Not logged in. · Lost password · Register
Forum: Wanderer Game Dyskusja ogólna RSS
Transfer kasy
Page:  previous  1  2  3 
cieniostwor #31
Member since Jul 2010 · 1573 posts
Group memberships: Graficy, ScriptMaker, Użytkownicy
Show profile · Link to this post
In reply to post ID 88119
Jak brać pod uwagę co pisał V
Indywidualnie sprawę rozwiązując to nie były sprzedawane leżaki magazynowe a nowe nieśmigane itemy z elfiego miasta. Popyt na nie byłby i to nie mały wcale a przewinienie jeśli tu  już jest to takie że gość zaopatrzył postaci poboczne w sprzęt niedostępny dla nich ze względu na lokalizacje.

Ale gdzie Ty Z widzisz tu transfer kasy? Tego to nie pojmuje. I przypominam że tą ideologią idąc targ można wyłączyć. Transfer kasy jest zakazany tak samo w obrębie konta jak poza nim. Jakikolwiek handel powyżej ceny z Taspola jest więc transferem kasy w myśl interpretacji Z. Tzw zdrowy rozsądek to w mojej ocenie zbyt subiektywne narzędzie. Strażnicy są graczami więc poszkodowanym i sędzią w jednej osobie.

Ja chyba pójdę wycofać szczurze ogonki z targu bo zaraz mnie zbanujecie...
[Image: http://www.kamesenin.tk/wn/obrazy/lies.jpg]
Vandhall (Administrator) #32
Member since Jan 2007 · 4380 posts · Location: Kathanorn
Group memberships: Administratorzy, Użytkownicy
Show profile · Link to this post
Poprawiłem logi. I wy wiecie lepiej ile zarobiliście/straciliście i strażnicy mają precyzyjne informacje ;)
[Image: http://idarionis.com/mainpagedata/banery/banminisorc.jpg]
W zasadzie nie jestem materialistą. Jednakowoż entuzjazm w pracy
jest wprost proporcjonalny do wysokości stanu konta.
Close Smaller – Larger + Reply to this post:
Verification code: VeriCode Please enter the word from the image into the text field below. (Type the letters only, lower case is okay.)
Smileys: :-) ;-) :-D :-p :blush: :cool: :rolleyes: :huh: :-/ <_< :-( :'( :#: :scared: 8-( :nuts: :-O
Special characters:
Page:  previous  1  2  3 
Go to forum
This board is powered by the Unclassified NewsBoard software, 20120620-dev, © 2003-2011 by Yves Goergen
Page created in 123.6 ms (57.2 ms) · 48 database queries in 42.2 ms
Current time: 2019-09-21, 18:22:26 (UTC +01:00)