Nie zalogowany. · Zapomniane hasło · Rejestracja
Forum: Wanderer Game Dyskusja ogólna RSS
Kiathle - wrażenia
Strona:  poprzednia  1  2  3  4 ... 10  11  12  następna 
Awatar
gorthaur #16
Członek przez Sty 2007 · 1394 posty · Położenie: BaradDur
Członkostwo w grupach: Użytkownicy
Zobacz profil · Link do tego postu
W odpowiedzi na post ID 86753
V bedzie mial teraz zasluzone wakacje, moze z rok zanim podskilujemy:)
[Obraz: http://img3.imageshack.us/img3/3530/wilczyuserbar5b.png]
Maniollo #17
Członek przez Mar 2007 · 2590 postów
Członkostwo w grupach: Animatorzy, Skrybowie, Użytkownicy, WD Global
Hehe 200 tur mało żeby coś ruszyć a my się cieszylismy ze udało się przetrwać kilkadziesiąt ;-) Ja już myślałem że po skończeniu awansu na łucznika bitewnego juz nie będzie następnych wielomiesiecznych przygód a tu proszę :-D
Wolfstark #18
Członek przez Lis 2009 · 549 postów
 Dziś dotarłem do tury 62 i nawet udało mi się zabić 3 Driady ;) ale misio jako tank skutecznie mnie powstrzymał przed dotarciem do Brązowych Driad,które ostatecznie mnie rozstrzelały.Może jakbym miał większe obrażenia ;) jutro pójdzie jeszcze lepiej!! :D
Krasnoludzki Obrońca
Zhounk to mój Guru ;)
Troll Zhounk potężnym uderzeniem --===EKSTERMINUJE===-- przeciwnika na 325 punktów! Wolfstark otrzymuje 306 ran.
PRZYCIĄĆ UJEMNY MODYFIKATOR DO UMIEJEK Z PENETRACJI!!
Maniollo #19
Ja dzisiaj 76 tur, zostalo cos kolo 700hp miskowi i dwie biale oraz dwie brazowe. Ale chyba po prostu latwiejsze mi sie dzisiaj te driady wylosowaly niz wczoraj. Drugiej postaci jednak wcale nie bylo latwiej, powiedzialbym nawet ze trudniej, bo zamiast bialych byly ze dwie zielone.
Awatar
Teriasz #20
Członek przez Maj 2010 · 428 postów · Położenie: Piaseczno
Jak to wszystko czytam będąc na 90lvl i mając cieńkie skile. I 21 lat.... a zacząłem jak miałem 19... to się zastanawiam....
 :-D
/me nie chce być poszukiwaczem przygód, chce być znajdywaczem...
Awatar
Urdithandara #21
Członek przez Sty 2007 · 1168 postów · Położenie: ZAMOŚĆ!!
Członkostwo w grupach: Skrybowie, Użytkownicy
No ja, na przykład, tego questa jeszcze 4 lata nie będę widział...
Wolfstark #22
Członek przez Lis 2009 · 549 postów
Wuhuuu!Dziś dożyłem do 119 tury :D jutro zabiję misia i przejdę do następnej walki,oby :)
Krasnoludzki Obrońca
Zhounk to mój Guru ;)
Troll Zhounk potężnym uderzeniem --===EKSTERMINUJE===-- przeciwnika na 325 punktów! Wolfstark otrzymuje 306 ran.
PRZYCIĄĆ UJEMNY MODYFIKATOR DO UMIEJEK Z PENETRACJI!!
Awatar
gorthaur #23
maRcus a u Ciebie jak postępy? Czy czekasz jak wszyscy na osłabniecie przeciwnika?
Awatar
maRcus #24
Członek przez Lut 2007 · 1831 postów · Położenie: Łódź
Walka z magią nie jest moją mocniejszą stroną. Myślałem, że po pierwszej walce będzie z górki i że dalej będą drzewce, czy inne stworki melee, ale jak wyskoczyło mi 19 driad, co walą wszystkim, co się da to niestety poległem. Kolejne kilka dni na czekanie, aż całą ta wataha opadnie z sił. Spróbuję może z oburęczniakiem- szybciej może uda mi się je zutylizować.
Ciekawe rozwiązanie wymyślił V ;)
Grogan Dwarf Mercenary 288 lvl
Mordred Lothor Human Invader 261 lvl
Milla Human Paladin 174 lvl
Isabell Human Priest 163 lvl
Dinnaroth Elf Battlemage 128 lvl
Belian Dwarf Guardian 129 lvl
Awatar
Marqs #25
Tytuł użytkownika: Maruda Wszechmocny
Członek przez Sty 2007 · 3958 postów
Członkostwo w grupach: Użytkownicy, WD Global
Ale ta walka jest wkurzająca... a jak już się ma nożyk zamiast miecza to w ogóle :D

