Not logged in. · Lost password · Register
Forum: Wanderer Game Offtopic RSS
Wesoła Karczma
czyli temat którego mi brakowało
Page:  previous  1  2  3 ... 8  9  10  11  next 
Teppic d'Villazon #136
User title: Złowrogi Tłumacz
Member since Jan 2007 · 3183 posts · Location: Półleżące
Group memberships: Animatorzy, Global Makers, Graficy, Skrybowie Mod, Użytkownicy, Zdarzeniowcy
Show profile · Link to this post
In reply to post ID 45455
Podobnie pisał, gdy pewnej nocy wrócił do domu z imprezy :D
No dobra, gorzej.
[Image: http://img510.imageshack.us/img510/5030/vincent2.gif]
Teppic[547] | Valence[5829] Jon Doe[6206] | Vlad[2392] | Burch[878] | Lord Myron[602]
[Image: http://images30.fotosik.pl/165/9d3e0c1867174e9fm.jpg]
Ilineusz #137
User title: Ilineusz
Member since Jan 2007 · 250 posts · Location: Mroczny Las
Group memberships: Użytkownicy
doprawdy
zżera mnie ciekawość jak to wyglądało :P
maRcus #138
Member since Feb 2007 · 1839 posts · Location: Łódź
Jak myślisz Teppic, możemy to tu umieścić? W sumie bez zgody autora, a poza tym Zorann będzie musiał połowę tekstu wyciąć ;)
Grogan Dwarf Mercenary 304 lvl
Mordred Lothor Human Invader 279 lvl
Milla Human Paladin 191 lvl
Isabell Human Priest 176 lvl
Belian Dwarf Guardian 143 lvl
Dinnaroth Elf Battlemage 135 lvl
Naamah #139
Member since Nov 2007 · 304 posts
Group memberships: Animatorzy, Użytkownicy
Hmm.. Wene chyba nie będzie się gniewał.. Co innego jakby pokazać tu te zdjęcia w rajtuzach  :-D  :-p
"Jam tej siły cząstka mała,
która wiecznie zła pragnąc,
dobro wciąż działa.."

[Image: http://www.finalfan.com/games/ff7/animations/tifa3.gif] [Image: http://images30.fotosik.pl/165/9d3e0c1867174e9fm.jpg]
/me intensywnie wygląda końca sesji..
Zorann (Administrator) #140
User title: Ten który czuwa
Member since Jan 2007 · 4831 posts · Location: http://www.zmm.ow.pl/mapa.jpg
Group memberships: Administratorzy, Animatorzy, Global Makers, PBF Game Master, Strażnicy, Użytkownicy
Autor zgode wyrazil poprzez swiadome i dobrowolne wprowadzenie sie w stan ktory tworczosc umozliwil, stad nie przejmowalbym sie, ew. zapytal o zdanie gdy bedzie w stanie podobnym jak w czasie pisania :D

Ogolnie jednak jesli calosc ma byc tak konstruktywna co cytaty z karczmy, to chyba niewarto tego upubliczniac :D
Zdjecia w rajtuzach zas lepiej wrzucic na renomowane serwisy ze zdjeciami poimprezowymi, choc tutaj ktos faktycznie moglby nie byc zadowolony ;)
Złowrogi Ostrzeliwujący Regularnie Aroganckich Nieprzyjaciół Narwaniec
"Samson często strugał kołki. Po pierwsze, wyjaśniał, jest to czynność w sam raz dla idioty, na jakiego wygląda. Po drugie, mawiał, struganie kołków uspokaja, wpływa korzystnie na system nerwowy i trawienny. Po trzecie, tłumaczył, rżnięcie drewna pomaga mu podczas wymuszonego przysłuchiwania się dyskusjom o polityce i religii, albowiem zapach świeżego wióra łagodzi odruchy wymiotne. "
Teppic d'Villazon #141
User title: Złowrogi Tłumacz
Member since Jan 2007 · 3183 posts · Location: Półleżące
Group memberships: Animatorzy, Global Makers, Graficy, Skrybowie Mod, Użytkownicy, Zdarzeniowcy
To przeniesione na prośbę zielonego policjanta:
Quote by karczmą:
# 17:38 Marco: / info tajne kody
# Karczmarz wraz z Marco oddalili się w ustronne miejsce i przez krótki moment oddają sie cichej rozmowie.

