Nie zalogowany. · Zapomniane hasło · Rejestracja
Forum: Wanderer Game Dyskusja ogólna RSS
Awans na Obrońcę i Najemnika
Strona:  poprzednia  1  2  3  4 ... 7  8  9  następna 
Awatar
maRcus #16
Członek przez Lut 2007 · 1831 postów · Położenie: Łódź
Członkostwo w grupach: Użytkownicy
Zobacz profil · Link do tego postu
W odpowiedzi na post ID 73298
No to już nie musisz zadawać tego pytania, bo za pierwszym razem na pewno źle wpisałem ;) O wiele bardziej imię karczmarza mi wtedy wpadło do ucha niż towarzysza ;)
Grogan Dwarf Mercenary 288 lvl
Mordred Lothor Human Invader 261 lvl
Milla Human Paladin 174 lvl
Isabell Human Priest 163 lvl
Dinnaroth Elf Battlemage 128 lvl
Belian Dwarf Guardian 129 lvl
Awatar
maRcus #17
Zmagań dzień kolejny- ok.25 podejść.
Wynik:
Grogan vs Wyw.
   0             25

:D

Przy hicie 231 udaje mi się ją trafić średnio raz na 2 tury. Oj krasie ciężko będą mieli z tą przygodą ;)
Infernus #18
Członek przez Wrz 2010 · 182 posty · Położenie: Ulikowo
Cytat za maRcus:
Grogan Dwarf Very długo Warrior 125lvl

za 100 podejściem sie uda :D
[Obraz: http://idarionis.republika.pl/wanderer/banminiwar.jpg][Obraz: http://idarionis.republika.pl/wanderer/banminiarch.jpg][Obraz: http://idarionis.republika.pl/wanderer/banminimonk.jpg]
Wolfstark #19
Członek przez Lis 2009 · 549 postów
231 to ja mam z bronią treningową i zarzuconym czarem celność...czy ja wiem,czy będą miały aż taki problem.Z czasem zobaczymy:)
Krasnoludzki Obrońca
Zhounk to mój Guru ;)
Troll Zhounk potężnym uderzeniem --===EKSTERMINUJE===-- przeciwnika na 325 punktów! Wolfstark otrzymuje 306 ran.
PRZYCIĄĆ UJEMNY MODYFIKATOR DO UMIEJEK Z PENETRACJI!!
Awatar
maRcus #20
Akurat wspieranie się magią nie jest moją najmocniejszą stroną. Ciekawe z jakiego topora korzystasz, skoro masz stosunkowo wyższego HIT'a.
Wolfstark #21
Nie wspierasz się magią?To ciekaw jestem jakie 3 krasie mają więcej magi niż ja ;p.Broń treningowa to nic wielkiego.

Czekan     Orińskie     Stal     Zwyczajna     0     35     0zł 71sr 6md     1     28     4     4-13     1     1     16     wad

Ale na to zadanie zastanawiam się nad zakupem jednego z tych dwóch

Drowskie     Mythrill     Zwyczajna     3     25     4zł 0sr 52md     1     22     10     4-16     3     3     121     w-d
Czekan     Drowskie     Tytan     Rycerska     3     32     4zł 60sr 28md     1     25     10     5-19     2     2     154     w-d

a do tego jeszcze dwa defy pod hit i będzie się próbować.
Krasnoludzki Obrońca
Zhounk to mój Guru ;)
Troll Zhounk potężnym uderzeniem --===EKSTERMINUJE===-- przeciwnika na 325 punktów! Wolfstark otrzymuje 306 ran.
Awatar
maRcus #22
W magii jestem aż na 12 miejscu wśród krasi, więc spoko, to nie ja ;)
Awatar
Storm #23
Członek przez Sty 2007 · 1119 postów · Położenie: Gory Marcowe
Przeekspiles maRcus... Magia jest wazna i Lust Slotha pod tym wzgledem byl bardzo dobrze przygotowany. Mysle, ze ten krasnolud dalby rade z questem.
Poczekajmy na Gareta. Jesli i jemu przeciwnik, ktory Ciebie zatrzymuje, bedzie sprawiac klopoty nie do przejscia to bedzie znaczylo, ze moze rzeczywiscie jest problem natury technicznej... Jesli nie, to znaczy ze za bardzo poleciales z lvlem.

Przygoda na 4 awans IMO powinna byc trudna na tyle by trzeba bylo kombinowac i przygotowac sie do niej, a nie zrobic z marszu. Ja wydalem sporo kasy na sprzet i uzbieralem na ewentualne problemy w trakcie wykonywania. W finalowej walce podchodzilem 3 razy do bossa.

P.S. Czy Twoj Grogan nadal nie uzywa disarmu?

