Not logged in. · Lost password · Register
Forum: Wanderer Game Sugestie RSS
Co właśnie robię i ... ect.
No właśnie. Co?
Page:  1  2  3  next 
Mistral #1
Member since May 2010 · 996 posts · Location: Południe Europy
Group memberships: Użytkownicy
Show profile · Link to this post
Subject: Co właśnie robię i ... ect.
Nie jest to może jakaś prośba do Vanda, ale wydaje mi się że coś do przedyskutowania.

To że gra jest w stałym rozwoju i to - oprócz tego że dla niektórych bywa to wkurzające - jest w jakimś stopniu atrakcją. Niby istnieje coś takiego jak system informowania co się w grze dzieje i mniej więcej co się planuje (choćby changelog), ale miło by było usłyszeć częściej jakieś informacje jak idzie praca i czy choćby ktoś coś o tym wie. Oprócz changelog miało temu służyć toto: http://idarionis.com/forum/forum.…?req=thread&postid…
ale od długiego już czasu (tak, tak, w Wandererze dwa-trzy miesiące to jakby chwilka) nic się tam nie zmienia.

Na ile da się to aktualizować, tak żeby to nie było uciążliwe dla Vanda i wygodne dla nas?
[Image: http://idarionis.com/mainpagedata/banery/banminiarch.jpg]
"So remember to keep your mind sharp and your teeth clean!"
Arlington Public Library terminal
Gwaihir #2
Member since Aug 2007 · 1211 posts · Location: Kraków
Zwracaliśmy na to uwagę na spotkaniu w Opolu. Zwracaliśmy też już kilka razy na forum i ciągle efekt jest taki jakby walić grochem o ścianę.

A konsekwencje to za sobą oczywiście niesie.
[Image: http://diverseworld.eu/radek/oni.jpg]
Baenre.
Minkiel #3
Member since Apr 2007 · 1291 posts
Group memberships: Animatorzy, Użytkownicy, WD Global
Ano zwracaliśmy na to uwagę...
Tymczasem od ponad miesiąca nie ma żadnego info, dlatego też nie ma mnie i moich pieniędzy na Vandhallowym koncie. :)

[Image: http://images30.fotosik.pl/165/9d3e0c1867174e9fm.jpg]

Serwis nart Kraków
Maniollo #4
Member since Mar 2007 · 2591 posts
Group memberships: Animatorzy, Skrybowie, Użytkownicy, WD Global
Meczacy jest taki brak informacji co sie dzieje. Mam nadzieje, ze nie odejdziecie, co?
To moze turniej druzynowy zebysmy sie sami troche rozruszali?
maRcus #5
Member since Feb 2007 · 1845 posts · Location: Łódź
Turniej drużynowy był nie tak dawno temu i przynajmniej ja raczej już nie wystąpię (pomimo wygranej w poprzednim). Przede wszystkim nagrody musiałyby być znane przed zapisami i były troszkę bardziej wartościowe ;)

Jak już to turniej PvP. Chociaż jak wiadomo frekwencja na tych ostatnio też nie jest za wysoka- a nudno non stop prać się z tymi samymi postaciami ;)

Co do wątku- najbardziej irytujące jest niewiedza o to, kiedy V się pojawi, a kiedy się pojawi to co zrobi :)
Grogan Dwarf Mercenary 315 lvl
Mordred Lothor Human Invader 293 lvl
Milla Human Paladin 203 lvl
Isabell Human Priest 188 lvl
Belian Dwarf Guardian 161 lvl
Dinnaroth Elf Battlemage 145 lvl
Morien Isslur Elf Battle Bowman 132 lvl
sataniel #6
Member since Apr 2010 · 102 posts
Znając życie, jedyne prace jakie V wykona podczas długiego weekendu, to wiosenne prace na działce ;) Za to później usłyszymy tryumfalne obwieszczenie, jak to dużo zostało zrobione przy nowym plecaku, jakie to było konieczne i jaka szkoda, że nikt tego nie zobaczy, bo to "zmiany wewnętrzne". Podsumowaniem będzie "zabieram się za targ - czas realizacji 14 dni".

Ja już chyba wole nie wiedzieć co V robi...
maRcus #7
Member since Feb 2007 · 1845 posts · Location: Łódź
Generalnie nie wiem, czy w ogóle powinniśmy próbować rozliczać V za czas, jaki poświęca grze. Teoretycznie przynajmniej ci, co płacą regularnie mogą się domagać konkretnych odpowiedzi na konkretne obietnice. Z drugiej strony każdy wie doskonale jak jest i ew. w jaką stronę to pójdzie. Zresztą widać, że już teraz przedstawiamy najbardziej prawdopodobne scenariusze ;)
Co do targu. Kurde, uwierzyłem swego czasu w to całe lobbowanie i nawet ordery na ten pomysł przesłałem.. Jakieś 5 mies. temu :D
Grogan Dwarf Mercenary 315 lvl
Mordred Lothor Human Invader 293 lvl
Milla Human Paladin 203 lvl
Isabell Human Priest 188 lvl
Belian Dwarf Guardian 161 lvl
Dinnaroth Elf Battlemage 145 lvl
Morien Isslur Elf Battle Bowman 132 lvl
Minkiel #8
Member since Apr 2007 · 1291 posts
Group memberships: Animatorzy, Użytkownicy, WD Global
Nie, nie powinniśmy.
Co więcej płacenie nie jest żadnym argumentem do roszczeń o rozwój gry, bo nie za to płacimy, a jedynie za ordery. Gdyby Vandhall nie dawał orderów po wpłaceniu na konto albo konto Elite+ nie działało poprawnie tak jak to opisane moglibyśmy mieć roszczenia. Ale tak raczej nie bywa... więc to za co płacimy jest spełnione.

