Nie zalogowany. · Zapomniane hasło · Rejestracja
Forum: Wanderer Game Dyskusja ogólna RSS
temat znów wałkowan czyli hit u krasia
Strona:  poprzednia  1  2 
Awatar
Zorann (Administrator) #16
Tytuł użytkownika: Ten który czuwa
Członek przez Sty 2007 · 4817 postów · Położenie: http://www.zmm.ow.pl/mapa.jpg
Członkostwo w grupach: Administratorzy, Animatorzy, Global Makers, PBF Game Master, Strażnicy, Użytkownicy
Zobacz profil · Link do tego postu
W odpowiedzi na post ID 5287
Cytat za lopata:
czyzbym zauwazyl tylko 3 plusy
tak, bo ktos lubi sie gnebic nad krasiami.

Czyzbys szedl na ilosc? Poza tym zauwazylem, ze "- do zrecznosci" w minusach figuruje 2x, wiec analogicznie mozna i plusy rozdrobnic:

+ do sily = Wiekszy CAP
+ do sily = Wiekszy DMG
+ do Wytrzymalosci - wiecej HP
+ do Wytrzymalosci - wiecej AC
+ Madrosc
+ wiekszy przyrost HP
+ Wiekszy przyrost CAP = wiecej AC
+ Wiekszy przyrost CAP = wieksza szybkosc, co nadrabia brak tejze w zrecznosci

Ojej, znalazlem 8 plusow, byloby wiecej, jakbym sie bardziej postaral ;)
Jak rozumiem, walczysz o 9 plusik - spora zrecznosc i spory hit?
Złowrogi Ostrzeliwujący Regularnie Aroganckich Nieprzyjaciół Narwaniec
"Samson często strugał kołki. Po pierwsze, wyjaśniał, jest to czynność w sam raz dla idioty, na jakiego wygląda. Po drugie, mawiał, struganie kołków uspokaja, wpływa korzystnie na system nerwowy i trawienny. Po trzecie, tłumaczył, rżnięcie drewna pomaga mu podczas wymuszonego przysłuchiwania się dyskusjom o polityce i religii, albowiem zapach świeżego wióra łagodzi odruchy wymiotne. "
Awatar
merowe #17
Tytuł użytkownika: Smutny
Członek przez Sty 2007 · 2163 posty · Położenie: Zamość
Członkostwo w grupach: Strażnicy, Użytkownicy, Zdarzeniowcy
IMHO powinno zostać tak jak jest. po co zmieniać coś co jest dobre?? niemówie tak bo moja główna postać to właśnie krasnal ale gram jeszcze 2 elfami i humanem. niezadowoleni powinni poczekać na lvl 60-70 i wtedy zobaczyć kto ma przewage (krasnal wojownik na 60 lvl z dobrym ubrankiem i wmiare skillami + kusza to nie czg ale cały oddział pancerny)
- do zręczności rekompensuje + do siły który nieżle zwieksza cap a co za tym idzie szybkość wiec i z dobieganiem do magów czy strzelców niebedzie problemu a wtedy tylko patrzeć jak latają ich kończyny... :) IMO jedynie rycerze mogą im zaszkodzić w jakiś sposób. wystarczy umieć grać (nie stwierdziłem że gram lepiej od was)a nie narzekacie i wiedzieć jak wykorzystać + by zniwelować braki spowodowane przez -

Re Lopata:
to tylko mała pomyłka z tym rekrutem przecież to oczywiste że na tym lvl niema rekrutów. chyba że jakiś kamikaze... ]:->
Ten post ostatnio był zmieniany przez merowe o 26.03.2007, 16:49. Łączna ilość zmian tego postu: 2.
Awatar
lopata #18
Członek przez Lut 2007 · 523 posty · Położenie: Czy to ważne?:P
Członkostwo w grupach: Użytkownicy
Cytat za merowe:
niezadowoleni powinni poczekać na lvl 60-70 i wtedy zobaczyć kto ma przewage (krasnal recrut na 60 lvl z dobrym ubrankiem i wmiare skillami + kusza to nie czg ale cały oddział pancerny)

Rany nie wiem jak teraz jest po resecie serwera, ale w starej grze moj kras juz na 20lvl byl MaA ;-)
Na 60lvl rekrutem? to chyba mieszaniec jakis z elfem musial byc(bez urazy, ale jakos wewnetrznie nie potrafie zdzierzyc tej aroganckiej rasy)
"...a ścieżka, którą podążać będą zaścieli trawy krwią bezbronnych i niewinnych. Szczątki ludzkie wskrzeszać będą do swych armii aż do upadku wszelkiego życia. Nim słońce..."