Wolfstark, ten, ktory podales jest dobry:
Czekan     Drowskie     Tytan     Rycerska     3     32     4zł 60sr 28md     1     25     10     5-19     2     2     154     w-d
Ale ja bym wzial ten:
Topór bojowy     Drowskie     Mythrill     Zwyczajna     3     40     9zł 89sr 52md     1     32     6     7-22     1     5     174     w-d
lub ten:
Topór bojowy     Krasnoludzkie     Tytan     Elitarna     2     65     10zł 99sr 25md     1     38     4     10-26     0     3     139     w-d
Moze i wymagania maja ale jest to powod by dazyc do osiagniecia pewnego pulapu, a nie isc na latwizne. Nie moge zrobic, znaczy quest awykonalny i trzeba oslabic przeciwnikow.  :-D
 Nawiazujac do tematu "Dopakowac topory"... Miecz zawsze bedzie szybszy od topora tak samo jak kij od miecza i roznic je bedzie jedynie dmg. Na powyzszych przykladach widac, ze te egzemplarze maja calkiem niskie opoznienie a przy tym wyzsze dmg niz niejeden poltorak.
[Obraz: http://img3.imageshack.us/img3/3530/wilczyuserbar5b.png]
[Obraz: http://idarionis.republika.pl/wanderer/banminiwar.jpg]

http://www.youtube.com/watch?v=a9WvP1KfnqU
Ten post ostatnio był zmieniany przez Storm o 21.01.2011, 00:47. Łączna ilość zmian tego postu: 2.
Awatar
maRcus #24
Nie postulowałem o to, aby osłabić przeciwników. Widzę po prostu brak logiki w tej przygodzie od strony technicznej. Awans dla weterana, gdzie ani SA, ani DA się w ogóle nie przydaje. Nie mam problemu z tym, aby zrobić awans na 180 poziomie, albo 4 lata po Tobie. Tak, ekspiłem po to, aby zrobić awans z biegu- jakby nie było jeszcze 3 miesiące temu (przed pójściem na trola) byłem pierwszy we wszystkich bojowych skillach, co się okazało g...o warte, więc to olałem ciepłym moczem i raczej do skillowania jako takiego nie wrócę, więc się ciesz z pozycji w DA i SA ;) Parowania nie oddam tak łatwo.. :D

Co do magii- kiedyś, dawno dawno temu, kiedy gra sprawiała więcej frajdy, niż dzisiaj frustracji ;) ważna była wizja postaci i jej uwarunkowania fabularne i u mojego krasnoluda w tym wszystkim na magię za bardzo miejsca nie było i było dobrze to czasu.. Tak, to był błąd i przy reszcie moich postaci znów go nie popełniłem.

Z toporów używam dwuręcznego i zakup wg mnie najlepszego dopiero przede mną.

P.S.I nie porównuj naszych postaci do postaci Slotha, Mefa, czy Yossy, które nadal są w TOP 10 niektórych umiejek, choć od 2,5 roku nie grają ;)
Awatar
Storm #25
Członek przez Sty 2007 · 1119 postów · Położenie: Gory Marcowe
Cytat za maRcus:
[...]  Parowania nie oddam tak łatwo.. :D

Mam taka nadzieje choc ja juz sobie odpuscilem dawno rywalizacje z Toba o ten skill ;)
 Daj znac, jak zatrzyma Cie cos powazniejszego niz jakas tam stara wywerna i nie wymiekaj tylko probuj do skutku.  :-D
[Obraz: http://img3.imageshack.us/img3/3530/wilczyuserbar5b.png]
[Obraz: http://idarionis.republika.pl/wanderer/banminiwar.jpg]

http://www.youtube.com/watch?v=a9WvP1KfnqU
Wolfstark #26
Stormie ja do awansu podejdę za jakieś... 5 miesięcy :D i w tedy Ci powiem czy ten topór:

Topór bojowy     Krasnoludzkie     Tytan     Elitarna     2     65     10zł 99sr 25md     1     38     4     10-26     0     3     139     w-d

się sprawdził w awansie :D.Gdzie jak sam twierdzisz trzeba szybko i celnie atakować z dużymi obrażeniami :D

Życzę szczęścia w queście na awans,przyda Ci się;)
Krasnoludzki Obrońca
Zhounk to mój Guru ;)
Awatar
maRcus #27
Cytat za Storm:
Ile Grogan ma w toporze? Zgaduje, ze cos ok 180. Do tego jakies tam bonusiki czyli trafienie cos kolo 265. Do tego jest w czolowce w SA niewiele ustepujac mi czyli drugie trafienie ma w okolicach 230. Ja tez mialem podobnie z czego mniej zycia i kondychy, a wiecej zrecznosci. Rozbrajanie mialem w kazdej walce ustawione na 100%.
 Co do powalenia to END ma wplyw na postac broniaca sie. Otoz dzieki temu ma wiecej zycia i kondycji do walki z przeciwnikiem uzywajacym tej umiejetnosci.

