Not logged in. · Lost password · Register
Forum: Wanderer Game Nowicjusze RSS
Paczka Lawendy
woytek #1
Member since Sep 2013 · 31 posts · Location: Lublin
Group memberships: Użytkownicy
Show profile · Link to this post
Subject: Paczka Lawendy
Witam,
ponieważ postacią do zwiedzania świata wykonałem tę przygodę od początku do końca, uznałem, że innymi postaciami można ją zrobić "na skróty", toteż udałem się od razu do ostatniej lokacji i pogadałem, z kim trzeba. I tu pojawia się, według mnie, błąd: w lokacji owej osoba, z którą trzeba konwersację przeprowadzić, mówi mi (do pewnej kwoty), że o przygodzie wie, ale nie powie - po przekroczeniu progu, mówi, że nic nie wie, ale pieniądze inkasuje. Innymi słowy, w tym momencie przygody nie mogę wykonać, bo w początkowej lokacji jest to samo - najpierw nie wie, potem zabiera moje ciężko zarobione miedziaki i odsyła mnie z kwitkiem. Czy da się to jakoś naprawić (niby uzysk z przygody nie jest duży, ale właśnie zbieram na naukę pułapek i każdy miedziak jest na wagę złota :)). Id postaci: 16101 i 16135.

Jeszcze mam pytanie: czy, a jeśli tak, to kiedy, pojawi się licznik przygód? Bo byłaby to ułatwiająca życie rzecz :).
cieniostwor #2
Member since Jul 2010 · 1573 posts
Group memberships: Graficy, ScriptMaker, Użytkownicy
Juki dodałem do lobbingu na rynku jakiś rok temu i są realizowane (za pół roku będą) a licznik przygód jest teraz kolejny do zrobienia. Czyli będzie i to już za jakieś 1,5 roku :D
[Image: http://www.kamesenin.tk/wn/obrazy/lies.jpg]
woytek #3
Member since Sep 2013 · 31 posts · Location: Lublin
Group memberships: Użytkownicy
Nie, no, aż tyle czasu, to ja nie zamierzam spędzić na szukaniu przygód w jednym miejscu :D.
Btw., mówiąc "naprawić", miałem na myśli 2 rzeczy:
1. "Zresetowanie" przygody na moich postaciach, żebym mógł je wykonać od nowa, jakbym nigdy do nich nie podchodził, ba, nawet mogę poświęcić trochę energii na ponowne szukanie, Mistrzu Gry, jeśli da się to zrobić :).
2. Przekształcenie przygody tak, żeby system wykrywał, czy została ona wykonana w poprzednich lokacjach - żeby następni kombinatorzy nie musieli tracić zdrowia i nie zaśmiecali forum :).
cieniostwor #4
Member since Jul 2010 · 1573 posts
Group memberships: Graficy, ScriptMaker, Użytkownicy
się pojawi mistrz V to zrobi co trzeba ;)
[Image: http://www.kamesenin.tk/wn/obrazy/lies.jpg]
Vandhall (Administrator) #5
Member since Jan 2007 · 4380 posts · Location: Kathanorn
Group memberships: Administratorzy, Użytkownicy
Twoje postacie miały tylko flagę odnalezienia przygody, bez żadnych postępów więc wg mnie można było robić przygodę normalną drogą, a sama przygoda nie powinna się blokować w żaden sposób. Jednak na wszelki wypadek Lawenda wyzerowana... i sprawdzę jeszcze samą przygodę.

Edit: Sprawdziłem. Karczmarz może dawać sygnały że coś wie i kiedy da się odpowiednią kwotę może poinformować że jednak nic nie wie - jeśli postać nie spełnia pewnych wymagań (na przykład robi nie po kolei). Jednak nie pobiera przy tym pieniędzy. Poprawiłem info w takim wypadku aby nie było wątpliwości.

A to, że "chce więcej" mimo, że nic nie wie (tylko w pewnych rzadkich przypadkach) to pewna niedoskonałość systemu, tego nie będę poprawiał bo musiałbym za wiele zmieniać a na to na razie nie mogę sobie pozwolić ;)

Wiec róbta jak trzeba, a jeśli idziecie na skróty to nic złego nie powinno się stać.
[Image: http://idarionis.com/mainpagedata/banery/banminisorc.jpg]
W zasadzie nie jestem materialistą. Jednakowoż entuzjazm w pracy
jest wprost proporcjonalny do wysokości stanu konta.
This post was edited on 2014-03-10, 12:32 by Vandhall.
Close Smaller – Larger + Reply to this post:
Verification code: VeriCode Please enter the word from the image into the text field below. (Type the letters only, lower case is okay.)
Smileys: :-) ;-) :-D :-p :blush: :cool: :rolleyes: :huh: :-/ <_< :-( :'( :#: :scared: 8-( :nuts: :-O
Special characters:
Go to forum
This board is powered by the Unclassified NewsBoard software, 20120620-dev, © 2003-2011 by Yves Goergen
Page created in 156.5 ms (88.4 ms) · 68 database queries in 54.4 ms
Current time: 2019-08-24, 10:34:30 (UTC +01:00)