Not logged in. · Lost password · Register
Forum: Wanderer Game Sugestie RSS
Udostępnienie przygód z gildii dla wszystkich postaci za ordery
gorthaur #1
Member since Jan 2007 · 1395 posts · Location: BaradDur
Group memberships: Użytkownicy
Show profile · Link to this post
MODZ: Mała dygresja dot. m.in. questu na 4 awans dla łuczników i tego, że szkoda, że inni nie mogą go zobaczyć.

A może żeby nie było szkoda tych pięknych przygód to dać dostęp do nich dla wszystkich oczywiście za ordery i bez nagród końcowych? Tak aby wszyscy mieli z tego radość...

MODZ: Wydzielony.
[Image: http://img3.imageshack.us/img3/3530/wilczyuserbar5b.png]
This post was edited on 2011-10-16, 21:03 by Zorann.
Zorann (Administrator) #2
User title: Ten który czuwa
Member since Jan 2007 · 4868 posts · Location: http://www.zmm.ow.pl/mapa.jpg
Group memberships: Administratorzy, Animatorzy, Global Makers, PBF Game Master, Strażnicy, Użytkownicy
Ciekawa idea, wydzielam, aby Vand mógł o tym pomyśleć.
Złowrogi Ostrzeliwujący Regularnie Aroganckich Nieprzyjaciół Narwaniec
"Samson często strugał kołki. Po pierwsze, wyjaśniał, jest to czynność w sam raz dla idioty, na jakiego wygląda. Po drugie, mawiał, struganie kołków uspokaja, wpływa korzystnie na system nerwowy i trawienny. Po trzecie, tłumaczył, rżnięcie drewna pomaga mu podczas wymuszonego przysłuchiwania się dyskusjom o polityce i religii, albowiem zapach świeżego wióra łagodzi odruchy wymiotne. "
Minkiel #3
Member since Apr 2007 · 1291 posts
Group memberships: Animatorzy, Użytkownicy, WD Global
Zdecydowanie za... :)

[Image: http://images30.fotosik.pl/165/9d3e0c1867174e9fm.jpg]

Serwis nart Kraków
Amsun #4
User title: Sunset Haste
Member since Jul 2007 · 1088 posts · Location: Wiocha of Głogowo
(Niechaj wszyscy zrobią sobie postaci z każdego drzewka, by móc wszystkich przygód doświadczać! Niech wszyscy przecierpią drogę Łucznika  :-D )

No doooobra, niech będzie, że tak.  ;-)
Radość, która zwalcza złość. Tego nigdy dość!
Istota wyższa zarządzająca losami: człeka Twardziela, człeka Weterana, człeka Rycerza, człeka Kleryka, elfiej Magiczki, elfiej Łuczniczki, kobiety Mniszki, elfa Wojownika.
Gwaihir #5
Member since Aug 2007 · 1211 posts · Location: Kraków
Quote by Amsun:
(Niechaj wszyscy zrobią sobie postaci z każdego drzewka, by móc wszystkich przygód doświadczać! Niech wszyscy przecierpią drogę Łucznika  :-D

W zeszłym tygodniu gościliśmy w Krakowie przedstawiciela łuczniczej elity.
W ramach spotkania piwno-whiskowo-żubrówkowego czterech Wandererowych popaprańców przez 6 godzin męczyło zadanie na łucznika bitewnego - a zaznaczyć w tym miejscu trzeba, że wymęczyliśmy je naprawdę dobrze :) - Zorann napisał rewelacyjną przygodę, zapewniam że wszelakie ewentualne cierpienia występujące przy wcześniejszych awansach zostaną w pełni zrekompensowane. :)

Co tyczy się głównego wątku tematu - oczywiście, że za. Pomysł doskonały.
[Image: http://diverseworld.eu/radek/oni.jpg]
Baenre.
sataniel #6
Member since Apr 2010 · 102 posts
Quote by Gwaihir:
Zorann napisał rewelacyjną przygodę, zapewniam że wszelakie ewentualne cierpienia występujące przy wcześniejszych awansach zostaną w pełni zrekompensowane. :)

Przygoda rzeczywiście świetna, ale trzeba przyznać, że im głębiej w las, tym bardziej nam się literki rozmazywały. Końcówka polegała na klikaniu "dalej" jak się udało najechać na czerwone pole ;)

Pomysł jest sam w sobie jest ciekawy, ale nie jestem do niego przekonany. Wykupowanie przygód jest chyba granicą, jakiej nie chciałbym przekraczać w grze, która przynajmniej w teorii powinna być darmowa. Ja wiem, że ma nie być z tego żadnych korzyści, ale w gruncie rzeczy 90% questów nie przynosi zysków większych, niż 1 dzień na magazynie orków. Tekst jest przyczyną, dla której je robimy.

Po drugie, przygody te zostały napisane non-profit, dlatego pobieranie opłaty za możliwość ich przeczytania, jest wg mnie nie na miejscu.