Same plusy...a minusy to też plusy;)
Awatar
Jeremiasz #19
Członek przez Sty 2007 · 827 postów · Położenie: Mysłowice
z doświadczenia z bety mój kraś gdy mial największy skill melee sposród wojowników to i tak hit mial nizszy o jakieś 30 od takiego Eladamo, co bedzie teraz gdy krasie będą mieć mniejszy skill melee wole nie myśleć :/
[Obraz: http://img140.imageshack.us/img140/3554/onikb4.jpg]
Awatar
Mef #20
Tytuł użytkownika: Uczeń Mistrza Małodobrego
Członek przez Sty 2007 · 877 postów · Położenie: Marchewkowe Pole
Członkostwo w grupach: Strażnicy, Użytkownicy
Za to w poprzedniej erze dmg zalezal duzo mniej od sily a ac od endurance... A pozniejsze etapy pokazaly, ze duzo wiecej licza sie punkty defensa niz hita. Zawsze w takim momencie pojawia sie konkluzja - chcesz tego, o czym mowisz? Graj czlowiekiem. Ludzie sorce to dopiero moga plakac, bo elfy sa w kazdym aspekcie czarowania lepsze od nich, a nie narzekaja na "wyrownanie". Jakby chcieli - Toby grali elfami i to samo w Twoim przypadku :)

Cytat za Jeremiasz:
z doświadczenia z bety mój kraś gdy mial największy skill melee sposród wojowników to i tak hit mial nizszy o jakieś 30

Hit to nie wszystko. Skill w broni wysoki oznacza, ze najtrudniej w grze bylo Cie rozbroic na przyklad, sparowac Twoj cios i pewnie wiele innych skilli "z wyzszej polki".
[Obraz: http://bularca.ro/erep_tools/signature/1240028.png]
[Obraz: --rysunek na zapas--http://img367.imageshack.us/img367/6677/whatcolorisblueml0.jpg]
Ten post ostatnio był zmieniany przez Mef o 26.03.2007, 15:05.
Awatar
asu #21
Członek przez Lut 2007 · 596 postów
Na obecnych 2X levelach wszystko jest dobrze zbalansowane. Mój krasnolud, który miał być żartem stał sie straszliwym mordercą i chociaż faktycznie hit sporo niższy od dobrych humanów, to z większością radzi sobie dzięki HP i AC. Nie wyobrażam sobie co by robił z Colanami, ElAdamami gdyby miał większe przyrosty trafiania.
Też mam drobne obawy, czy za rok nie będzie workiem treningowym, ale póki co jest wszystko jak ma być. Najlepsi go biją, on bije całą resztę.
Bo tutaj Asa zabija król
Ale żeby Dudka nie wziąć na mundial?
"ku*** prycjhodze do domu i mam cale rce w krwi bie wiem o co majamcn la opiefdoele do a e dzie przyal jutreo"
Zamknij Pomniejsz – Powiększ + Odpowiedz na ten post:
Kod weryfikacyjny: VeriCode Proszę przepisać kod weryfikacyjny z obrazka do pola tekstowego umieszczonego obok niego.
Emotikonki: :-) ;-) :-D :-p :blush: :cool: :rolleyes: :huh: :-/ <_< :-( :'( :#: :scared: 8-( :nuts: :-O
Znaki specjalne:
Strona:  poprzednia  1  2 
Idź do forum
This board is powered by the Unclassified NewsBoard software, 20120620-dev, © 2003-2011 by Yves Goergen
Strona wygenerowana w 147,6 ms (71,1 ms) · 80 zapytań do bazy danych w czasie 8,1 ms
Bieżący czas: 23.05.2018, 15:58:56 (UTC +01:00)