Not logged in. · Lost password · Register
Forum: Wanderer Game Offtopic RSS
Dyskusja polityczno-ideologiczno-jakaśtam
Roboczy tytul tematu ;)
Page:  previous  1  2  3  4  5  6  7  8  next 
cieniostwor #16
Member since Jul 2010 · 1573 posts
Group memberships: Graficy, ScriptMaker, Użytkownicy
Show profile · Link to this post
In reply to post ID 77608
Zorann a Ty na co dzień w moherku biegasz?

Ciekawy ogląd polityki odmalowałeś tylko brakuje jeszcze odniesienia do ojca dyrektora dla pełni obrazu ;)

Zasadniczo wszystko prawda z resztą poglądy polaków są takie same. Politycy wszyscy są źli a wybrać trzeba najmniejsze zło...
[Image: http://www.kamesenin.tk/wn/obrazy/lies.jpg]
Zorann (Administrator) #17
User title: Ten który czuwa
Member since Jan 2007 · 4831 posts · Location: http://www.zmm.ow.pl/mapa.jpg
Group memberships: Administratorzy, Animatorzy, Global Makers, PBF Game Master, Strażnicy, Użytkownicy
Nie rozumiem dlaczego wywlokłeś w swojej wypowiedzi ojca dyrektora i wsadziłeś mi berecik na głowę? Jeśli chcesz się wdawać w polemikę, to polemizuj, ale nie na poziomie gimnazjalistów, którzy za argument uważają stworzenie krzyża z puszek po piwie. Poproszę o rzeczową dyskusję, a jeśli udowodnisz że się mylę w swojej ocenie to sam założę beret i powiem, że jestem moher.

A co do stwierdzenia "Zasadniczo wszystko prawda" - no to jak, prawda, czy fanatyzm z antenką na głowie?
Moim zdaniem Komorowski jest większym złem. Ricewind zapytał, dlaczego tak uważam - uzasadniłem. To ja zaczekam na Jego odpowiedź, bo może i dowiem się czegoś dobrego o Komorowskim albo nawet o Kwaśniewskim.

Chyba że masz coś ciekawszego do powiedzenia? Jakby co to od razu daję znać - nie uznaję aborcji, eutanazji, in vitro, sodomitów, ani żadnych pochodnych i - niespodzianka - opinie te nie mają związku z moherem, ojcem dyrektorem, ani kościołem jako takim w ogóle.
A Komorowski popełnił moim zdaniem polityczne samobójstwo, próbując usunąć krzyż w kraju, w którym "przyjaciel" zza wschodniej granicy tępił religię jeszcze nie tak dawno temu. Ludzie nie zdążyli tego zapomnieć - stąd tak żywa reakcja. I ponownie dziwi zachowanie Komorowskiego, który nie pokusił się o sprostowanie, wyjaśnienie nieporozumienia. O nie. Jemu też, że się ponownie brzydko wyrażę, zabrakło jaj, jakie musi mieć prawdziwy mąż stanu.
Złowrogi Ostrzeliwujący Regularnie Aroganckich Nieprzyjaciół Narwaniec
"Samson często strugał kołki. Po pierwsze, wyjaśniał, jest to czynność w sam raz dla idioty, na jakiego wygląda. Po drugie, mawiał, struganie kołków uspokaja, wpływa korzystnie na system nerwowy i trawienny. Po trzecie, tłumaczył, rżnięcie drewna pomaga mu podczas wymuszonego przysłuchiwania się dyskusjom o polityce i religii, albowiem zapach świeżego wióra łagodzi odruchy wymiotne. "
maRcus #18
Member since Feb 2007 · 1839 posts · Location: Łódź
Group memberships: Użytkownicy
Jak dla mnie właśnie dlatego, że zdobył się na usunięcie krzyża oznacza, że ma jaja. Jedną kwestią jest uleganie szarej masie, aby zyskać kilka punktów procentowych poparcia w sondażach, a drugą postawienie się i reagowanie na głupotę- co wg mnie miało miejsce przed pałacem.
Odważne deklaracje, co do eutanazji, in vitro itd. BTW. Rozumiem, że nie uznajesz również kompromisów w tej sprawie, którymi mogą być "wyjątkowe" sytuacje.
Grogan Dwarf Mercenary 304 lvl
Mordred Lothor Human Invader 279 lvl
Milla Human Paladin 191 lvl
Isabell Human Priest 176 lvl
Belian Dwarf Guardian 143 lvl
Dinnaroth Elf Battlemage 135 lvl
Zorann (Administrator) #19
Group memberships: Administratorzy, Animatorzy, Global Makers, PBF Game Master, Strażnicy, Użytkownicy
Jaja by miał, gdyby osobiście, na piechotę poszedł pod tym krzyżem zapalić znicz. To deptanie krzyża jest teraz w modzie, nie klękanie przed nim.
Poza tym jako prezydent powinien był słuchać ludzi, a nie się im stawiać. Ludzie postawili krzyż upamiętniający ofiary katastrofy, pytanie brzmi, czemu on przeszkadzał mieszkańcom budynku przed którym ów krzyż stał, hmm? I dlaczego ci sami deklarują się jako katolicy przed każdymi wyborami? Hipokryzja, nic więcej nie widzę, choć pilnie wypatruję...

