Nie zalogowany. · Zapomniane hasło · Rejestracja
Forum: Wanderer Game Dyskusja ogólna RSS
Kiathle - wrażenia
Strona:  poprzednia  1  2  3  4  5 ... 10  11  12  następna 
Awatar
umbertho #31
Członek przez Lis 2012 · 101 postów
Członkostwo w grupach: Użytkownicy
Zobacz profil · Link do tego postu
W odpowiedzi na post ID 86813
Cytat za Marqs:
Jak na moje, to autor nie jest niczemu winny ;) W sumie to jedyną jak dla mnie fajną rzeczą w tej całej szopce jest właśnie sam tekst ;)
No to już znamy autora :-p
- Czarownicę spalić!
- Ale ona taka piękna...
- OK. A potem spalić!
Wolfstark #32
Członek przez Lis 2009 · 549 postów
 Została mi ostatnia Driada do ubicia,ale wcześniej mnie ustrzeliła:/...jutro ich się pozbędę :P
Krasnoludzki Obrońca
Zhounk to mój Guru ;)
Troll Zhounk potężnym uderzeniem --===EKSTERMINUJE===-- przeciwnika na 325 punktów! Wolfstark otrzymuje 306 ran.
PRZYCIĄĆ UJEMNY MODYFIKATOR DO UMIEJEK Z PENETRACJI!!
Maniollo #33
Członek przez Mar 2007 · 2590 postów
Członkostwo w grupach: Animatorzy, Skrybowie, Użytkownicy, WD Global
Cytat za maRcus:
Daję sobie czas do końca tygodnia. Od soboty wracam, bo nic tu po mnie.* Jeśli tydzień po wprowadzeniu przygody akcesyjnej nic się nie zmieni zaczną się naciski na V, aby nie grał w kulki tylko w końcu coś zrobił. Nie po to się czekało 3 lata na Kiathle, aby przez następne 3 próbować tam dojść. Więc obstawiam, że za miesiąc może coś się ruszy :) Oczywiście życzę wszystkim starającym się powodzenia ;) Nie od dziś wiadomo, że Grogan to cienias ;)

Z Waszych doniesien najgorzej wyglada to ze po wygranej walce z misiem gdzie zeszlo sie z trudnoscia do na przyklad 4 driad w zestawue i po przegranej nastepnej walce w ktorej jest te kilkanascie driad zaczyna sie zabawe z misiem od nowa czyli znowu misiu i te 8 driad. Trzeba to tylko potwierdzic, najlepiej na postaciach ktore maja trudnosci z pierwszym ekranem. Ja jeszcze nie przeszedlem, ale ciagle probuje, wiec tez dam znac jak sie cos wydarzy ciekawego.
Awatar
Marqs #34
Tytuł użytkownika: Maruda Wszechmocny
Członek przez Sty 2007 · 3958 postów
Członkostwo w grupach: Użytkownicy, WD Global
A ja mam tylko mały wniosek apropo wprowadzania kolejnych miast za te 3-5 lat.

Lepiej nie marnować dwóch miesięcy na wprowadzanie super skomplikowanego questa, tylko od razu dać ekran z tekstem "Walisz głową w mur, pojawia się kilka pęknięć, wróć jutro bo za bardzo boli cię guz na środku czoła."

Wrzucić do tego pasek postępu i tempo rozwalania muru uzależnić od kombinacji lvla i siły postaci (dla paladynów klasowy modyfikator +25% oczywiście) no i zaprezentować kilka ciekawych tytułów książek fantasy dla spragnionych tekstu przygody graczy, które to można będzie sobie w czasie oczekiwania na przebicie muru poczytać ;)
Miecze! Miecze! Miecze!
I czary dla lekkozbrojnych też!
Maniollo #35
Eno, nie podawaj sie tak szybko ;)
Awatar
Urdithandara #36
Członek przez Sty 2007 · 1168 postów · Położenie: ZAMOŚĆ!!
Członkostwo w grupach: Skrybowie, Użytkownicy
Marqs narzekał i będzie narzekał, choćby nie wiem co. Jakby wstęp był łatwy, no nie sądzę żeby wyglądał na zadowolonego ;)
Wolfstark #37
Uff w końcu mi się udało,a walczyłem z 5 driadami+ misio i ledwo,ledwo się udało...w nastepnej walce 17 Driad xD dozyłem do 90 tury i nawet udało mi się zabić 3 driady :)
Krasnoludzki Obrońca
Zhounk to mój Guru ;)
Troll Zhounk potężnym uderzeniem --===EKSTERMINUJE===-- przeciwnika na 325 punktów! Wolfstark otrzymuje 306 ran.
Awatar
Marqs #38
W odpowiedzi na post #36
Poczekajcie, aż ktoś się przebije przez ten quest, który w sumie patrząc na pierwsze ekrany jest zbalansowany gdzieś tak pod okolicę 300lvla (i to nieźle wyskillowanego) a w Kiathle zastanie sklepy na góra 150lvl. To będzie dopiero marudzenie ;)

I serio, ja nic nie mam przeciwko temu, żeby quest był wyzwaniem nawet dla silnych postaci (nie wspominając o ludkach z uzbrojeniem za grosze). Ale quest będący wyzwaniem, a quest będący murem, z którym nic się nie da zrobić jak tylko tłuc w niego głową i czekać aż wybitnie przesadzony poziom trudności z czasem spadnie to jednak różnica ;)
Miecze! Miecze! Miecze!
Maniollo #39
Ale quest jest przeciez wyzwaniem, a mocniejsze postacie pewnie przejda go szybciej niz slabsze. I gdyby nie ta przeszkadzajka ze mozna tylko raz dziennie atakowac to moze by sie juz komus udalo ruszyc dalej.
Awatar
Marqs #40
Jak dla mnie to wyzwaniem byłby quest, w którym postać z powiedzmy tego 170lvla musiałaby pokombinować trochę ze sprzętem, taktyką czy defami i miałaby realną szansę wygrać walkę. Niestety obecnie na takie zabawy mogą sobie chyba tylko paladyni na dobrą sprawę pozwolić.

