Nie zalogowany. · Zapomniane hasło · Rejestracja
Forum: Wanderer Game Dyskusja ogólna RSS
Przygoda na 4 awans - Łucznik Bitewny / Tropiciel
Strona:  poprzednia  1  2  3  4 ... 10  11  12  następna 
Awatar
Marqs #16
Tytuł użytkownika: Maruda Wszechmocny
Członek przez Sty 2007 · 3957 postów
Członkostwo w grupach: Użytkownicy, WD Global
Zobacz profil · Link do tego postu
W odpowiedzi na post ID 66899
A tam, normalne questy mają dyspensę ;)

Tylko te awansowe tak wyjątkowo bym potraktował. I wierz mi, nie chciałbyś żebym to ja elfim łucznikom pisał przygodny :D

Poza tym ja też mam patykomiotacza ;)
Miecze! Miecze! Miecze!
I czary dla lekkozbrojnych też!
Maniollo #17
Członek przez Mar 2007 · 2590 postów
Członkostwo w grupach: Animatorzy, Skrybowie, Użytkownicy, WD Global
Wczoraj Maniollo zdobyl 124 poziom. Zostalo mu niecale 120 tysiecy doswiadczenia do poziomu 125. Fajnie jakby nie powtorzyla sie sytuacja z czekaniem na awans na lucznika. Od razu pisze, ze nie siedze na trolu, wiec zejdzie mi jeszcze jakies niecale 20 dni.
Awatar
Losstarot (Administrator) #18
Członek przez Sty 2007 · 2610 postów · Położenie: Śląsk
Członkostwo w grupach: Administratorzy, Animatorzy, ScriptMaker, Strażnicy, Użytkownicy
Vand nad tym pracuje.
Ja już nie gram :(
Awatar
Vandhall (Administrator) #19
Członek przez Sty 2007 · 4380 postów · Położenie: Kathanorn
Członkostwo w grupach: Administratorzy, Użytkownicy
Tak, z 9 etapów na, które podzieliłem sobie przygodę mam już 5.
Co prawda dochodzą jeszcze pewne dodatkowe rzeczy ale jest szansa że we 20 dni zdążę ;)
[Obraz: http://idarionis.com/mainpagedata/banery/banminisorc.jpg]
W zasadzie nie jestem materialistą. Jednakowoż entuzjazm w pracy
jest wprost proporcjonalny do wysokości stanu konta.
Awatar
Marqs #20
Cytat za Vandhall:
jest szansa że we 20 dni zdążę ;)

To co panowie?

Kurs 4:1? :D
Miecze! Miecze! Miecze!
Maniollo #21
Ech, wiem, kurs ze Vand zdazy jest slaby. Ja przynajmniej staram sie jednak myslec pozytywnie ;)
Awatar
Storm #22
Członek przez Sty 2007 · 1119 postów · Położenie: Gory Marcowe
Członkostwo w grupach: Użytkownicy
Wyrobi sie... z lekkim poslizgiem ( miesiac  :D ) a potem jeszcze lokacja, sklepy nowe skille + 2 tygodnie...
Maniollo zaloz lepiej rapier w lape co by ostatniego ekranu na orkach nie robic.  ;-)
[Obraz: http://img3.imageshack.us/img3/3530/wilczyuserbar5b.png]
[Obraz: http://idarionis.republika.pl/wanderer/banminiwar.jpg]

http://www.youtube.com/watch?v=a9WvP1KfnqU
Awatar
Zorann (Administrator) #23
Tytuł użytkownika: Ten który czuwa
Członek przez Sty 2007 · 4815 postów · Położenie: http://www.zmm.ow.pl/mapa.jpg
Członkostwo w grupach: Administratorzy, Animatorzy, Global Makers, PBF Game Master, Strażnicy, Użytkownicy
Nie powinno być problemu, idzie to szybciej niż się spodziewałem, aż się boję, czy Vand nie upraszcza sobie pracy ;)
Na sklepy, lokalizacje itp. będzie sporo czasu. Nie wiem czemu oczekujecie, że z marszu przejdziecie przygodę mając 125lvl, który jest zaledwie minimalnym możliwym poziomem na którym można zacząć podchodzić do niej. Jakaś taka niezdrowa tendencja się zrodziła na wyższych poziomach, że awans robi się od razu i dwa dni po wdrożeniu questa już biegają postacie po awansie. Nie wiedzieć czemu w swej naiwności spodziewacie się, że tak będzie i tym razem :D

