Nie zalogowany. · Zapomniane hasło · Rejestracja
Forum: Wanderer Game Dyskusja ogólna RSS
Przygoda na 4 awans - Łucznik Bitewny / Tropiciel
Strona:  1  2  3 ... 10  11  12  następna 
Awatar
Kaniponk (Administrator) #1
Członek przez Sty 2007 · 1796 postów · Położenie: UTG
Członkostwo w grupach: Administratorzy, Animatorzy, Global Makers, Strażnicy, Użytkownicy
Zobacz profil · Link do tego postu
Temat: Przygoda na 4 awans - Łucznik Bitewny / Tropiciel
Miesiąc moze byc nie wystarczający, wiec zaczne na 4-5 przed planowanym 125lvl.
Z danych mi info, Zorann zajmuje sie tą przygodą, ja chcialem sie spytac na czym to zajmowanie sie polega w chwili obecnej :)

...
lvl 89

MODZ: Upgrade tematu
Be the kind of player that when your fingers hit a keyboard each morning, Vandhall says:
"Oh crap. He's up"
Ten post ostatnio był zmieniany przez Zorann o 10.04.2011, 10:59.
Maniollo #2
Członek przez Mar 2007 · 2590 postów
Członkostwo w grupach: Animatorzy, Skrybowie, Użytkownicy, WD Global
Z moich informacji ktore maja jakis rok to Zorann napisał questa, który z powodu swojej trudności nie mógł być questem na łucznika i padl pomysl zeby tego questa wykorzystac na 125 poziomowe awanse. Tyle, nic wiecej sie nie dzieje.
Awatar
Vandhall (Administrator) #3
Członek przez Sty 2007 · 4380 postów · Położenie: Kathanorn
Członkostwo w grupach: Administratorzy, Użytkownicy
W odpowiedzi na post #1
Dawno temu Zorann napisał ciekawą przygodę, albo nawet cykl kilku zadań jeśli dobrze pamiętam. To chyba nawet miało być na 3 awans, ale swoją zrobiłem - więc leży.

Zorann ładnie pisze więc jestem pewny, że jest co najmniej dobre, trzeba by to przejrzeć i ew dostosować bo jak pisałem jest wiekowe. W 4-5 miesięcy damy radę, ale na wszelki wypadek jakby za 2 miesięcy nic się nie ruszyło przypomnij się ;)
[Obraz: http://idarionis.com/mainpagedata/banery/banminisorc.jpg]
W zasadzie nie jestem materialistą. Jednakowoż entuzjazm w pracy
jest wprost proporcjonalny do wysokości stanu konta.
Awatar
Zorann (Administrator) #4
Tytuł użytkownika: Ten który czuwa
Członek przez Sty 2007 · 4817 postów · Położenie: http://www.zmm.ow.pl/mapa.jpg
Członkostwo w grupach: Administratorzy, Animatorzy, Global Makers, PBF Game Master, Strażnicy, Użytkownicy
To miała być przygoda w gildii dostępna dopiero po awansie na archera. Nagroda miała być rekompensatą za opóźnienie z jakim quest na awans wszedł do gry.
Aby mogła być przygodą na awans trzeba, aby ktoś to przejrzał i zatwierdził, że Vand nie chwali mnie bez powodu (bo w końcu to taki strzał w ciemno ;) ), a następnie zmienić pewne opisy, by na awans pasowały. No i zastrzegłem sobie, że przed wdrożeniem dokonam edycji, bo pamiętam że nie byłem zadowolony z niektórych tekstów i chciałem je po czasie poprawić gdy już zapomnę co tam napisałem. Więc kilka dni przed wdrażaniem dajcie znać, a jeśli będzie trzeba edytować opisy, to kilka*3 dni ;)

Skoro Vand napisał wówczas swoją to tym lepiej, bo łucznikom się do gildii coś z mocną nagrodą przyda i tak, więc trzeba dopisać jeszcze jedną i wdrażać wszystkie ;)
Złowrogi Ostrzeliwujący Regularnie Aroganckich Nieprzyjaciół Narwaniec
"Samson często strugał kołki. Po pierwsze, wyjaśniał, jest to czynność w sam raz dla idioty, na jakiego wygląda. Po drugie, mawiał, struganie kołków uspokaja, wpływa korzystnie na system nerwowy i trawienny. Po trzecie, tłumaczył, rżnięcie drewna pomaga mu podczas wymuszonego przysłuchiwania się dyskusjom o polityce i religii, albowiem zapach świeżego wióra łagodzi odruchy wymiotne. "
Ten post ostatnio był zmieniany przez Zorann o 04.08.2010, 19:15.
Maniollo #5
No ale to raczej odwrotnie... jesli chcesz cos poprawic to trzeba to zrobic wczesniej, tak by przygoda byla od strony tekstow gotowa i wtedy ktos ja przekoduje i przygotuje do wdrozenia.
Awatar
Zorann (Administrator) #6
Członkostwo w grupach: Administratorzy, Animatorzy, Global Makers, PBF Game Master, Strażnicy, Użytkownicy
Prędko do wdrażania raczej nie dojdzie, więc mam czas ;)
Zobacz gdzie tam łucznicy, a gdzie 125lvl - każdy inny awans jest pilniejszy i mimo wszystko jestem przekonany, że tym razem łucznikom nie grozi spóźnienie questa ;)
"Samson często strugał kołki. Po pierwsze, wyjaśniał, jest to czynność w sam raz dla idioty, na jakiego wygląda. Po drugie, mawiał, struganie kołków uspokaja, wpływa korzystnie na system nerwowy i trawienny. Po trzecie, tłumaczył, rżnięcie drewna pomaga mu podczas wymuszonego przysłuchiwania się dyskusjom o polityce i religii, albowiem zapach świeżego wióra łagodzi odruchy wymiotne. "
Maniollo #7
Mysle, ze nie doceniasz troche Kaniponka i jego wizji lucznikow jako najmocniejszej profesji ;)
Awatar
Aayren ili Essen #8
Członek przez Lip 2007 · 1575 postów · Położenie: Kraina Niebieskich Migdałów / Lublin
Członkostwo w grupach: Animatorzy, Strażnicy, Użytkownicy
W odpowiedzi na post #6
Cytat za Zorann:
jestem przekonany, że tym razem łucznikom nie grozi spóźnienie questa ;)

