Nie zalogowany. · Zapomniane hasło · Rejestracja
Forum: Wanderer Game Dyskusja ogólna RSS
Przygoda na drugi awans - Giermek
Uwagi i zażalenia
Strona:  poprzednia  1  2  3 ... 9  10  11  12  następna 
Mistral #151
Członek przez Maj 2010 · 996 postów · Położenie: Południe Europy
Członkostwo w grupach: Użytkownicy
Zobacz profil · Link do tego postu
W odpowiedzi na post ID 73469
Kupa łażenia po sklepach, doskillowywanie u trenerów a do tego jakieś 100 ene, żeby rzucić celność... ale opłaciło się:
Od teraz jesteś Giermek.
Wyjec padł po drugim razie, ale za to przejście przez Zjawę z obstawą sprawiło mi nie lada kłopot. Chyba z pięćdziesiąt podejść było, żeby tylko dwa razy dojść do Wyjca. 2 hp mu mi (Edit. mała pomyłka, ale lepiej poprawię bo co poniektórzy jeszcze by i awans cofnęli) zostało, ale się udało. :-D

Jeszcze skille dla potomnych:
    Uniki     19 (42) +24%
    Magia    13 (30) +32%
    Miecz    53 (46) +55%
    Parowanie    52 (50) +49%

Traf. wr    80
    Obraż. wr   4-13
    Pancerz   127 [10-16]
    Udźwig   1

Czary:
    Celność, Szczęściarz, Siła

A ja myślałem, ze mam mało miecza, ale widocznie da się i z mniejszym skillem:
Miejsca pośród 29 z profesji: Giermek
Bardzo dobrze w mieczu masz 27 miejsce
[Obraz: http://idarionis.com/mainpagedata/banery/banminiarch.jpg]
"So remember to keep your mind sharp and your teeth clean!"
Arlington Public Library terminal
Ten post ostatnio był zmieniany przez Mistral o 16.05.2011, 20:01.
Awatar
Ystredd #152
Członek przez Kwi 2010 · 316 postów · Położenie: Na Mazurach
Ło rany! Miałeś jeszcze gorsze skille miecza i uników ode mnie jak przechodziłeś. A podobno ja obniżam elitarność gildii  :-p

Co do rankingu to cię zmartwię: Jest dwóch Giermków z toporami  ;-)

Gratulacje!  :-)
[Obraz: http://img838.imageshack.us/img838/2922/nazwyqd8.png]
Awatar
Amsun #153
Tytuł użytkownika: Sunset Haste
Członek przez Lip 2007 · 1088 postów · Położenie: Wiocha of Głogowo
Topór toporem, ale 40 skilla w mieczu też mam na wszelki wypadek  :-D
Radość, która zwalcza złość. Tego nigdy dość!
Istota wyższa zarządzająca losami: człeka Twardziela, człeka Weterana, człeka Rycerza, człeka Kleryka, elfiej Magiczki, elfiej Łuczniczki, kobiety Mniszki, elfa Wojownika.
Awatar
Aderon #154
Członek przez Mar 2008 · 165 postów
Witam w szeregach!
Jest nas tylko 29? W sumie fajnie, kameralna atmosfera ^^ Zakładaj teraz jakiś mieczyk z małymi obrażeniami (by jak najwięcej uderzyć w ciągu walki) i leć na jakieś pomioty. Dobierz broń tak, by jednak te walki wygrywać (regeneracja pomiotów może być problemem), bo pieniądze Ci się teraz przydadzą. Z takim pancerzem nie powinieneś mieć problemów. No i skilluj tarczę, bo to bardzo przydatny skill, gdy redukcja zjada nam prawie całe uniki.

Następnie skompletuj sobie nieco lżejszą, lecz równie dobrą zbroję. Jeśli chcesz, to mogę Ci na pw polecić tanie, lekkie i naprawdę dobrze chroniące egzemplarze, które zapewnią Ci sporo wolnego udźwigu, AC na poziomie 135+ (nie licząc czarów) i przyzwoitą szybkość. Bo z tym, co masz teraz, będziesz robił za dzwon do obijania na polu walki. Stąd też pewnie Twoje problemy z obstawą Wyjca. On sam ma małe obrażenia, więc nie przebił się przez Twój pancerz, lecz takie mumie już niekoniecznie, przez co wychodziła Twoja szybkość, a raczej jej brak.
plankton #155
Członek przez Wrz 2009 · 54 posty
Do nieszczęsnego  wyjca nie dochodzę... Szkielet skutecznie staje mi na drodze
rzuci ktoś okiem i powie czego (i ile) mi jeszcze brakuje ?
Inteligencja 55
Mądrość     52
Siła            61
Wytrzym.    60
Zręczność   60
Charyzma    65
Szczęście    65
Traf. wr     85
Obraż. wr  4-10
Unik wr     41
Życie       163+21
Mana       64
Kondycja  133
Pancerz    77 [6-10] ( z defami)
Szybkość  41/114