Kompromisy - proszę bardzo. Jakie Twoim zdaniem istnieją kompromisy pozwalające zabić człowieka?
"Samson często strugał kołki. Po pierwsze, wyjaśniał, jest to czynność w sam raz dla idioty, na jakiego wygląda. Po drugie, mawiał, struganie kołków uspokaja, wpływa korzystnie na system nerwowy i trawienny. Po trzecie, tłumaczył, rżnięcie drewna pomaga mu podczas wymuszonego przysłuchiwania się dyskusjom o polityce i religii, albowiem zapach świeżego wióra łagodzi odruchy wymiotne. "
Grygor #20
User title: stary pieprzony marudzący tetryk
Member since Jan 2007 · 2066 posts
Group memberships: Animatorzy, Graficy, Skrybowie, Użytkownicy
In reply to post #18
Znowu chłopaki to samo. Do dziś pamiętam jak popsuły się relacje na forum, po ostatniej dyspucie moralno-polityczno-poglądowej. Kijem rzeki nie zawrócimy, a nasze zdanie i tak nie zmieni biegu rzeczy. Trzeba sobie tylko uświadomić, że właśnie jesteśmy konsumentami kiełbasy przedwyborczej. W zasadzie każda twarz zza okrągłego stołu miała okazję się już wykazać. To co z przykrością stwierdzam, to to, że obecny rząd robi dokładnie do czym straszył przed opozycją. Głównie rzuca się w oczy państwo policyjne, gdzie jadąc trasą 50 km mijam 2-3 kontrole drogowe, ze 2 fotoradary i tylko czekam, aż wyprzedzi mnie pan z lizakiem aby pokazać mi film fabularny z wyczynów na drodze na odcinku xx km. Trzeba odpowiedzieć na pytanie, jakie państwo nas satysfakcjonuje? Sprawne, czy spokojne politycznie? Kwestie aborcji, eutanazji, in-vitro, czy homo na ulicach to zwyczajne mydliny, które kompletnie nic nie zmieniają w naszym życiu, nie wpływają na jego poziom czy stan ucywilizowania. Wyjątkowe sytuacje z założenia wymagają wyjątkowych rozwiązań. Polsce potrzeba konkretnego kierunku. Albo total socjal jak Norwegia, albo z drugiej bańki raj podatkowy jak Monaco.
[Image: http://img3.imageshack.us/img3/3530/wilczyuserbar5b.png]
Kaniponk (Administrator) #21
Member since Jan 2007 · 1796 posts · Location: UTG
Group memberships: Administratorzy, Animatorzy, Global Makers, Strażnicy, Użytkownicy
Jak rzadko kiedy ( ;) )  muszę zgodzić się z Grygorem, obecny rząd jest najgorszym jaki nam się trafił, ogranicza wolności, stara się kontrolować wszystko i wszystkich, nie dba o rozwój kraju, ba doprowadza go do ruiny szybciej niż jakikolwiek inny z poprzednich rządów, pod pozorami dbania (lol) o nasze dobro. Dowody? Proszę:
ograniczenie wolności i kontrola wszystkiego:
Grygor podał jeden z przykładów, kolejne:
- ostatnia sprawa ze stroną antykomor.pl - ale to i tak pikuś przy tym co przeszło prawie bez echa. Pamiętacie próbe ocenzurowania internetu? Czyli rejestracji każdej ze stron z materiałem video w KRRiT? - to samo z siebie było nadinterpretacją unijnej dyrektywy. Nie przeszło bo wzbudziło powszechny sprzeciw. No to co  tusk (celowo z małej litery, bo mimo ze glosowałem na niego straciłem jakikolwiek szacunek) wymyślił? Jako jeden z pierwszych podpisał się z wielką radością pod projektem ustawy unijnej o blokowaniu stron z pedofilią. Brzmi niby ok, prawda?
Tyle że przyjrzyjmy się z bliska o co chodzi. Ilu z was namiętnych internautów spotkało się z jakąkolwiek stroną o tematyce pedofilskiej? ja surfując jakieś 10 lat nie natrafiłem na żadną!! - przez 10 lat! A ilu z Was na taką trafiło? No ale ponoć chcą nieletnich przed takimi bronić, a w gruncie rzeczy chodzi o stworzenie mechanizmu który będzie umożliwiał blokowanie konkretnych stron internetowych. Mowi sie o pedofilskich, ale kto zagwarantuje że za rok, dwa pięć do tej listy nie dołączą inne kategorie? Mechanizm będzie już istniał więc nagłaśniając temat można dorzucić np. neonazistowskie następnie rasistowskie następnie z dziesięć innych kategorii, a kto będzie oceniał czy strona zawiera treść np. rasistowską? Urzędnik administracji zapewne publicznej podległy premierowi, a urzędnik jak chce w każdej ze stron www może dopatrzyć się taką czy inną treść i podciągnąć pod wyżej wymienioną kategorię, a od tego prosta droga do 1) ograniczania wolności 2) zamykania, bądź nakładania wysokich kar na strony nie pochlebnie wypowiadające sie np. na tematy dotyczące rządu (bo przy okazji było tam zdanie o murzynach, czy żydach)
- kibice wywieszają transparenty niepochlebne rządowi? no to zamykamy stadiony, to ich nauczy.
przykładów by jeszcze znalazł, ale post będzie czytany tylko przez fanatyków ;]

