Not logged in. · Lost password · Register
Forum: Wanderer Game Dyskusja ogólna RSS
rozmowy w toku: rozbrojenie
Page:  previous  1  2 
maRcus #16
Member since Feb 2007 · 1845 posts · Location: Łódź
Group memberships: Użytkownicy
Show profile · Link to this post
In reply to post ID 77230
Uważam, że każdą postać, nawet najbardziej zaniedbaną można uczynić herosem. Mam jedną postać z odzysku z ok. 80 tys. E do wykupienia- siedzę tak ok. roku na skillowaniu, czego efektem jest regularne pięcie się w rankingach skillowych. Kwestia cierpliwości i samozaparcia.
Wykorzystaj bonusy, które krasnoludy nie tak dawno otrzymały, skilluj odpowiednie umiejętności, zaczynając od magii ;) Topór i parowanie rośnie niemiłosiernie u krasnoludów, dorośniesz do osady to i piniądze się pojawią ;) Szkoda krasia na manekina tym bardziej, że jest ich w krainie bardzo mało.
Jak coś to ślij posłańca na Grogan [337]. Zobaczymy, co da się z brodatego wycisnąć ;)
Grogan Dwarf Mercenary 315 lvl
Mordred Lothor Human Invader 293 lvl
Milla Human Paladin 203 lvl
Isabell Human Priest 188 lvl
Belian Dwarf Guardian 161 lvl
Dinnaroth Elf Battlemage 145 lvl
Morien Isslur Elf Battle Bowman 132 lvl
merowe #17
User title: Smutny
Member since Jan 2007 · 2166 posts · Location: Zamość
Group memberships: Strażnicy, Użytkownicy, Zdarzeniowcy
Merowen Argray [4295] też może służyć radą.
Lestat #18
Member since Feb 2009 · 115 posts
In reply to post ID 77224
Quote by Gwaihir:
Swoją drogą może by wypadało podnieść przyrosty DA skoro po modyfikacji sposobu jego używania, rozwój umiejętności został znacznie spowolniony?
No właśnie, można by sprawdzić, czy z przyrostami umiejętności jest wszystko w porządku? Teraz rozbrajanie wychodzi znacznie rzadziej, choć trwa troche dłużej. Wydaje mi się, że przyrosty są za małe.
maRcus #19
Ja tam nie narzekam :) Ważne, że rośnie lepiej od medytacji, co jest straszną katorgą. Zdaję sobie jedna sprawę, że przed update'em DA o wiele łatwiej można było rozwijać.
Lestat #20
A można spytać ile użyć rozbrajania jesteś w stanie wyciągnąć w jednej walce i jaki masz poziom tejże umiejętności? Mam nadzieję, że nie piszesz tu o swoim krasnoludzie :-D  U mnie wygląda to jakoś tak (przy 52 rozbrajania):

Średnia z 1679 walk - Średnia rozbrajań 5.8
Przyrost umiejki: 320 walk - 33%

I nie za bardzo mam pomysł, żeby polepszyć parametry. Walcząc ze słabszym przeciwnikiem rozbrajanie wychodzi po prostu na większą ilość akcji przeciwnika i ograniczenie kondycyjne mojej elfki nie pozwala na dużą ilośc uzyć (Ot chociażby przykład walki z Tarhinem. 2 rozbrojenia po 15 akcji). Walcząc z mocniejszym przeciwnikiem, rozbrajanie trwa krócej, ale też i rzadziej wchodzi.
A może mam po prostu zbyt wygórowane oczekiwania :-D
maRcus #21
Umiejętność na poziomie 120. Przy skillowym ustawieniu i odpowiednim sparingpartnerze do 14 rozbrojeń na jedną walkę. Pod ćwiczenie tej umiejki powinieneś sobie ustawić: 1. jak najwyżej HIT, 2. jak najmniejsze opóźnienie broni.
Lestat #22
Jeśli chodzi o ustawienie postaci, to sporo kombinowałem i obecne przyrosty raczej są maksymalnymi. Myślę, że ciężko porównywać postacie między którymi jest różnica ponad 100 poziomów.
Byłbym jednak kontent gdyby wypowiedział się jeszcze ktoś kto prowadzi młodszą postać. A najbardziej byłbym rad, gdyby Vandhall sprawdził te przyrosty.
Teriasz #23
Member since May 2010 · 448 posts · Location: Piaseczno
No ja na przykład już dawno temu narzekałem...
/me nie chce być poszukiwaczem przygód, chce być znajdywaczem...
Close Smaller – Larger + Reply to this post:
Verification code: VeriCode Please enter the word from the image into the text field below. (Type the letters only, lower case is okay.)
Smileys: :-) ;-) :-D :-p :blush: :cool: :rolleyes: :huh: :-/ <_< :-( :'( :#: :scared: 8-( :nuts: :-O
Special characters:
Page:  previous  1  2 
Go to forum
This board is powered by the Unclassified NewsBoard software, 20120620-dev, © 2003-2011 by Yves Goergen
Page created in 118.3 ms (63.8 ms) · 92 database queries in 9.4 ms
Current time: 2020-09-21, 10:52:09 (UTC +01:00)