Robimy zakłady?  :-D
[Obraz: http://stat.rumandmonkey.com/tests/1/6/5261/20802.jpg]
Awatar
Zorann (Administrator) #9
Wystarczy policzyć ile minimum czasy na robalu musiałby siedzieć Kaniponk, żeby dotrzeć do 125lvlu - to najkrótszy możliwy termin, przy czym nie wydaje mi się, żeby Kaniponk obecnie siedział na robalu ;)
Awatar
Kaniponk (Administrator) #10
Członek przez Sty 2007 · 1796 postów · Położenie: UTG
Członkostwo w grupach: Administratorzy, Animatorzy, Global Makers, Strażnicy, Użytkownicy
Sa szybsze metody expienia i wyliczenia zostaly wykonane i zawarte w pierwszym poscie.
Be the kind of player that when your fingers hit a keyboard each morning, Vandhall says:
"Oh crap. He's up"
Awatar
merowe #11
Tytuł użytkownika: Smutny
Członek przez Sty 2007 · 2163 posty · Położenie: Zamość
Członkostwo w grupach: Strażnicy, Użytkownicy, Zdarzeniowcy
mówicie że Z napisał questa na bitewnego dopiero wtedy kiedy ja swój prawie skończyłem...?
Minkiel #12
Członek przez Kwi 2007 · 1291 postów
Członkostwo w grupach: Animatorzy, Użytkownicy, WD Global
Cytat za merowe:
mówicie że Z napisał questa na bitewnego dopiero wtedy kiedy ja swój prawie skończyłem...?

Naprawdę chcesz, żebym szukał daty kiedy pierwszy raz o tym pisałem?

W "co właśnie robimy..." jest napisane, że  będzie jeden quest dla tropiciela i łucznika bitewnego.. Mogą być dwa, jeśli naprzykład quest Zoranna bardziej pasuje na tropiciela. Zorann? :)

[Obraz: http://images30.fotosik.pl/165/9d3e0c1867174e9fm.jpg]

Serwis nart Kraków
Awatar
Marqs #13
Tytuł użytkownika: Maruda Wszechmocny
Członek przez Sty 2007 · 3958 postów
Członkostwo w grupach: Użytkownicy, WD Global
A ja tam zawsze uważałem, że questy dla danych profesji powinny być pisane przez kogoś, kto nie posiada, albo posiada baaaardzo młodą postać z danej ścieżki.

Jakoś mi tak nie za bardzo pasuje jakby np twardziel/warrior/mag/obojętnie kto z 115lvla pisał przygodę na awans dla ścieżki w którą sam idzie. IMO właściciele wysokolevelowych czy też znanych postaci z poszczególnych ścieżek powinni mieć rolę bardziej konsultacyjną, ot jak oni widzą swoją gildię i takie tam żeby quest powstał sensowny i taki, który spodoba się właśnie członkom tej gildii ale jednocześnie żeby zaskoczył zarówno przeciwnikami jak i tekstami. A jak ktoś sam sobie quest napisze to takie jakieś niezbyt to mi się wydaje.
Miecze! Miecze! Miecze!
I czary dla lekkozbrojnych też!
Maniollo #14
merowe, nie bój nic, Twoja przygoda na pewno się nie zmarnuje :)

Marqs, jest właśnie tak jak mówisz... Zorann pisał swoja przygodę jak mial postać bardzo młodą, a merowe zanim dojdzie do awansu to już zapomni o czym pisał ;)
Awatar
Zorann (Administrator) #15
Marcus, nie wiem czy zdajesz sobie z tego sprawę, ale właśnie próbujesz questopisarzom zabronić pisania questów którzy ci mogą przejść własnymi postaciami.  W związku z tym sugeruję, abyś napisał kilkadziesiąt questów do gildii łuczników, w zamian za te które masz we własnej gildii napisane przez wiesz kogo ;)

No i fakt, to było pisane kiedy moja postać była młoda :D
Zamknij Pomniejsz – Powiększ + Odpowiedz na ten post:
Kod weryfikacyjny: VeriCode Proszę przepisać kod weryfikacyjny z obrazka do pola tekstowego umieszczonego obok niego.
Emotikonki: :-) ;-) :-D :-p :blush: :cool: :rolleyes: :huh: :-/ <_< :-( :'( :#: :scared: 8-( :nuts: :-O
Znaki specjalne:
Strona:  1  2  3 ... 10  11  12  następna 
Idź do forum
This board is powered by the Unclassified NewsBoard software, 20120620-dev, © 2003-2011 by Yves Goergen
Strona wygenerowana w 188,7 ms (122 ms) · 143 zapytań do bazy danych w czasie 20,5 ms
Bieżący czas: 19.04.2018, 20:28:16 (UTC +01:00)