Not logged in. · Lost password · Register
Forum: Wanderer Game Sugestie RSS
Nowe konto
gorthaur #1
Member since Jan 2007 · 1395 posts · Location: BaradDur
Group memberships: Użytkownicy
Show profile · Link to this post
Subject: Nowe konto
Nie wiem czy kiedyś był już taki pomysł, ale co powiecie na stworzenie konta w którym wszystko byłoby w cenie, wiedźma, odzysk energii, organizacja turniejów( tu raz na jakiś czas). wszyscy się żalą że wszystko w wandzie dodatkowo kosztuje, a stworzenie czegoś takiego z pewnością by zachęciło większą ilość graczy do posiadania takich kont. Oczywiście takie konto kosztowałoby troszkę więcej. Ciekawe co V na taką możliwość...
[Image: http://img3.imageshack.us/img3/3530/wilczyuserbar5b.png]
sataniel #2
Member since Apr 2010 · 102 posts
Ja jestem jak najbardziej za! W ogóle poprę każdą inicjatywę, która pozwoli obniżyć koszty związane z Wandererem :D
Gwaihir #3
Member since Aug 2007 · 1211 posts · Location: Kraków
In reply to post #1
Pomysł rewelacyjny. :)

To znaczy - zapowiada się rewelacyjnie, co z tego wyjdzie zobaczymy, kiedy poznamy ewentualne szczegóły...
[Image: http://diverseworld.eu/radek/oni.jpg]
Baenre.
Minkiel #4
Member since Apr 2007 · 1291 posts
Group memberships: Animatorzy, Użytkownicy, WD Global
Generalnie Wanderer jest dużo za drogi jeśli chce się korzystać z wszystkich jego dobrodziejstw, a w szczególności odnoście odzysku energii.
Energii powinno dać się odzyskiwać więcej i taniej... te tysiące energii które mamy do dyspozycji do odzysku to pierwsze mnóstwo czasu i mnóstwo pieniędzy.

W ogóle Gwaihir pisał już w którymś temacie o naszych przemyśleniach odnośnie odzysku. Jeśli pomysł z nowym kontem nie przejdzie to proponuje przemyśleć poważniej kwestie akcji reklamowej pt "miesięczny odzysk za pół ceny!" zobaczmy czy wtedy więcej osób zacznie odzyskiwać, a jeśli tak to powinno tak zostać na stałe...

Jeśli jednak w kwestii kosztów odzysku nie zmieni się nic to dla mnie to jest rozstrzygnięcie dylematu odzyskiwać/ nie odzyskiwać...
Proszę nie traktować tego jako odgrażanie się, po prostu Wanderer w obecnej chwili kosztuje, moim zdaniem, zbyt wiele..

[Image: http://images30.fotosik.pl/165/9d3e0c1867174e9fm.jpg]

Serwis nart Kraków
This post was edited on 2011-11-28, 12:47 by Minkiel.
maRcus #5
Member since Feb 2007 · 1845 posts · Location: Łódź
Niestety muszę przyznać rację kolegom- nawet pakując kasę w jedną postać miesięcznie można wydać kilkadziesiąt złotych, a jak ktoś chce dopieszczać całą gromadkę to koszty nawet w stówie się nie zmieszczą, a mówię tylko o odzysku. Tak, Wanderer jest za drogi, a już zupełnie nie adekwatny do tempa rozwoju. Nie będę zarzucał nic V, bo każdy wie, jak jest- kwestia po prostu rozważenia "za" i "przeciw". To jest jak z podatkami- to, że są wyższe nie znaczy, że więcej spłynie do budżetu, gdyż więcej osób będzie kombinowało, jak to obejść, a kreatywna księgowość zrobi swoje ;)
I nie traktujcie tego, jako kolejny ukłon w stronę starych graczy, bo i młodzi z tego skorzystają- nie wydając na grę pieniędzy niestety nie da się długo pociągnąć- chociażby kwestia konta, odzysku e, o portalach, wiedźmie i td. nie mówiąc.
Grogan Dwarf Mercenary 315 lvl
Mordred Lothor Human Invader 293 lvl
Milla Human Paladin 203 lvl
Isabell Human Priest 188 lvl
Belian Dwarf Guardian 161 lvl
Dinnaroth Elf Battlemage 145 lvl
Morien Isslur Elf Battle Bowman 132 lvl
Marqs #6
User title: Maruda Wszechmocny
Member since Jan 2007 · 3960 posts
Group memberships: Użytkownicy, WD Global
Quote by maRcus:
nie wydając na grę pieniędzy niestety nie da się długo pociągnąć- chociażby kwestia konta, odzysku e, o portalach, wiedźmie i td. nie mówiąc.

