Nie zalogowany. · Zapomniane hasło · Rejestracja
Forum: Wanderer Game Offtopic RSS
Inne giery on - line
i raczej nie RPGi
Strona:  poprzednia  1  2  3 ... 27  28  29  30  31  następna 
Awatar
Zorann (Administrator) #421
Tytuł użytkownika: Ten który czuwa
Członek przez Sty 2007 · 4817 postów · Położenie: http://www.zmm.ow.pl/mapa.jpg
Członkostwo w grupach: Administratorzy, Animatorzy, Global Makers, PBF Game Master, Strażnicy, Użytkownicy
Zobacz profil · Link do tego postu
W odpowiedzi na post ID 86158
Wprowadzili znaczne zmiany w wersji 2.5, bo i owszem, 2.0 nie był ideałem. W HOTS z czego widziałem interakcja między graczami ma znacznie wzrosnąć, m.in. poprzez wprowadzenie klanów, zatem powinno być jak za starych dobrych czasów a nawet lepiej. Ogólnie to interface bnetu mnie denerwował, ale tak naprawdę to traktuję go jak niewygodne menu służące tylko do tego, żeby zrobić party z kumplami i zacząć grę właściwą ;)

Grałeś od samego początku SC2, kiedy gracze odkrywali co i jak, a jak znaleźli coś, co pozwalało przeżyć i było łatwe w prowadzeniu (np. pure stalker, czy inny mass marine), to nie robili nic innego, aż wreszcie inni znajdywali lek na takie banalne taktyki, zmuszając do dywersyfikacji. Wiele się zmieniło od tamtego czasu, a ja i tak preferuję gry 2v2 a nawet 3v3, więc na nudę monotaktyczną nie narzekam ;)
Zresztą z HOTSEM dochodzi sporo nowych jednostek, więc proponuję odkurzyć półkę, zdjąć SC i zagrać z sobą, znaczy, ze mną ;)
No chyba, że jesteś jakimś e-sportowym purystą 1v1, wtedy to może jednak nie, bo gram dla przyjemności ze znajomymi, a nie żeby się spinać w pojedynkach z jakimś Koreańczykiem ;)
Złowrogi Ostrzeliwujący Regularnie Aroganckich Nieprzyjaciół Narwaniec
"Samson często strugał kołki. Po pierwsze, wyjaśniał, jest to czynność w sam raz dla idioty, na jakiego wygląda. Po drugie, mawiał, struganie kołków uspokaja, wpływa korzystnie na system nerwowy i trawienny. Po trzecie, tłumaczył, rżnięcie drewna pomaga mu podczas wymuszonego przysłuchiwania się dyskusjom o polityce i religii, albowiem zapach świeżego wióra łagodzi odruchy wymiotne. "
Awatar
Marqs #422
Tytuł użytkownika: Maruda Wszechmocny
Członek przez Sty 2007 · 3958 postów
Członkostwo w grupach: Użytkownicy, WD Global
Tak właśnie sobie obejrzałem jakiś filmik gdzie autorzy wypowiadali się o zmianach Battlenetu na potrzeby HOTS i wychodzi na to, że przywrócenie funkcjonalności z wersji 1.0, które wycięli w 2.0 to jedna z głównych atrakcji tego dodatku :D

Ja tam wole zdecydowanie walki 1v1 ale to mi zostało z czasów warcrafta. Wtedy faktycznie byłem e-sportowym purystą ;) No i żaden ze mnie koreańczyk, dotarłem ledwo do połowy diamentu ale pewnie teraz po takiej przerwie to i w złocie bym się nie utrzymał ;) Jutro ściągnę angielską wersję bo polskiej nie mogę zdzierżyć (a tylko ta jest chyba na płycie) i będzie można zobaczyć co i jak.

A 2v2 i 3v3 to nie wiem czy mi laptopa nie spali :D
Miecze! Miecze! Miecze!
I czary dla lekkozbrojnych też!
Awatar
Zorann (Administrator) #423
Członkostwo w grupach: Administratorzy, Animatorzy, Global Makers, PBF Game Master, Strażnicy, Użytkownicy
Mój lapek ma już kilka lat, a 3v3 spokojnie wytrzymuje. Co prawda na niskich detalach ;)
Diament to przyzwoity wynik, ja się załapałem do top platyny, ale później zrezygnowałem z 1v1 i teraz jestem tak nastawiony na drużynowe mecze, że pewnie bym szybko spadł do golda, za to w drużynowych, zależnie od składu, diament/master jest ;)