Uniki        21 (38) +41%
Magia       12 (23) +23%
Miecz       61 (57) +0%
Parowanie 31 (25) +4%
Awatar
Aayren ili Essen #156
Członek przez Lip 2007 · 1575 postów · Położenie: Kraina Niebieskich Migdałów / Lublin
Członkostwo w grupach: Animatorzy, Strażnicy, Użytkownicy
 A z ciekawości zapytam - jaki masz %trafienia w tego szkieleta?
 Przyznam, że mam 2 postacie które właśnie są na 20lvl i mają przed sobą awanse na giermka i złoczyńcę (które to dwa awanse dotąd były mi nieznane) i obie mają diabelne problemy. Krasnoludzica nie ma szans z Szeleza, ale już widzę że do pięt nie dorasta postaciom z tematu "awans na drugi awans złoczyńca" a i mój rekrut tylko obrażeniami wyprzedza Twojego. TYLKO!
 No i właśnie o ile mój człowiek potrzebuje WSZYSTKIEGO (zwłaszcza hita) by mieć szansę w przygodzie, o tyle Tobie proponuję podbić jeśli to możliwe dmg, a przy okazji możesz się troszkę podtrenować. Pamiętam, że ktoś radził dużo AC mieć przy sobie, ja w tym kierunku pracuje robiąc kolejny poziom "szkoły rekrutów" i stamtąd dostać jeszcze te 3 fajne lekkie blachy, jeśli masz możliwość, to polecam.
[Obraz: http://stat.rumandmonkey.com/tests/1/6/5261/20802.jpg]
plankton #157
38%
Szkielet praktycznie wszystko "parruje"

z wielkich planów na 20 lev moim postaciom udało się tylko rozwiązać zagadkę z zamku....
Anim Rycerz ani mnich ani Mag z awansem sobie nie poradzili....
no cóż trzeba dalej tłuc nie nieszczęsne pomioty i tyle ;)

a podał byś swoje statystki?
Ten post ostatnio był zmieniany przez plankton o 22.06.2014, 23:34.
Awatar
Aayren ili Essen #158
Członek przez Lip 2007 · 1575 postów · Położenie: Kraina Niebieskich Migdałów / Lublin
 Wstyd mi...  :blush: W każdym razie jedyne co mam więcej to dmg wynoszące 7-17, tyle że co mi po nich, skoro mam kilkanaście pkt mniej hita... Ale w sumie to u mnie %trafienia waha się od 20 do 40, więc myślę że jak dobrnę z hitem do stanu tego wstępującego u Ciebie, to będę miał szansę z tym szkieletem  ;-)
Xizor #159
Członek przez Gru 2007 · 51 postów
Mój 20lvl rekrut ma 111 hita i trafił wyjca może z raz albo dwa... Wracam za pół roku :D
Xizor,  lvl 165 Mag Bitewny
plankton #160
bez 100 w mieczu bym nie podchodził.... Nie wiem czy V. coś zmieniał ale patrząc na skille tych co byli przed nami to poziom chyba jest wyższy;)

co do hita to ja mam mieczyk z +10 więc może stąd taka różnica
Awatar
gorthaur #161
Członek przez Sty 2007 · 1394 posty · Położenie: BaradDur
jak mnie pamięć nie myli dużo ac na wyjca też skutkuje :) Ja wyjca pobiłem jak miałem 120 hita
[Obraz: http://img3.imageshack.us/img3/3530/wilczyuserbar5b.png]
plankton #162
tu jest problem z szkieletem na drodze :) wyjca moja postać na oczy jeszcze nie widziała ;)
Awatar
Teriasz #163
Członek przez Maj 2010 · 428 postów · Położenie: Piaseczno
Masz 60 AC za mało ;)
/me nie chce być poszukiwaczem przygód, chce być znajdywaczem...
Mistral #164
Członek przez Maj 2010 · 996 postów · Położenie: Południe Europy
Zobacz parę postów wyzej na statystyki mojego giermka. Skill miecza o parę punktów mnijszy nawet od twojego. Ale wydałem kupę kasy na zbroję i jakoś poszło.
Tak jak pisze gorthaur: albo zakujesz się w blachy albo podskilujesz miecz (i dodasz damage bo to trochę mało). Powinien paść za którymś razem.

Awans na giermka jest jednym z najtrudniejszych. Myślę że nawet może bardziej wymagający od tego na strzelca. Wcześniej było jeszcze trudniej bo nie było dostępu do targu i na wszystkie części pancerza musiłeś wydać dużo więcej.
[Obraz: http://idarionis.com/mainpagedata/banery/banminiarch.jpg]
"So remember to keep your mind sharp and your teeth clean!"
Arlington Public Library terminal
Awatar
Aayren ili Essen #165
 Pierwsza moja walka z wyjcem... Hit -43 ze strachu... To jest połowa mojego hita! Masakra jakaś, bazyliszka pewnie ubije lada chwila, ale widzę że awans na wojownika to jest lekka rozgrzewka przy tym co mają do pokonania przyszli giermkowie... Cóż, chyba wbije ze dwa lvl, dodam sobie siły woli, dodam hita, dodam blach i... Zacznę się zastanawiać ile jeszcze mi brakuje  :-p
Zamknij Pomniejsz – Powiększ + Odpowiedz na ten post:
Kod weryfikacyjny: VeriCode Proszę przepisać kod weryfikacyjny z obrazka do pola tekstowego umieszczonego obok niego.
Emotikonki: :-) ;-) :-D :-p :blush: :cool: :rolleyes: :huh: :-/ <_< :-( :'( :#: :scared: 8-( :nuts: :-O
Znaki specjalne:
Strona:  poprzednia  1  2  3 ... 9  10  11  12  następna 
Idź do forum
This board is powered by the Unclassified NewsBoard software, 20120620-dev, © 2003-2011 by Yves Goergen
Strona wygenerowana w 187,8 ms (121,2 ms) · 146 zapytań do bazy danych w czasie 22 ms
Bieżący czas: 20.04.2018, 17:23:54 (UTC +01:00)