Nie zalogowany. · Zapomniane hasło · Rejestracja
Forum: Wanderer Game Dyskusja ogólna RSS
awans na maga - żywioł powietrza
Awatar
cieniostwor #1
Członek przez Lip 2010 · 1573 posty
Członkostwo w grupach: Graficy, ScriptMaker, Użytkownicy
Zobacz profil · Link do tego postu
Dawno przeszedłem to "od góry" unikając sytuacji kiedy trzeba walczyć wręcz.

BTW moje przemyślenia są takie że ta przygoda potrzebuje ponownego balansu. Walka z żywiołem ziemi to bezsens, cała filozofia to walić piorunem jak postać stać na 25 takich i zdąża rzucić to wszystko w rękach randomu. To smutne bo tu niewiele nawet sprzęt czy skile pomogą. Pole manewru to też tylko albo ku szybkości albo HP.

Ogólnie poza tą walką awans jest prosty. Jak dla mnie walka wręcz pod sklepem to jakiś smutny żart. Mało co nie powaliłbym ich w treningowym sprzęcie. A elfka skili za dobrych nie ma i mieczykiem oczy im wydrapała.

Wniosek - podnieść trudność walki wręcz z tymi podrostkami. Tak z czuciem ale zapas jest. Obciąć HP żywiołom ziemi, piorun ma taki rozrzut że jak jednemu z nich ze 40-50 HP zabrać to zmiana ograniczy się do mniejszej ilości podejść a trudność dla gracza będzie podobna...

Dlaczego tak? Bo wręcz owszem jest czym kombinować, są nowe kije 2r pierścienie z targu, pancerze czy bez. Można potrenować uniki czy broń. A te śmieszne żywioły to albo się da albo nie. Many to można poszukać na jeden piorun, def też w grę wchodzi jeden. Niewiele można tu zdziałać. Pole manewru jest raczej iluzoryczne.
[Obraz: http://www.kamesenin.tk/wn/obrazy/lies.jpg]
Awatar
Vandhall (Administrator) #2
Członek przez Sty 2007 · 4380 postów · Położenie: Kathanorn
Członkostwo w grupach: Administratorzy, Użytkownicy
Zobacz profil · Link do tego postu
Niestety wszystkie awanse 2go i 3go stopnia trzeba przejrzeć i zbalansować. Ale twoje uwagi cenne są i skorzystam z nich ;)
[Obraz: http://idarionis.com/mainpagedata/banery/banminisorc.jpg]
W zasadzie nie jestem materialistą. Jednakowoż entuzjazm w pracy
jest wprost proporcjonalny do wysokości stanu konta.
Zamknij Pomniejsz – Powiększ + Odpowiedz na ten post:
Kod weryfikacyjny: VeriCode Proszę przepisać kod weryfikacyjny z obrazka do pola tekstowego umieszczonego obok niego.
Emotikonki: :-) ;-) :-D :-p :blush: :cool: :rolleyes: :huh: :-/ <_< :-( :'( :#: :scared: 8-( :nuts: :-O
Znaki specjalne:
Idź do forum
This board is powered by the Unclassified NewsBoard software, 20120620-dev, © 2003-2011 by Yves Goergen
Strona wygenerowana w 86,8 ms (31,7 ms) · 46 zapytań do bazy danych w czasie 4,9 ms
Bieżący czas: 14.11.2018, 03:33:33 (UTC +01:00)