Not logged in. · Lost password · Register
Forum: Wanderer Game Nowicjusze RSS
Szkoła Rekrutów
Page:  previous  1  2  3  4  5  6 
Sloth #76
User title: Dziadek
Member since Jan 2007 · 486 posts
Group memberships: Użytkownicy
Show profile · Link to this post
In reply to post ID 84545
Chyba się popsuł ten quest... Mam zabite szczury, przy sobie 50 ogonków (w dwóch kupkach bo są różnej jakości), skończone wszystkie treningi.

Chciałbym się zobaczyć z kapitanem - odrzekłeś pewnie.

Twoja rozmówczyni aż się odchyliła do tyłu i zamrugała powiekami z zaskoczenia. Teraz pytania padały szybko:
- Stopień wyszkolenia?
- Trzeci - odpowiedziałeś niepewnie.

- Walka w podziemiach zakończona sukcesem? - zapytała równie szybko jak poprzednio.
- W podziemiach? - spytałeś ciekawie.

I tego już było dość dla skrybki.
- Kpicie sobie? - rzekła lekko poddenerwowana. - Trzy zlecenia wykonać, treningi odbyć, do wyzwania się przygotować... ehh.
Skinęła na towarzyszącego jej wojownika, który otworzył drzwi, a tobie wskazała oczami na wyjście. Cóż było robić? Ze zdenerwowaną kobietą się nie dyskutuje. Odszedłeś.
- Następny - usłyszałeś za sobą a kolejka znów przesunęła się do przodu.

Coś nie tak, nie jestem przecież na trzecim stopniu wyszkolenia.

- Przejdźmy od razu do rzeczy - rzekła skryba.

Kiwnęła na wojaka a ten szybko podał jej z półki niewielki kuferek. Chwilę w nim czegoś szukała, aż wreszcie z miną triumfu wyjęła jeden z pergaminów. Zdjęła z niego pierścień sznurka utrzymujący pergamin w

rulonie, położyła go na stole i rozprostowała szybkim ruchem ręki. Zaczęła czytać:

"Kapitanie, zarządco... etc etc,
Jak panu wiadomo, miasto ma ostatnio również problem z niszczącą plagą.
Kupcy składają coraz więcej skarg na szkodniki, niszczące i zanieczyszczające
magazynowane zapasy. Chodzi oczywiście o nieproporcjonalny wzrost liczby szczurów.
Dlatego zlecamy nauczycielom pańskiej szkoły zbadanie sprawy i zlecenie problemu
młodszym adeptom, którzy powinni to zrobić w ramach wdzięczności za naukę. Jako
nagrodę... ble ble ble, wręczyć.... ble ble ble, podziękowania. Podpisano, ...

Przerwała.
- To wszystko - rzekła. - Mam nadzieję, że się rozumiemy?
Kiwnąłeś głową dając znak, że rozumiesz. I odważyłeś się zadać wreszcie dręczące cię pytanie:
- Ile?...
- A, tak. Nasi wojownicy zbadali sprawę i twierdzą, że wiedzą już co trzeba zrobić. Liczbę do zabicia wyznaczono ci na trzy tysiące. Czyli pozostaje do zabicia jeszcze sztuk 0 - dodała rzucając okiem na

tabliczkę z rozpiską. - Do tego należy jako dowód przynieść do szkoły 50 szczurzych ogonów. Przypominam, że od jakości wykonania całego zadania zależy przejście na kolejny stopień. Pomocą ma być trening u

naszych wewnętrznych trenerów, który możesz przejść w przerwach w trakcie zadania, z tym, że tylko jeden trening dziennie.
Znów potaknąłeś dając do zrozumienia, że rozumiesz.
- I koniecznie, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, zajrzyj do magazynu - przypomniała ci.
Odchodzisz czy zapytasz o kwestie treningu?
[Image: http://idarionis.com/mainpagedata/banery/wandererplayer1.jpg]
Loderic #77
Member since Dec 2009 · 57 posts
Z ciekawości ze względu na problem gracza Sloth podszedłem najmłodszą postacią do Szkoły rekrutów i mam dokładnie tą samą sytuację, 3k szczurów zabitych, 50 ogonów tej samej jakości i 9 treningów ukończonych i nic się nie da dalej zrobić. Zastanawiam się czy problem się nie pojawił w międzyczasie, gdy wprowadzono rozróżnialną losową jakość trofeów i nie jest to teraz sprawdzane poprawnie.
Mistral #78
Member since May 2010 · 996 posts · Location: Południe Europy
Powinno być 50 ogonów o tej samej jakości, jakość 50. Trzymaj wszystkie w plecaku (a nie w jukach albo magazynie).
[Image: http://idarionis.com/mainpagedata/banery/banminiarch.jpg]
"So remember to keep your mind sharp and your teeth clean!"
Arlington Public Library terminal
Sloth #79
User title: Dziadek
Member since Jan 2007 · 486 posts
Ogony o jakości 50 nie lecą na tym queście, poza tym umówmy się że nie powinno być 50 ogonków o tej samej jakości.
[Image: http://idarionis.com/mainpagedata/banery/wandererplayer1.jpg]
Mistral #80
Member since May 2010 · 996 posts · Location: Południe Europy
Zgoda. Po prostu przed miesiącem kończyłem ten etap i z plecaka znikła mi kupka mi 50 ogonków (jakość 50 jest dostępna na 3 poziomie questa, ale masz rację, że wystarczy jeśli to będzie 50 takich samych niezależnie od jakości).
Ważne żeby były zdobyte w danej przygodzie, bo to przecież dowód na jej wykonanie, a skrybka bądź co bądź na naiwną nie wygląda.
[Image: http://idarionis.com/mainpagedata/banery/banminiarch.jpg]
"So remember to keep your mind sharp and your teeth clean!"
Arlington Public Library terminal
Lothinel #81
Member since Mar 2008 · 302 posts · Location: Białystok
ktoś tego jeszcze nie zrobił? zauważyłam, że jeśli ogony zostaną przyniesione z magazynu to ich nie przyjmują, jeśli były cały czas w plecaku (a zdarzył mi się taki mocarz co miał tyle udźwigu, żeby przez 9 dni tachać to wszystko ze sobą) to ogony były przyjęte. Czy to o to chodzi? Hmmm....
Elf na długo pozostaje pod wrażeniem jakie wywołał na innych...

[Image: http://img3.imageshack.us/img3/3530/wilczyuserbar5b.png]
Należę do klanu, co nie znaczy, że zgadzam się ze wszystkimi wypowiedziami jego członków... często nawet wręcz przeciwnie.
Close Smaller – Larger + Reply to this post:
Verification code: VeriCode Please enter the word from the image into the text field below. (Type the letters only, lower case is okay.)
Smileys: :-) ;-) :-D :-p :blush: :cool: :rolleyes: :huh: :-/ <_< :-( :'( :#: :scared: 8-( :nuts: :-O
Special characters:
Page:  previous  1  2  3  4  5  6 
Go to forum
This board is powered by the Unclassified NewsBoard software, 20120620-dev, © 2003-2011 by Yves Goergen
Page created in 125.2 ms (70.9 ms) · 78 database queries in 7.9 ms
Current time: 2021-01-15, 22:34:50 (UTC +01:00)