Not logged in. · Lost password · Register
Forum: Wanderer Game Eventy RSS
Event Gardia
Page:  1  2  3 ... 26  27  28  next 
ElAdamo #1
Member since Jan 2007 · 1281 posts
Group memberships: Animatorzy, Strażnicy, Użytkownicy
Show profile · Link to this post
Subject: Event Gardia
Niebawem zostanie uruchomiony nowy event. W trakcie jego trwania proszę o uwagi a także o wieści do opublikowania o ile któregoś z graczy na tyle wciągnie fabuła by pokusił się o napisanie kilku zdań jako relacji z wydarzeń.
Tata Ani i Ewy
cieniostwor #2
Member since Jul 2010 · 1573 posts
Group memberships: Graficy, ScriptMaker, Użytkownicy
Czy te wynaturzeńce na pustyni to już ten event?
Aaa i dla kogo to celowane bo potworzyska tam raczej z tych najmocniejszych latają z opisu wynika.
[Image: http://www.kamesenin.tk/wn/obrazy/lies.jpg]
ElAdamo #3
o czym piszesz? przez jaki link wchodzisz?
Tata Ani i Ewy
cieniostwor #4
http://www.idarionis.com/wanderer/idarionis.…?locat=wste…
ElAdamo #5
myślałem, ze już walczysz na Płaskowyżu ;)

dla każdego wędrowca będzie coś do ubicia ;)
Tata Ani i Ewy
cieniostwor #6
No jak na razie nie widać żeby się coś pojawiło przynajmniej w stolicy ;) Dobrze jak będą jakieś słabsze bestie bo już się spodziewałem że jak zwykle co najwyżej pierwszą walkę obejrzę :)
Maniollo #7
Member since Mar 2007 · 2591 posts
Group memberships: Animatorzy, Skrybowie, Użytkownicy, WD Global
Widze, ze sie zaczelo. Kilka pierwszych uwag po testach pracusiem:
- W lewym gornym rogu na ekranie po walce sa jakies liczby ;)
- Zjada duzo energii (3e na jedna walke) :(
Maniollo #8
Nastepne uwagi, tym razem mocniejsza postacia:
- wygranie walki powoduje ze nie traci sie 1e
- raz pisalo ze pozlepialy sie jakies spaczence, wiec spodziewalem sie jakiegos zlepiaka czy cos, a wyskoczyl Door Orczy Kapitan
- poziom jest mega wysoki hehe
Mistral #9
Member since May 2010 · 996 posts · Location: Południe Europy
Group memberships: Użytkownicy
Jak dla mnie bardzo ciekawy event. + dla ElAdamo... i Vanda, za pomysł i przygotowanie  ;-)

O tak, poziom jest naprawdę wysoki i musiałem się ubrać w najlepszy sprzęt, żeby cokolwiek zdziałać. To dobrze. Przynajmniej trzeba pomyśleć, popróbować strategie...  :-)

Nie rozumiem tylko jednej rzeczy. Dlaczego trzeba tracić masę energii na dojście do każdej walki. Zwykle walkę poprzedzają dwa ekrany co daje stratę 3 ene na walkę (jeśli ktoś jest na tyle mocny żeby wygrywał wszystkie losowe pojedynki to wychodzi tylko -2).
Eventy nie zdarzają się aż tak często więc nie ma groźby, że mniej energii na walkę będzie przegięciem. Nawet - jeśli to o to chodzi - niech będą mniejsze zarobki i doświadczenie, ale więcej ekranów. Tak mam wrażenie, że skończyłem zanim jeszcze porządnie zacząłem.
Zredukować koszt ene za przynajmniej jeden z pustych ekranów. Wtedy będziemy mieć frajdę. A tak to przyszedłem do Utreed, zobaczyłem event, wróciłem do dawnych przygód. Szkoda.
[Image: http://idarionis.com/mainpagedata/banery/banminiarch.jpg]
"So remember to keep your mind sharp and your teeth clean!"
Arlington Public Library terminal
Wolfstark #10
Member since Nov 2009 · 549 posts
 Mi się najbardziej podobała walka z Wielkim Czerwiem Pustynnym 12000expa piechotą nie chodzi ;) ale z ifrytami i większymi ifrytami to musiałbym założyć z 400AC na magię ognia bo z 120 nawet dobiec nie mogę ;p.Event całkiem,całkiem ale bardziej dla expiarzy niż skilerów,a co do kasy...no cóż zawsze mogliby dawać jej więcej :P
Krasnoludzki Obrońca
Zhounk to mój Guru ;)
Troll Zhounk potężnym uderzeniem --===EKSTERMINUJE===-- przeciwnika na 325 punktów! Wolfstark otrzymuje 306 ran.
PRZYCIĄĆ UJEMNY MODYFIKATOR DO UMIEJEK Z PENETRACJI!!
Loderic #11
Member since Dec 2009 · 57 posts
Event ciekawy, ale poziom trudności stworków jest zbyt przesadzony, o ile mojemu krasnalowi na 10lvlu uda się trafić i usiec od czasu do czasu  3 wyrodki,o tyle mojemu czarodziejowi na 45lvlu po zużyciu 100 energii nie trafił się ani jeden przystępny skład. Zmarnowanej energii też mogłoby być mniej.
cieniostwor #12
Fajny event - jak się obawiałem obejrzałem i starczy bo pokonanie raz po raz 2-4 ze stada stworków jakoś mnie nie bawi ;) zwłaszcza za parę miedziaków, kupę energii i słaby skill. Niby mogę się ubrać, dobrać czary itp itd ale stada szakali nie pokonam ;P raczej żadnej walki tam nie wygram na 43 poziomie...
Jakby tam dało się drużyną podchodzić to może 3 moje postaci jakieś prostsze walki by przetrwały ;)
Marqs #13
User title: Maruda Wszechmocny
Member since Jan 2007 · 3960 posts
Group memberships: Użytkownicy, WD Global
In reply to post #11
Hehehe, klasyczny wandererowy motyw.

