Nie zalogowany. · Zapomniane hasło · Rejestracja
Forum: Wanderer Game Dyskusja ogólna RSS
Kolejne miasto
Awatar
Zooltan #1
Członek przez Lip 2010 · 222 posty
Członkostwo w grupach: Użytkownicy
Zobacz profil · Link do tego postu
Temat: Kolejne miasto
Jak w temacie - rozumiem, że Kiathle i Byromia zaspokoiły apetyty graczy high level, nie mają już nawet czego się domagać w sygnaturkach ;) ale minął już pewien czas, i dobrze by było zacząć zastanawiać się nad nowym miastem. Proponuję, żeby tym razem było dostępne też dla średnio zaawansowanych graczy, żeby nie było tak, że dwa miesiące pracy Vanda, a bawi się może 10 graczy, i niewielu będzie się bawić w przyszłości, bo mało kto dojdzie ze swoją postacią tak daleko.

Nie mam nic przeciwko questowi akcesyjnemu, ale żeby nie było też tak jak w przypadku Swerde - idziesz sobie swoim pracusiem pacyfistą, a tu mieszkańcy wioski proszą cię żebyś się zajął wargami, a ty nie możesz odmówić, bo taka jest fabuła :D

Osobiście uważam, ze jeszcze Monterra powinna być dostępna ,,normalnie" - po kupieniu mapki, i to ją dobrze by było wprowadzić najpierw, żeby Vand nie musiał męczyć się z żadnymi questami akcesyjnymi, ot, po prostu nowe miasto.

Krótkie komentarze do reszty -
- Goraje to po prostu kolejne Byromskie miasto, z dobrym byromskim ekwipunkiem, pewnie gdzieś tak na poziomie Jazny, dostępne od strony Swerde.
- Faryja- tu się aż prosi o quest. Azalia normalnie nie wpuszcza się wędrowców, bo nie lubą tam takiej hołoty, ale teraz maja problemy, wiec co lepszym dadzą glejty.
- Medwe jest dla hardkorów :D
- Kolejne elfie bądź krasnoludźkie miasta też raczej dostępne po zrobieniu odpowiedniej misji.
- Ciekawą opcja może być wprowadzenie kolejnego miasta z Flamindii, ale na mapie nie widać, co jest następne, nawet w Wanderpedii nic nie ma, wiec pewnie Vandhall nie ma wizji co ma tam dalej być.

Może jeszcze małe wyjaśnienie pozycji czwartej. Nie ma jeszcze postaci z takimi levelami, ale zanim nowe miasto wejdzie, będą ;)

Tak czy siak, postarajmy się ustalić kolejność wchodzenia kolejnych miast, żeby można było to zaplanować, dać najlepszym przygodopisarzom zlecenia na napisanie odpowiednich questów akcesyjnych, i Vandhalowi cos do roboty na następne lata.
Moja ekipa Wędrowców na chwilę obecną składa się z:
Grothgar [13537]
Antanir [13618]
Atarla [14225]
Ten post ostatnio był zmieniany przez Zooltan o 28.07.2013, 11:07.
poll
Ankieta: Jakie miasto według ciebie powinno być wprowadzone jako następne?
(8 głosów · 67%) Kompletujemy Kathanorn - Monterra
(0 głosów ·   0%) W Azalii potrzebują Wędrowców - Faryja
(0 głosów ·   0%) Kontynuujemy zwiedzanie Byromi - Goraje
(2 głosów · 17%) Dajemy postaciom 250+ się pobawić - ruiny Medwe
(2 głosów · 17%) Kolejna krasnoludzka twierdza
(0 głosów ·   0%) Kolejne elfie miasto
(0 głosów ·   0%) Kolejne miasto z Flamindii
Tę ankietę zakończono o Sie 2013 temu · 12 głosów
Wolfstark #2
Członek przez Lis 2009 · 549 postów
Członkostwo w grupach: Użytkownicy
Zobacz profil · Link do tego postu
 Ja najpierw poproszę questy do nowych miast.Czyli do Kiathle i Byromi:)Co z tego,że jestem hardkorem jak nie mam wyzwań w przygodach...
Krasnoludzki Obrońca
Zhounk to mój Guru ;)
Troll Zhounk potężnym uderzeniem --===EKSTERMINUJE===-- przeciwnika na 325 punktów! Wolfstark otrzymuje 306 ran.
PRZYCIĄĆ UJEMNY MODYFIKATOR DO UMIEJEK Z PENETRACJI!!
Zamknij Pomniejsz – Powiększ + Odpowiedz na ten post:
Kod weryfikacyjny: VeriCode Proszę przepisać kod weryfikacyjny z obrazka do pola tekstowego umieszczonego obok niego.
Emotikonki: :-) ;-) :-D :-p :blush: :cool: :rolleyes: :huh: :-/ <_< :-( :'( :#: :scared: 8-( :nuts: :-O
Znaki specjalne:
Idź do forum
This board is powered by the Unclassified NewsBoard software, 20120620-dev, © 2003-2011 by Yves Goergen
Strona wygenerowana w 98 ms (43,7 ms) · 48 zapytań do bazy danych w czasie 4,8 ms
Bieżący czas: 14.11.2018, 03:33:45 (UTC +01:00)