nie dba o rozwój kraju:
w domyśle dba o siebie, swoją wygodę, słupki i przyszłą ciepłą posadkę najprawdopodonie w UE*.
- tusk jak piesek popiera każdą z unijnych dyrektyw, niezależnie od tego jaka niedorzeczna by była i szkodząca Polsce (ktoś kiedyś komuś napisał w odpowiedzi na zarzut że tusk musiał poprzeć bo to unijna derektywa. Odpowiedz tego kogoś była - to uklęknij bo to unijna dyrektywa) - humorystyczne, ale oddaje sens działania naszego rządu, albo są tak bezmyślni i niekompetentni, albo celowo popierają każdą nawet głupotę, by zaskarbić sobie uznanie. Zresztą jednym z efektów zaskarbiania był medal Karola Wielkiego od pani Merkel za... no właśnie za co? Argumentacja była kompletnym wodolejstwem.
- podwyżka VAT o 1% - niby niewiele ale to fikcja, chcesz kupić książkę - powinna być tylko o 1% droższa ale jest o więcej, czemu? bo książka (jak i chleb, stół, ubrania i wszystko) nie powstaje w próżni - VAT na papier podrożał o 1%, VAT na tusz o 1%, na prąd który drukarnia zużywa, i na całą masę rzeczy która jest do produkcji niezbędna. Co więcej drukarz (czy wydawca) podnosząc cenę ksiązki tylko o ten VAT, tak naprawdę będzie tracił, bo zarobek mu się nie zmieni, a wszytko cokolwiek chciałby kupić zdrożało - nie o 1%, a faktycznie o 5-6%  - a później tusk wini drożyzną spekulantów....
- zadłużanie państwa, to temat powszechnie znany, kombinacje przy OFE, mniej znana sprawa likwidacji funduszu demograficznego - był taki fundusz, któryś z wcześniejszych premierów (nie pamiętam który) stwierdził że jak wyż demograficzny wejdzie w wiek emerytalny to może zacząć brakowac pieniążków na emerytury i stworzył taki fundusz, było na nim 20mld zl - tuskowi kasa ta była potrzeba na bieżące wydatki wiec go zlikwidował.
- obligacje - rząd ogłosił wielki sukces ze sprzedaży iluś tam obligacji za ciężkie mln czy mld euro - problem w tym że obligacje to pożyczka którą trzeba będzie spłacić, a sukces polega na tym ze inwestorzy się zabijali o nie - no pewnie 5.5% jakie nasz rząd oferuje nie ma porównania w żadnej rozsądnej gospodarce światowej.
- kwestia Lotosu - w ostatnich 2 latach na modernizacje wydano w tych zakładach 6mld zl, a tusek z radością powitał fakt że rosjanie chcą odkupić 51% udziałów w Lotosie za... 6mld zl, przy czym firma ta ma roczny zysk w wysokości 1mld zl (w calości idący do skarbu państwa)
- szpitale - chęć sprzedaży ogłoszona, ale jeszcze sie rząd wstrzymuje. Dlaczego? Bo co roku Owsiak ładuje w szpitale po kilkadziesiąt mln zl więc jak jeszcze poczeka to się drożej sprzedadzą, (Swoją drogą popieram prywatne szpitale - przynajmniej część z nich, ale patrząc na sposób prywatyzacji obecnego rządu, wątpie czy będą sprywatyzowane rozsądnie)
- autostrady - wybudujemy tyle i tyle km autostrad. Tyle że konsorcja wybierane w przetargach oferują najniższą cenę i najniższą jakość - Urzędnicy z KDDIA (kto powołuje urzędników?) argumentuje że betonowe są za drogie (o 30% więcej) niż nasze psedoasfaltowe, tyle że betonowa do remontu idzie za 10 lat, a asfaltowa za 2 góra 3, więc co jest tańsze?? Czy ktoś z użytkowników autostrady A4 - Kraków - Katowice widział kiedykolwiek tą autostradę bez remontu? - to właśnie taka jakość.
jeszcze ze dwoma przykładami służę :)

