Nie zalogowany. · Zapomniane hasło · Rejestracja
Forum: Wanderer Game Dyskusja ogólna RSS
Przygoda na drugi awans - Złoczyńca
Strona:  poprzednia  1  2  3  4  5 
Mistral #61
Członek przez Maj 2010 · 996 postów · Położenie: Południe Europy
Członkostwo w grupach: Użytkownicy
Zobacz profil · Link do tego postu
W odpowiedzi na post ID 79834
    Tura: 47
    /me Hp: 1 Mana: 35 Stamina: 1 Pozycja: [1,2]
    Szezele Hp: 6 Mana: 202 Stamina: 144 Pozycja: [1,2]
    Obrażenia 7 zadane przez Szezele zostały całkowicie stłumione przez pancerz /me!
    Uderzenie /me nieco rani przeciwnika na 9 punktów! Szezele otrzymuje 6 ran.
    Szezele zostaje pokonany!!!

No i zalatwiłeś drania! Teraz trzeba wrocic i się tym pochwalić. Wracasz.
:-D
Otrzymujesz awans, gratulacje! Od teraz jesteś: Złoczyńca!

I do tego zapomniałem rozdać pp wcześniej. Więc mogło być trochę więcej zręczności, siły i wytrzymałości.

Skille etc.

Uniki    29 (48)
    Magia    18 (32)
    Maczuga    60 (57) +42%
    Kusza    18 (33) +99%
    Parowanie    49 (47) +29%
    Jeździectwo    15 (15) +15%

Traf. wr   79
Obraż. wr    5-15
Unik wr    50
Traf. ds    8
Obraż. ds    2-7
Unik ds    12
Życie    163+28
Mana    35
Kondycja    132
Pancerz    77 [6-10]
Szybkość    96/113
Wsp.szyb.    181/156/---
Liczb. czar.    3/3 (Magiczna tarcza, Szczęściarz i Magiczna szata)
Udźwig    109[49.5%]

Edit.
Ale cena zastawiania pułapek to jakiś żart, co? 8-(
[Obraz: http://idarionis.com/mainpagedata/banery/banminiarch.jpg]
"So remember to keep your mind sharp and your teeth clean!"
Arlington Public Library terminal
Awatar
maRcus #62
Członek przez Lut 2007 · 1831 postów · Położenie: Łódź
Heh, też zwracałem swojego czasu na to uwagę- na 20 poziomie nie da się uzbierać kasy na wszystko, a w szczególności na 2 nowe umiejętności. I to jest słowo klucz- 2 nowe umiejętności. Złoczyńcy, jako jedyna profesja otrzymuje 2, z czego jedna, czyli pułapki zazwyczaj przesądzają o wyniku walki. Nie jest łatwo również je ćwiczyć, jednak warto się na nich skupić, bo potężna to umiejętność. Zresztą prowadząc eksperymentalnie krasia złoczyńcę widzę, że jest to jedna z najlepiej zorganizowanych profesji- od samego początku dostają super przyrosty (Uniki, walka wręcz i disarm leci niemiłosiernie.) i bardzo dobre umiejętności- na 50 poziomie regenerację chociażby, gdzie inni muszą czekać na nią przez 17 lat :)
Także gratuluję dobrego wyboru i awansu ;)
Grogan Dwarf Mercenary 288 lvl
Mordred Lothor Human Invader 261 lvl
Milla Human Paladin 174 lvl
Isabell Human Priest 163 lvl
Dinnaroth Elf Battlemage 128 lvl
Belian Dwarf Guardian 129 lvl
Ten post ostatnio był zmieniany przez maRcus o 09.12.2011, 18:52.
Awatar
ElAdamo #63
Członek przez Sty 2007 · 1281 postów
Członkostwo w grupach: Animatorzy, Strażnicy, Użytkownicy
niestety muszą tez biegac na golasa i przegrywaja z opancerzonymi puszkami, choć trzeba to przyznac do pewnego momentu sa nieźli
Tata Ani i Ewy
Maniollo #64
Członek przez Mar 2007 · 2590 postów
Członkostwo w grupach: Animatorzy, Skrybowie, Użytkownicy, WD Global
gratki Mistral!
Osobiscie nie mam zloczyncy, ale zawsze wydawalo mi sie, ze jest to profesja z duzymi mozliwosciami taktycznymi, bo mozna i na golasa a i Vand nie skapi w sklepach ciezszych zbroi jakby trzeba bylo zarzucic duzo AC na siebie. Powodzenia w skillowaniu!
Mistral #65
Dzięki. Awans wydaje mi się najłatwiejszy ze wszystkich. Zrobiłem go bez problemów postacią prawie nie skillowaną z zapasem 1 zeta w kieszeni. Jak by jeszcze weszło Rozmazanie, na które nie chciało mi się tracić ene, to by była masakra. :cool:

Nie wiem czy dobrze robię, ale nie kupuję rozbrojenia, ale zaczynam od pułapek. W mniej niż dwa tygodnie powinno się zebrać tych 30 silver. Jeśli sprzedam coś z ekwipunku to skillem będę się cieszył już jutro. ;-) Mam przecież sporo pancerza.

I tu moja propozycja co do Szezele. Zwiększyć damage o 1 punkt a może nawet o 2. Dla równowagi, zmniejszyć mu prędkość trochę. Tak żeby nie było zbyt łatwo wygrać tylko dzięki AC.
bezimienny24 #66
Członek przez Paź 2012 · 9 postów
Ile tej wytrzymałości trzeba mieć by bez problemu zdać test i dostać się do Szezele? obecnie mam 70 i za każdym razem mam komunikat "Porażka, coś ci tu nie wyszło. Może nastepnym razem, a może więcej wytrzymałości coś by zmieniło.". Wiem, że szukam w dobrym miejscu bo nawet karczmarz mnie tam skierował, ale ten random mnie dobija już 2lvl podbijam wytrzymałość i to dodatkowe 100e na to tracę i nic :/
Mistral #67
Nie wiem czy dobrze kojarzę, ale tak jakoś mi się wydaje, że pchasz się w złe miejsce. <_<  Próbujesz zejść tam gdzie prowadzi cię płynąca woda, prawda? A to raczej nie tędy droga. Spotkanie z Szezele (a właściwie znalezienie jego nory) jest losowe i w innym miejscu.
 Zalecałbym żebyś narysował sobie mapę kanałów (na kartce w kratkę - wszystkie rozgałęzienia itp.) - powinien ci wyjść prostokąt z kilkoma ślepymi uliczkami (które nie są ślepe, bo na końcu każdej znajdziesz coś ciekawego, jak choćby Czerwia, który schrupie cię na przystawkę  ;-) ). Szukać powinieneś gdzieś na prawej stronie mapy na prostokącie chodząc w górę i w dół.

Tyle pamiętam, choć to już dawno było. Jakbym się pomylił to mnie poprawcie.

Aha, to gdzie wchodzisz to banda Oprychów itp. którzy zjadą cię kuszami w dwie rundy. Szkoda energii. Ale nawet gdybyś chciał sprawdzić doświadczalnie na własnej skórze co tam jest to 65 endurance wystarczy - przynajmniej tyle miał mój nowicjusz jak rysował mapę.