W toporze mam 190, ale dłuuuugo nie osiągnę takich wartości HIT'a, o jakich piszeysz. Maksymalnie, co mogę wyciągnąć z defów, biżuterii (specjalnie zakupionej) to 244. Standardowo, bez biżuterii i defów, np. Celność mam 221. SA- nawet na wysokim w sumie poziomie jednak nie daje 100% skuteczności ataku, bo ma na ok. 220 HIT'a, dlatego pisałem, że to atak stracony, bo nawet przy 244 rzadko trafiam.
Maniollo #28
Członek przez Mar 2007 · 2590 postów
Członkostwo w grupach: Animatorzy, Skrybowie, Użytkownicy, WD Global
Nie zebym chcial Ci psuc zabawe maRcus, ale tego Niedźwiedziołaka to przeciez trzeba oslabic, a zwlaszcza jego Powalenie. Bo popatrz jak to bylo: Vand zbalansowal przygode, pozniej Storm do niej podszedl i przeszedl. Pozniej Vand wzial i pozmienial Powalenie zeby pasowalo do graczy czego efektem bylo duzo mocniejsze Powalenie przy tych samych liczbach, widoczne na przyklad w duzym zwiekszeniu trudnosci pokonania trola bagiennego. A zmniejszyl Powalenie temu Niedźwiedziołakowi? Nic nie pisal, czyli pewnie nie, a Ty sie meczysz z jakos mega wypasiona wersja tego mobka, ktory nigdy nie mial byc taki potezny. Co Ty na moja teorie?

Pozdrawiam,
Maniollo
Awatar
maRcus #29
Widzisz,
gdyby to było tak, że za każdym razem mnie rozwala z zapasem 1000 hp to przyznałbym Ci rację w 100%. Zazwyczaj jednak schodzę mu do 300 hp, kiedy mnie kładzie, więc szansa jest. Myślę, że jak V skończy resztę awansów to może spojrzeć na tego potwora- ja wtedy już będę po zakupie mojego wymarzonego topora, który mam nadzieję pozwoli mi przejść przygodę z biegu. Ale dzięki za słowa pocieszenia ;)
Jakie się pospolite ruszenie tu zorganizowało :) Kochajmy krasnoludy! :D
Awatar
Gwaihir #30
Członek przez Sie 2007 · 1211 postów · Położenie: Kraków
OK... widzę, że argumentacja tego typu nie przynosi efektów, więc wybacz - ale muszę zmienić podejście do Ciebie, drogi przyjacielu. Wykorzystam więc już ostatnią linię obrony, która przychodzi mi na myśl - murzyńska jatka "oni style".

W nosie* mam Twojego krasnoluda! :D
Biaczo*, czy Ty musisz być takim zafajdanym* egoistą!
Grogan, krasnolud spalonej osady, mający w mięśniach lata precyzyjnej skillerki.
Jak sądzisz, co się stanie w tej przygodzie z dwarfikami, które za młodu żywiły się tymi całymi całymi zdradzieckimi "wynaturzeńcami" i "mediculusami". Będą miały tonę kasy i co? Na progu awansu stawią się rok wcześniej, a przez ten czas efektywnie wykorzystywali energię w proporcji pewnie ok 2e - 1 walka. Nie dosyć, że będą szybciej, to jeszcze beznadziejnie przygotowani! Skille, którymi oni będą się popisywać to będzie poziom Grogana z 100 poziomu nawalonego w 3tyłki* spirytusem pustynnym!

Słabo rozwinięta magia Ci niby przeszkadza? To znaczy jak? Rzucasz celność, moc wilka, zręczność. Na tyle Cię stać, co jeszcze niby mógłbyś zrobić mając 20 skilla więcej?
Biżuteria? Wykorzystany bonus do trafienia, wykorzystany bonus do dexa, wykorzystany bonus do topora! Jak niby jeszcze te biedaki mają go sobie zwiększyć dysponując choćby 1000 złociszy z wynaturzeńców, hmm?

Przejrzyj wreszcie na oczy, że nie o Ciebie tutaj chodzi, bo nie jesteś pępkiem świata!
Wytyczasz ścieżkę każdemu krasnoludowi, który przyjdzie po Tobie!
Nie widzisz tego, smarku* jeden!

*Z uwagi na charakter tego forum, pewne epitety ocenzurowano. Ufam, że właściwą ich formę jesteś w stanie sobie sam przedstawić.
[Obraz: http://diverseworld.eu/radek/oni.jpg]
Baenre.
Zamknij Pomniejsz – Powiększ + Odpowiedz na ten post:
Kod weryfikacyjny: VeriCode Proszę przepisać kod weryfikacyjny z obrazka do pola tekstowego umieszczonego obok niego.
Emotikonki: :-) ;-) :-D :-p :blush: :cool: :rolleyes: :huh: :-/ <_< :-( :'( :#: :scared: 8-( :nuts: :-O
Znaki specjalne:
Strona:  poprzednia  1  2  3  4 ... 7  8  9  następna 
Idź do forum
This board is powered by the Unclassified NewsBoard software, 20120620-dev, © 2003-2011 by Yves Goergen
Strona wygenerowana w 225,5 ms (159 ms) · 143 zapytań do bazy danych w czasie 19,1 ms
Bieżący czas: 20.04.2018, 17:38:36 (UTC +01:00)