Nie zalogowany. · Zapomniane hasło · Rejestracja
Forum: Wanderer Game Offtopic RSS
Oddam postać
Awatar
Miglanc #1
Tytuł użytkownika: Warlike Archer
Członek przez Sty 2007 · 927 postów · Położenie: Częstochowa/Wrocław
Członkostwo w grupach: Użytkownicy
Zobacz profil · Link do tego postu
Temat: Oddam postać
Jak w temacie, oddam postać lvl 54 strzelec

Taki sobie ekwipunek

statystyki
#  Uniki 76 (85) +92%
# Magia 36 (41) +1%
# Miecz 84 (79) +90%
# Łuk 114 (128) +94%
# Parowanie 76 (70) +21%
# Celne strzel. 77 (86) +60%

Nie gram od roku albo nawet dalej.. :) Szkoda żeby postać się zmarnowała więc szukam ludzi którzy naprawdę chcieliby przejąć i grać nią :)

teraz pytanie czy Vand może przenieść postać na inne konto czy muszę całe konto oddać ?:)

W temacie proszę o jakieś info o sobie swojej postaci doświadczeniu w grze wiek i w miarę opis dlaczego ty :P (pod warunkiem że chętnych będzie >0:D )
Reprezentuję Bałwanów.
Ten post ostatnio był zmieniany przez Miglanc o 25.11.2009, 23:18.
Minkiel #2
Członek przez Kwi 2007 · 1291 postów
Członkostwo w grupach: Animatorzy, Użytkownicy, WD Global
Miglanc... Czy próba przekonania Cię do powrotu ma jakiekolwiek szanse powodzenia ?

Wiem, że przeżywałeś katorgi, kiedy nie było trzeciego awansu w linii łucznictwa, ale już jest, a umiejętność którą się dostaje jest jedną z najpotężniejszych w grze !

Spróbuj choć na chwilę. Tydzień może dwa.... Wanderer ma najgorsze za sobą teraz przeżywa okres rozkwitu :)

[Obraz: http://images30.fotosik.pl/165/9d3e0c1867174e9fm.jpg]

Serwis nart Kraków
Ten post ostatnio był zmieniany przez Minkiel o 26.11.2009, 00:27.
Awatar
merowe #3
Tytuł użytkownika: Smutny
Członek przez Sty 2007 · 2163 posty · Położenie: Zamość
Członkostwo w grupach: Strażnicy, Użytkownicy, Zdarzeniowcy
też tak myślę ;) swego czasu jeden z najlepszych łuczników w grze i doświadczony gracz :) mógłbyś wrócić :) wiem że ciężko będzie odrobić straty do aktualnej czołówki ale zawsze możesz przynajmniej spróbować :) albo grać tak jak ja czyli for fun, bez gonitwy za byciem najlepszym tylko graniem dla siebie :) od czasu kiedy odszedłeś sporo się zmieniło i myślę że Ci się spodoba :)
Wolfstark #4
Członek przez Lis 2009 · 549 postów
Ja bym z miłą chęcią przygarną twoją postać:) tylko że mogę zostać posądzony o multikonto itp. itd a wszystkie sloty na koncie standardowym mam zajęte;/.Chociaż może pan V miałby dobry humor i pozwoliłby mi trzymać 5 postaci xD szczerze w to wątpię:P ale nigdy nic nie wiadomo
Krasnoludzki Obrońca
Zhounk to mój Guru ;)
Troll Zhounk potężnym uderzeniem --===EKSTERMINUJE===-- przeciwnika na 325 punktów! Wolfstark otrzymuje 306 ran.
PRZYCIĄĆ UJEMNY MODYFIKATOR DO UMIEJEK Z PENETRACJI!!
Awatar
Kaniponk (Administrator) #5
Członek przez Sty 2007 · 1796 postów · Położenie: UTG
Członkostwo w grupach: Administratorzy, Animatorzy, Global Makers, Strażnicy, Użytkownicy
Jest raptem 6 archerow, tak naprawde to nie ma kogo gonic - kazdy nowy to wciaz waska elita :]
Be the kind of player that when your fingers hit a keyboard each morning, Vandhall says:
"Oh crap. He's up"
Minkiel #6
Członek przez Kwi 2007 · 1291 postów
Członkostwo w grupach: Animatorzy, Użytkownicy, WD Global
Nie daj się prosić tylko poklikaj tą jedną postać ! :)

[Obraz: http://images30.fotosik.pl/165/9d3e0c1867174e9fm.jpg]

