Nie zalogowany. · Zapomniane hasło · Rejestracja
Forum: Wanderer Game Dyskusja ogólna RSS
Disarm na arenie...
Strona:  poprzednia  1  2 
Awatar
Wenegor #16
Członek przez Sty 2007 · 463 posty · Położenie: Mokrzyska
Członkostwo w grupach: Użytkownicy
Zobacz profil · Link do tego postu
W odpowiedzi na post ID 6295
Jak dla mnie to powinna byc mozliwosc ustawienia sobie w taktykach( lub gdzie kolwiek indziej ) azeby nie uzywac disarm podczas walki, poniewaz podczas skilowania potrafi on skutecznie zdenerwowac. Oto przyklad: 10 rozbrojeń. 50 nieudanych prob podniesienia broni :/ te 50 razy to moglo byc jakies 30 unikow i 10 parowan :) a tak nic to nie daje poza wzrostem i tak dokuczliwego skila ;)
ps. wiem ze nie na temat ale w sumie tez o disarm chodzi co nie ;)
[Obraz: http://images30.fotosik.pl/165/9d3e0c1867174e9fm.jpg]
ch*j
Awatar
maRcus #17
Członek przez Lut 2007 · 1831 postów · Położenie: Łódź
Chyba teraz zdradzę swoją klasę :blush:  Zgadzam się z głównymi krytykami pomysłu treningu disarm na arenie.. Mój kraś jest MAA i nie jest najmocniejszy w grze, a disarm nie rośnie jak powinien :-( .. Jednak patrząc na takiego Colana, który zamiast narzekać przez kilka tygodni ostro zapier.., ażeby ubić tą podobno bardzo nieprzyjemną panią. Kurde, przecież od momentu, kiedyśmy zrobili awans moglibyśmy tak nadgonić disarm, że nie trzeba by było nawet go ćwiczyć (przesadziłem). Większość niedoszłych rycerzy męczy się do dziś, żeby się dostać do gildii, już o dodatkowej umiejętności nie mówię.. Tak więc Panowie, jest dobrze, wystarczy cierpliwość i odrobina luck'a, a wszystko będzie szło zgodnie z planem.
P.S.I tak MAA rulez :cool:
Grogan Dwarf Mercenary 294 lvl
Mordred Lothor Human Invader 2667 lvl
Milla Human Paladin 181 lvl
Isabell Human Priest 167 lvl
Dinnaroth Elf Battlemage 130 lvl
Belian Dwarf Guardian 132 lvl
Awatar
Kaniponk (Administrator) #18
Członek przez Sty 2007 · 1796 postów · Położenie: UTG
Członkostwo w grupach: Administratorzy, Animatorzy, Global Makers, Strażnicy, Użytkownicy
tak BTW podpierajac sie zeszla era, by dodatkowy skill mial racje bytu, nalezy go pocwiczyc do 20-25 poziomu - koszt nie taki wielki, a wczesniej i tak pozytku nie ma wiekszego z niego.
Be the kind of player that when your fingers hit a keyboard each morning, Vandhall says:
"Oh crap. He's up"
Awatar
Jeremiasz #19
Członek przez Sty 2007 · 827 postów · Położenie: Mysłowice
co do trudnosci questa to IMO Sorkowie mieli najłatwiejszy :P potem MaA/Brigandzi - to tez sa lajtowe questy ludz MaA zrobi bez problemu ale krasiek ma takie same problemy z bazylem jak ludz z Szezelem :)