A tak w ogóle to nie spiesz się, tam na samym początku questa jest następujący test:

if (Zorann jest jeszcze archerem && [name] != Zorann)
{
Nie jesteś gotowy, przyjdź później.
}
else
{
if ([name] == Zorann)
{
Walka ze szczurem => Awansuj postać
}
else
{
Walka ze smokiem => idź kozy wypasać
}
}

Więc cierpliwie poczekaj na mój lvl ;)
Złowrogi Ostrzeliwujący Regularnie Aroganckich Nieprzyjaciół Narwaniec
"Samson często strugał kołki. Po pierwsze, wyjaśniał, jest to czynność w sam raz dla idioty, na jakiego wygląda. Po drugie, mawiał, struganie kołków uspokaja, wpływa korzystnie na system nerwowy i trawienny. Po trzecie, tłumaczył, rżnięcie drewna pomaga mu podczas wymuszonego przysłuchiwania się dyskusjom o polityce i religii, albowiem zapach świeżego wióra łagodzi odruchy wymiotne. "
Wolfstark #24
Członek przez Lis 2009 · 549 postów
Członkostwo w grupach: Użytkownicy
 No ja tam questa na awans przeszedłem z marszu^^ więc i inni chcą ;p
Krasnoludzki Obrońca
Zhounk to mój Guru ;)
Troll Zhounk potężnym uderzeniem --===EKSTERMINUJE===-- przeciwnika na 325 punktów! Wolfstark otrzymuje 306 ran.
PRZYCIĄĆ UJEMNY MODYFIKATOR DO UMIEJEK Z PENETRACJI!!
Awatar
Zorann (Administrator) #25
Członkostwo w grupach: Administratorzy, Animatorzy, Global Makers, PBF Game Master, Strażnicy, Użytkownicy
"Inni" chcą czegoś takiego? Kto niby mógłby chcieć czegoś takiego? Ja bym nie chciał.
W takiej sytuacji questy na awans są zmarnowanym czasem osób które je pisały, oraz Vanda który je niepotrzebnie wdrażał. Ot, trochę tekstu, można mieć nadzieję, że dobrego, ale reszta, czyli walki i inne urozmaicenia wykorzystujące mechanikę, są nic nie warte. Równie dobrze mógł to być button "awansuj moją postać", wyświetlający ekran z tekstem aby sobie gracz poczytał i awansujący go z miejsca. No bo po co reszta, skoro przechodzi się z marszu?
"Samson często strugał kołki. Po pierwsze, wyjaśniał, jest to czynność w sam raz dla idioty, na jakiego wygląda. Po drugie, mawiał, struganie kołków uspokaja, wpływa korzystnie na system nerwowy i trawienny. Po trzecie, tłumaczył, rżnięcie drewna pomaga mu podczas wymuszonego przysłuchiwania się dyskusjom o polityce i religii, albowiem zapach świeżego wióra łagodzi odruchy wymiotne. "
Awatar
Marqs #26
No... tylko że z marszu przechodzi się większość awansów w WND niestety. Łucznicy pod tym względem źle nie wyglądają w sumie i może faktycznie ten quest kogoś powstrzyma na dłużej. Byle by nie zagadką czy płytkami ;)
Miecze! Miecze! Miecze!
Awatar
Zorann (Administrator) #27
I w tym problem, bo tak nie powinno być. Przeglądam sobie dziś niektóre zaległe tematy i m.in. przeleciał temat z chwaleniem się awansami na wyższych poziomach. Jacyś tam złoczyńcy i inni rycerze, czy co to tam było, nic elitarnego w każdym razie ;)
Wszystko jest niby fajnie, ale quest wdrożony dwa dni wcześniej, a w krainie już kilku awansowanych się chwali, że go przeszło. Jak dla mnie to jest powód do narzekania, a nie do zadowolenia. Czemu nie narzekacie, że ktoś Wam przestawił trudność gry na very easy? :D

