Nie zalogowany. · Zapomniane hasło · Rejestracja
Forum: Wanderer Game Dyskusja ogólna RSS
cos jest chyba nie tak...
Strona:  poprzednia  1  2  3 
Frytha #31
Członek przez Sty 2007 · 535 postów · Położenie: Radom
Członkostwo w grupach: Użytkownicy
Zobacz profil · Link do tego postu
W odpowiedzi na post ID 6876
za sam quest w ktorym trzeba bedzie zabic 7 czarnych smokow w ostatniej lokacji dostaniemy ze 150k golda wiec nie ma sie co martwic ;)
Awatar
maRcus #32
Członek przez Lut 2007 · 1831 postów · Położenie: Łódź
W odpowiedzi na post ID 6875
Cytat za Reynevan:
300 gp za wygrany pojedynek? Jeszcze za naszego pokolenia?  :-D

Mam nadzieję dożyję tych pięknych chwil, kiedy obrażenia będą w setkach (lub też tysiącach), AC będzie ponad 4k, hp tak z 6k, wygrana w pojedynku >300gp i generalnie tyle do szczęścia by mi było jak na razie potrzebne.. :rolleyes:No i I Hope będzie już wprowadzone wszystko z listy Vandhalla  :rolleyes: Czekaj, a ile to ja będę miał lat... :scared:
Grogan Dwarf Mercenary 285 lvl
Mordred Lothor Human Invader 258 lvl
Milla Human Paladin 170 lvl
Isabell Human Priest 162 lvl
Dinnaroth Elf Battlemage 126 lvl
Belian Dwarf Guardian 127 lvl
Awatar
Jeremiasz #33
Członek przez Sty 2007 · 826 postów · Położenie: Mysłowice
re up:

eee taka gra była by nudna :P
[Obraz: http://img140.imageshack.us/img140/3554/onikb4.jpg]
Awatar
Jabcok #34
Tytuł użytkownika: Szary człek
Członek przez Sty 2007 · 1151 postów · Położenie: Domek/Wioseczka/Breslau
wspominki, hehe...

Najwięcej kasiorki dostałem kiedyś w walce pvp, nie pamiętam już z kim, ale to było gdzieś ponad 50 golda (walka nisko-lvlowca z którymś z tych przebojowych skillerpartnerów). (wtedy jeszcze było tak, że kasa zależała także od różnicy poziomów i bywało zabawnie :) )

W każdym razie mam zapisaną jedną walkę, która dała mi dokładnie 49 golda (różnica lvli - równo 40 :O )
Oto ona: (od razu zastrzegam - to była walka testowa - umówiona między mną i Marqsem, liczę na to, że nie wniesie sprzeciwu, że zamieściłem)
http://omegateam1234.webpark.pl/niefolder/Wanderer/m_vs_ma…

(jest nieco źle zapisana i jakby się "powtarza", przewińcie i zacznijcie mniej więcej od środka, albo pomińcie, jeżeli znów natraficie na "rzucanie defów" ;) )
(aha - jestem 2 lvl po zabiciu banshee, zdjąłem ją właśnie przy takich statach lub nieco słabszych)

A co do poważnych rzeczy:
- im dalej z hitem, skillem, etc. te 10 hita w tę czy drugą stronę pomiędzy mieczem a toporem to pikuś, bo
- obrażenia zwiększone o +1 przy 100 ciosach to... 100 dmg -_-{ouć!).
-dla krasia już na 40~60 lvl to już prawie bez różnicy jest waga toporu/miecza (tu znowu posłużę się zamieszczoną walką - Marqs (HUMAN) miał cały osprzęt w plecaku, przyjżyjcie się jego szybkości) tak szczerze, to nawet waga zbroi o wiele mniej wtedy znaczy a co dopiero broni.

Jedyne co zostaje to to przyspieszenie... ale jak już kiedyś zostało powiedziane - wszystko ma swoje plusy i minusy.

