Not logged in. · Lost password · Register
Forum: Wanderer Game Offtopic RSS
Mała reklama
dla zainteresowanych.
maRcus #1
Member since Feb 2007 · 1839 posts · Location: Łódź
Group memberships: Użytkownicy
Show profile · Link to this post
Subject: Mała reklama
Korzystając z okazji bycia członkiem tak zacnego forum chciałbym zareklamować sklep, który z kolegą otworzyliśmy w ramach działalności pobocznej. Od pomysłu do otworzenia minęło zaledwie 2 tygodnie, więc może być troszkę niedoróbek, ale dobre i to ;) Oferta ciągle poszerzana, więc jak ktoś miałby ewentualnie specjalne zapytanie to chętnie przedstawimy ofertę :)

www.e-tab.pl

Zapraszam do odwiedzin i zakupów :) Na razie nie mamy zbyt dobrych warunków z hurtowniami, ale liczę, że szybko się to zmieni i można będzie ew. negocjować warunki zakupu poszczególnych urządzeń.
Grogan Dwarf Mercenary 304 lvl
Mordred Lothor Human Invader 279 lvl
Milla Human Paladin 191 lvl
Isabell Human Priest 176 lvl
Belian Dwarf Guardian 143 lvl
Dinnaroth Elf Battlemage 135 lvl
Zorann (Administrator) #2
User title: Ten który czuwa
Member since Jan 2007 · 4831 posts · Location: http://www.zmm.ow.pl/mapa.jpg
Group memberships: Administratorzy, Animatorzy, Global Makers, PBF Game Master, Strażnicy, Użytkownicy
Kod rabatowy "WND" rozumiem, że daje zniżkę 50%? :)
Póki co skromnie, ale życzę powodzenia, aby się to rychło zmieniło!

Sugeruję dawać kompletne nazwy towarów wraz z producentem, np. "Acer Aspire S S3...", zamiast "Aspire S S3..." - nie każdy jak widzi "Aspire" to od razu wie, że to Acer. A boty będą bezlitosne pod tym względem. Albo bardziej brutalny przykład: "X220..." => "Lenovo ThinkPad X220..." (tak myślę, że to ten - termin "ThinkPad" w ogóle się w sklepie nie pojawia). Warto mieć to na uwadze, nawet, jeśli przedmiot znajduje się w kategorii "Acer" (a te się akurat nie znajdują ;) ). No i przeglądarki lubią konkrety ;)

Hmm... Zalecałbym Wam jeszcze przyjrzeć się regulaminowi zwrotów. Pewnie orientowaliście się w temacie i wiecie coś, czego ja nie wiem, ale czy ten regulamin na pewno jest zgodny z prawem i prawomocny w tej formie? W końcu zawieracie umowy na odległość - więcej szczegółów i podstawa prawna: http://www.zakupyprzezinternet.info/content/zwrot-towaru-p….
Złowrogi Ostrzeliwujący Regularnie Aroganckich Nieprzyjaciół Narwaniec
"Samson często strugał kołki. Po pierwsze, wyjaśniał, jest to czynność w sam raz dla idioty, na jakiego wygląda. Po drugie, mawiał, struganie kołków uspokaja, wpływa korzystnie na system nerwowy i trawienny. Po trzecie, tłumaczył, rżnięcie drewna pomaga mu podczas wymuszonego przysłuchiwania się dyskusjom o polityce i religii, albowiem zapach świeżego wióra łagodzi odruchy wymiotne. "
maRcus #3
Na takie rzeczowe i kompetentne uwagi również liczę. Dzięki Z za info ;) Na pewno się temu przyjrzymy.
cieniostwor #4
Member since Jul 2010 · 1573 posts
Group memberships: Graficy, ScriptMaker, Użytkownicy
Hmmm rynek zapchany sklepami a ten niczym się nie różni od innych. A towar powiedziałbym ekskluzywny ;)
Może tak zainteresować się secondhandem albo chińszczyzną jako poszerzeniem oferty? Bo jednak nie wróżę wielkiego ruch w sklepie internetowym z najtańszą pozycją za 600PLN. Sam wybrałbym allegro lub sklep z siedzibą gdybym miał wydać 1000PLN...
Zwłaszcza tablety i smartfony w chinach powstają masowo. Większość to totalny złom ale trafiają się modele "warte swojej ceny" a warte po 200-300PLN.
[Image: http://www.kamesenin.tk/wn/obrazy/lies.jpg]
maRcus #5
W dzisiejszych czasach sklep musi być obecny na różnych platformach, takich jak właśnie Allegro, czy np. iMall24.pl W związku z tym, że dopiero zaczynamy jeszcze tam nas nie ma, jednak w najbliższych dniach to się zmieni. Co do cen to przy dobrach tego typu czasem lepiej jest dać tysiąc więcej i mieć coś sensownego, niż byle badziew za kilka stów. A co do ruchu- to kilka zapytań już mieliśmy i cena wcale dużej roli nie gra przy tego typu produktach.

