Nie zalogowany. · Zapomniane hasło · Rejestracja
Forum: Wanderer Game Dyskusja ogólna RSS
Przygoda na 4 awans - Łucznik Bitewny / Tropiciel
Strona:  poprzednia  1  2  3 ... 9  10  11  12  następna 
Wolfstark #151
Członek przez Lis 2009 · 549 postów
Członkostwo w grupach: Użytkownicy
Zobacz profil · Link do tego postu
W odpowiedzi na post ID 90591
 Chory quest.Co jest przyjemnego w tym,aby dawać takiego przeciwnika którego postać mająca ponad 300hita nie mogła trafić...?Więcej hita zwiększa tysięczną procenta na trafienie...Dla mnie jest to znęcanie się nad graczem,który poszedł ścieżką łucznika...Jak się zastanawiam nad tym to naprawdę uważacie że epickość questa polega na tym aby mieć przeciwnika,któremu nic nie można zrobić?
Krasnoludzki Obrońca
Zhounk to mój Guru ;)
Troll Zhounk potężnym uderzeniem --===EKSTERMINUJE===-- przeciwnika na 325 punktów! Wolfstark otrzymuje 306 ran.
PRZYCIĄĆ UJEMNY MODYFIKATOR DO UMIEJEK Z PENETRACJI!!
Maniollo #152
Członek przez Mar 2007 · 2590 postów
Członkostwo w grupach: Animatorzy, Skrybowie, Użytkownicy, WD Global
Z drugiej strony, to co Marqs teraz meczy jest opcjonalne. Weza jest bardzo latwo zepsuc/poddac sie, no ale nagrody za niego tez oczywiscie nie bedzie. Nie wszystkim jest dane zrobienie wszystkiego.
Awatar
Marqs #153
Tytuł użytkownika: Maruda Wszechmocny
Członek przez Sty 2007 · 3958 postów
Członkostwo w grupach: Użytkownicy, WD Global
Zatłuczenie tego węża to chyba dane jest tylko wyjątkowym skillerom. Mój obecny rekord przy 316 hita to aż dwa trafienia przy czym większość walk kończy się przedawkowaniem trucizny i kompletnie zdrowym przeciwnikiem. Mam jeszcze jeden pomysł, który musi poczekać aż się ene zregeneruje ale ten wąż skutecznie zniechęca mnie od bawienia się w amulety i chyba niedługo sobie tą zabawę daruję.
Miecze! Miecze! Miecze!
I czary dla lekkozbrojnych też!
Awatar
Vandhall (Administrator) #154
Członek przez Sty 2007 · 4380 postów · Położenie: Kathanorn
Członkostwo w grupach: Administratorzy, Użytkownicy
To ja mu może zmniejszę ilość HP, bo ma zdecydowanie za dużo widzę. Wąż w zamyśle autora powinien paść przy pierwszym uderzeniu o ile dobrze pamiętam... miał sztucznie zaniżoną ilość HP i przy modyfikacji (trucizny ostatnio) poprzez panel bestiariusza, system mu przeliczył ilość HP wynikającą z jego fizjonomii i cech... także dobrze, że napisałeś o tych 2 trafieniach ;)

Edit: Obecnie kreator bestiariusza ma większe możliwości i tak dobrałem cechy, że jest taki jak być powinien, i ew modyfikacje go nie "popsują" w przyszłości. Marqs jakie ID postaci? Podeśle ci kilka udźców jako rekompensatę ;)
[Obraz: http://idarionis.com/mainpagedata/banery/banminisorc.jpg]
W zasadzie nie jestem materialistą. Jednakowoż entuzjazm w pracy
jest wprost proporcjonalny do wysokości stanu konta.
Awatar
Marqs #155
No właśnie z opisu questa też mi tak wychodziło, że powinien paść jak się go uderzy. Myślałem, że o ile nie trzeba go ubić to przynajmniej zabrać mu jakąś z góry ustaloną część hp ale potem zwątpiłem i w to.

Jeśli to ma działać na zasadzie 1 trafienie i quest zaliczony to w takim wypadku jest całkiem przyzwoicie zbalansowane bo przy stosunkowo małej inwestycji w sprzęt hit można znacznie podnieść.

