Not logged in. · Lost password · Register
Forum: Wanderer Game Offtopic RSS
Kartowanie i oknowanie
Amsun #1
User title: Sunset Haste
Member since Jul 2007 · 1088 posts · Location: Wiocha of Głogowo
Group memberships: Użytkownicy
Show profile · Link to this post
Subject: Kartowanie i oknowanie
No co to się dzieje w końcu, no...?

Wcześniej wszystko działo ok, tzn. przykładowo:
-linki z okna walki otwierały się w nowych kartach i FF automatycznie do nich przechodził.
-spanie otwierało okienko w nowym, małym okienku.

A teraz, zależnie od tego czy mam zaznaczone "Otwieraj nowe karty zamiast okien" w [Narzędziach]:
-albo wszystko się otwiera w nowych oknach
-albo wszystko się otwiera w nowych kartach

Nie jest to jakaś bardzo szkodliwa usterka, ale strasznie mnie to irytuje... ktoś ma pomysł, przez co to może się dziać?  :-/

(Jedyna zmiana jaką popełniłem to zainstalowanie iMacros'a... ale czy jest podłączony czy nie, dzieje się tak jak opisałem wyżej, więc to chyba nie jego wina)
Radość, która zwalcza złość. Tego nigdy dość!
Istota wyższa zarządzająca losami: człeka Twardziela, człeka Weterana, człeka Rycerza, człeka Kleryka, elfiej Magiczki, elfiej Łuczniczki, kobiety Mniszki, elfa Wojownika.
Zorann (Administrator) #2
User title: Ten który czuwa
Member since Jan 2007 · 4831 posts · Location: http://www.zmm.ow.pl/mapa.jpg
Group memberships: Administratorzy, Animatorzy, Global Makers, PBF Game Master, Strażnicy, Użytkownicy
To chyba Vand coś zmieniał z tym okienkiem spania i się wszystkim zmieniło.
Możesz spanie aktywować za pomocą PPM=>otwórz w nowym oknie, tudzież shift+klik.

Możesz tez się pobawić takim rozszerzeniem, dodającym sporo dodatkowych opcji co do zachowywania się kart: https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/5447/
Złowrogi Ostrzeliwujący Regularnie Aroganckich Nieprzyjaciół Narwaniec
"Samson często strugał kołki. Po pierwsze, wyjaśniał, jest to czynność w sam raz dla idioty, na jakiego wygląda. Po drugie, mawiał, struganie kołków uspokaja, wpływa korzystnie na system nerwowy i trawienny. Po trzecie, tłumaczył, rżnięcie drewna pomaga mu podczas wymuszonego przysłuchiwania się dyskusjom o polityce i religii, albowiem zapach świeżego wióra łagodzi odruchy wymiotne. "
Losstarot (Administrator) #3
Member since Jan 2007 · 2617 posts · Location: Śląsk
Group memberships: Administratorzy, Animatorzy, ScriptMaker, Strażnicy, Użytkownicy
Vand faktycznie dodał DOCTYPE do kodu jednakże to u Was co nie gra
1- u mnie zarówno w Operze jak i w FF okienko spania wyskakuje jako małe okienko
2- linki z pojedynku na arenie otwierają się w tym samym oknie (u mnie zarówno w Operze jak i w FF)
swoją drogą to Vand nie określił w kodzie jak się mają otwierać, IMHO powinny się otwierać w tym samym oknie
Wanderer !!!
Amsun #4
Napisałem w offie, bo to nie dotyczy tylko WND.
Taka np. WP, podczas pisania nowej wiadomości, też zaczęło wariować... i włącza się w tym samym oknie, tym samym wszystko zmniejszając do swoich rozmiarów.

Chyba będę się musiał tym addonem pobawić... a nie uśmiecha mi się to, szczerze mówiąc. (jeszcze coś zepsuję, i co będzie? ^ ^'')
Istota wyższa zarządzająca losami: człeka Twardziela, człeka Weterana, człeka Rycerza, człeka Kleryka, elfiej Magiczki, elfiej Łuczniczki, kobiety Mniszki, elfa Wojownika.
khets #5
Member since Jul 2008 · 262 posts · Location: Zamość
Group memberships: Animatorzy, Użytkownicy, WD Global
Amsun
Wklep about:config i sprawdź co masz ustawione pod wpisem browser.link.open_newwindow.restriction. Powinna być 2 jak masz coś innego to zmień na 2. Możliwe, że to będzie to.
Amsun #6
Yay, sweet!  :-D
Dzięki, teraz działa  :-)  (miałem zero)
Close Smaller – Larger + Reply to this post:
Verification code: VeriCode Please enter the word from the image into the text field below. (Type the letters only, lower case is okay.)
Smileys: :-) ;-) :-D :-p :blush: :cool: :rolleyes: :huh: :-/ <_< :-( :'( :#: :scared: 8-( :nuts: :-O
Special characters:
Go to forum
This board is powered by the Unclassified NewsBoard software, 20120620-dev, © 2003-2011 by Yves Goergen
Page created in 167.4 ms (95.7 ms) · 76 database queries in 62.7 ms
Current time: 2019-08-24, 23:48:46 (UTC +01:00)