Mnie bardziej dziwią obuchy - dmg jak u toporów, opóźnienia prawie jak u mieczy, a i nawet istniejące bonusy...
[Obraz: http://omegateam1234.webpark.pl/127.jpg]
"When I think of how a guidestone led the Kharak population onto their epic quest, I suspect my life needs one." Znalazłeś!
Ten post ostatnio był zmieniany przez Jabcok o 15.04.2007, 14:22.
Awatar
pirat #35
Członek przez Sty 2007 · 59 postów · Położenie: Piła
W odpowiedzi na post ID 6867
Cytat za maRcus:
Mefieeee, a gdzie my będziemy te setki tysięcy złota wykombinowywać, żeby kupić taki toporeczek? Nie jest to żadna ironia tylko pytanko zwykłe :blush:
Taa, już to wyobrażam: -Na co zbierasz?
                          -Na Great Mithril Double Ogrish Fire War Axe, jeszcze z 1,5 roku i uzbieram te 400k :scared:
Pamiętaj, że lvl około 60 to dla szefa zaledwie średnio niski wynik. Średnie zaczynają sie chyba od 100 lvl. Także nie ferowałbym wyroków tak szybko. Zanim ktoś tutaj wejdzie na 60 lvl to podejrzewam będą już wypadające przedmioty i questy grupowe, jeśli nie klany. Kasa przyjdzie z czasem, trzeba być cierpliwym. Podejrzewam, że w przypadku uczciwego zbierania, ilość 100k gp na 70 - 80 lvl jest realna.
Altar - human, rekrut
Velimar - elf, sorcerer
Lomar - krasnal, rekrut
Grud - krasnal, nowicjusz
Awatar
maRcus #36
Członek przez Lut 2007 · 1831 postów · Położenie: Łódź
W odpowiedzi na post #31
Cytat za Frytha:
za sam quest w ktorym trzeba bedzie zabic 7 czarnych smokow w ostatniej lokacji dostaniemy ze 150k golda wiec nie ma sie co martwic ;)

Tylko, że ja już mam ten quest zrobiony :-D
Grogan Dwarf Mercenary 285 lvl
Mordred Lothor Human Invader 258 lvl
Milla Human Paladin 170 lvl
Isabell Human Priest 162 lvl
Dinnaroth Elf Battlemage 126 lvl
Belian Dwarf Guardian 127 lvl
FAZIK #37
Członek przez Kwi 2007 · 167 postów
Dziwne jest to że bierzecie pod uwagę fakt że krasnale będą mieli dużo większy dmg dzięki swej sile dlatego topory są osłabione, a nie bierze się pod uwagę tego ze ludzie będą mieli o wiele większe szanse na trafienie dzięki wyższemu dex a miecze wciąż dodają bardzo dużo hit ...

Ogólnie mówiąc to aktualnie szczerze żałuję że w tej odsłonie nie zrobiłem krasia z mieczem, jak to miało miejsce przed niebyłym atakiem minotaurów :P. Skill rośnie prawie tak samo (powiedzmy bo później te 30% da o sobie znać), a nawet jeżeli nie to wszystkie "+" z miecza wyrównują wszelkie różnice z nawiązką (ogromne parry itd).
Life's a game with save and load features disabled.
Awatar
Artemis #38
Tytuł użytkownika: <a href="http://www.ping-timeout.de/sig/
Członek przez Sty 2007 · 131 postów · Położenie: Gdańsk
nie pojmuje toku rozumowania niektórych z was, co do obecnych toporów mają te za 400k? w czym one teraz pomagają czy szkodzą krasnalom?
Sądzę iż dodanie nieco dmg obecnym toporom nie wyszło by na złe a w późniejszych fazach gry i tak obecne topory będą zabawkami do bardach w karczmie  <_<
[Obraz: http://www.ping-timeout.de/sig/53.jpg]
Zamknij Pomniejsz – Powiększ + Odpowiedz na ten post:
Kod weryfikacyjny: VeriCode Proszę przepisać kod weryfikacyjny z obrazka do pola tekstowego umieszczonego obok niego.
Emotikonki: :-) ;-) :-D :-p :blush: :cool: :rolleyes: :huh: :-/ <_< :-( :'( :#: :scared: 8-( :nuts: :-O
Znaki specjalne:
Strona:  poprzednia  1  2  3 
Idź do forum
This board is powered by the Unclassified NewsBoard software, 20120620-dev, © 2003-2011 by Yves Goergen
Strona wygenerowana w 135,3 ms (80,8 ms) · 95 zapytań do bazy danych w czasie 10,2 ms
Bieżący czas: 20.02.2018, 12:42:46 (UTC +01:00)