Not logged in. · Lost password · Register
Forum: Wanderer Game Spełnione marzenia RSS
100 energii za awans
Page:  previous  1  2  3 
Kaniponk (Administrator) #31
Member since Jan 2007 · 1796 posts · Location: UTG
Group memberships: Administratorzy, Animatorzy, Global Makers, Strażnicy, Użytkownicy
Show profile · Link to this post
In reply to post ID 80177
IMO olac rekompensaty, jak komus az tak strasznie zalezy to zanihiluje postac i zrobi sobie nowa z kompletem bonusow, ja wczoraj kolejny lvl za 30 tylko zrobilem :(
Be the kind of player that when your fingers hit a keyboard each morning, Vandhall says:
"Oh crap. He's up"
sataniel #32
Member since Apr 2010 · 102 posts
Group memberships: Użytkownicy
Hmmm. Ale wyobrażacie sobie to logowanie, po którym macie na postaci 10.000 energii do wyklikania? Oby wtedy był piątek ;)

Ale pomysł sam w sobie jest dobry i godny poparcia - również bez jakichkolwiek rekompensat.
Grygor #33
User title: stary pieprzony marudzący tetryk
Member since Jan 2007 · 2066 posts
Group memberships: Animatorzy, Graficy, Skrybowie, Użytkownicy
1 lev 100 e = 100exp
140 lev 100e = 6000+ exp

1 lev -> 2 lev = 100 exp.
140 lev -> 141 lev = 150 000 + exp

;-)

jak komus az tak strasznie zalezy to zanihiluje postac i zrobi sobie nowa z kompletem bonusow
O jaki mądry. Zaraz odpalę swój kalkulatorek.
145 - 131 = 14
14*70 = 980
980:100 = 9.8
9.8 * 6000 = 58800 exp

Przyznaj jak prawdziwy mężczyzna...

...chcesz zyskać tydzień przewagi.

:-/  <_<  ;-)   :-D
[Image: http://img3.imageshack.us/img3/3530/wilczyuserbar5b.png]
This post was edited on 2011-10-11, 16:54 by Grygor.
Mistral #34
Member since May 2010 · 996 posts · Location: Południe Europy
Plusik za pomysł.

...choć nie musi to być 100 ene. Może tak:

Dodana energia = random(60-80) + poziom gracza.  :-)
[Image: http://idarionis.com/mainpagedata/banery/banminiarch.jpg]
"So remember to keep your mind sharp and your teeth clean!"
Arlington Public Library terminal
cieniostwor #35
Member since Jul 2010 · 1573 posts
Group memberships: Graficy, ScriptMaker, Użytkownicy
Jak tak czytam tych od rekompensat to jako przedstawiciel tych młodych napisze am że nie chce tej energii. Żal mi tych starych postaci - po co mam ich tak krzywdzić dla jakiś 70 ene raz na parę tygodni...

Lepiej jak ju nadawać dynamiki to może mistrz odważnie będzie nam sypał po 500 czy 1000 ene na jakieś okazje. Rocznica otwarcia portali, na nowy rok itp itd. Wszystkim równo. Ale nie!!! to straszny pomysł bo przecież ci starzy tego nie mieli jak byli młodzi! No to najlepiej przestańmy rozwijać tę grę. No bo ja byłem już we Wrzecionach a oni nie mogli tam być jak mieli 20 lewel - to nie fair.
[Image: http://www.kamesenin.tk/wn/obrazy/lies.jpg]
Grygor #36
User title: stary pieprzony marudzący tetryk
Member since Jan 2007 · 2066 posts
Group memberships: Animatorzy, Graficy, Skrybowie, Użytkownicy
   Ja mam lepszy pomysł, zabrać młodym, i tak wiele przed nimi, a dać starym, gdyż nie wiele im już zostało. Kto za ręka w góre! 

A tak poważnie, to podpisuje pod tytuowym pomysłem, obiema rękami. Zgrywam się a przy okazji sprawdzam poziom kultury młodszych kolegów i to czy Vandhallowi chce się jeszcze brać pod uwagę głos starych forumowych pierdków.  ;-)  100 ene za awans dla pruchniaka ze 150 lvl to i tak nie wiele, aczkolwiek było by miłym dodatkiem urozmaicającym. Natomiast młodziakowi jest jak manna z nieba.

Zdecydowanie zbyt długo trwa proces dobijania do awansu na 50 poziomie, a nie oszukujmy się do tego etapu dociera pewnie jakiś mały promil nowych graczy. Po 10 lvlu jest żmudnie i monotonnie, a najbardziej bawią przecież przyrosty i awanse. Ważne są pierwsze miesiące, a później i tak będzie klikał za niego automat. Także ja nie widzę najmniejszych barier przed wprowadzaniem.  ;-)
[Image: http://img3.imageshack.us/img3/3530/wilczyuserbar5b.png]
This post was edited 3 times, last on 2011-10-11, 20:25 by Grygor.
Aderon #37
Member since Mar 2008 · 165 posts
Zdecydowanie zbyt długo trwa proces dobijania do awansu na 50 poziomie
Od awansu na 20 levelu do tego na 50 to prawie równo 6 miesięcy dla klasy rekrutopochodnej. Inne mają dużo gorzej (słabsze dmg i ac, więc później zaczną robić expodajne przygody).
To, czego brakuje, to expodajnych przygód dla postaci do 30 levelu. Pomioty są bardzo złotodajne (łatwe może robić każdy i to dosyć wcześnie, standardowe to około 25 level dla ex-adeptów i ex-nowicjuszy, trudne mogą ruszyć tylko ex-rekruci, bo przepaść między ich skutecznością w przygodach a pozostałych profesji jest ogromna. Dopiero 30+++ levelowi ex-nowicjusze i ex-adepci mogą się dorwać do trudnych pomiotów), ale cierpi na nich exp (no, na trudnych jest przyzwoity, ale do 30 levelu) i skille.