dba o własne dobro:
- media szczegolnie tvn wychwalają pod niebiosa dokonania tuska, bezinteresownie? ITI właściciel i tvn i klubu legia, dostał prezent od prezydenta miasta stołecznego wawa (pani Gronkiewicz z PO) w postaci dofinasowania budowy stadionu legii za bagatela 400mln zł, co prawda stadion jest wlasnoscia miasta, ale dzierżawi go tylko legia i za nie wysoką cenę (Polonia jak chce musi sobie wybudować własny za prywatne pieniądze pana Wojciechowskiego), a stadion ładny, większy niż poprzedni, więc i kasy za bilety będzie więcej.
- urzędnicy - znajomy odbywający staż w urzędzie wojewódzkim, wykazał się więc dostał propozycję etatu, pod warunkiem... zapisania się do PO. Koknsekwencją jest sztuczny wzrost poparcia PO ponieważ zawsze jest obawa że jak PiS (czy ktoś inny) dojdzie do władzy to wymieni większość urzędników powiązanych z PO na swoich. A armia urzędników rośnie za czasów tuska przyjęto (wg różnych źródeł) od 75 do 100k urzędników czyli wzrost o 17-20%, a wg (jedynej zawetowanej ustawy Komorowskiego (sic!)) redukcja ma dotyczyć 10% urzędników - też mi ku*wa redukcja.