Skoro ostatni awans najprawdopodobniej będzie jednym wspólnym questem dla wszystkich profesji, to może udostępnić questy ze 125 poziomu tym osobom w ramach nagrody (dodatkowej, ma się rozumieć ;) za ukończenie zadania ostatecznego?
merowe #7
User title: Smutny
Member since Jan 2007 · 2171 posts · Location: Zamość
Group memberships: Strażnicy, Użytkownicy, Zdarzeniowcy
Quote by sataniel:
Pomysł jest sam w sobie jest ciekawy, ale nie jestem do niego przekonany.
ja mam podobne mieszane odczucia.

Quote by sataniel:
Skoro ostatni awans najprawdopodobniej będzie jednym wspólnym questem dla wszystkich profesji, to może udostępnić questy ze 125 poziomu tym osobom w ramach nagrody (dodatkowej, ma się rozumieć ;) za ukończenie zadania ostatecznego?
to już imho się wydaje lepszym rozwiązaniem.
Mistral #8
Member since May 2010 · 996 posts · Location: Południe Europy
A ja jestem zdecydowanie przeciw.  :#: Na to są różne drzewka, profesje gildie i lokacje, żeby trzeba było się zdecydować i z czegoś zrezygnować.
Chcesz zobaczyć inną ścieżkę to anihiluj postać i dojdź do tej przygody.
[Image: http://idarionis.com/mainpagedata/banery/banminiarch.jpg]
"So remember to keep your mind sharp and your teeth clean!"
Arlington Public Library terminal
merowe #9
User title: Smutny
Member since Jan 2007 · 2171 posts · Location: Zamość
Group memberships: Strażnicy, Użytkownicy, Zdarzeniowcy
to nie o wszystkie questy chodzi a o te ze 125 lvl, nie chodzi też o nagrody a sam tekst przygód, które wedle opinii tych którzy je przechodzili są wyśmienite, znakomite i ogólnie zaje*****. tą sugestię nazwałbym sugestią dla koneserów dobrej lektury. jak chcesz założyć postać i ciągnąć ją do awansu na 125lvl to powodzenia życzę bo zajmie Ci to parę lat.
Minkiel #10
Member since Apr 2007 · 1291 posts
Group memberships: Animatorzy, Użytkownicy, WD Global
In reply to post #8
Quote by Tarhin:
A ja jestem zdecydowanie przeciw.  :#: Na to są różne drzewka, profesje gildie i lokacje, żeby trzeba było się zdecydować i z czegoś zrezygnować.
Chcesz zobaczyć inną ścieżkę to anihiluj postać i dojdź do tej przygody.

Yhy... i tak, żeby przeczytać wszystkie questy ze 125 poziomu potrzebujesz 14 lat...

[Image: http://images30.fotosik.pl/165/9d3e0c1867174e9fm.jpg]

Serwis nart Kraków
Marqs #11
User title: Maruda Wszechmocny
Member since Jan 2007 · 3960 posts
Group memberships: Użytkownicy, WD Global
In reply to post #6
Quote by sataniel:

Mi tam osobiście rybka bo mam już przerobione trzy awanse, a czwarty pewnie też się trafi jeśli dotrwam w WND do tego czasu ale jeśli już dawać możliwość zrobienia tych questów to właśnie po zrobieniu swojego ze 125lvla, a nie na tym 200-250. Zawsze to jakaś dodatkowa zabawa zobaczyć jak nasza postać zaraz po swoim awansie by się sprawdziła w przygodzie konkurencji.
Miecze! Miecze! Miecze!
I czary dla lekkozbrojnych też!
Aderon #12
Member since Mar 2008 · 165 posts
Mam mieszane odczucia.

Z jednej strony, przypominają mi się teksty sprzed paru lat, że fajnie by było sprawdzić, jak postacie z innych profesji sobie radzę z Wyjcem :)
Z drugiej natomiast, odbiera to konieczność zakładania nowych postaci, by poznać grę od ich strony.

Ostatecznie jestem raczej za. Gra profesją to przede wszystkim sam proces - questy, pvp. Awanse są być może najbardziej kluczowymi momentami w rozwoju postaci, ale nie nadawajmy im aż takiej elitarnej, niszowej należności. Szczególnie, że te questy są przecież dla ludzi, są do czytania - te za ordery nie dają żadnych materialnych profitów dla graczy, którzy je "zakupią".

Kluczowym do zajęcia stanowiska w tej sprawie wydaje się odpowiedź na pytanie "czym jest dobry quest na awans?". Ci, którzy odpowiedzą "nagrodą za doprowadzenie postaci do x levelu", będą przeciwni. Pozostali zapewne poprą pomysł.

Osobiście staję po stronie tych, którzy twierdzą, że szkoda, by np. tak dobry quest jak ten dla łuczników miał się "zmarnować" poprzez udostępnienie go śladowej ilości graczy.
Close Smaller – Larger + Reply to this post:
Verification code: VeriCode Please enter the word from the image into the text field below. (Type the letters only, lower case is okay.)
Smileys: :-) ;-) :-D :-p :blush: :cool: :rolleyes: :huh: :-/ <_< :-( :'( :#: :scared: 8-( :nuts: :-O
Special characters:
Go to forum
This board is powered by the Unclassified NewsBoard software, 20120620-dev, © 2003-2011 by Yves Goergen
Page created in 163.6 ms (108.5 ms) · 124 database queries in 13.9 ms
Current time: 2021-01-18, 02:40:19 (UTC +01:00)