Nie zalogowany. · Zapomniane hasło · Rejestracja
Forum: Wanderer Game Dyskusja ogólna RSS
Awans rycerza i refleksje na temat questa
Strona:  poprzednia  1  2  3  4  następna 
Awatar
Marqs #31
Tytuł użytkownika: Maruda Wszechmocny
Członek przez Sty 2007 · 3957 postów
Członkostwo w grupach: Użytkownicy, WD Global
Zobacz profil · Link do tego postu
W odpowiedzi na post ID 82711
Fort jest właśnie do awansu. Taniec z trollami chwilę temu sprawdziłem i to faktycznie tylko dodana pewnie jakiś czas temu mini przygoda.

Ja tam na liście questów mam tylko taniec z trollami i fort, żadnego miecza nigdzie nie ma ;)
Miecze! Miecze! Miecze!
I czary dla lekkozbrojnych też!
Awatar
maRcus #32
Członek przez Lut 2007 · 1831 postów · Położenie: Łódź
Członkostwo w grupach: Użytkownicy
Heh, nieźle. Czyli rozumiem, że aby awans zaliczyć trzeba rozwalić Burzeńca w Forcie. Dzięki za informacje. Nie wiem za przeproszeniem tylko na ch.. czekałem tydzień czasu na Trolle.

W ogóle może mi ktoś powiedzieć, na czym ta przygoda polega? Mam zapisane, co mam wykonać w notatniku, imiona, zadania itd. Wychodzi na to, że Trolle były elementem tego questu- nie ma bata. Mam zanieść paczkę dla Galena, ten wazon urzęduje w Twierdzy, trafiam tam uciekając przed Trollami, po czym mam załatwić dla niego blachy (tutaj tydzień czekania, aż trole sobie pójdą). Jak już poszły i został tylko jeden rozwaliłem go i teraz jestem na etapie pt. wtf?
Grogan Dwarf Mercenary 284 lvl
Mordred Lothor Human Invader 257 lvl
Milla Human Paladin 170 lvl
Isabell Human Priest 160 lvl
Dinnaroth Elf Battlemage 126 lvl
Belian Dwarf Guardian 127 lvl
Awatar
Marqs #33
Yyy... tego, no...

Nie pamiętam już za dokładnie tego questa a zapisane ekrany w pliczku oczywiście coś zjadło ale z tego co kojarzę, to tego questa z trollami w ogóle nie było gdy ja robiłem awans na kawalera.

Te trolle to w sumie tylko taka ozdóbka, bo nawet tarcz fajnych nie ma w gildii, mimo że niby super hiper trollowa technologia działa, no ale cóż. A sam quest na awans to chyba standardowe klik dalej bez większych przeszkód. Też jak robiłem to sobie wszystko zapisywałem na wszelki wypadek, ale nie przypominam sobie, żeby mi się do czegoś to przydało.
Miecze! Miecze! Miecze!
Maniollo #34
Członek przez Mar 2007 · 2590 postów
Członkostwo w grupach: Animatorzy, Skrybowie, Użytkownicy, WD Global
W odpowiedzi na post ID 82711
Cytat za maRcus:
W Modaam każą mi iść do Twierdzy :) Mistrz Jan jest odhaczony. W Twierdzy 2 zadania: Fort Kaifar, które rozumiem nie dotyczy awansu oraz Miecz Temena, gdzie mam pusty ekran z informacją, że "Wedle pomyślunku ElAdamo". Na tym ten pasjonujący quest dla mnie się kończy :/

To moze Fort Kaifar sprobuj?
Awatar
Gwaihir #35
Członek przez Sie 2007 · 1211 postów · Położenie: Kraków
No bez jaj. Żadnego burzeńca nie było w tej przygodzie... pod względem skali wyzwania była to ekstremalnie prosta przygoda... no chyba, że był w wersji bardzo okrojonej i przypakował się przy okazji wrzucenia go do "innej" miejscówki.
[Obraz: http://diverseworld.eu/radek/oni.jpg]
Baenre.
Awatar
maRcus #36
Ten Burzeniec jest troszkę mniej hardcore'owy, bo ma tylko lekko ponad 2k hp. Fakt faktem mocny jest.

P.S. Mam nadzieję nie stanie się podobna rzecz, jak miało to miejsce przy awansie na Najemnika- po 2 miesiącach prób V się pojawi i napisze: hmm.. faktycznie bug się wkradł ;)
Ten post ostatnio był zmieniany przez maRcus o 22.04.2012, 21:06.
Awatar
ElAdamo #37
Członek przez Sty 2007 · 1281 postów
Członkostwo w grupach: Animatorzy, Strażnicy, Użytkownicy
nagroda awansowa jest joko 3 mini przygoda w twierdzy

awans zdobywa sie: jeżeli masz 125 poziom w twierdzy quest (chyba nazywa sie awans) i potem w modaam quest z oddelegowaniem do Kaifar

burzeniec to kolejna odsłona przeklętego zamku nie związana z awansem
Tata Ani i Ewy
Awatar
maRcus #38
No dobra, ale mi burzeniec wyskakuje w forcie, jako 3 walka. Co on tam robi w takim razie- zgubił się?