Serwis nart Kraków
Awatar
Ilineusz #7
Tytuł użytkownika: Ilineusz
Członek przez Sty 2007 · 250 postów · Położenie: Mroczny Las
hmm... dla takiej zabaweczki to nawet bym swoje konto usunął... :P
Awatar
Vandhall (Administrator) #8
Członek przez Sty 2007 · 4380 postów · Położenie: Kathanorn
Członkostwo w grupach: Administratorzy, Użytkownicy
Oficjalnie nie ma czegoś takiego jak oddawanie, przenoszenie postaci ;)
[Obraz: http://idarionis.com/mainpagedata/banery/banminisorc.jpg]
W zasadzie nie jestem materialistą. Jednakowoż entuzjazm w pracy
jest wprost proporcjonalny do wysokości stanu konta.
Awatar
Amsun #9
Tytuł użytkownika: Sunset Haste
Członek przez Lip 2007 · 1088 postów · Położenie: Wiocha of Głogowo
Hmm... Oficjalnie?  :rolleyes:
Radość, która zwalcza złość. Tego nigdy dość!
Istota wyższa zarządzająca losami: człeka Twardziela, człeka Weterana, człeka Rycerza, człeka Kleryka, elfiej Magiczki, elfiej Łuczniczki, kobiety Mniszki, elfa Wojownika.
Awatar
Kaniponk (Administrator) #10
Członek przez Sty 2007 · 1796 postów · Położenie: UTG
Członkostwo w grupach: Administratorzy, Animatorzy, Global Makers, Strażnicy, Użytkownicy
nieoficjalnie 1000 orderów :-D
Be the kind of player that when your fingers hit a keyboard each morning, Vandhall says:
"Oh crap. He's up"
Awatar
Aayren ili Essen #11
Członek przez Lip 2007 · 1575 postów · Położenie: Kraina Niebieskich Migdałów / Lublin
Członkostwo w grupach: Animatorzy, Strażnicy, Użytkownicy
 Hejo. Spoko nie odchodzę  :-)
 Znajomy co grał porzucił nas z braku czasu. Konto z postaciami na 29 i 13 lvl, czyli kilka dni grania... Jakby ktoś kogoś miał, kto by chciał, to przekażę.
 Plan mam taki, że poklikam sobie jeszcze na nim z tydzień lub dwa, a jak się nikt nie pojawi to zostawiam odłogiem.
[Obraz: http://stat.rumandmonkey.com/tests/1/6/5261/20802.jpg]
Awatar
Lestat #12
Członek przez Lut 2009 · 115 postów
Nie gram już od kilku lat (jak się okazuje po nieczytanych wieściach ze świata - dokładnie dwóch) i mogę oddać komuś moje postaci. Leżą gdzieś rozbrojone i nieubrane, jedna nawet ciągle śpi. Do gry na pewno już nie wrócę, a jakiś młodszemu graczowi może sprawią trochę frajdy. Przygarnie je przy tym i oswoi na nowo, bo pewnie zdziczały już trochę, tak odcięte od rzeczywistości. Zakładam, że starszym wyjadaczom takie ludki na nic się nie przydadzą.

Moje postaci: Lestat, Ciril, Norunn, Askel.
Zdaje się, że byli jeszcze Gizmar, Amelia i jeszcze jakieś inne, których imion nie pamiętam. Jakby był ktoś zainteresowany to wrzucę umiejętności, statystyki czy inne takie.

Pozdrawiam i podziwiam wytrwałość tych co pozostali ;-)
Awatar
Zooltan #13
Członek przez Lip 2010 · 222 posty
Popytam kolegów, może któryś będzie chciał zacząć grać w Wanderera. Tylko że po 50 levelu chyba jest pod górkę z ilością i różnorodnością questów, wiec nowemu graczowi może szybko się znudzić. Ja sam mam już konto z czterema postaciami, więc nowych nie mogę przyjąć bez oskarżeń o multikonta, a szkoda zachodu na bawienie się proxy ;)

Rozumiem, ze te dodatkowe postaci są zablokowane bo konto elitarne wygasło?
Moja ekipa Wędrowców na chwilę obecną składa się z:
Grothgar [13537]
Antanir [13618]
Atarla [14225]
Awatar
Lestat #14
Członek przez Lut 2009 · 115 postów
Poziomy doświadczenia są różne, tylko Lestat ma powyżej 50. Przy logowaniu mam do wyboru obecnie te cztery postaci wymienione na początku. Reszta jest niedostępna z powodu, który napisałeś.

Jak sytuacja wygląda po 50 levelu, to na dobrą sprawę nie pamiętam. Wiem jednak, że nie to było powodem porzucenia gry. Czasu poświęconego na Wanderera na pewno nie żałuję, podobnie jak tych kilku przelanych złotówek ;-)
Zamknij Pomniejsz – Powiększ + Odpowiedz na ten post:
Kod weryfikacyjny: VeriCode Proszę przepisać kod weryfikacyjny z obrazka do pola tekstowego umieszczonego obok niego.
Emotikonki: :-) ;-) :-D :-p :blush: :cool: :rolleyes: :huh: :-/ <_< :-( :'( :#: :scared: 8-( :nuts: :-O
Znaki specjalne:
Idź do forum
This board is powered by the Unclassified NewsBoard software, 20120620-dev, © 2003-2011 by Yves Goergen
Strona wygenerowana w 148,5 ms (93,8 ms) · 139 zapytań do bazy danych w czasie 11,9 ms
Bieżący czas: 14.11.2018, 03:57:29 (UTC +01:00)