Not logged in. · Lost password · Register
Forum: Wanderer Game Dyskusja ogólna RSS
Przygoda na 4 awans - Łucznik Bitewny / Tropiciel
Page:  previous  1  2  3 ... 10  11  12  13  next 
Marqs #166
User title: Maruda Wszechmocny
Member since Jan 2007 · 3960 posts
Group memberships: Użytkownicy, WD Global
Show profile · Link to this post
In reply to post ID 90772
Eeeee... ale to nie ja :D

U mnie smok został z 15hp i nagle odmówił współpracy. Ale jeszcze kilka(naście) podejść i pewnie zdechnie.
Miecze! Miecze! Miecze!
I czary dla lekkozbrojnych też!
Maniollo #167
Member since Mar 2007 · 2591 posts
Group memberships: Animatorzy, Skrybowie, Użytkownicy, WD Global
No to dziwny zbieg okoliczności że gdy się pojawił 5-ty łucznik bitewny to akurat spadłem ;) A tak przy okazji... Łuczników Bitewnych jest 5,a brutali tylko 2!
Wolfstark #168
Member since Nov 2009 · 549 posts
Group memberships: Użytkownicy
 Pracuję nad 3cim ;)
Krasnoludzki Obrońca
Zhounk to mój Guru ;)
Troll Zhounk potężnym uderzeniem --===EKSTERMINUJE===-- przeciwnika na 325 punktów! Wolfstark otrzymuje 306 ran.
PRZYCIĄĆ UJEMNY MODYFIKATOR DO UMIEJEK Z PENETRACJI!!
Marqs #169
No to awans na wilkołaka bitewnego zrobiony. Byłoby szybciej gdybym pamiętał o tym, że najlepszym sposobem na poradzenie sobie przez elfkę z problemem jest zdjęcie ciuszków ;)

Jest tylko jeden malutki problem... jak ja mam ją teraz wyleczyć?  :-p
Miecze! Miecze! Miecze!
Vandhall (Administrator) #170
Member since Jan 2007 · 4385 posts · Location: Kathanorn
Group memberships: Administratorzy, Użytkownicy
Wyleczenie to miał być taki mini quest - ze zbieraniem składników i robieniem miksturki - jako crafting. Albo za monety w świątyni. Ale nie ma świątyni, crafting miksturek jest już blisko... ale na ten moment nie powiem kiedy będzie bo tego czasu jeszcze nie ośmielę się szacować

Mogę więc cię "ręcznie" wyleczyć, daj tylko znać kiedy będziesz tego pewny ;)
A wyleczenie będzie polegać na tym, ze zmienię flagę efektu z trwałego na tymczasowy z datą ważności i samo wygaśnie po upłynięciu tego czasu.
[Image: http://idarionis.com/mainpagedata/banery/banminisorc.jpg]
W zasadzie nie jestem materialistą. Jednakowoż entuzjazm w pracy
jest wprost proporcjonalny do wysokości stanu konta.
Marqs #171
W sumie to ta choroba mi ani nie przeszkadza ani nie pomaga bo teraz to ze dwa miesiace na treningi umiejętności zejdzie. Tak więc jak będziesz dłubał gdzieś w okolicy to będę wdzięczny za lekarstwo ale specjalnie dla jednej elfki nie ma się co spieszyć. Jakby co ID 5504.
Miecze! Miecze! Miecze!
Vandhall (Administrator) #172
Member since Jan 2007 · 4385 posts · Location: Kathanorn
Group memberships: Administratorzy, Użytkownicy
Ok to daj znać, jak jużbędziesz zdecydowany. Ale na zasadzie że "już ma teraz być"... bo "przy okazji" to ja zapomnę :)
[Image: http://idarionis.com/mainpagedata/banery/banminisorc.jpg]
W zasadzie nie jestem materialistą. Jednakowoż entuzjazm w pracy
jest wprost proporcjonalny do wysokości stanu konta.
Maniollo #173
Member since Mar 2007 · 2591 posts
Group memberships: Animatorzy, Skrybowie, Użytkownicy, WD Global
Przyznac sie, kto z wyprzedzil Maniolla w jezdziectwie?
Mistral #174
Member since May 2010 · 996 posts · Location: Południe Europy
Gratulacje.
 Nie wiem kto, ale wygląda na to że jakiś koks bo mi łucznik nagle we wszystkim w umiejętnościach podskoczył  ;-)