jezeli chodzi o skil disarm to mnie sie on podoba przydaje sie solidnie w pvp :) i wcale nie jest go tak trudno wyszkolić :) tak jak mói Marqs Wyzwania to nie jest dobre miejsce do treningów ;)
[Obraz: http://img140.imageshack.us/img140/3554/onikb4.jpg]
Awatar
Kaniponk (Administrator) #20
Członkostwo w grupach: Administratorzy, Animatorzy, Global Makers, Strażnicy, Użytkownicy
wyzwania sa b dobre dla unikow - przynajmniej na nizszych trudnosciach
Be the kind of player that when your fingers hit a keyboard each morning, Vandhall says:
"Oh crap. He's up"
Awatar
Mef #21
Tytuł użytkownika: Uczeń Mistrza Małodobrego
Członek przez Sty 2007 · 877 postów · Położenie: Marchewkowe Pole
Członkostwo w grupach: Strażnicy, Użytkownicy
Najbardziej podstawowym argumentem przeciwko jest to, ze wg tfurcy gry skillowanie jest "be". Ja bym sie cieszyl, ze przestal wprowadzac ograniczenia tegoz, a bylo w planie kilka, ktore calkiem zywot skillerow by zniszczylo, ale po dlugiej walce dal sie przekonac, zeby pozwolic kazdemu grac, jak chce. Obawiam sie wiec, ze podawanie jakiejkolwiek propozycji podpartej argumentem "bo tak bedzie latwiej skilowac" moze wywolac odwrotny efekt do zamierzonego... a tego bysmy nie chcieli, prawda? :)
[Obraz: http://bularca.ro/erep_tools/signature/1240028.png]
[Obraz: --rysunek na zapas--http://img367.imageshack.us/img367/6677/whatcolorisblueml0.jpg]
Kokobajashi #22
Członek przez Sty 2007 · 51 postów
A ja mimo, ze znam asie słabo poparłbym Storma.

Z prostej przyczyny. Mianowicie - po awansie na giermka i zdobyciu umiejętności shield (jeżeli dobrze zrozumiałem działanie tejże) będzie ona testowana w każdej akcji związanej z walką ( blokowanie ciosów).
Natomiast disarm będzie testowany tylko na specyficznych przeciwnikach.
I ta różnica wydaje mi się lekko zaskakująca.

Nie chce tu poruszać tematu ze ktoś jest pokrzywdzony bądź nie, bo jak zauważyłem natychmiast padnie odpowiedz, ze trzeba było wybrać drogę rycerza. I pewnie racja, bo umiejętności mają się od siebie różnic i wprowadzają klimat.

Nie widzę jednak powodu by takie wyzwanie nie zostało wprowadzone. Nie do skilowania skoro to jest "be" a do sprawdzania się ( nie wszystkie przygody dają ku temu odpowiednie warunki jako ze disarm to dość specyficzna umiejętność).

Argument, iż nie powinno być takiego wyzwania, bo na giermka awans jest znacznie trudniejszy wydaje mi się chybiony. Bo co ma wspólnego jedno z drugim? Awans trudniejszy wiec więcej pracy trzeba włożyć w wyszkolenie postaci a co za tym idzie umiejętności zdobywa się większe. Zatem przewaga przyszłych rycerzy.
Awatar
Kaniponk (Administrator) #23
tyle, ze przeciwnicy bez broni - wystepuja tylko w questach, a procz paru maniakow questowych, questy sa uzupelnieniem pvp - z racji ze niema ich zbyt wiele i raczej przeznacz sie na nie niewielki % energi (liczac globalnie) poza tym w trudniejszych questach, raczej norma sa uzbrojeni przeciwnicy - gobliny, gnomy, szkielety i rozni zloczyncy pokroju scampa. a i arena jest raczej przerywnikiem niz reguła.

IMO w tym przypadku niemoznosc uzycia disarma nie stanowi tu znacznej roznicy (dla skilowania)
"Oh crap. He's up"
Zamknij Pomniejsz – Powiększ + Odpowiedz na ten post:
Kod weryfikacyjny: VeriCode Proszę przepisać kod weryfikacyjny z obrazka do pola tekstowego umieszczonego obok niego.
Emotikonki: :-) ;-) :-D :-p :blush: :cool: :rolleyes: :huh: :-/ <_< :-( :'( :#: :scared: 8-( :nuts: :-O
Znaki specjalne:
Strona:  poprzednia  1  2 
Idź do forum
This board is powered by the Unclassified NewsBoard software, 20120620-dev, © 2003-2011 by Yves Goergen
Strona wygenerowana w 134 ms (78,8 ms) · 94 zapytań do bazy danych w czasie 9,7 ms
Bieżący czas: 18.10.2018, 15:38:50 (UTC +01:00)