Wątpię, żeby którakolwiek z naszych postaci nie ważne ile by taktyk zastosowała to i tak tych 17 driad nie ukatrupi. Mam wrażenie, że po prostu nie da się i już. A jak się nie da to to nie wyzwanie a mur. W obecnej formie z jednym podejściem to już w ogóle ;)
Miecze! Miecze! Miecze!
Maniollo #41
Na taka zabawe to przeciez zawsze tylko paladyni i kaplani moga sobie pozwolic. Mag ma tylko jedna taktyke do wyboru, roznica z rzucanych defow jest znikoma. Lucznik tak samo. Zwarciowcy moga sobie troche pokombinowac z zestawami pancerzy jesli maja takie do zwyklego AC i magicznego AC, ale czy to cos zmienia to nie wiem. Tak wiec w sumie to masz racje ze to mur dla wiekszosci profesji, a wyzwanie jest takie zeby wytrzymac na tyle dlugo na tych wzgorzach zeby poziom sie odpowiednio obnizyl.
Wolfstark #42
 Zabawa zabawą,a marudzenie marudzeniem.Mimo wszystko musze przyznać rację Mrqusowi ja się nie cieszę,ja się nabijam i smieje z tego,że mam za przeciwników to co mam.To się by nadawało na walki drużynowe bardziej niż na 1vs20,ale jest jak jest.Zabawa,wariactwo,że przynajmniej coś się dzieje na forum ;)
Krasnoludzki Obrońca
Zhounk to mój Guru ;)
Awatar
maRcus #43
Członek przez Lut 2007 · 1831 postów · Położenie: Łódź
No cóż, dziś identyczny scenariusz, co przedwczoraj. Pierwsza walka z płatka, druga przy 16 driadach utopiona. Zamknięte koło. Znając życie jutro wtopię pierwszą i zabawa zacznie się od nowa :) Najgorsze, że człowiek tu rozwala Królowe Skarków samym widelcem, Czerwie pustynne i inne wielkogabarytowe jestestwa, a przy durnych leśnych feministkach pada jak byle rekrut. Wstyd i hańba.
Grogan Dwarf Mercenary 288 lvl
Mordred Lothor Human Invader 261 lvl
Milla Human Paladin 174 lvl
Isabell Human Priest 163 lvl
Dinnaroth Elf Battlemage 128 lvl
Belian Dwarf Guardian 129 lvl
Awatar
gorthaur #44
Członek przez Sty 2007 · 1394 posty · Położenie: BaradDur
Widzę tu postęp - wcześniej było 17 driad a teraz tylko szesnaście , 1,5 tygodnia i będzie znośnie. Jakby w tym zestawie nie było driad czarujących to byłoby już coś. Poziom trudności powinien szybciej spadać, bo takim magiem można tam z miesiąc siedzieć i nic nie wskórać, lub znieść ograniczenie czasowe na ilość prób w czasie dnia, 200e na driady i idziesz dalej- i czytasz te wspaniałe teksty a tak tylko się wkurzasz- otwierasz piwo tocząc w wanda i robisz jeden łyk i już po zabawie :D
[Obraz: http://img3.imageshack.us/img3/3530/wilczyuserbar5b.png]
Awatar
umbertho #45
Członek przez Lis 2012 · 101 postów
Cytat za gorthaur:
Widzę tu postęp - wcześniej było 17 driad a teraz tylko szesnaście

No właśnie. Marqs mówi, że teraz jest ściana, ale stopniowo zmniejsza się trudność, więc po kilku podejściach trafi się na trudność 'zaporową' dla konkretnej postaci i od tej pory będzie z górki. IMO nie ma co marudzić, bo pierwsze podejścia zostały specjalnie tak zrobione, żeby nikt nie był w stanie tego przejść za pierwszym razem. I to jest dobre założenie, jeśli trudność maleje, a nie rośnie:)
- Czarownicę spalić!
- Ale ona taka piękna...
- OK. A potem spalić!
Zamknij Pomniejsz – Powiększ + Odpowiedz na ten post:
Kod weryfikacyjny: VeriCode Proszę przepisać kod weryfikacyjny z obrazka do pola tekstowego umieszczonego obok niego.
Emotikonki: :-) ;-) :-D :-p :blush: :cool: :rolleyes: :huh: :-/ <_< :-( :'( :#: :scared: 8-( :nuts: :-O
Znaki specjalne:
Strona:  poprzednia  1  2  3  4  5 ... 10  11  12  następna 
Idź do forum
This board is powered by the Unclassified NewsBoard software, 20120620-dev, © 2003-2011 by Yves Goergen
Strona wygenerowana w 172,3 ms (117,4 ms) · 144 zapytań do bazy danych w czasie 18,8 ms
Bieżący czas: 20.04.2018, 17:13:05 (UTC +01:00)