A tu, moi mili, długo oczekiwany rarytas :D :
[01:27] <Jeremiasz> hehe wlasnie ogladalem oszukac przeznaczenie II :)
[01:27] <Jeremiasz> wesoły film :D
[01:31] <Wenegor> kurwa prycjhodze do domu i mam cale rce w krwi bie wiem o co majamcn la opiefdoele do a e dzie przyal jutreo
[01:32] <Jeremiasz> o kurwa wen ale jesteś napierdolony
[01:32] <Jeremiasz> było tyle pić ?
[01:32] <Wenegor> ja pic co ja ocnic jie pulem
[01:33] <Jeremiasz> :P co żeś zrobił przypierdolil w zoll ?
[01:33] <Jeremiasz> zoll - gleba
[01:33] <Wenegor> nie wiem lkucmwwa jkestem ip[ioerdolony wkrwmw i mi sie ezygac chce
[01:34] <Jeremiasz> idz do kibla i dwa palce
[01:34] <Jeremiasz> posiedz godzine przy kiblu
[01:34] <Jeremiasz> wyrzygaj co masz do wyrzygania i spac
[01:34] <Wenegor> nie bios ie babka o bucizi jest ok
[01:34] <Jeremiasz> tak czy siak weź idz sie umyj :P
[01:35] <Jeremiasz> mozesz narzygac do wanny :P - łatwo sie spłukuje
[01:35] <Wenegor> chu nie bede zyga  jesel mtzreqwy
[01:37] <Jeremiasz> jestes najbenay jak stodola :P jesli serio dasz rade i nie puscisz pawia przez sen to ok :P
[01:38] <Wenegor> amnei prada ale kurtwa ta krwew nmnie iepkoiki
[01:38] <Jeremiasz> ale co urwał Ci sie film ? czy nagle spostrzegles ze jesteś we krwi ?
[01:39] <Wenegor> no nie wkiem kurwa ma rece wer krwio iu nie wiem oc iokanam
[01:39] <Jeremiasz> no weź idz umyj ręce
[01:39] <Jeremiasz> i posprawdzaj
[01:39] <Jeremiasz> czy ześ sie gdzies nei wypierdolil
[01:39] <Jeremiasz> i nie uszkodzil czegos :P
[01:40] <Jeremiasz> głowy nie sprawdzaj na mózg juz za późno :P
[01:42] <Wenegor> mnozesz mi wykliac pstacie ? wenegorz na  bezlizariuszu a vokodav i  viroth na pikelu ok ? tak po 40 enerdgi zeby sie nie zmarnowalo  bo ja ne9 dam rady ?
[01:43] <Jeremiasz> hehe
[01:43] <Jeremiasz> ok
[01:44] <Wenegor> qdobra febnks aj iodexpad dzieku :G*narazie
[01:45] * Wenegor has quit IRC

Jednocześnie przypominamy szanownym zwiedzającym, że słowniki Wenegoro-Polskie i Polsko-Wenegorskie są w przystępnych cenach do kupienia w najbliższej placówce ONImarket ;-)
[Image: http://img510.imageshack.us/img510/5030/vincent2.gif]
Teppic[547] | Valence[5829] Jon Doe[6206] | Vlad[2392] | Burch[878] | Lord Myron[602]
[Image: http://images30.fotosik.pl/165/9d3e0c1867174e9fm.jpg]
merowe #142
User title: Smutny
Member since Jan 2007 · 2166 posts · Location: Zamość
Group memberships: Strażnicy, Użytkownicy, Zdarzeniowcy
a tu oto mamy naśladowce... :P