Szarża idzie w driadę, driada odrzucona więc leży sobie z tyłu bezpieczna a ja tłukę się z misiem. Misiowi zostało 200 hp i odrzuciło mnie powalenie więc po podniesieniu się z gleby zacząłem atakować driadę, która jeszcze na deser miała całkiem przyzwoite leczenie. No ale w końcu driadę ubiłem, zaczynam tłuc drugą która też oczywiście się leczy ale misio znów mnie rzuca o glebę i znów zaczynam tłuc kolejną driadę. No nerwicy można dostać  :-p Zwłaszcza, jak człowieka na deser rozstrzela ta driada, co na początku szarżą dostała.

A co do 19 driad... ja rozumiem quest trochę na wyrost no ale dawanie czegoś, co przy obecnym sprzęcie nie jest pewne do zrobienia nawet na 300 lvlu to chyba jednak lekkie przegięcie ;)
Miecze! Miecze! Miecze!
I czary dla lekkozbrojnych też!
Ten post ostatnio był zmieniany przez Marqs o 05.03.2013, 17:35.
Awatar
gorthaur #26
U mnie to jakiś przeklęte są te driady pojawiają się wszystkie czarujące- walka trwa kilka tur ,nawet do regeneracji nie do chodzi. Wcześnie jak były te inne to i walka była ciekawa- Drzewca widziałem tylko raz, to chyba wkurzyło driady bo teraz się dwoją i troją abym kolejny raz do niego nie doszedł. :(
Awatar
Marqs #27
I tak powinieneś się cieszyć. Moja mniszka chwilę temu miała kolejną ciekawą walkę w której zadała ledwo 170dmg zanim misiek wpadł w szał szarżowania i nie dał jej wstać przez całą resztę walki ;)
Miecze! Miecze! Miecze!
Maniollo #28
W odpowiedzi na post #26
Coraz bardziej staje się jasne dlaczego autor przygody nie chce się ujawnić za szybko hehe Patrząc na sadystyczne trudności to może to być Zorann, który już raz napsul krew lucznikom :-D
Awatar
Marqs #29
Jak na moje, to autor nie jest niczemu winny ;) W sumie to jedyną jak dla mnie fajną rzeczą w tej całej szopce jest właśnie sam tekst ;)

A V to powinien uważać na widły i inne tego typu narzędzia. Ja swoje złocisze już przetapiam w ten kształt...
Miecze! Miecze! Miecze!
Awatar
Ricewind #30
Członek przez Lut 2007 · 1346 postów
Członkostwo w grupach: Animatorzy, Global Makers, Użytkownicy, Zdarzeniowcy
O jaki mi się dzisiaj ładny zestawik trafił. Driady złote, brązowe i zielone (to chyba tak żebym oberwał ze wszystkiego co mają w jednej walce) i nadpobudliwy misio Coś mi wygląda że on nie miodek tam popija... Czuje że długo tego nie przeskoczę
https://www.youtube.com/watch?v=O3efQ8yXmFg
W grząskich trzcinach i szuwarach kroczy jamnik w szarawarach, szarpie kłącza oczeretu i przytracza do beretu, ważkom pęki skrzypu wręcza, traszkom suchych trzcin naręcza, a gdy zmierzchać się zaczyna z jaszczurkami sprzeczkę wszczyna, po czym znika w oczerecie w szarawarach i berecie....
Zamknij Pomniejsz – Powiększ + Odpowiedz na ten post:
Kod weryfikacyjny: VeriCode Proszę przepisać kod weryfikacyjny z obrazka do pola tekstowego umieszczonego obok niego.
Emotikonki: :-) ;-) :-D :-p :blush: :cool: :rolleyes: :huh: :-/ <_< :-( :'( :#: :scared: 8-( :nuts: :-O
Znaki specjalne:
Strona:  poprzednia  1  2  3  4 ... 10  11  12  następna 
Idź do forum
This board is powered by the Unclassified NewsBoard software, 20120620-dev, © 2003-2011 by Yves Goergen
Strona wygenerowana w 169,3 ms (102,9 ms) · 145 zapytań do bazy danych w czasie 20,1 ms
Bieżący czas: 20.04.2018, 17:13:52 (UTC +01:00)