Nie drasnęli mnie, nie drasnęli mnie, nie drasnęli mnie, nie drasnęli mnie... ożeszwmordę co to za bydlak?! :D

Niezły ten Ifryt, nie dość że średnia 100dmg na czar to jeszcze całkiem często 2 czary na jedną turę biegu ciska.
Wielkiego czerwia nawet nie skomentuję ;)

Event całkiem przyjemnie się klika i gdyby w grze było Kiathle a co za tym idzie postać miałbym ubraną to nawet nie przeszkadzało by mi to przepadanie energii. No ale że Kiathle nie ma to nie mogę za bardzo polować na te większe stworki a co za tym idzie przyjemność z klikania mniejsza. No cóż... bywa.
Miecze! Miecze! Miecze!
I czary dla lekkozbrojnych też!
Maniollo #14
Maniollo raz Wiekszego Ifryta pokonal, ale gdy jest wiecej ifrytow na raz to wtedy ciezko ;) Jesli chodzi o energie to wg mnie jest dobrze, gdy sie wygrywa oczywiscie. Jak sie przegrywa to wtedy kicha, bo wygrywane nie tylko daja mniejsze straty energii, ale calkiem niezly exp i kase.
Vandhall (Administrator) #15
Member since Jan 2007 · 4385 posts · Location: Kathanorn
Group memberships: Administratorzy, Użytkownicy
Walki nie zabierają energii, energia jest zabrana wcześniej na "pustych" ekranach. Taki manewr po to aby ktoś nie wpadł na pomysł zrezygnowania z walki na rzecz powtórnego losowania. Poprawiłem to właśnie bo było po staremu ;)

Czyli można rzec 2 energii na każde podejście. Ale czy zarobek nie jest tego warty? Nawet jak się wygrywa co 2 walkę? Inna sprawa jak się przegrywa wszystko wtedy jest znacznie mniej i trzeba przemyśleć to i tamto - albo napisać mi tu ze ten i ten sobie nie radzi i domaga się łatwiejszych przeciwników. W change logu napisałem trochę o evencie - m.in, o grupach.

Poprawiłem też błędnego przeciwnika w przypadku zlepieńca. Sam zlepieniec to ciekawy temat - jest ich kilku choć nazwę mają tę samą to różne mają umiejętności - w zależności od tego z czego powstał.

Event jest powtarzalny - im więcej tu o nim napiszecie tym większa szansa, że następny będzie doskonalszy ;)
[Image: http://idarionis.com/mainpagedata/banery/banminisorc.jpg]
W zasadzie nie jestem materialistą. Jednakowoż entuzjazm w pracy
jest wprost proporcjonalny do wysokości stanu konta.
Close Smaller – Larger + Reply to this post:
Verification code: VeriCode Please enter the word from the image into the text field below. (Type the letters only, lower case is okay.)
Smileys: :-) ;-) :-D :-p :blush: :cool: :rolleyes: :huh: :-/ <_< :-( :'( :#: :scared: 8-( :nuts: :-O
Special characters:
Page:  1  2  3 ... 26  27  28  next 
Go to forum
This board is powered by the Unclassified NewsBoard software, 20120620-dev, © 2003-2011 by Yves Goergen
Page created in 178.2 ms (123.2 ms) · 143 database queries in 32.1 ms
Current time: 2020-08-14, 18:10:27 (UTC +01:00)