10:46 Kamiolo: / info tajne kody
marcin #143
Member since May 2009 · 35 posts
Dobry gość ten Marco....A kto jego prowadzi??No już przyznawać się!!:)
Urdithandara #144
Member since Jan 2007 · 1171 posts · Location: ZAMOŚĆ!!
Group memberships: Skrybowie, Użytkownicy
To jest pewnie kolejna sekretna postać Vandhalla.
marcin #145
Member since May 2009 · 35 posts
Dlaczego nie?Mnie również tak się wydaje :)
Amsun #146
User title: Sunset Haste
Member since Jul 2007 · 1088 posts · Location: Wiocha of Głogowo
Ale ten Marco, może i naiwnie napisał o te 'tajne kody' ale to, że poszedł pogawędzić z karczmarzem napisał już sam, czyli możliwe, że chciał spowodować trochę śmiechu  :huh:
Bardziej śmieszne jest to, że znalazł naśladowców  :-D
Radość, która zwalcza złość. Tego nigdy dość!
Istota wyższa zarządzająca losami: człeka Twardziela, człeka Weterana, człeka Rycerza, człeka Kleryka, elfiej Magiczki, elfiej Łuczniczki, kobiety Mniszki, elfa Wojownika.
Lestat #147
Member since Feb 2009 · 115 posts
Jeżeli dobrze pamiętam, to komendę '/ info tajne kody' wymyślił kilka dni temu Lord Dark Sauron zainspirowany pomysłowością innych graczy. Cały czas jest jakieś '/ info hodgar',  '/ info szczury', albo nawet po prostu samo 'hodgar' czy 'szczury' :-D A co do LDS to potem także znalazło się kilku naśladowców ;-)
Rzuci się tylko hasło 'kody' to od razu są chętni...
This post was edited on 2009-08-05, 08:45 by Lestat.
gorthaur #148
Member since Jan 2007 · 1395 posts · Location: BaradDur
Wszyscy sprawdzają a może uda się troszkę dodać energii ;) LDS to stary podpuszczacz.
[Image: http://img3.imageshack.us/img3/3530/wilczyuserbar5b.png]
Ilineusz #149
User title: Ilineusz
Member since Jan 2007 · 250 posts · Location: Mroczny Las
# otężne ...hic! wyrywające się z piersi Malygosa zostało stłumione szybkim ruchem elfickiej dłoni
# 00:48 Malygos: ee, przyjacielu
# Derthen spojrzał na Malygosa z uśmiechem - Widzę, przyjacielu, że nie skąpisz sobie trunków. I wiesz co? Chyba się do ciebie przyłączę - powiedział i zawołał Hodgara.
# Powiedział Malygos zwracając się w kierunku Derthena
# Derthen grogiem wznosi toast, na zdrowie!!!
# Lilian po wyjściu Naamah spojrzała pytająco na elfa - Winna..? - spytała przekrzywiając lekko głowę na bok.
# 00:49 Malygos: w takim razie wypijmy zdrowie wszystkich węży!
# Derthen w najlepsze grog sobie pije...
# 00:49 Derthen: Zdrowie!
# Derthen kupił krasnoludzke piwo i nieco już wypity pije sobie dalej...
# Malygos stawia wszystkim w karczmie kufel Ale! Elf, a jaki zacny, jego zdrowie!!!
# Malygos wstał, powiedzieć coś chciał... lecz padł i chrapać zaczyna.
# 00:50 Malygos: ojojojojoj, ja już nie mogę...
# - Oj, chyba starczy tego... - zaśmiał się, nieco pijacko.
# 00:50 Malygos: przegryźć jeszcze czymś muszę