Jest 3.30 w nocy więc nie chce mi się więcej wymieniać przykładów :)
W każdym razie mam dość powodów żeby na tych a) partaczy, b) złodziei, c) manipulantów d) leni  (tusk na weekend leci w czwartek wieczor w poniedzialek dopiero wraca) nie głosować

Dla tych co interesują tematy polityczne w wersji komiksowo humorystycznej polecam stronę: http://polifiction.pl/komiksy/najlepsze

*jeśli ktoś chciałby pewne ciekawe fakty o UE posłuchać również służe :)
Be the kind of player that when your fingers hit a keyboard each morning, Vandhall says:
"Oh crap. He's up"
This post was edited 4 times, last on 2011-06-03, 05:06 by Kaniponk.
Ricewind #22
Member since Feb 2007 · 1346 posts
Group memberships: Animatorzy, Global Makers, Użytkownicy, Zdarzeniowcy
In reply to post #17
Eh i co ja narobiłem :D
Quote by Zorann:
Moim zdaniem Komorowski jest większym złem. Ricewind zapytał, dlaczego tak uważam - uzasadniłem. To ja zaczekam na Jego odpowiedź, bo może i dowiem się czegoś dobrego o Komorowskim albo nawet o Kwaśniewskim.
Trochę źle mnie zrozumiałeś lub raczej ja źle się wyraziłem. Nie chodziło mi o jakąkolwiek obronę Komorowskiego czy jak też wolisz mr gafy :) Bardziej interesowało mnie za to uzasadnienie twoich o nim poglądów. Byłem ciekawy bo ludzie czasami bardzo łatwo zmieniają bieguny moralności w zależności od człowieka do którego się odnoszą. Kiedyś nie można było krytykować Lecha przez szacunek do zajmowanego przez niego urzędu Teraz można nabijać się z Komora bo przecież „wy” robiliście to samo. (nie bierz tego do siebie) Kiedyś był już spory temat o wartościach moralnych itp. i nie skończyło się to dobrze więc nie zaczynajmy tego od nowa.
Ps Co do Kwacha to właśnie to że ograniczał się do funkcji reprezentacyjnych (co mu różnie wychodziło ;) ) było jego największym plusem.
https://www.youtube.com/watch?v=O3efQ8yXmFg
W grząskich trzcinach i szuwarach kroczy jamnik w szarawarach, szarpie kłącza oczeretu i przytracza do beretu, ważkom pęki skrzypu wręcza, traszkom suchych trzcin naręcza, a gdy zmierzchać się zaczyna z jaszczurkami sprzeczkę wszczyna, po czym znika w oczerecie w szarawarach i berecie....
Zorann (Administrator) #23
Znowu chłopaki to samo. Do dziś pamiętam jak popsuły się relacje na forum, po ostatniej dyspucie moralno-polityczno-poglądowej. Kijem rzeki nie zawrócimy, a nasze zdanie i tak nie zmieni biegu rzeczy.
Popsuły się? Ja nie pamiętam.
Właśnie stwierdziłeś, że wymiana opinii, czyli rozmowa, nie sprawi, że ktoś zmieni zdanie, oraz, że "mój głos niczego nie zmieni". Mylisz się :)

Kaniponk: chyba pomyliłeś mnie z Grygorem? W każdym razie zgadzam się z tym co piszesz, bo dobrze piszesz :)
Tutaj jeszcze trzeba dopowiedzieć, że sam 1% VATu na wszystko sprawi, że podrożenje wszystko i to bardziej niż o 1%, ale podana za przykład książka dostała podwyżką 5%, artykuły dziecięce (w naszym kraju, gdzie demografia już nie kuleje, a się czołga) z 0% poszły do bodajże 8% itp...