No, ale mniejsza o to, bo temat o czymś innym.

W założeniu pomysłu miało być nie ułatwienie gry młodym, ale przytrzymanie przy grze tych absolutnie nowych.
Obecnie można zdobyć "na raz" 3 level. I w tym momencie jest pewna szansa, że za te 50 klepsydr świeżak już się nie zaloguje. Ew. zaloguje się, wyklika energię, nie dojdzie nawet do 4 levelu i mu się znudzi.
Dzięki 100 energii za każdy awans, może już przy pierwszym zalogowaniu się awansować w gildii podróżników (i tu też by się przydał proponowany niedawno gołąb pocztowy z zaproszeniem do ich siedziby wraz ze zdobyciem 5 levelu).

Myślę, że każdy z nas świetnie pamięta, jak wiele frajdy dają te rzeczy na początku gry. Pierwszy awans, napis "rekrut", kupno nowego miecza w okolicy 6 levelu, możliwość zrobienia gniazda szczurów, zastrzyk punktów postaci po promocji...

A czego jak czego, ale nowej krwi nam NAPRAWDĘ brakuje.
Mistral #38
Member since May 2010 · 996 posts · Location: Południe Europy
Ehem, ehem. ...to jak?  :rolleyes:  Nie odkładajmy tak, łatwo tematu, bo pomysł jest prosty i dobry. Może trzeba jeszcze tylko trochę pomarudzić Vandovi, a chyba i on nie jest za bardzo przeciw to też szybciej pomysł przejdzie. W razie co ja zacznę: Vand, pliisss, chcemy więcej ene na poziom:-D
[Image: http://idarionis.com/mainpagedata/banery/banminiarch.jpg]
"So remember to keep your mind sharp and your teeth clean!"
Arlington Public Library terminal
Vandhall (Administrator) #39
Member since Jan 2007 · 4385 posts · Location: Kathanorn
Group memberships: Administratorzy, Użytkownicy
W przyszłym tygodniu to wprowadzę, zaangażowałem się w jedną ciekawą przygodę i chce ja skończyć ;)
[Image: http://idarionis.com/mainpagedata/banery/banminisorc.jpg]
W zasadzie nie jestem materialistą. Jednakowoż entuzjazm w pracy
jest wprost proporcjonalny do wysokości stanu konta.
Aderon #40
Skoro zwykła zmiana z 30 na 100 to mniej roboty niż napisanie posta, to mniemam, że czeka nas wzór na ilość tej energii zależnie od levela i do tego garść randomu? ^^'
Vandhall (Administrator) #41
Member since Jan 2007 · 4385 posts · Location: Kathanorn
Group memberships: Administratorzy, Użytkownicy
No... teraz to już nie jest chwila bo trzeba zrobić skrypt przeliczający energie i dodać do zmarnowanej. No i w weekend obecny nie bardzo mogę...
[Image: http://idarionis.com/mainpagedata/banery/banminisorc.jpg]
W zasadzie nie jestem materialistą. Jednakowoż entuzjazm w pracy
jest wprost proporcjonalny do wysokości stanu konta.
cieniostwor #42
Member since Jul 2010 · 1573 posts
Group memberships: Graficy, ScriptMaker, Użytkownicy
miało nie być rekompensat...
[Image: http://www.kamesenin.tk/wn/obrazy/lies.jpg]
Aderon #43
To skoro już każdy dostał tak potężny zastrzyk energii do odzyskania, to proponuję poważne obniżenie ceny jej odkupowania. W ten sposób ci, którzy pozyskają ordery za jakieś eventy i wydadzą je na odzysk ene, łatwo się od tego uzależnią i zaczną kupować za złotówki ;p
Amsun #44
User title: Sunset Haste
Member since Jul 2007 · 1088 posts · Location: Wiocha of Głogowo
Daj palec...  ;-)
Radość, która zwalcza złość. Tego nigdy dość!
Istota wyższa zarządzająca losami: człeka Twardziela, człeka Weterana, człeka Rycerza, człeka Kleryka, elfiej Magiczki, elfiej Łuczniczki, kobiety Mniszki, elfa Wojownika.
Close Smaller – Larger + Reply to this post:
Verification code: VeriCode Please enter the word from the image into the text field below. (Type the letters only, lower case is okay.)
Smileys: :-) ;-) :-D :-p :blush: :cool: :rolleyes: :huh: :-/ <_< :-( :'( :#: :scared: 8-( :nuts: :-O
Special characters:
Page:  previous  1  2  3 
Go to forum
This board is powered by the Unclassified NewsBoard software, 20120620-dev, © 2003-2011 by Yves Goergen
Page created in 205.6 ms (107.7 ms) · 138 database queries in 15.2 ms
Current time: 2021-01-23, 15:51:22 (UTC +01:00)