 postów
 Przeceniasz te powalenie z SB.Wystarczy,że zrobisz dwa razy więcej TA niż ja powaleń i już wychodzisz korzystniej.SB ratuje mi tyłek głównie przed atakami kiedy jestem rozbrojony,ale to nie to samo co parowanie.Zresztą jak wrócę do Wudu Dor to zrobię parę walk testowych i pokażę o co chodzi ;)
Krasnoludzki Obrońca
Zhounk to mój Guru ;)
Troll Zhounk potężnym uderzeniem --===EKSTERMINUJE===-- przeciwnika na 325 punktów! Wolfstark otrzymuje 306 ran.
PRZYCIĄĆ UJEMNY MODYFIKATOR DO UMIEJEK Z PENETRACJI!!
Ten post ostatnio był zmieniany przez Wolfstark o 01.04.2014, 20:00.
Awatar
maRcus #35
Czekam na test. Bardzo ciekaw jestem wniosków- jaki wpływ na walkę ma Powalenie, a TA.
Maniollo #36
Członek przez Mar 2007 · 2590 postów
Członkostwo w grupach: Animatorzy, Skrybowie, Użytkownicy, WD Global
Ale jak dokładnie chcesz to przetestować?
Wolfstark #37
 Jestem ciekaw jak się rozłoży ilość powaleń względem TA przy tej samej lub zbliżonej ilości ataków.Przy okazji wyłączę SB i zmniejszę swoje AC, ale to dopiero późnym wieczorem
Krasnoludzki Obrońca
Zhounk to mój Guru ;)
Troll Zhounk potężnym uderzeniem --===EKSTERMINUJE===-- przeciwnika na 325 punktów! Wolfstark otrzymuje 306 ran.
Awatar
maRcus #38
Cytat za Wolfstark:
Jestem ciekaw jak się rozłoży ilość powaleń względem TA przy tej samej lub zbliżonej ilości ataków.Przy okazji wyłączę SB i zmniejszę swoje AC, ale to dopiero późnym wieczorem

Po co chcesz rezygnować z SB i zmniejszać AC? Właśnie o to m.in. mi chodzi, aby jak najbardziej obiektywnie pokazać, jak bardzo nieprzydatne jest TA vs Powalenie i SB, czy też w każdej innej konfiguracji, bo nie ma absolutnie ŻADNEGO wpływu na walkę.
Wolfstark #39
Jak nie ma,
-atakujesz kilka celi
-z extra dmg po obniżeniu AC u przeciwnika
-traci on regenke,czary regenek,czary zmniejszające dmg
-uniemożliwiasz ich używania na kilka akcji w tym czarów leczenia!!!

mało??
Jak masz jeszcze dobre rozbrojenie to przeciwnik o wiele rzadziej używa magi!!!

Marcus może ty chcesz dostać skill win the game jeszcze bo na to się zanosi :)
Krasnoludzki Obrońca
Zhounk to mój Guru ;)
Awatar
maRcus #40
Ja się nie pytałem, jakie efekty daje TA, bo wiem, jak w teorii powinien wyglądać. Ja się pytam dlaczego skill z przedostatniego szczebla rozwoju profesji ma tak marginalny wpływ na walkę. Dlaczego inne profesje melee otrzymały po 2 fajne umiejętności, które zwiększają albo def, albo obrażenia.
Może niech się wypowie ktoś inny, posiadający TA, bo być może faktycznie mam tak słabe skille i statystyki, że tylko ja odczuwam irytację, kiedy byle rycerz zadaje mi na dzień dobry 300 dmg, krwawienia, oszołomienia, czy inne niezdolności do walki, a ja ze swoim superekstra TA mogę sobie z driadami pohasać po lesie. No bo przecież tak fajnie się używa go w stosunku do czarów klerykalnych.

P.S. Miałeś jakieś ekstra wnioski po testowaniu TA w praktyce ogłosić.
Przykład sprzed minuty- aby nie wdawać się w zbyteczne szczegóły podsumowałem liczbę ataków specjalnych oraz obrażenia brutto.
Wolfstark: 8 Powaleń, które w efekcie zadały 686 obrażeń+ 344 obrażeń, kiedy byłem nieprzytomny.
Grogan: 9 TA, które zadały 357 obrażeń, jako zwykłe ataki.

