Nie zalogowany. · Zapomniane hasło · Rejestracja
Forum: Wanderer Game Dyskusja ogólna RSS
Wilcza Biblioteka - Niezbednik (Ważny)
Strona:  poprzednia  1  2  3 ... 7  8  9 
Awatar
cieniostwor #121
Członek przez Lip 2010 · 1573 posty
Członkostwo w grupach: Graficy, ScriptMaker, Użytkownicy
Zobacz profil · Link do tego postu
W odpowiedzi na post ID 90663
Ja mam postaci na lewelach ok 50 magów i mniszke. Wiele nie sprawdzę więc to już pozostaje w kwestii wpisującego.
Byłoby miło jakby mistrz V informował jak zamiast dodawać nowe itemy modyfikuje istniejące. Brak łatwiej zauważyć niż zmianę.

Odpowiadając na pytania:
2. Nie ma możliwości edycji wpisów. Jeśli to będzie konieczne bo często potrzebne to dorobię ale to ani proste nie będzie dla mnie ani szybkie. Na chwilę obecną najlepiej dodać nowy wpis na podstawie błędnego i błędny usunąć w kolejnym kroku.
3. Skrypt powinien działać i jak sprawdzam to działa. Pytanie gdzie nie działa. Jedynie co - udoskonaliłem to sortowanie jak ktoś tam kiedyś sugerował. Jak klikniesz sortowanie po np. jakości a później miejscu to tabela zgrupuje przedmioty o taj samej jakości a w obrębie jednakowej jakości miastami. Każde kolejne kliknięcie sortowania dodaje "klucz sortowania" na końcu. Żeby otrzymać niesortowaną tabelę trzeba wejść w tabele z menu.
Fakt dodam klikalny link w nagłówku
4. Nie da się określić. Notatki Maniollo powstają całkowicie niezależnie od niezbędnika. Zostały mi tylko użyczone grzecznościowo ;) Niestety dane w niezbędniku to stan notatek (tych samych) ale z przed roku... Nowe wpisy mieszają się ze starymi. Jak pisze Maniollo za aktualne raczej trzeba brać te z notatek. Choć ja sam tego potwierdzić nie mam jak.
BTW Maniollo ja mam te twoje notatki też może nie najaktualniejsze. Jak możesz podeślij link Mistralowi. Bo ja pobrałem je a oryginalny link mi zaginął
[Obraz: http://www.kamesenin.tk/wn/obrazy/lies.jpg]
Maniollo #122
Członek przez Mar 2007 · 2590 postów
Członkostwo w grupach: Animatorzy, Skrybowie, Użytkownicy, WD Global
Komu wysłać poslanca?
Awatar
cieniostwor #123
id [12803] to Mistral
Mistral #124
Członek przez Maj 2010 · 996 postów · Położenie: Południe Europy
Członkostwo w grupach: Użytkownicy
Dodałem broń z Kiathle, Samotnych Wzgórz i Byromii.
Jak będę miał chwilę to dodam czary.

Dodaje się wygodnie. Dobrze też że przy łukach i kuszach nie trzeba wypełniać parowania i dodatku do skilla, ale wyrzuciłbym jeszcze okienko z jednoręczny/dwuręczny (skoro łuki i kusze zawsze są dwuręczne*).
Czekam na nowe parametry pierścieni i amuletów.

• No, chyba że Vand doda np w lokacji dla zabójców jednoręczne kusze ;)
[Obraz: http://idarionis.com/mainpagedata/banery/banminiarch.jpg]
"So remember to keep your mind sharp and your teeth clean!"
Arlington Public Library terminal
Maniollo #125
Członek przez Mar 2007 · 2590 postów
Członkostwo w grupach: Animatorzy, Skrybowie, Użytkownicy, WD Global
U mnie już chyba są wszystkie oprócz poprawek w amuletach many w Kiathle - brakło czasu.
Awatar
cieniostwor #126
Usunąłem ręczność łuków i kuszy, dodałem kolumnę sloty do czarów (na razie wszystkie mają 0 ale to się poprawi). Dodałem usuwanie sortowania po kliknięciu w nagłówek tabeli. Przeoczyłem jakąś sugestie?

Od dziś niezbędnik dostępny też pod nieco łatwiejszym adresem
kamesenin.tk
Ten post ostatnio był zmieniany przez cieniostwor o 10.04.2014, 21:35.
Zamknij Pomniejsz – Powiększ + Odpowiedz na ten post:
Kod weryfikacyjny: VeriCode Proszę przepisać kod weryfikacyjny z obrazka do pola tekstowego umieszczonego obok niego.
Emotikonki: :-) ;-) :-D :-p :blush: :cool: :rolleyes: :huh: :-/ <_< :-( :'( :#: :scared: 8-( :nuts: :-O
Znaki specjalne:
Strona:  poprzednia  1  2  3 ... 7  8  9 
Idź do forum
This board is powered by the Unclassified NewsBoard software, 20120620-dev, © 2003-2011 by Yves Goergen
Strona wygenerowana w 110,6 ms (55,7 ms) · 77 zapytań do bazy danych w czasie 10,9 ms
Bieżący czas: 22.01.2018, 07:00:53 (UTC +01:00)