Generalnie możemy tak słodko pierdzielić jeszcze przez 3 miesiące, póki V się nie pojawi. Mogą mi autorzy questa na awans dla Rycerzy odpowiedzieć na jedno zasadnicze pytanie- czy w przygodzie Fort Kaifar powinna być walka z Burzeńcem, którego moja postać może przejdzie na 170 lvl,? Jeśli tak to temat tymczasowo zamykamy. Jeśli nie to proszę o osoby, mające kontakt z szefem o jakąś interwencję. Średnio mi się uśmiecha, aby moja druga główna postać miała identyczną sytuację, co Grogan, który wtopił masę energii, kasy i nerwów, aby potem się dowiedzieć, że jakiś bug się wkradł do questa po 4 tygodniach starań i kombinacji. Jeśli tak to ma wyglądać to ja dziękuję za taką rozrywkę..
Ten post ostatnio był zmieniany przez maRcus o 24.04.2012, 00:56.
Maniollo #39
Ja przerabialem ta przygode i nie wydaje mi sie, zeby w fabule bylo wspomniane jaki tam ma byc potwor. Mial byc jakis mocniejszy niz ten wczesniejszy. Sam nigdy tej przygody nie przechodzilem, ale jak sobie teraz tak mysle to moze Vand rzeczywiscie dal tam burzenca, ale gdy pozniej dodawal tez burzenca do przekletego zamku to go podkrecil i burzeniec z fortu tez sie zrobil mega mocny. Proponuje dac do bledow, to nie ma byc walka nie do przejscia.
Awatar
Marqs #40
Jakiś taki potworek niedługo po wejściu do fortu tam był. Nie pamiętam jego nazwy, ale wydaje mi się, że było coś pojedynczego i niehumanoidalnego, ale czy to się zwało burzeńcem czy jakoś inaczej to ni huhu nie pamiętam.
Miecze! Miecze! Miecze!
sataniel #41
Członek przez Kwi 2010 · 102 posty
Cytat za maRcus:
No dobra, ale mi burzeniec wyskakuje w forcie, jako 3 walka. Co on tam robi w takim razie- zgubił się?

To może ktoś mu powinien powiedzieć, że to k#*$a nie ten zamek!! ;)

Cytat za Marqs:
Jakiś taki potworek niedługo po wejściu do fortu tam był. Nie pamiętam jego nazwy, ale wydaje mi się, że było coś pojedynczego i niehumanoidalnego, ale czy to się zwało burzeńcem czy jakoś inaczej to ni huhu nie pamiętam.

No to, że nikt nie pamięta co to było, najlepiej świadczy o tym, że nie był to potwór, który miał 2k HP, 2k mana i napieprzał większymi piorunami... ;)
Ten post ostatnio był zmieniany przez sataniel o 24.04.2012, 09:10.
Awatar
Marqs #42
Ano gdzieś w czeluściach umysłu mam wizję jakiegoś pomiotowatego cusia co to mi rycka całkiem nisko pod względem hp zjechał w porównaniu z innymi potworkami. No ale to nieubrany rycek był więc wiadomo, że ogarnięta postać powinna raczej po tym czymś przebiec bez problemu. Hp możliwe, że to coś miało całkiem sporo, ale piorunów to raczej już tam nie było ;)
Miecze! Miecze! Miecze!
Awatar
maRcus #43
No i widzisz, mój Rycerz ma 110 pancerza na powietrze oraz 160 AC, skille lepsze od najlepszych na tym etapie ;) A nie jestem w stanie nawet połowy HP zjechać, bo zarówno pioruny, tak i walka melee robi ze mnie miazgę. Więc jedyne wytłumaczenie to takie, co napisał Maniollo. Pytanie, kiedy się pojawi szefu, aby błąd naprawić :/
Awatar
Marqs #44
Najlepiej IMO zrobisz jak założysz temat w bugach. Do tego tematu raczej V nie zajrzy, no ale jak zobaczy, że w bugach stoi coś nowego to może zerknie jednym okiem w przeciągu następnego miesiąca ;)
Miecze! Miecze! Miecze!
Maniollo #45
W odpowiedzi na post #43
Cytat za maRcus:
No i widzisz, mój Rycerz ma 110 pancerza na powietrze oraz 160 AC, skille lepsze od najlepszych na tym etapie ;) A nie jestem w stanie nawet połowy HP zjechać, bo zarówno pioruny, tak i walka melee robi ze mnie miazgę. Więc jedyne wytłumaczenie to takie, co napisał Maniollo. Pytanie, kiedy się pojawi szefu, aby błąd naprawić :/

Ale gdyby popatrzec na to z drugiej strony... nie chce zeby to zabrzmialo, ze wszedzie sie lucznikow wkreca, ale to ze spotyka sie na swojej drodze potworka, ktory wydaje sie nie do przejscia nie jest czyms nowym w przygodach awansowych i moze teraz po prostu przygoda z takiej o ktorej wszyscy pisali, ze przechodzi sie w ekwipunku treningowym zrobila sie bardzo trudna i wymagajaca? Wiem, ze tak glupio jakby sie jest tym pierwszym na ktorego wypadlo... tak tylko sobie mysle :) Zwlaszcza, po tym co napisal sataniel, ze ten burzeniec to chyba jakis inny niz ten z zamku.
Zamknij Pomniejsz – Powiększ + Odpowiedz na ten post:
Kod weryfikacyjny: VeriCode Proszę przepisać kod weryfikacyjny z obrazka do pola tekstowego umieszczonego obok niego.
Emotikonki: :-) ;-) :-D :-p :blush: :cool: :rolleyes: :huh: :-/ <_< :-( :'( :#: :scared: 8-( :nuts: :-O
Znaki specjalne:
Strona:  poprzednia  1  2  3  4  następna 
Idź do forum
This board is powered by the Unclassified NewsBoard software, 20120620-dev, © 2003-2011 by Yves Goergen
Strona wygenerowana w 186,7 ms (120,9 ms) · 143 zapytań do bazy danych w czasie 14,3 ms
Bieżący czas: 23.01.2018, 15:08:02 (UTC +01:00)