Kiedyś nie można było krytykować Lecha przez szacunek do zajmowanego przez niego urzędu Teraz można nabijać się z Komora bo przecież „wy” robiliście to samo.
Jak pisałem - jest dokładnie odwrotnie. Tydzień po tym jak Kaczyńscy brothers zajęli dwa najwyższe stołki, wszędzie gdzie człek nie spojrzał dowcipkowanie na temat kaczorów. Sam się dałem porwać temu nurtowi przez krótki czas, po czym przestałem kupować całą tę papkę i zacząłem myśleć samodzielnie. Kaczory nie były idealne, ale były lepsze od Tusków i Komorów. Komor zasiadł i zaczął cenzurować internet - zresztą Kaniponk ładnie opisał kilka przykładów.

Ps Co do Kwacha to właśnie to że ograniczał się do funkcji reprezentacyjnych (co mu różnie wychodziło ;) ) było jego największym plusem.
Pewnie, co tam się przejmować krajem, skoro wystarczy się uśmiechać do kamer i trzymać pion. Ja tam dziękuję za takiego prezydenta i taką reprezentację... Choć kto wie, czy nie był lepszy od Komora.

To może teraz ja:
Jak uzasadnisz swój pogląd, że z K można się śmiać, a z K już nie wolno? Ja pamiętam jedynie sprawę z tym bezdomnym którego ścigano za obrazę prezydenta, ale poza tym to cały kraj się śmiał z kaczek. Teraz śmieją się z Komorowskiego, bo ten choć ma prezencję, to gafy ponoć robi częściej niż kaczor. "Ponoć", bo o ile o kaczorach co chwila było coś było widać, to o Komorowskim jakoś bez echa to przechodzi, stronki jakieś są zamykane, itp.
This post was edited 2 times, last on 2011-06-03, 11:50 by Zorann.
Marqs #24
User title: Maruda Wszechmocny
Member since Jan 2007 · 3959 posts
Group memberships: Użytkownicy, WD Global
Z tym internetem to żeby jasność była PiS też miał swoje epizody jak pomysł bodaj rejestru stron zakazanych czy jakiegoś innego badziewia.

Ale z cenzurowaniem internetu to się cyrki dzieją w Parlamencie Europejskim. Już chyba dwa razy głosowali dość groźne przepisy ale za każdym razem się ludzie buntowali i nie przechodziło. No ale znając tamtejszych biurokratów to za którymś razem może im się w końcu udać.

No i ja pojęcia nie mam czemu się ludzie Tuska czepiają, że obiecuje gruszki na wierzbie... Przecież politycy nam to serwują od zawsze.
Miecze! Miecze! Miecze!
I czary dla lekkozbrojnych też!
Kaniponk (Administrator) #25
Group memberships: Administratorzy, Animatorzy, Global Makers, Strażnicy, Użytkownicy
Nie wiesz to ja Ci powiem, politycy zazwyczaj obiecują i mało co robią, tusek obiecuje a jakże i robi coś calkowicie przeciwnego coś na zasadzie:
[Image: http://polifiction.pl/images/komiksy/343/511.jpg?1303217760]
Be the kind of player that when your fingers hit a keyboard each morning, Vandhall says:
"Oh crap. He's up"
Marqs #26
No ok. A Jarek tego nie robił? Miało być tanie państwo, wyszło dodanie ministerstwa gospodarki wodnej czy jak to tam szło bo trzeba było fuchy załatwić swoim kolegom.