Inną kwestią jest jednak, że rozwój powoduje motywacje do gry, a tym samym do płacenia.

Dlatego proponowaliśmy na spotkaniu w Opolu, aby pisać o wszystkim co się dzieje. Nawet jeśli to kwestia najmniejszych drobnostek, bo daje to poczucie rozwoju. Wyglądało na to, że Szef zrozumiał nasze intencje, a w takim wypadku jak teraz mam coś więcej niż przeczucie, że od miesiąca się nic nie dzieje.

I się zapętla.. nie mam roszczeń o rozwoju gry, ale przez jego brak nie płacę na Wanderera.

Eee... chyba już filozofuje... dość! :)

[Image: http://images30.fotosik.pl/165/9d3e0c1867174e9fm.jpg]

Serwis nart Kraków
Kaniponk (Administrator) #9
Member since Jan 2007 · 1796 posts · Location: UTG
Group memberships: Administratorzy, Animatorzy, Global Makers, Strażnicy, Użytkownicy
IMO nie macie dobrej perspektywy. Ja loguje sie raz na 2-3 tygodnie i co 2-3 logowania widzę postęp, więc nie jest źle ;)
Be the kind of player that when your fingers hit a keyboard each morning, Vandhall says:
"Oh crap. He's up"
Zorann (Administrator) #10
User title: Ten który czuwa
Member since Jan 2007 · 4868 posts · Location: http://www.zmm.ow.pl/mapa.jpg
Group memberships: Administratorzy, Animatorzy, Global Makers, PBF Game Master, Strażnicy, Użytkownicy
Sprytnie.
Czyżbyś wynegocjował jeszcze nowszy rodzaj konta? ;)
Złowrogi Ostrzeliwujący Regularnie Aroganckich Nieprzyjaciół Narwaniec
"Samson często strugał kołki. Po pierwsze, wyjaśniał, jest to czynność w sam raz dla idioty, na jakiego wygląda. Po drugie, mawiał, struganie kołków uspokaja, wpływa korzystnie na system nerwowy i trawienny. Po trzecie, tłumaczył, rżnięcie drewna pomaga mu podczas wymuszonego przysłuchiwania się dyskusjom o polityce i religii, albowiem zapach świeżego wióra łagodzi odruchy wymiotne. "
sataniel #11
Member since Apr 2010 · 102 posts
Quote by Zorann:
Sprytnie.
Czyżbyś wynegocjował jeszcze nowszy rodzaj konta? ;)

Wynegocjował tzw. "konto z jeleniem" ;)
Mistral #12
Pojawiło się info.  :-) Dziękuję.
cieniostwor #13
Member since Jul 2010 · 1573 posts
Group memberships: Graficy, ScriptMaker, Użytkownicy
Mistrzu V jak już robisz 100 rzeczy na raz (mniej lub bardziej oczekiwanych) to mimo wszystko daj nam na forum jakieś info. 14 dni roboczych to chyba śmiało jakiś postęp można oszacować i to zmienić na 13 - tylko po to żeby chociaż było widać że coś się dzieje.
Mam dziwne wrażenie że jakby te 3 ostatnie updaty były w "programie" to stała by przy nich liczba 40 dni ;) a pojawiły się z kapelusza w 7 dni :-p
[Image: http://www.kamesenin.tk/wn/obrazy/lies.jpg]
Vandhall (Administrator) #14
Member since Jan 2007 · 4385 posts · Location: Kathanorn
Group memberships: Administratorzy, Użytkownicy
No bo to widzisz tak się nie da... chciałem się za tamto wziąć, ale wypadło to, tamto... miałem wrzucić na wiki wykaz bestyjek.. tylko wykaz, ale  córka mi się rozchorowała i ciężko w domu było się skupić, wiec coś lżejszego musiałem robić... no, a że wena była toteż na tej naszej pedii pojawił się prawie kompletny bestiariusz <= clik, clik... klik ;)
A jutro już z tym kończę...

Ale tydzień to zajęło, a robota zaplanowana nawet nie ruszona. I to tak zwykle z terminami jest ;)
[Image: http://idarionis.com/mainpagedata/banery/banminisorc.jpg]
W zasadzie nie jestem materialistą. Jednakowoż entuzjazm w pracy
jest wprost proporcjonalny do wysokości stanu konta.
Mistral #15
Wiesz, czasami wystarczy nam info w stylu: To co miałem zaplanowane muszę przełożyć o kilka dni. Za to zacząłem bestiariusz, bo się później przyda.
Oczywiście Marqs ci to skomentuje, ktośtam ponarzeka że znów nie to, albo że updaty się przedłużą, ale też przynajmniej wiemy czego się spodziewać w następnych zmianach i na kiedy to będzie. :-) Ja tam nie narzekam aż tak bardzo, bo info jest o wiele częstsze i obszerniejsze, ale czasami jeszcze jakiś króciutki post tu czy tam żebyśmy wiedzieli że coś się dzieje.

Ogólnie: po prostu trochę częściej przyda się wpis.
This post was edited on 2014-02-04, 13:58 by Mistral.
Close Smaller – Larger + Reply to this post:
Verification code: VeriCode Please enter the word from the image into the text field below. (Type the letters only, lower case is okay.)
Smileys: :-) ;-) :-D :-p :blush: :cool: :rolleyes: :huh: :-/ <_< :-( :'( :#: :scared: 8-( :nuts: :-O
Special characters:
Page:  1  2  3  next 
Go to forum
This board is powered by the Unclassified NewsBoard software, 20120620-dev, © 2003-2011 by Yves Goergen
Page created in 185.3 ms (119.5 ms) · 145 database queries in 14.2 ms
Current time: 2021-01-18, 02:10:33 (UTC +01:00)