gl, hf.  :-)
bezimienny24 #68
Członek przez Paź 2012 · 9 postów
Mapę już dawno zrobiłem, z podpisami co gdzie jest, i dlatego stwierdziłem że to musi być TA jama. Jak tylko ene się zregeneruje to go poszukam tam gdzie pisałeś, aż mi wstyd że tyle energii straciłem z własnej głupoty. Wielkie Dzięki
Awatar
Zorann (Administrator) #69
Tytuł użytkownika: Ten który czuwa
Członek przez Sty 2007 · 4817 postów · Położenie: http://www.zmm.ow.pl/mapa.jpg
Członkostwo w grupach: Administratorzy, Animatorzy, Global Makers, PBF Game Master, Strażnicy, Użytkownicy
Szezle pojawia się losowo, więc trzeba zwiedzać raz po raz, by na niego trafić. Pchanie się w ślepe uliczki nie pomoże.
Złowrogi Ostrzeliwujący Regularnie Aroganckich Nieprzyjaciół Narwaniec
"Samson często strugał kołki. Po pierwsze, wyjaśniał, jest to czynność w sam raz dla idioty, na jakiego wygląda. Po drugie, mawiał, struganie kołków uspokaja, wpływa korzystnie na system nerwowy i trawienny. Po trzecie, tłumaczył, rżnięcie drewna pomaga mu podczas wymuszonego przysłuchiwania się dyskusjom o polityce i religii, albowiem zapach świeżego wióra łagodzi odruchy wymiotne. "
Awatar
woytek #70
Członek przez Wrz 2013 · 31 postów · Położenie: Lublin
Właśnie miałem zacząć się żalić i pytać, dlaczego nie udaje mi się go pokonać, ale pomyślałem sobie "spróbuję jeszcze raz". I udało się, chociaż na koniec zostało mi 13 hp :). Jednak opłacało się skillować ostatnie 3 miesiące:

Uniki
60 (63) +76%
Magia
15 (17) +13%
Miecz
62 (57) +38%
Łuk
50 (55) +36%
Parowanie
32 (26) +20%

Mam jeszcze pytanie do bardziej zaawansowanych: czy bieganie z łukiem jest opłacalne dla tej profesji? Czy może im wcześniej przerzucę się na kuszę, tym lepiej?
Awatar
ElAdamo #71
Członek przez Sty 2007 · 1281 postów
Członkostwo w grupach: Animatorzy, Strażnicy, Użytkownicy
szkoda teraz tego tych 55 puntów w łuku...
później będziesz miał mniejsze obrażenia ale za to więcej strzałów
Tata Ani i Ewy
rademenes #72
Członek przez Lip 2010 · 25 postów · Położenie: Olecko
Krytyczne uderzenie /me głęboko rani przeciwnika na 38 punktów! Szezele otrzymuje 23 ran.
Szezele zostaje pokonany!!!
No i zalatwiłeś drania! Teraz trzeba wrocic i się tym pochwalić. Wracasz.
Jeden krytyk ale w jakim momencie :)
Jako że skile słabe trzeba było zainwestować w pancerz, nie wydając za dużo kasy, żeby mieć kasę na pułapki.
No ale musze powiedzieć że cena mnie zaskoczyła, na szczęście rozbrajanie tanie więc jeden kurs do Taspole sprzedać sprzet i bedzie kasa na trening.
Uniki
45 (52) +51%
Magia
24 (28) +51%
Maczuga
44 (42) +91%
Kusza
15 (18) +81%
Parowanie
39 (36) +76%
Zamknij Pomniejsz – Powiększ + Odpowiedz na ten post:
Kod weryfikacyjny: VeriCode Proszę przepisać kod weryfikacyjny z obrazka do pola tekstowego umieszczonego obok niego.
Emotikonki: :-) ;-) :-D :-p :blush: :cool: :rolleyes: :huh: :-/ <_< :-( :'( :#: :scared: 8-( :nuts: :-O
Znaki specjalne:
Strona:  poprzednia  1  2  3  4  5 
Idź do forum
This board is powered by the Unclassified NewsBoard software, 20120620-dev, © 2003-2011 by Yves Goergen
Strona wygenerowana w 169,2 ms (112,8 ms) · 124 zapytań do bazy danych w czasie 14,4 ms
Bieżący czas: 19.04.2018, 20:20:57 (UTC +01:00)