Not logged in. · Lost password · Register
Forum: Wanderer Game Offtopic RSS
....Bye
Page:  previous  1  2  3  4 
Kaniponk (Administrator) #46
Member since Jan 2007 · 1796 posts · Location: UTG
Group memberships: Administratorzy, Animatorzy, Global Makers, Strażnicy, Użytkownicy
Show profile · Link to this post
In reply to post ID 66611
Dopisze sie.
Mija jakos 5.5roku jak klikam w WND. - to wstep. maRcus niedawno napisal ze nie klikal kilka dni i nie brakowalo mu tego, posanowilem sprobowac i mija juz 3 dni bez klikania (po raz pierwszy od 5 i pol roku!!) i.. nie brakuje mi tego kompletnie - forum tylko troche ;]
Mogłbym dorobic ideologie, ale prawda jest prozaiczna - nic sie nie dzieje i celu brak. Od updatu nie ruszył sie nawet punkt w "co wlasnie robie i robic bede" i po 3 dniach nie klikania i odrobinie dystansu do WND, stwierdzam ze sie moze obyc bezemnie.
tak na pozegnanie kilka rad glownie dla lucznikow, by zdominowali te gre :D

Maniollo
wlasciwie nic Ci nie brakuje, procz szybkosci,szybkosci, szybkosci
Beliar
Magia, magia, magia - za duzo odstajesz - ma to odbicie w defach  Wadry + szybkosc, nawet wiecej niz Maniollo, latwo cie dogonilem w penetracji wlasnie z tego wzgledu
Zorann
Wez jakiegos mnicha lub rycka i skilluj penetracje do conajmniej 100poziomu pozniej na trola - wpada 1 poziom co 3 dni.
Anielskiej cierpliwosci, bez Ciebie to sie rozleci :)
Pozostali łucznicy
Po 50 lvl - skilujcie penetracje na mnichu lub rycku! Jak ja wystarczajaco wyskilujecie, bedzie ladnie rosla na osadzie. PP wlozcie troche w str troche w luck, a cala reszte w dex. Zorann nie mial racji dawno temu - lucznik powinien kazdy punkt na dex przeznaczyc, ale juz po wyskilowaninu penetracji. Planowana Kaniponka szybkosc na 125lvl to 165/170/170. I prosze teraz wymyslic trudną walkę dla łucznika na quest :]
Z ta szybkoscia i penteracja wtedy juz na +- 140poziomie kladziecie wszytkich i wszystko. W moich prywatnych testach Kaniponk kladzie juz teraz wszystkich, problem ma czasem z LDK i hr Liriel.

Aha najwazniejsze - nie dajcie ryckom, ani innym jeczacym, skrocic waszej predkosci, albo za latwo dodac im - to bron lucznikow i stawiam 10 do 1 ze szybcy lucznicy beda za rok, dwa w TOP2 WND (mam na mysli Beliara i Maniollo i moze Zoranna jako TOP3 jak penetracje wyskiluje)
Storm
wyluzuj, bo nieraz zachowujesz sie jak Kaczynski w czas wyborow. Wszedzie wietrzysz podstep, co latwo wykorzystac podpuszczajac Cie nieco co Oni nieraz robia. A ze talenty w przekazywaniu myśli masz srednich lotow, nieraz Oni osmieszają Cie w postach az przykro patrzec. A masz jakby nie patrzec reprezentatywna funkcję wodza klanu. Na co Ci to? Najlepiej nie odpowiadaj, bez odpowiedzi nie ma kontynuacji. Zdrowszy bedziesz.
Aha wróżyłeś nieraz koniec wanderera, w moim przypadku Ci sie udalo ;)
Vandhall
Sorry nie dalem rady. Zycze Ci i WND jak najlepiej. Podpowiem Ci jedno. Wiem ze hydra generuje Ci wiecej dochodów, ale WND porzebuje czegoś spektakularnego (jak miasta, smoki, nieznane krainy, wyspy, zlecenia cokolwiek), skoro sie nim zajmujesz. Jest niemal 21 miesiecy po updacie i nie ma na liscie updatow niczego znaczacego (ok animatorzy). Co wiecej, nie wszystko z przed updatu wrocilo do uzywalnosci -> swiatynia, targ. Nie sadzilem ze to napisze, ale osiagniecia sa załosne...
Pozostali
Wszystkiego najlepszego! Cierpliwosci, wytrwałości i jeszcze raz cierpliwosci!
Storm znowu
Daruj sobie odpowiedz i tak tu pewnie nie zaglądne.
Be the kind of player that when your fingers hit a keyboard each morning, Vandhall says:
"Oh crap. He's up"
This post was edited on 2010-08-22, 01:29 by Kaniponk.
Maniollo #47
Member since Mar 2007 · 2591 posts
Group memberships: Animatorzy, Skrybowie, Użytkownicy, WD Global
Szkoda :( Mam nadzieje, ze wrocisz. Niekiedy trzeba przerwe sobie zrobic zeby nabrac sil, jak ze wszystkim.
Boragor #48
Member since Jan 2007 · 2827 posts
Group memberships: Animatorzy, Użytkownicy, WD Global, Zdarzeniowcy
Szkoda.