Nie jest to może zbyt miarodajne, ale tak mniej więcej wygląda rozłożenie sił TA vs Powalenie.
Ten post ostatnio był zmieniany przez maRcus o 05.04.2014, 18:24.
Awatar
Gerald #41
Dlaczego inne profesje melee otrzymały po 2 fajne umiejętności, które zwiększają albo def, albo obrażenia.

My Paladyni dostaliśmy SA i Niezłomność.
Jeden przydatny skill a drugi nie przydatny a na dodatek możliwy do skillowania tylko w 3-4 miejscach w grze.
To raczej my jesteśmy pokrzywdzeni od wielu wielu lat a działanie TA sam sobie takie wybrałeś.
Niebieski Smok,pokonany

Wielki Czerw Skalny potężnym uderzeniem --===*WYKORZENIA*===-- przeciwnika na 683 punktów! Gerald otrzymuje 405 ran.
Awatar
maRcus #42
Cytat za Gerald:
My Paladyni dostaliśmy SA i Niezłomność.

Wy Paladyni sam sobie takie wybrałeś.
Awatar
Gerald #43
NIezłoność została nam wciśnięta na siłę bez żadnego pokrycja. Wolałem klerykalność dostać.
Niebieski Smok,pokonany

Awatar
maRcus #44
W odpowiedzi na post #41
Cytat za Gerald:
To raczej my jesteśmy pokrzywdzeni od wielu wielu lat a działanie TA sam sobie takie wybrałeś.

Postaram się w miarę prostym językiem odpowiedzieć na ten niezwykle trafny argument.
1. Wybrałem ścieżkę Gladiatora dla regeneracji i TA, które na papierze było niesamowicie mocnym skillem.
2. Niestety nikt przed Najemnikami nie posiadał takiej umiejętności, więc jej przydatność i potęgę można było ocenić tylko przez pryzmat niezwykle barwnego opisu, a i faktu, że miał zastąpić 2 skille dla każdej innej profesji melee.
3. Aby wypowiedzieć się jednoznacznie na temat umiejętności nie płakałem tuż po jej wykupieniu tylko osiągnąłem 90 poziom, aby mieć odpowiedni punkt odniesienia.
4. Nie jęczałem też po każdym turnieju, kiedy otrzymałem łomot od Maniolla, aby przyciąć mu penetrację.
5. W porównaniach używam dostępnych mi danych i liczb z innych moich postaci lub też obserwacji walk 1v1, bo jak każdy wie to jest punkt odniesienia dla każdego wniosku.
Awatar
Gerald #45
Od 1-4 mam podobne zdanie ale
5 nie jest żadnym odnośnikiem bo wiele rzeczy działa inaczej w walkach 1na 1 a inaczej przeciw stworom jak i graczom 3na3

jak spojrzysz pod tym wzgledem jako zamysle pod ten skil to bedziesz mniał inny obraz sprawy jaki narazie wydaje mi się nie bierzesz pod uwagę :)
Niebieski Smok,pokonany

Zamknij Pomniejsz – Powiększ + Odpowiedz na ten post:
Kod weryfikacyjny: VeriCode Proszę przepisać kod weryfikacyjny z obrazka do pola tekstowego umieszczonego obok niego.
Emotikonki: :-) ;-) :-D :-p :blush: :cool: :rolleyes: :huh: :-/ <_< :-( :'( :#: :scared: 8-( :nuts: :-O
Znaki specjalne:
Strona:  poprzednia  1  2  3  4  5  6  następna 
Idź do forum
This board is powered by the Unclassified NewsBoard software, 20120620-dev, © 2003-2011 by Yves Goergen
Strona wygenerowana w 208,5 ms (149,2 ms) · 141 zapytań do bazy danych w czasie 19,4 ms
Bieżący czas: 17.10.2018, 00:30:29 (UTC +01:00)