Jak dla mnie to oni siebie warci są ;)
Miecze! Miecze! Miecze!
Ricewind #27
Member since Feb 2007 · 1346 posts
Group memberships: Animatorzy, Global Makers, Użytkownicy, Zdarzeniowcy
Ja zawsze mówię że to jedna banda jest i sobie krzywdy nie da zrobić;)
https://www.youtube.com/watch?v=O3efQ8yXmFg
W grząskich trzcinach i szuwarach kroczy jamnik w szarawarach, szarpie kłącza oczeretu i przytracza do beretu, ważkom pęki skrzypu wręcza, traszkom suchych trzcin naręcza, a gdy zmierzchać się zaczyna z jaszczurkami sprzeczkę wszczyna, po czym znika w oczerecie w szarawarach i berecie....
Marqs #28
No nasz profesorek co to pracuje przy bodaj nowelizacji kodeksu pracy opowiadał co jakiś czas, że przed kamerami i na mównicach na tych wszystkich spotkaniach to sobie do gardeł skaczą. Ale już jak kamer nie ma i winko polane to kulturalna i przyjemna popijawa się odbywa ;)
Miecze! Miecze! Miecze!
Kaniponk (Administrator) #29
In reply to post #26
Quote by Marqs:
No ok. A Jarek tego nie robił? Miało być tanie państwo, wyszło dodanie ministerstwa gospodarki wodnej czy jak to tam szło bo trzeba było fuchy załatwić swoim kolegom.

Jak dla mnie to oni siebie warci są ;)

misiu kazdy tak robi ale liczy sie skala -  Kaczyński, a przed Kaczynskim, Marcinkiewicz, a wcześniej rządy SLD nie poważyły sie na taką skalę rozpierniczać zasobów państwa i likwidowania wszelkich rezerw, tusk mając za sobą media rozpoczął bezprecedensową likwidację rezerw, ale i to nie bilansowało budżetu więc podwyższył podatki - a Jarek jak go nazwałeś, obniżył jeśli pamietasz, bądź nie.
"tanie panstwo" to bylo haslo wyborcze SLD z 2001, Chcesz ocenianić rząd na podstawie ich obietnic... - to ocen rzad PO, jak pisalem nie tylko nie wypelnil ich, ale robi wiele w kierunku przeciwnym! No chyba ze jak w telewizji podali nalezy oceniac rzad PIS a wczesniej SLD* na podstawie obietnic, a rząd tuska na podstawie wizerunku i spolecznego poparcia... no litości.

*choc SLD to juz nie bardzo, bo to potencjalny koalicjant.
"Oh crap. He's up"
This post was edited on 2011-06-03, 19:45 by Kaniponk.
Marqs #30
Ja tam nie mam zamiaru ich oceniać bo mam ich gdzieś. Przestałem oglądać telewizję po rządach PiS i teraz czasem tylko sobie coś przeczytam o tym, co się dzieje.

Ot, mam takie dziwne wrażenie, że sporo osób zapomina co odwalał poprzedni rząd widząc co robi nowy. A w rzeczywistości to są siebie warci i w sumie jest tak samo źle jak było. No, ewentualnie czasem gorzej.

A apropo rozrzutności to niby za Marcinkiewicza dług publiczny urósł bardziej niż za Tuska. Choć obu chłopakom do Millera daleko ;)
Miecze! Miecze! Miecze!
This post was edited on 2011-06-03, 19:58 by Marqs.
Close Smaller – Larger + Reply to this post:
Verification code: VeriCode Please enter the word from the image into the text field below. (Type the letters only, lower case is okay.)
Smileys: :-) ;-) :-D :-p :blush: :cool: :rolleyes: :huh: :-/ <_< :-( :'( :#: :scared: 8-( :nuts: :-O
Special characters:
Page:  previous  1  2  3  4  5  6  7  8  next 
Go to forum
This board is powered by the Unclassified NewsBoard software, 20120620-dev, © 2003-2011 by Yves Goergen
Page created in 358.7 ms (290 ms) · 144 database queries in 74.5 ms
Current time: 2019-08-24, 23:01:40 (UTC +01:00)