Ciekawą personą jesteś i szkoda Cię stracić.

Czy wrócisz, czy nie - Twoja decyzja. Może parę rzeczy się w końcu ruszy, bo gierka ma potencjał. Ale w 100% Cię rozumie, bo sam miałem dłuuugą przerwę, której wcale nie żałuję. Pozwoliła mi nabrać dystansu nie tylko do WND.

Po Tobie i Grygorze sądzę, że powinna się lampka alarmowa zapalić w takiej jednej głowie...
Spike
[Image: http://img140.imageshack.us/img140/3554/onikb4.jpg]
proszą o nie jeżdżenie po ich członkach ;)
Kiathle! I lepsze czary obronne (w tym na dystans) dla magów!
Marqs #49
User title: Maruda Wszechmocny
Member since Jan 2007 · 3959 posts
Group memberships: Użytkownicy, WD Global
A nie wszyscy się żegnają w takich tematach. WND straciło już najmarniej licząc dwudziestu naprawdę wartościowych graczo-forumowiczów i niezliczoną ilość innych ciekawych person. Szkoda, ale nie ma co się im dziwić.

Kolejny -1 do weteranów, chyba tych najstarszych to można już policzyć na palcach obu rąk.
Miecze! Miecze! Miecze!
I czary dla lekkozbrojnych też!
Zorann (Administrator) #50
User title: Ten który czuwa
Member since Jan 2007 · 4831 posts · Location: http://www.zmm.ow.pl/mapa.jpg
Group memberships: Administratorzy, Animatorzy, Global Makers, PBF Game Master, Strażnicy, Użytkownicy
Nie przesadzajmy. Gra nie stoi na kilku weteranach, tylko na większej ilości graczy, którzy stale się wymieniają. Niektórzy siedzą tutaj dłużej niż wynika to z logiki. Normalnie gracze nie grają w tego typu gry po ~5 lat. Tutaj taki fenomen istnieje, mimo że jak Kaniponk zauważył - nie ma celu. Ich odejście nie jest wielkim wydarzeniem, tylko naturalną koleją rzeczy. Nowi gracze też są ciekawymi personami, po prostu nie są tutaj dość długo by to pokazać ;)

Kaniponk: Wszyscy wiemy, że na forum i tak zaglądniesz ;)
170 to dość niska szybkość jaką zaplanowałeś, szacuję, że uda się około 180, pod warunkiem że wejdą lepsze czary dodające +DEX ;)
Złowrogi Ostrzeliwujący Regularnie Aroganckich Nieprzyjaciół Narwaniec
"Samson często strugał kołki. Po pierwsze, wyjaśniał, jest to czynność w sam raz dla idioty, na jakiego wygląda. Po drugie, mawiał, struganie kołków uspokaja, wpływa korzystnie na system nerwowy i trawienny. Po trzecie, tłumaczył, rżnięcie drewna pomaga mu podczas wymuszonego przysłuchiwania się dyskusjom o polityce i religii, albowiem zapach świeżego wióra łagodzi odruchy wymiotne. "
Vandhall (Administrator) #51
Member since Jan 2007 · 4380 posts · Location: Kathanorn
Group memberships: Administratorzy, Użytkownicy
Może wrócisz ;) a tym czasem powodzenia w pokerze!

Bardzo szkoda, ale tak jak Z. napisał - to naturalne... i czy to nie komplement, że aż 5,5 roku! W jakie gry graliście dłużej albo porównywalnie? Jak dla mnie to świetnie na reklamę ;).

Na pewno sprawy toczą się wolniej niż wszyscy byśmy chcieli (a ja w szczególności), ale dzięki animatorom  powoli przyspieszamy - choć tego na oko na razie nie widać ;)
[Image: http://idarionis.com/mainpagedata/banery/banminisorc.jpg]
W zasadzie nie jestem materialistą. Jednakowoż entuzjazm w pracy
jest wprost proporcjonalny do wysokości stanu konta.
Close Smaller – Larger + Reply to this post:
Verification code: VeriCode Please enter the word from the image into the text field below. (Type the letters only, lower case is okay.)
Smileys: :-) ;-) :-D :-p :blush: :cool: :rolleyes: :huh: :-/ <_< :-( :'( :#: :scared: 8-( :nuts: :-O
Special characters:
Page:  previous  1  2  3  4 
Go to forum
This board is powered by the Unclassified NewsBoard software, 20120620-dev, © 2003-2011 by Yves Goergen
Page created in 249.2 ms (126.4 ms) · 80 database queries in 63.4 ms
Current time: 2019-08-24, 23:24:36 (UTC +01:00)