Nie zalogowany. · Zapomniane hasło · Rejestracja
Forum: Play By Forum / Twórczość własna Dyskusje RSS
Wszelkie komentarze do sesji Biblioteka światów by Zorann
Strona:  poprzednia  1  2  3 ... 42  43  44 
Awatar
cieniostwor #646
Członek przez Lip 2010 · 1573 posty
Członkostwo w grupach: Graficy, ScriptMaker, Użytkownicy
Zobacz profil · Link do tego postu
W odpowiedzi na post ID 89470
dać się da pytanie jak długo go przechowuje ;) no i skrótem się nie da trzeba zaznaczyć i skopiować "palcem"
No i systemowo i technologicznie to tablet jednak bliższy jest smartfonowi niż laptopowi. W sumie to teraz są już przecież tabfony. Różnica to wielkość ekranu i posiadanie/brak obsługi kart sim...
[Obraz: http://www.kamesenin.tk/wn/obrazy/lies.jpg]
Awatar
Zorann (Administrator) #647
Tytuł użytkownika: Ten który czuwa
Członek przez Sty 2007 · 4813 postów · Położenie: http://www.zmm.ow.pl/mapa.jpg
Członkostwo w grupach: Administratorzy, Animatorzy, Global Makers, PBF Game Master, Strażnicy, Użytkownicy
No i co?
Wiem, że nie wykazuję najwyższej aktywności, ale sesja nie jest porzucona i jeśli już tutaj jestem to mógłbym napisać odcinek, a tak to czekam na posta i znowu się odwleka.
Złowrogi Ostrzeliwujący Regularnie Aroganckich Nieprzyjaciół Narwaniec
"Samson często strugał kołki. Po pierwsze, wyjaśniał, jest to czynność w sam raz dla idioty, na jakiego wygląda. Po drugie, mawiał, struganie kołków uspokaja, wpływa korzystnie na system nerwowy i trawienny. Po trzecie, tłumaczył, rżnięcie drewna pomaga mu podczas wymuszonego przysłuchiwania się dyskusjom o polityce i religii, albowiem zapach świeżego wióra łagodzi odruchy wymiotne. "
Awatar
Marqs #648
Tytuł użytkownika: Maruda Wszechmocny
Członek przez Sty 2007 · 3957 postów
Członkostwo w grupach: Użytkownicy, WD Global
Po expie im, po expie!  :-p

No, ale tempo mamy zabójcze, nie ma co ;)
Miecze! Miecze! Miecze!
I czary dla lekkozbrojnych też!
Awatar
Aayren ili Essen #649
Członek przez Lip 2007 · 1575 postów · Położenie: Kraina Niebieskich Migdałów / Lublin
Członkostwo w grupach: Animatorzy, Strażnicy, Użytkownicy
 Może po wezwaniu do broni przez MG zacznie coś się dziać  :-)
[Obraz: http://stat.rumandmonkey.com/tests/1/6/5261/20802.jpg]
Awatar
Urdithandara #650
Członek przez Sty 2007 · 1166 postów · Położenie: ZAMOŚĆ!!
Członkostwo w grupach: Skrybowie, Użytkownicy
Jeśli tylko na mnie czekaliście, to znowu przepraszam. Już odpisałwszy.
Awatar
Zorann (Administrator) #651
Członkostwo w grupach: Administratorzy, Animatorzy, Global Makers, PBF Game Master, Strażnicy, Użytkownicy
Słowo daję, kiedyś zwyczajnie bez słowa czy pretekstu kopnę DarkEdena w tyłek, a on i tak będzie wiedział, za co...

A tak na poważnie, to dziękuję niegdysiejszemu Frankowi za jego gościnne wystąpienie w BŚ. Jego zniknięcie było planowane od początku, aczkolwiek nie jest wykluczony powrót na dobre - zależy to od czasu jakiego DE ma ostatnio chyba jeszcze mniej niż ja. Tak czy inaczej, chwilowo macie z nim spokój ;)
"Samson często strugał kołki. Po pierwsze, wyjaśniał, jest to czynność w sam raz dla idioty, na jakiego wygląda. Po drugie, mawiał, struganie kołków uspokaja, wpływa korzystnie na system nerwowy i trawienny. Po trzecie, tłumaczył, rżnięcie drewna pomaga mu podczas wymuszonego przysłuchiwania się dyskusjom o polityce i religii, albowiem zapach świeżego wióra łagodzi odruchy wymiotne. "
Awatar
Urdithandara #652
Dostałem ostatnio awans i już wiem, że w grudniu dzień w dzień będę miał same dwunastki. A pewnie i do domu będę musiał robotę zabierać. Pozwolę sobie użyć eufemizmu: mogę mieć mniej czasu w grudniu. Styczeń, to już luz.
Awatar
Marqs #653
Całkiem nieźle nam idzie, rok się już nam nawet zmienił a my jak staliśmy w miejscu tak stoimy :D

