Nie zalogowany. · Zapomniane hasło · Rejestracja
Forum: Wanderer Game Dyskusja ogólna RSS
Awans rycerza i refleksje na temat questa
Strona:  poprzednia  1  2  3  4 
Awatar
Gwaihir #46
Członek przez Sie 2007 · 1211 postów · Położenie: Kraków
Członkostwo w grupach: Użytkownicy
Zobacz profil · Link do tego postu
W odpowiedzi na post ID 82744
Ten z baszty ma pewną specyficzną właściwość... a właściwie jego statystyki mają pewną specyficzną właściwość w związku z tym nie można porównywać jednego do drugiego, ponieważ nie wiadomo jak systemowo to V rozwiązał.
[Obraz: http://diverseworld.eu/radek/oni.jpg]
Baenre.
Awatar
maRcus #47
Członek przez Lut 2007 · 1831 postów · Położenie: Łódź
Maniollo, dlatego też zadałem konkretne pytanie do stwórcy- czy tak ma być. Niestety mam już doświadczenie w zasadzie z identyczną sytuacją i wiem, że bardzo prawdopodobne, że jest to bug. Jeśli V napisze, że Burzeniec ma właściwe statystyki to wtedy będzie dla mnie sygnał, że muszę wywalić postać w kosmos ;) Jak na razie nie zanosi się na jakąkolwiek reakcję ze strony V, więc dlatego nie wiem, co mam robić. Nikt mi tego czasu też nie zwróci, a nie po to się pędzi i czeka awansu, aby potem przez 2 miesiące czekać na jego dostąpienie.
Grogan Dwarf Mercenary 288 lvl
Mordred Lothor Human Invader 261 lvl
Milla Human Paladin 174 lvl
Isabell Human Priest 163 lvl
Dinnaroth Elf Battlemage 128 lvl
Belian Dwarf Guardian 129 lvl
Maniollo #48
Członek przez Mar 2007 · 2590 postów
Członkostwo w grupach: Animatorzy, Skrybowie, Użytkownicy, WD Global
Jak nie wiadomo co robic to sie robi magazyn :) Poszukalem troche forum i Grygor wspominal o tym Burzencu, wiec wiadomo juz, ze Burzeniec tam zawsze byl. Wiec to wlasnie coraz bardziej wskazuje, ze ten w forcie dostal boosta przy jakiejs okazji. Hmm... moze zaczal straszyc? Bo ogonem to chyba nie uderza, co nie? hehe
Awatar
maRcus #49
Członek przez Lut 2007 · 1831 postów · Położenie: Łódź
Strach tam nie wchodzi, przynajmniej na mojej postaci. Ma bardzo mocne obrażenia wręcz, a dzięki 2k many nawala większymi piorunami z bardzo wysoką skutecznością, więc nie da się obronić i przed magią i walką wręcz.
Musiał dostać boosta- tak samo było z powaleniem. V zaczął coś kombinować w jednej lokacji, a potem się okazało, że nie da się nawet niedźwiedzia pokonać na 125 poziomie:)
Grogan Dwarf Mercenary 288 lvl
Mordred Lothor Human Invader 261 lvl
Milla Human Paladin 174 lvl
Isabell Human Priest 163 lvl
Dinnaroth Elf Battlemage 128 lvl
Belian Dwarf Guardian 129 lvl
Awatar
merowe #50
Tytuł użytkownika: Smutny
Członek przez Sty 2007 · 2163 posty · Położenie: Zamość
Członkostwo w grupach: Strażnicy, Użytkownicy, Zdarzeniowcy
mam kandydata na najeźdźcę/kawalera i chciałbym dopytać na jakim poziomie cenowym klasują się skille po awansie?
Awatar
Ikelibro #51
Tytuł użytkownika: Noble
Członek przez Gru 2007 · 439 postów · Położenie: Sofia, Bułgaria
Hej,

Czy ktoś mógłby mi powiedzieć, jaki poziom skilli wypadałoby reprezentować (tak +/-), aby wykonać tą przygodę? Myślałem nad tym, aby wrócić do Wanderera, celem zostania Najeźdźcą bądź Kawalerem. :cool:

Pozdrawiam,
Ikelibro
klik!
Co my wiemy, to tylko kropelka. Czego nie wiemy, to cały ocean.- Isaac Newton
[Obraz: http://idarionis.republika.pl/wanderer/wandererplayer1.jpg]
Zamknij Pomniejsz – Powiększ + Odpowiedz na ten post:
Kod weryfikacyjny: VeriCode Proszę przepisać kod weryfikacyjny z obrazka do pola tekstowego umieszczonego obok niego.
Emotikonki: :-) ;-) :-D :-p :blush: :cool: :rolleyes: :huh: :-/ <_< :-( :'( :#: :scared: 8-( :nuts: :-O
Znaki specjalne:
Strona:  poprzednia  1  2  3  4 
Idź do forum
This board is powered by the Unclassified NewsBoard software, 20120620-dev, © 2003-2011 by Yves Goergen
Strona wygenerowana w 118,9 ms (52,2 ms) · 79 zapytań do bazy danych w czasie 8,8 ms
Bieżący czas: 19.04.2018, 20:29:03 (UTC +01:00)