* 00:51 Malygos: bulbulbulbul hic
    * 00:51 Malygos: Malygos zsuwa się pod ławę w błogim upojeniu...
    * - Mhm - przytaknął - ponoć chora jesteś, stąd twoja obawa o matkę, która raczej by nie chciała, abyś spożywała w karczmie wino - wyjaśnił swój szwindel - stąd winnaś mi przysługę za milczenie - zaśmiał się radośnie, ukontentowany z siebie całkiem Elnarot
    * Lilian przysunęła się bliżej czarodzieja po to by znaleźć się dalej od pijących. Nie lubiła widoku zapijających się mężczyzn. Trochę trunku potrafiła zrozumieć ale aż tyle..? Tego nie pojmowała..
    * Derthen spojrzał na Malygosa i zawołał - A słyszałeś ten o wężu i orkach?! - po czym zaczął się wariacko śmiać.
    * Derthen jest spity, ale wlewa wiecej w siebie Ale!
    * Malygos próbuje wstać, jednakże coś poszło nietak, i przewrócił się srogo grzmocąc głową o podłogę... substancje, które winny znajdować się w jego żołądku głucho chlastnęły na podłogę
    * Derthen chwiejnym krokiem podchodzi do Malygosa i z trudem przenosi go na drewnianą ławę.
    * Z pod leżącej na podłodze głowy wychynął strumyczek krwi "aa, jahhaa warghgar burraha [Malygos]
    * 00:54 Elnarot: "Teraz widzisz przewagę herbaty?"zapytał porozumiewawczo. Spojrzał również na elfkę"Zatem?"zapytał uśmiechając się kącikiem ust.
    * - Ale.. - popatrzyła zaskoczona. Fakt, nie wydał jej, ale zdrowa była od dłuższego czasu, tylko matka znów w podróży była i nie mogła o tym wiedzieć. A że na piciu wina przyłapana być nie chciała to już inna sprawa. Westchnęła nie wiedząc co powiedzieć - A więc jeśli mogę coś dla ciebie zrobić.. - powiedziała nie wiedząc gdzie podziać wzrok. Czy wbić w podłogę czy dumnie elfowi w oczy patrzeć.. Zatrzymała go wiec tak połowie. Na wysokości torsu czarodzieja.
    * - No, prz-przyjacielu, więcej piwska to dziś ch-chyba nie dostaniesz! - zawołał Derthen.
    * Malygos podniesiony przez derthena niechcący ukazał wiegachną dziurę w leżącej na stole głowie
    * - Nieeeeeeee - odrzekł machnąwszy ręką. - Po prostu podśmiechujki sobie urządzam, od co - powiedział Elnarot, już się poprawiwszy. - O wiem! - zakrzyknął - możesz się przedstawić - powiedział z uśmiechem, patrząc na nią.
    * - aaa bohiii, hatujjci... - po karczmie rozległ się odgłos świadczący o wylewanej przez usta jajecznicy
    * Derthen próbował usiąść, ale to, co w jego mniemaniu było krzesłem, okazało się powietrzem, więc ciężko spadł na podłogę.
    * - Aa.. - spojrzała zaskoczona. Na moce, zapomniałam się przedstawić! Policzki jej zapłonęły z zakłopotania - Jestem Lilian - dygnęła zgrabnie i postarała się o uśmiech - Przepraszam.. zapomniałam.. wtedy..tak wiele rzeczy się działo..
    * - Idę... idę wywietrzyć się nieco - wysapał, z trudem wstając. Wężykiem dotarł do drzwi i przez chwilkę miał niezły problem z trafieniem w klamkę, ale w końcu sobie poradził i wypadł na zewnątrz.
    * Malygos bez ruchu leży na stole. próbu jakiegokolwiek poruszenia się kończą się na głuchym jęku
    * - Elnarot - odparł z uśmiechem. - Lub Eln, jak wolisz. Kiedyś Elnarot Aen Lein, ale to dawno było - dodał rozmarzony. Stare, bardzo stare dzieje. - Tak, wiele, niemniej i tak pamiętałem - rzekł Elnarot. - Zatem, Lilian, będziemy coś jeść? - spojrzał na nią, z lekka zachęcająco - bom rzeczywiście głodny.
    * Lilian widząc co dzieje się z pozostałymi gości jeszcze bardziej zbliżyła się do czarodzieja. - Chyba.. masz rację z tą.. wyższością herbaty..
    * 01:05 Malygos: ... hic... o czym to ja miałem... aaaaa... hep...
    * Po krótkiej, acz cichej chwili, Derthen powrócił do gospody. Jego długie włosy ociekały wodą, podobnie zresztą, jak całe odzienie. Mimo dziwnego stanu ubrania, wyglądał trzeźwiej, aniżeli chwilę temu. Ciągnąc za sobą mokry ślad, podszedł do Malygosa, położył go na ławie, a sam usiadł na krześle z głupią miną.
    * Malygos cicho podnosi się ze stołu... - karczmarzu.. chyba mi ktoś wyrąbał dziurę w głowie... - powiedział, po czym przewrócił się razem z krzesłem do tyłu...na pobliski stół. Dokoła zrobiło się nieprzyjemnie
    * Elka skinęła lekko głową - Chętnie. - uśmiechnęła się przyjaźnie. Zaczynała lubić swojego rozmówcę, zwłaszcza, że dzięki niemu była daleko od pijanch gości.
    * 01:08 Malygos: przysięgam, na wszystkich bogów, już nigdy hic więcej... hihic... nie tykać kieliszka!
    * 01:09 Malygos: Malygos wydaje kilka nieartykułowanych dźwięków i zalega na ławie...
    * Malygos wyraźnie pokazuje Derthenowi na dziurę w głowie
    * - Mamy w możliwości udziec barani, kaczora w rydzykach - tu Elnarot z lekka się zaśmiał - i bigos na świńskim ryju. A w zasadzie mam ochotę na placki kowdzkie, ale dylał nie będę teraz do Kowd. - Rzekł leniwym głosem. - A co do herbaty, kiedyś ci zaparzę - obiecał.
    * Derthen zaczął bujać się na krześle i spektakularnie wyrócił się do tyłu - Dopiero co skończyłem ostatniego trunka... a już wiem, że kac mnie zabije - westchnął, nie wstając. Jego nogi nadal były założone na siedzisku, przez co wyglądał conajmniej idiotycznie.

...

Alkohol szkodzi zdrowiu
merowe #150
User title: Smutny
Member since Jan 2007 · 2166 posts · Location: Zamość
Group memberships: Strażnicy, Użytkownicy, Zdarzeniowcy
# Teriasz przyjechał na kucyku, kucyku, tralala. Byłem w śmiesznej mieścinie, yy to znaczy, krotochwilnej wiosce, ha
# 20:15 Teriasz: i nauczyli mię jeździć na kucyku, i jadłem watę cukrową")
# 20:16 Teriasz: ;)

:D
Close Smaller – Larger + Reply to this post:
Verification code: VeriCode Please enter the word from the image into the text field below. (Type the letters only, lower case is okay.)
Smileys: :-) ;-) :-D :-p :blush: :cool: :rolleyes: :huh: :-/ <_< :-( :'( :#: :scared: 8-( :nuts: :-O
Special characters:
Page:  previous  1  2  3 ... 8  9  10  11  next 
Go to forum
This board is powered by the Unclassified NewsBoard software, 20120620-dev, © 2003-2011 by Yves Goergen
Page created in 293.5 ms (215.6 ms) · 148 database queries in 74.8 ms
Current time: 2019-08-24, 23:12:30 (UTC +01:00)