Który to z tym tempem na początku zapeszył, hę?!
Miecze! Miecze! Miecze!
Awatar
Urdithandara #654
Żyjemy wszyscy, czy nie żyjemy?
Awatar
Aayren ili Essen #655
Członek przez Lip 2007 · 1575 postów · Położenie: Kraina Niebieskich Migdałów / Lublin
Członkostwo w grupach: Animatorzy, Strażnicy, Użytkownicy
 Ja czekam czekam czekam czekam...
[Obraz: http://stat.rumandmonkey.com/tests/1/6/5261/20802.jpg]
Awatar
Marqs #656
/me już tyle czasu leży bez ruchu, że gnić zaczyna trochę ;)
Miecze! Miecze! Miecze!
Awatar
Zorann (Administrator) #657
Pewnie się domyślacie, że nadmiarem czasu nie grzeszę ostatnio ;)
Nie skreślam tej sesji, z racji tego, że wciąż tutaj jesteście i czekacie, ale robienie sobie przesadnych nadziei z jej przyszłością nie jest czymś, na co bym postawił pieniądze...

Wina jest oczywiście w 100% moja i przepraszam Was za to. Podjąłem się pisania sesji, a nikt na tym forum nie wie lepiej ode mnie ile wymaga to wkładu, oraz że jest to zajęcie na miesiące, jeśli nie na lata. Zresztą, ostatnie kilka odcinków też sztucznie przeciągałem, niby to czekając na czyjegoś posta, bez którego przecież mógłbym się całkowicie obyć.

Jeśli na 100% będę wiedział, że sesja upadła, to napisze niby-odcinek kończący, w którym wyjawię sekrety Waszych postaci - chyba, że ktoś zastrzeże sobie tutaj wcześniej, że sobie tego nie życzy.
Awatar
Hathor #658
Tytuł użytkownika: Hathor
Członek przez Gru 2007 · 599 postów
Mr. Z nie żeby coś, ale kurcze minęło już sporo czasu. Szkoda wielka, że sesja umarła, bo całkiem fajnie się zapowiadała. :( No, ale może jednak ten odcinek kończący?
[Obraz: http://img3.imageshack.us/img3/3530/wilczyuserbar5b.png]
Wypasione sklepy w Kiathle!!!!!
Awatar
Marqs #659
Oooo, no proszę kogo my tu mamy... Rice już chyba z tęsknoty wredne elfki NPC do eventów wciska ;)

A na Zoranna to się chyba trzeba w Hearthstone zaczaić, może jak od murlocków oberwie to coś skrobnie  :-p
Miecze! Miecze! Miecze!
Awatar
Zorann (Administrator) #660
Cóż, zasłużyliście, na odcinek "finałowy", zatem go otrzymacie... w bliżej nieokreślonej przyszłości ;)
Na pewno przed klanami w WND ;)
Zamknij Pomniejsz – Powiększ + Odpowiedz na ten post:
Kod weryfikacyjny: VeriCode Proszę przepisać kod weryfikacyjny z obrazka do pola tekstowego umieszczonego obok niego.
Emotikonki: :-) ;-) :-D :-p :blush: :cool: :rolleyes: :huh: :-/ <_< :-( :'( :#: :scared: 8-( :nuts: :-O
Znaki specjalne:
Strona:  poprzednia  1  2  3 ... 42  43  44 
Idź do forum
This board is powered by the Unclassified NewsBoard software, 20120620-dev, © 2003-2011 by Yves Goergen
Strona wygenerowana w 190 ms (132,5 ms) · 143 zapytań do bazy danych w czasie 46,9 ms
Bieżący czas: 16.08.2017, 16:08:24 (UTC +01:00)