No i prosimy o wrażenia z questa i jakieś info dla potomnch  :-p
[Image: http://idarionis.com/mainpagedata/banery/banminiarch.jpg]
"So remember to keep your mind sharp and your teeth clean!"
Arlington Public Library terminal
maRcus #175
Member since Feb 2007 · 1845 posts · Location: Łódź
Cześć wszystkim,
właśnie jestem świeżo po awansie i chwilowo mam niedobór słów, aby opisać zaje...ść tej przygody. Przypomniałem sobie, dlaczego kiedyś wciągnął mnie świat Idarionis- właśnie poprzez emocje, wywoływane podobnymi wyzwaniami. Przygoda jest bardzo ciekawa, wieloetapowa i zupełnie niebanalna. Aby nie spojlować powiem tylko- warto prowadzić łucznika chociażby dla niej ;), co i było też moim zamierzeniem dla postaci Morien.
Podaję staty- może komuś kiedyś..

Uniki 252
Magia 127
Miecz 241
Łuk 285
Parowanie 92
Celne strz. 216
Penetr. 210

HIT wr. 339
HIT dyst. 382
DMG wr. 15-35
DMG dyst. 30-81
AC 75 (6-9)
Unik wr. 362
Grogan Dwarf Mercenary 315 lvl
Mordred Lothor Human Invader 293 lvl
Milla Human Paladin 203 lvl
Isabell Human Priest 188 lvl
Belian Dwarf Guardian 161 lvl
Dinnaroth Elf Battlemage 145 lvl
Morien Isslur Elf Battle Bowman 132 lvl
Ricewind #176
Member since Feb 2007 · 1347 posts
Group memberships: Animatorzy, Global Makers, Użytkownicy, Zdarzeniowcy
Subject: Gratulacje
Gratulacje! Tak od miesiąca chyba czytam zaległe od lat posty i nie będę ukrywał kusi mnie logowanie... Odzyskując dane z pradawnego dysku trafiłem na Wanda i co dziwne dalej milo się go czyta. Chyba na urlopie założę nową postać wnuczce ;)
https://www.youtube.com/watch?v=O3efQ8yXmFg
[Image: http://img3.imageshack.us/img3/3530/wilczyuserbar5b.png]
W grząskich trzcinach i szuwarach kroczy jamnik w szarawarach, szarpie kłącza oczeretu i przytracza do beretu, ważkom pęki skrzypu wręcza, traszkom suchych trzcin naręcza, a gdy zmierzchać się zaczyna z jaszczurkami sprzeczkę wszczyna, po czym znika w oczerecie w szarawarach i berecie....
Zorann (Administrator) #177
User title: Ten który czuwa
Member since Jan 2007 · 4867 posts · Location: http://www.zmm.ow.pl/mapa.jpg
Group memberships: Administratorzy, Animatorzy, Global Makers, PBF Game Master, Strażnicy, Użytkownicy
In reply to post #175
Quote by maRcus on 2020-08-05, 06:47:
mam niedobór słów, aby opisać zaje...ść tej przygody.

A dziękuję, taki komplement cieszy nawet po latach.
To teraz nic, jeno musisz zrobić jeszcze jednego łucznika, bo siłą rzeczy nie widziałeś jednej odnogi rozgałęzienia Bitewny<=>Tropiciel ;)

A udało Ci się zrobić komplet amuletów w pierwszej połowie przygody? Z czego pamiętam to tam dobrowolnie można zrezygnować z 90% zawartości, a jeśli nie, to też można było każdy z subquestów zrobić na dwa sposoby. Jak ktoś chciał wszystko zobaczyć i wykonać poprawnie to zdobywanie trofeów potrafiło być zadrą w tyłku nawet dla mocnej postaci :)

Aż sobie z ciekawości otworzyłem tego questa i przypomniałem sobie, że w zasadzie można było całkowicie pominąć pierwszą połowę questa... Generalnie całość składa się z ponad 120 plików tekstowych, z czego można było awans zrobić całkowicie bez walki w ciągu 4-5 ekranów, albo zrobić wszystkie 5 subquestów pierwszej połowy zadania i wszystkie 5 zrobić źle... Miałem nawet przygotowany taki scenariusz, ale domyślam się, że mało kto chciałby aż tak bardzo zepsuć sobie postać, więc podzielę się tutaj tekstem kończącym całość który w przygodzie jest, choć nikomu nie będzie raczej dane go w grze przeczytać:

Smutne. - Usłyszałeś. - Zasmuciłeś mnie, [NAME]. Nieliczni łucznicy są dość wytrwali, by zajść tak daleko jak ty. Ty jednak... Twe czyny nie radują mnie. Nie rozpowiadaj o nich poza gildią. Przyniósłbyś wstyd tak sobie, jak i całej gildii. Przyjdzie czas, w którym odkupisz swą hańbę. Nieprędko, ale na pewno przyjdzie. Módl się. Jeśli wierzysz w bogów, módl się, byś dożył tego momentu. Bowiem do tej chwili będziesz uważany za kogoś gorszego. Nie jesteś godzien, by stać tu przede mną, a twój widok rani me oczy. Jedynie przez wzgląd na tradycję uznaję twój awans w naszych szeregach i przyznaję ci amulet. Bądź jednak świadom, że nie jesteś go godzien. Możesz go odebrać od Caldira.
Auć, boli, nie? Gracz wówczas skończy z szóstym amuletem, normalnie niedostępnym - Króliczą Łapką i zyska przydomek Tchórza :)
Złowrogi Ostrzeliwujący Regularnie Aroganckich Nieprzyjaciół Narwaniec
"Samson często strugał kołki. Po pierwsze, wyjaśniał, jest to czynność w sam raz dla idioty, na jakiego wygląda. Po drugie, mawiał, struganie kołków uspokaja, wpływa korzystnie na system nerwowy i trawienny. Po trzecie, tłumaczył, rżnięcie drewna pomaga mu podczas wymuszonego przysłuchiwania się dyskusjom o polityce i religii, albowiem zapach świeżego wióra łagodzi odruchy wymiotne. "
This post was edited on 2020-08-13, 13:21 by Zorann.
maRcus #178
Nie kuś z tym łucznikiem ;) Muszę i tak chwilowo odłożyć plan rezygnacji z Wanderer'a, aby przećwiczyć nowe umiejki.

Co do questa- niestety bardzo mi się rozciągnął, bo jednak okazało się, że wcale tak banalny to on nie był. A że sporo wątków, to w perspektywie kilku tygodni wiele z głowy ulatywało ;) Generalnie zrobiłem 2 z czterech właściwie- niestety nie zdążyłem odpowiedniej taktyki ustawić :) Przede wszystkim z wargami mi zabrakło cierpliwości.

Co do tekstu kończącego a'la "tchórz" to rzeczywiście jest moc :D

Obecnie mam ogromną nostalgię do tego questa i zazdroszczę tym, którzy mają ją przed sobą. Parę tygodni temu miałem to samo po ukończeniu 4ch tomów "Pana Lodowego Ogrodu" ;)
Ikelibro #179
User title: Noble
Member since Dec 2007 · 457 posts · Location: Sofia, Bułgaria
Da radę w dwa lata doczłapać się do tej przygody, startując nową postacią od zera?

@maRcus ile czasu Tobie orientacyjnie to zajęło?
klik!
Co my wiemy, to tylko kropelka. Czego nie wiemy, to cały ocean.- Isaac Newton
[Image: http://idarionis.republika.pl/wanderer/wandererplayer1.jpg]
maRcus #180
Dokładnie nie pamiętam, ale sporo skillowałem. Myślę, że 2 lata może być za mało, ale oczywiście historia zna przypadki, kiedy i w krótszym czasie robiło się awanse na tym poziomie ;)

Łucznika prowadzi się bardzo miło, skille lecą w zawrotnym tempie, chociaż na początkowych levelach dostaje się łomot od wszystkiego, co się rusza- jak w Gothic'u.

Chyba sam się skuszę na założenie jeszcze jednej postaci, bo zbyt nabuzowany po tym awansie jestem :)
Close Smaller – Larger + Reply to this post:
Verification code: VeriCode Please enter the word from the image into the text field below. (Type the letters only, lower case is okay.)
Smileys: :-) ;-) :-D :-p :blush: :cool: :rolleyes: :huh: :-/ <_< :-( :'( :#: :scared: 8-( :nuts: :-O
Special characters:
Page:  previous  1  2  3 ... 10  11  12  13  next 
Go to forum
This board is powered by the Unclassified NewsBoard software, 20120620-dev, © 2003-2011 by Yves Goergen
Page created in 2.6 s (138.6 ms) · 146 database queries in 26.7 ms
Current time: 2020-11-26, 22:21:47 (UTC +01:00)