ID [5504] aczkolwiek bardziej moją łuczniczkę od strat ene zabolał wydatek na jak się okazało zbędny amulet do hita ;)
No ale kto wie, może się jeszcze przyda.
Miecze! Miecze! Miecze!
Maniollo #156
Trafienie nie kończy zadania, także amulet jeszcze się przyda,  a imho do wwęża warto uzbroić się w cierpliwość.
Awatar
Zorann (Administrator) #157
Tytuł użytkownika: Ten który czuwa
Członek przez Sty 2007 · 4817 postów · Położenie: http://www.zmm.ow.pl/mapa.jpg
Członkostwo w grupach: Administratorzy, Animatorzy, Global Makers, PBF Game Master, Strażnicy, Użytkownicy
Zgodnie z moim zamysłem wąż miał mieć 1HP i 0AC, więc po ilu trafieniach powinien paść sobie sami policzcie. Vand, miałeś tam nie kombinować :D
Oczywiście samo trafienie i wygrana walka nie rozwiązuje sprawy "poprawności" wykonania questa... tutaj mamy nagrodę za cierpliwość - czyli wielką cnotę łuczników, tropicieli, myśliwych i innych snajperów.

Epickość questa polega na tym, że pakujecie się w to opcjonalnie, to Wasz wybór. ŻADNE z zadań nie musi zostać wykonane, aby wykonać quest na awans... powiedzmy, że poprawnie. ciekaw jestem, czy ktoś kiedyś doświadczy skutków takiego podejścia do szybkiego awansowania ;)
Złowrogi Ostrzeliwujący Regularnie Aroganckich Nieprzyjaciół Narwaniec
"Samson często strugał kołki. Po pierwsze, wyjaśniał, jest to czynność w sam raz dla idioty, na jakiego wygląda. Po drugie, mawiał, struganie kołków uspokaja, wpływa korzystnie na system nerwowy i trawienny. Po trzecie, tłumaczył, rżnięcie drewna pomaga mu podczas wymuszonego przysłuchiwania się dyskusjom o polityce i religii, albowiem zapach świeżego wióra łagodzi odruchy wymiotne. "
Awatar
Marqs #158
No teraz to inna zabawa. 11hp to trochę mniejsze wyzwanie niż 250+ z AC większym niż ma mój kawaler ;)
Miecze! Miecze! Miecze!
Maniollo #159
Jak 11? Mialo byc 1.
Awatar
Marqs #160
Jest 10-11HP. Na mnie nie patrz, nie ja ustawiałem ;)

Ale żeby nie było za miło, to ten wąż aż się prosi, żeby mu skopać tyłek...
Mówiło się swego czasu, że pakowanie elfami wszystkiego w dex a krasiami w siłę to zło i trzeba by coś z tym fantem zrobić a tu kurna quest, w którym 150 dexa (a nawet 151 bo aż wyjąłem z magazynu śniadanko  :-p ) nie pozwala na wykonanie zadania (a z 50 razy już moja mała próbowała drania wycisnąć... normalnie problem jak z końcówką tubki pasty do zębów...)

Szansa na wyciśnięcie tego bydlaka w ogóle wzrasta z kolejnymi udanymi "ogłuszeniami"? Bo miałem już walki gdzie trafiałem go, ten się wymykał i tak trzy razy aż w końcu znów go nie trafiłem całą walkę i zabawa zaczynała się od punktu wyjścia.
Miecze! Miecze! Miecze!
Maniollo #161
Z tego co pamiętam to szansa ma wzrastać, poszukaj w spełnionych marzeniach dokładnego opisu.
Awatar
Marqs #162
Nożesz... miecz zmieniłem, pierścionek na dmg ściągnąłem a zaskoczył mnie łuk. Jakby kurcze w tej walce z gryfem nie można było zaczynać od zwarcia... ech, no ale tak to się kończy jak człowiek grający zwarciowcem od święta idzie się pobawić łucznikiem...
Miecze! Miecze! Miecze!
Maniollo #163
Buuu, nie zdobędziesz wszystkich amuletow, nie zdobędziesz, lala lala laaaala ;)
Awatar
Marqs #164
Nosić i tak można jeden więc jakoś to przeżyję ;)
Miecze! Miecze! Miecze!
Maniollo #165
Gratki Marqs, Maniollo spadł na 3-cie miejsce w parowaniu ;)
Zamknij Pomniejsz – Powiększ + Odpowiedz na ten post:
Kod weryfikacyjny: VeriCode Proszę przepisać kod weryfikacyjny z obrazka do pola tekstowego umieszczonego obok niego.
Emotikonki: :-) ;-) :-D :-p :blush: :cool: :rolleyes: :huh: :-/ <_< :-( :'( :#: :scared: 8-( :nuts: :-O
Znaki specjalne:
Strona:  poprzednia  1  2  3 ... 9  10  11  12  następna 
Idź do forum
This board is powered by the Unclassified NewsBoard software, 20120620-dev, © 2003-2011 by Yves Goergen
Strona wygenerowana w 163,7 ms (108,6 ms) · 142 zapytań do bazy danych w czasie 22,3 ms
Bieżący czas: 18.07.2018, 10:14:30 (UTC +01:00)