Daj znać jak Cię znaleźć.
"Samson często strugał kołki. Po pierwsze, wyjaśniał, jest to czynność w sam raz dla idioty, na jakiego wygląda. Po drugie, mawiał, struganie kołków uspokaja, wpływa korzystnie na system nerwowy i trawienny. Po trzecie, tłumaczył, rżnięcie drewna pomaga mu podczas wymuszonego przysłuchiwania się dyskusjom o polityce i religii, albowiem zapach świeżego wióra łagodzi odruchy wymiotne. "
Awatar
Marqs #424
W grze mam nick Marqs (ID 486). A kontakt... najłatwiej będzie mnie znaleźć na GG. W sumie niczego innego w tym stylu nie używam. Numer posłałem na PM.
Miecze! Miecze! Miecze!
Awatar
Urdithandara #425
Członek przez Sty 2007 · 1169 postów · Położenie: ZAMOŚĆ!!
Członkostwo w grupach: Skrybowie, Użytkownicy
To nikt nie gra już w szczelanki? Nie myślałem, że takich czasów dożyję...
Awatar
Zorann (Administrator) #426
Nie ma nic dobrego... Co mój laptop by udźwignął ;)
Awatar
Urdithandara #427
Członek przez Sty 2007 · 1169 postów · Położenie: ZAMOŚĆ!!
Członkostwo w grupach: Skrybowie, Użytkownicy
Swoją drogą... ma ktoś teraz jakieś pojęcie o dobrej - w sensie realistycznej strzelance? Ja w wiele nie grałem, ale jak na chwilę obecną (może właśnie z powodu braku doświadczenia) za najbardziej realistyczną uważam właśnie BF3. Mimo wielu oczywistych, mniej lub bardziej rażących "nierealizmów".
Awatar
Marqs #428
Jak realistyczna to pewnie ARMA. Trzecia część ma jakoś wyjść w najbliższych miesiącach jeśli dobrze pamiętam.
Miecze! Miecze! Miecze!
Awatar
cieniostwor #429
Członek przez Lip 2010 · 1573 posty
Członkostwo w grupach: Graficy, ScriptMaker, Użytkownicy
Ruszyła semi-open beta Fantasy Rivals
Karcianka twórców Urban Rivals w klimacie fantasy. Jak ktoś chce sobie zobaczyć to mam 5 zaproszeń. Muszę dostać mail - na mail przyjdzie kod do rejestracji.
Link do gry:
http://beta.fantasy-rivals.com

Gra na chwilę obecną typowo komercyjna że aż ciężko grać... Tylko do obejrzenia w zasadzie. I od razu mówię że nic z tego nie mam ;) Więc nie ważne czy ktoś tam grał będzie czy nie...
[Obraz: http://www.kamesenin.tk/wn/obrazy/lies.jpg]
Mistral #430
Członek przez Maj 2010 · 996 postów · Położenie: Południe Europy
Członkostwo w grupach: Użytkownicy
W odpowiedzi na post ID 85588
Nie, dzieki. Nie ten styl gry. :-)

Ja ostatnio wróciłem do LoL-a. Raczej dla relaksu niż dla jakiejś super systematycznej gry, ale zawsze... Pojawiło się parę nowych nieznanych postaci, kilka zmian w starych, a poza tym to stary dobry lol.

Path of Exile prezentuje się całkiem ciekawie; coś jak Diablo II. Drzewko passive powala :-) Pomysł z geammi które dają skille, zbierają doświadczenie świetny (choć mogłoby być ich więcej i bardziej różnorodnych). Reszta jak w zwyczajnym hack&slashu. Trochę mnie wkurzał system wypadania lepszych przedmiotów - dopóki nie jesteś w teamie masz na nie małe szanse, a jak już jesteś w teamie często nawet nie zdążysz dobiec do przedmiotu a ktoś ci zwinie.
Ale zagrać warto.
[Obraz: http://idarionis.com/mainpagedata/banery/banminiarch.jpg]
"So remember to keep your mind sharp and your teeth clean!"
Arlington Public Library terminal
Awatar
Zorann (Administrator) #431
Propo LoLa - to jest to samo z grubsza co dota, nie?
http://www.gamecodes.pl/dota-2-cd-key.html
Tu jest dota2 za piątkę, jakby ktoś miał ochotę ;)
Awatar
Marqs #432
Yyyy... chyba tylko u nas ludzie potrafią sprzedawać coś, co jest za darmo :D

Ja na steamie mam chyba ze dwadzieścia kodów do rozdania ;)

Choć wciąż wolę LoLa, jakoś tak przyjemniej mi się gra. A przynajmniej grało... teraz mam dziwne lagi 4-5 razy na grę i praktycznie nie mogę grać przez to normalnych gier...
Miecze! Miecze! Miecze!
Awatar
umbertho #433
Członek przez Lis 2012 · 101 postów
Członkostwo w grupach: Użytkownicy
@cieniostwor jak karcianka, to łap maila: man.araz65@gmail.com :-)
- Czarownicę spalić!
- Ale ona taka piękna...
- OK. A potem spalić!
Awatar
cieniostwor #434
Członek przez Lip 2010 · 1573 posty
Członkostwo w grupach: Graficy, ScriptMaker, Użytkownicy
umbertho - powinieneś mieć kod na mailu - jakby co to daj znać bo ja ten kod widzę (jakby ci nie doszedł)
[Obraz: http://www.kamesenin.tk/wn/obrazy/lies.jpg]
Awatar
Marqs #435
Jak ktoś karcianki lubi to na Shadow Era może spojrzeć. Całkiem przyjemnie mi się w to grało no ale ja jakimś wielkim fanem tego typu gier nie jestem ;)
Miecze! Miecze! Miecze!
Zamknij Pomniejsz – Powiększ + Odpowiedz na ten post:
Kod weryfikacyjny: VeriCode Proszę przepisać kod weryfikacyjny z obrazka do pola tekstowego umieszczonego obok niego.
Emotikonki: :-) ;-) :-D :-p :blush: :cool: :rolleyes: :huh: :-/ <_< :-( :'( :#: :scared: 8-( :nuts: :-O
Znaki specjalne:
Strona:  poprzednia  1  2  3 ... 27  28  29  30  31  następna 
Idź do forum
This board is powered by the Unclassified NewsBoard software, 20120620-dev, © 2003-2011 by Yves Goergen
Strona wygenerowana w 198,2 ms (143 ms) · 143 zapytań do bazy danych w czasie 37,3 ms
Bieżący czas: 19.09.2018, 23:27:59 (UTC +01:00)