A krasnoludzice są lekkie jak piórko i śpiewają jak skowronki :D

Gdyby nie fakt, że nie chciało mi się już tak często klikać wanderera jak kiedyś to pewnie bym się na lepsze konto nie przesiadł. Ile lat grałem na standardzie? I to tym z 35ene? Dało się tak pykać całą betę i sporo obecnej wersji więc to wcale nie takie niemożliwe.
Ba, to lepsze konto na tyle rozleniwia, że mimo większych możliwości magazynowania energii tracę jej tu kilka razy więcej, niż traciłem kiedyś, przy 35 ene. No ale może jestem po prostu jakiś skrzywiony bo z tego odzysku, z którego widzę że korzystacie masowo też chyba z 5 razy tylko skorzystałem i to wtedy, kiedy na coś w stylu awansu ene brakowało, a nie tak na co dzień żeby kogoś dogonić/przegonić.

Jasne, jak chcecie odzyskać ene to wydacie majątek, no ale czy trzeba tą ene w ogóle odzyskiwać?
Miecze! Miecze! Miecze!
I czary dla lekkozbrojnych też!
cieniostwor #7
Member since Jul 2010 · 1573 posts
Group memberships: Graficy, ScriptMaker, Użytkownicy
Chyba mało w gry przeglądarkowe grywacie jeśli to jest droga gra...
Weźcie pod uwagę że odzysk energii to cena lenistwa a nie wymóg. Mało tego jedyne co daje to przyśpiesza grę - realniej przewagi nie da...
Cała reszta nie kosztuje za wiele. W grze innej w którą gram premium na miesiąc to koszt 40PLN Tamtejsza płatna waluta to 8PLN za 27 sztuk (nie starczy na nic przy poziomie postaci 50+) a najtańsza opcja to 200PLN za 1575 sztuk. I mimo że dość dla normalnej gry tam tych płatnych wypada to są ludzie kupujący te paczkę za 200zl co miesiąc...
[Image: http://www.kamesenin.tk/wn/obrazy/lies.jpg]
sataniel #8
Quote by cieniostwor:
Chyba mało w gry przeglądarkowe grywacie jeśli to jest droga gra...

No chyba mało. Ba! W moim przypadku nawet bardzo mało, bo Wanderer jest tak naprawdę jedyną, grą w jaką w tym momencie pogrywam. Jeśli spojrzeć na moją historię z MMORG, to swego czasu w Guild Wars grałem sobie. Zapłaciłem może ze 300 PLN za wszystkie 4 części i "wygrałem" w nią jakieś 4000 godzin. Uznaję to za niezły przelicznik. Liczę się z faktem, że Wanderer raczej takiego przelicznika nie osiągnie. Niemniej jednak chciałbym, aby przynajmniej próbował :D

Quote by cieniostwor:
Weźcie pod uwagę że odzysk energii to cena lenistwa a nie wymóg.

Bzdura. Szukania przygód nie można nazwać lenistwem. 70 energii * poziom postaci, jakie weszły do energii "zmarnowanej", również bym lenistwem nie nazywał.

Quote by cieniostwor:
Mało tego jedyne co daje to przyśpiesza grę - realniej przewagi nie da..

Skoro jedynie przyśpiesza a przewagi nie daje, tym bardziej odzysk energii powinien być tańszy ;-)

Quote by cieniostwor:
Cała reszta nie kosztuje za wiele.

Owszem, nie kosztuje. Ale mnie nie cieszą postacie, które są rozwijane na pół gwizdka. Z resztą nie jestem osamotniony w takiej postawie - widać to najlepiej po wynikach turniejowych ;-). Mam na koncie trochę postaci, które dostałem w spadku po ludziach, którym WND się znudził. Owe postacie w swoim czasie stanowiły elitę wśród wędrowców i byłoby mi niezmiernie miło, gdybym mógł im przywrócić dawną świetność. Ale jak widzę, że niektóre z nich mają do odzysku 60k energii, to szczerze mówiąc wątpię, abym to kiedykolwiek zrobił. Może "do zera" odzyskam w dłuższej perspektywie odzyskam jedną postać, ale reszty w obecnych warunkach nie tknę palcem. A chciałbym "tykać".

Konto, na którym można odzyskiwać postacie "bezorderowo", ale zgodnie z ogólnymi zasadami (czyli 75e co 22h), byłoby dla mnie rozwiązaniem idealnym. Kwestią dyskusyjną pozostałaby jego cena.

Quote by cieniostwor:
I mimo że dość dla normalnej gry tam tych płatnych wypada to są ludzie kupujący te paczkę za 200zl co miesiąc...