W kwestii secondhand'u mam wyrobione zdanie w związku z zabawą w te klocki swego czasu i moja rada- nie pchać się w to. Raz, czy drugi kupisz coś wartościowego za nieduże pieniądze, a zawsze możesz trafić na transakcję, na której więcej stracisz, niż zarobisz. A druga sprawa to czas- w ciągu dnia normalnie pracujemy, więc nie stać nas na to, aby siedzieć na aukcjach i łapać co lepsze okazje, bo tak to zazwyczaj działa.

O ew. ruchu będę informował ;) bo sam jestem ciekaw.
cieniostwor #6
Klient twój pan - pierwsza zasada. Chińszczyzna to ciekawy rynek - mało tego do nas dociera a powinno.
maRcus #7
Jestem zupełnie odmiennego zdania. Gdyby zwiększono procentowy udział produktów z Chin w Polsce odbiłoby się to wielką czkawką dla wszystkich- w pierwszej kolejności przedsiębiorców, no a później całej reszty. Żadne Unijne państwo nie jest w stanie, i nigdy nie było tak obniżyć koszty pracy i wytworzenia poszczególnych produktów, aby chociażby zbliżyć się do poziomu Chin. Zresztą, to jest tak oczywiste, że nie będę się rozpisywał :)
Zorann (Administrator) #8
User title: Ten który czuwa
Member since Jan 2007 · 4831 posts · Location: http://www.zmm.ow.pl/mapa.jpg
Group memberships: Administratorzy, Animatorzy, Global Makers, PBF Game Master, Strażnicy, Użytkownicy
Cieniostwór: daj milion $ każdemu, a nadal wszyscy będą mieli tyle samo, co wcześniej.
Złowrogi Ostrzeliwujący Regularnie Aroganckich Nieprzyjaciół Narwaniec
"Samson często strugał kołki. Po pierwsze, wyjaśniał, jest to czynność w sam raz dla idioty, na jakiego wygląda. Po drugie, mawiał, struganie kołków uspokaja, wpływa korzystnie na system nerwowy i trawienny. Po trzecie, tłumaczył, rżnięcie drewna pomaga mu podczas wymuszonego przysłuchiwania się dyskusjom o polityce i religii, albowiem zapach świeżego wióra łagodzi odruchy wymiotne. "
cieniostwor #9
Tak bo samsungi i HTC składają za miedzą ;) Jedyna różnica - 2x mniejsza jakość, ciut gorsze parametry i 4x mniejsza cena bo marka nieznana. A wybór należy do klienta. Nie pisałem że masz się przestawić na chińszczyznę i w ogóle zalać rynek wszystkim, a jedynie pokazać że istnieje tańszy zamiennik tego samego. Smartfon podróba np. HTC za 300 znajdziesz. A wybór zostaw kupującemu. Jest nisza na rynku dlatego wspomniałem.
maRcus #10
Ok. Jednak mi chodzi też o jakiś tam zarobek na tym ;) Jak sprzedam ultrabook'a za 6 tys. zarobię kwotę, która mnie zadowoli na kilka dni :) Sprzedając sprzęt za 300 zł zarobię na paczkę fajek, czyli 12 godzin. Rachunek prosty.
Zresztą taka jest nasza Wizja tego sklepu- nowe (nie najnowsze) technologie z odpowiedniej, szeroko rozpoznawalnej półki.
cieniostwor #11
No wiadomo że lepiej sprzedać towar za 6000 niż za 300 pytanie czy nie łatwiej sprzedać 20x po 300 ;)
No i szczerze to nie wiem ile te chińskie wynalazki na prawdę kosztują ale pewnie i tak jest miejsce na niemałą marżę ;)
maRcus #12
Jakby ktoś był zainteresowany lub przymierzał się do zakupu Diablo III to przyjmuję zamówienia ;)

P.S. Cena na dzień dzisiejszy to ok 175 PLN. W ciągu 2 dni potwierdzę ostatecznie.
huaer112 #13
Member since Nov 2012 · 1 post
nice site, witam na mojej stronie internetowej:http://www.botasuggses.net/
botas ugg baratas
Cheap NFL Jerseys
Close Smaller – Larger + Reply to this post:
Verification code: VeriCode Please enter the word from the image into the text field below. (Type the letters only, lower case is okay.)
Smileys: :-) ;-) :-D :-p :blush: :cool: :rolleyes: :huh: :-/ <_< :-( :'( :#: :scared: 8-( :nuts: :-O
Special characters:
Go to forum
This board is powered by the Unclassified NewsBoard software, 20120620-dev, © 2003-2011 by Yves Goergen
Page created in 219.5 ms (147.8 ms) · 125 database queries in 59 ms
Current time: 2019-08-24, 10:29:48 (UTC +01:00)