Łucznicy mają właśnie to szczęście, że ich questy na awans są należycie trudne, o ile nowy sprzęt dostępny dla wszystkich połączony z nowymi, solidnymi źródłami zarobku dla młodszych postaci nie zmienił tego, no, ale mnie to już nie dotyczy, niech młodzi sami walczą o wyzwania dla siebie, wszak np. dodanie kilkudziesięciu hp mobkowi to moment, a zadowolenie następnego pokolenia łuczników godnym przeciwnikiem broniącym amuletu Nataniela - bezcenne ;)
Zagadki to tylko dodatkowe smaczki. W moim queście akurat są inne sposoby psychicznego wykończenia gracza, a płytki można ominąć ;)
Swoją drogą zapomniałem, że i Ty masz łucznika. Gdybym o tym pamiętał, nie omieszkałbym wpleść gdzieś tam w środku zagadki, która byłaby jedynym sposobem na dotarcie do sekretnej komnaty pełnej elfek ;)
Awatar
Marqs #28
Cytat za Zorann:
Czemu nie narzekacie, że ktoś Wam przestawił trudność gry na very easy? :D

Nie no, sporo profesji marudziło poza bandziorami oczywiście bo oni dostali przegięty itemek wart jakieś 15g najmarniej więc mają powody żeby się cieszyć ;)

Swoją drogą zapomniałem, że i Ty masz łucznika. Gdybym o tym pamiętał, nie omieszkałbym wpleść gdzieś tam w środku zagadki, która byłaby jedynym sposobem na dotarcie do sekretnej komnaty pełnej elfek ;)

Niewybaczalnie niedopatrzenie :D Ale skoro ja zrobiłem awanse na 20 i 50 bez problemu to i pewnie nowi z taczkami kasy nie będą zbyt dużych problemów z tym mieć, zwłaszcza że ja o tą postać dbam mniej więcej tak, jak o wprowadzenie kolejnej partii wielgachnych dwuręczniaków do gildii rycerzy ;)
Miecze! Miecze! Miecze!
Maniollo #29
Czuje jakby to troche o mnie bylo. Nie spodziewam sie, ze przejde questa z marszu (pewnie jeszcze zapominajac zmienic z trningowego ekwipunku hehe). Mam nadzieje jednak, ze przejscie bedzie realne. A piszac realne to mam na mysli, ze tak w tydzien, bo tyle moze byc potrzeba zeby wyprobowac rozne taktyki zwlaszcza, ze przygoda wyglada na bardzo dluga, wiec i roznych spotkan moze byc kilka. Inna sprawa to jakies zagadki, ktorych osobiscie nie lubie, albo co gorsza inne blokady typu, musisz miec 100 madrosci zeby postac zrozumiala na czym polega szyfr.
Nie bardzo jednak rozumiem, jaki cel mialoby wstrzymywanie postaci z dalszym rozwojem. Zeby osoby prowadzace poczuly sie lepsze, ze mialy trudnego questa? Ja tam nie mam az takich ciagatek, a wieksza satysfakcje mam z rozwijania umiejetnosci. Awans na lucznika juz byl dosc trudny moim zdaniem. I nie tylko pod wzgledem rozwoju postaci, ale tez i dla graczy. Widzialem, ze ci ktorzy nie mogli sobie poradzic z szukaniem wiadomosci po karczmach po prostu przygody nie robili i chodzili tacy 70 poziomowi strzelcy po krainie... Niby nie wstyd, ale tak dziwnie.
Awatar
Zorann (Administrator) #30
Nie ma zagadek blokujących definitywnie gracza, który sobie z nimi nie poradzi, spokojnie ;)
A trudność jak piszesz - przeszedłeś questa na awans będąc na minimalnym wymaganym poziomie i to w ekwipunku treningowym? To po co taki quest?
Druga rzecz - mam na sobie ekwipunek który kupiłem na długo przed 50. lvlem, a w banku kasę na znacznie lepszy. Chyba nie chcemy, aby taki ekwipunek mi wystarczył, by przechodzić questa na 125 lvlu?
A 70-poziomowi chodzili, bo questa nie mieli jeszcze :D
Zamknij Pomniejsz – Powiększ + Odpowiedz na ten post:
Kod weryfikacyjny: VeriCode Proszę przepisać kod weryfikacyjny z obrazka do pola tekstowego umieszczonego obok niego.
Emotikonki: :-) ;-) :-D :-p :blush: :cool: :rolleyes: :huh: :-/ <_< :-( :'( :#: :scared: 8-( :nuts: :-O
Znaki specjalne:
Strona:  poprzednia  1  2  3  4 ... 10  11  12  następna 
Idź do forum
This board is powered by the Unclassified NewsBoard software, 20120620-dev, © 2003-2011 by Yves Goergen
Strona wygenerowana w 194,9 ms (140,1 ms) · 144 zapytań do bazy danych w czasie 20,7 ms
Bieżący czas: 23.01.2018, 15:01:29 (UTC +01:00)