Aż rozpaliłeś we mnie niezdrową ciekawość. Powiedz mi przeto - jakże się zowie ów wspaniała i bajeczna gra, za którą człowieki pragną co miesiąc płacić taką sumę!
Marqs #9
Ja tam ostatnio gdzieś newsa czytałem, że w takim Dark Orbit czy czymś podobnym pojawił się itemek za 1000 euro i w cztery pierwsze dni 2000 ludzi takie cuś kupiło...

Mają ludzie kasiorę ;)

A postać z 60000ene w plecy w sumie nie jest w aż tak złej sytuacji jak by to mogło wskazywać ;) Moje główne postaci mają po 15-20k ene do odzysku. Dodać do tego ene straconą na jakieś głupoty gdy normalnie się ich nie dało wyklikać i trzeba było robić coś na szybko bo lepsze zrobienie czegokolwiek niż niczego (a pomysł odzyskiwania ene nie istniał wtedy nawet w najskrytszych zakamarkach umysłów wandererowców) to pewnie wyjdzie 20-25k, może nawet więcej.

Poza tym IMO tańsze odzyskiwanie energii poskutkuje tylko tym, że ci co ją odzyskują odzyskają taniej, a ci co odzyskiwali od święta dalej będą od święta odzyskiwać. I przewaga płacących jeszcze trochę się powiększy ;)
Miecze! Miecze! Miecze!
cieniostwor #10
Gra to szkopsko malezyjskie dzieło o nazwie Gallendor.
Odradzam nawet rejestracje bo w porównaniu to tej gry to chłam w klasycznym stylu czyli 4 cechy bazowe i klikasz coś bez sensu. ;)

A co do odzysku ene i płacenia. Tak tu jak wszędzie są 3 typy graczy. Tacy co wydają mnóstwo, tacy co coś zapłacą sporadycznie i tacy co nie płacą z założenia.
Żadne promocje nie zmienią tego podziału. Ci co dają dużo więcej kupią ale więcej nie wydadzą, ci co nie płacą nie zauważą nawet. A ci co płacą czasem - no może ktoś się skusi ale to zadziała tylko raz...
sataniel #11
Quote by cieniostwor:
Żadne promocje nie zmienią tego podziału. Ci co dają dużo więcej kupią ale więcej nie wydadzą, ci co nie płacą nie zauważą nawet. A ci co płacą czasem - no może ktoś się skusi ale to zadziała tylko raz...

Cóż za interesujące podejście do sprawy. Uważam, że powinno się tą teorię jakoś nazwać i wykładać na wszelakich uniwersytetach ekonomicznych! Przedmiot - "cokolwiek nie zrobisz, i tak nic nie zmienisz". Wyobrażasz to sobie, jak to zrewolucjonizowałoby nasze podejście do świata? Te wszystkie banery, spoty reklamowe, wyprzedaże w centrach handlowych, przeróżne pakiety w sieciach komórkowych - to wszystko jest na nic! A Ci biedni "eksperci" tego nie wiedzą!! ;-)
Marqs #12
No... ale tak w WND będzie :D

Co innego wielka akcja promocyjna gdzieś, gdzie klientów jest milion a co innego gdzieś, gdzie jest ich kilkudziesięciu ;)
Miecze! Miecze! Miecze!
cieniostwor #13
Sataniel - to teoria szczególna dotoczy graczy gier online typu "Free to play"
Zresztą wspomniane przez ciebie promocje trafiają do może 10% populacji. Czyli u nas będzie to ze 3 graczy  :-D
Mistral #14
Member since May 2010 · 996 posts · Location: Południe Europy
In reply to post #10
Quote by cieniostwor:
A co do odzysku ene i płacenia. Tak tu jak wszędzie są 3 typy graczy. Tacy co wydają mnóstwo, tacy co coś zapłacą sporadycznie i tacy co nie płacą z założenia.

A mi taki podział odpowiada. Nawet bym się odnalazł w tej ostatniej grupie.  :-)
[Image: http://idarionis.com/mainpagedata/banery/banminiarch.jpg]
"So remember to keep your mind sharp and your teeth clean!"
Arlington Public Library terminal
Close Smaller – Larger + Reply to this post:
Verification code: VeriCode Please enter the word from the image into the text field below. (Type the letters only, lower case is okay.)
Smileys: :-) ;-) :-D :-p :blush: :cool: :rolleyes: :huh: :-/ <_< :-( :'( :#: :scared: 8-( :nuts: :-O
Special characters:
Go to forum
This board is powered by the Unclassified NewsBoard software, 20120620-dev, © 2003-2011 by Yves Goergen
Page created in 192.8 ms (137.7 ms) · 136 database queries in 12 ms
Current time: 2021-01-18, 02:48:59 (UTC +01:00)