Not logged in. · Lost password · Register
Forum: Wanderer Game Offtopic RSS
Podupcone rozmowy
Page:  previous  1  2  3 ... 78  79  80  81  82 ... 99  100  101  next 
Kaniponk (Administrator) #1186
Member since Jan 2007 · 1796 posts · Location: UTG
Group memberships: Administratorzy, Animatorzy, Global Makers, Strażnicy, Użytkownicy
Show profile · Link to this post
In reply to post ID 83119
co do zasady sms sie zgadzam, to zuo, tym bardziej ze nawet na te charytatywne (jakies powodzie czy PAH) jest 22% Vatu, by sie budzet domknął.
piszac ze wyslalbym bez przymusu, mialem na mysli sytuacje blogiego szczescia w ktorej mam czasem tak, ze wysle/zaglosuje a niech ma :)
Be the kind of player that when your fingers hit a keyboard each morning, Vandhall says:
"Oh crap. He's up"
cieniostwor #1187
Member since Jul 2010 · 1573 posts
Group memberships: Graficy, ScriptMaker, Użytkownicy
In reply to post ID 83119
Quote by Zorann:
Aby ocenić poprawnie piosenkę, należy ją słuchać, a nie oglądać.

To niech zaśpiewają to Boys :P Albo inny discopolowiec...
Choć coś wym jest nie oglądać kto śpiewa, jak będą grać też lepiej oczy zamknąć ;) Z resztą my już mamy od lat hymn na każdy mecz reprezentacji: "nic się nie stało" :D

A głosowanie przez płatne SMS jest niemal tak samo obiektywne jak głosowanie przez "internet" w sensie na nikomu nieznanej niczym nie zabezpieczonej stronie klikasz ile wlezie na co chcesz.
[Image: http://www.kamesenin.tk/wn/obrazy/lies.jpg]
merowe #1188
User title: Smutny
Member since Jan 2007 · 2166 posts · Location: Zamość
Group memberships: Strażnicy, Użytkownicy, Zdarzeniowcy
09:12 Dorcia: trudną , nudną a wręcz monotonna grę i to jeszcze bardziej teraz zrypano -według mnie ...
09:13 Dorcia: chyba znów trzeba na 2 lata se perzerwe zrobic
Zooltan #1189
Member since Jul 2010 · 222 posts
Group memberships: Użytkownicy
Ja bym dodał jeszcze

09:00 Dorcia:  teraz wiem czemu kilka osób tu tylko gra
:-D  :-D  :-D

i
09:01 Dorcia:  a skad powiedz mi mam kasy wziąc ?
09:01 Dorcia: porobiłem zadania wszystkie które byłem w stanie

Jakiś geniusz wpadł na zamknięcie Pomiotów, nie dając niczego w zamian. Bo te skupy co są to kupa śmiechu. Zresztą parę skupów tylko zrobiono a po paru tygodniach opcja ta odeszła w niebyt. Dla próby jedną z postaci pobiegałem po questach z wilkami, jak mi wypadły przez cały dzień dwa ogony, a żeby je sprzedać musiałem się tłuc do odległego miasta, to podziękowałem. Bardziej się opłaca Mediculus lub Molgrid. Ale to dla wyższych leveli.

A, i przedmioty niebitewne chowa się teraz do magazynu po 15 mdz (a może coś się zmieniło? Nie sprawdzałem, ale chyba nie) co sprawia że chomikowanie itemków niebitewnych w nadziei na cud i otworzenie skupu jest praktycznie nieopłacalne.

Widzę że zaczynam się wpisywać w ogólnoforumową tendencję do narzekania ;)
Moja ekipa Wędrowców na chwilę obecną składa się z:
Grothgar [13537]
Antanir [13618]
Atarla [14225]
cieniostwor #1190
magazyn jest naprawiaony i jest po 3 miedzi za niebitewne.

Co do omiotów to się zgadzam tyle e gre tworzy V a doradcami są ludzie na lewelach 100+ więc co ich obchodzi los 15 lewelowców? jak oni mieli 15 lewel to pomiotów nie było. Więc teraz też nie są potrzebne.
merowe #1191
no popatrz, a kiedyś kasę V dopisywał do postaci specjalnie żeby dzisiaj utrudniać Tobie życie...
cieniostwor #1192
Typowe podejście - ja nie miałem i przetrwałem to nowi też przetrwają...
Przeprowadź się na drzewo - nasi przodkowie tam żyli to i Ty dasz radę...
merowe #1193
dobra. ale Ty po mnie.
cieniostwor #1194
Dlaczego? To twoje poglądy nie moje. Dla mnie nie ma nic złego w tym że teraz jest/było inaczej.
A na pomioty tak narzekacie ale żaden nie zwrócił uwagi że najbardziej płaczą po nich postaci na lewelu 15-25? Bo ciężko się w tych lewelach zarobkuje a na awans zwykle coś trzeba kupić i mapy i się robi kłopot...
Elnarot #1195
Member since Sep 2008 · 380 posts · Location: Łódź
Group memberships: Użytkownicy, Zdarzeniowcy
A bzdura, że ciężko. Nie jest, zdecydowanie nie jest normą posiadać wysokie zarobki na niskich poziomach. Bo nie, bo to Wanderer, tu ma być ciężko i masz się denerwować.

A tak na poważnie, gdzie jest problem, jeżeli uciąć zarobkowanie na dowolnej przygodzie o pół? Po co narzekać? Jest inna, rób inną, nie rób wcale, walczyć możesz na arenie, możesz zbierać szyszki elfem, możesz lobbować, możesz wejść na drzewo, albo komuś to polecić ;)

Dobrze, że się Wanderer rozwija, niekoniecznie musi być absurdalnie userfriendly, dla mnie nie był, a jednak mi się podoba, choć żadna z moich postaci nie jest mistrzem w swoich kategoriach. Ale czerpię z tego frajdę :D Więc, miast marudzić, że się ciężko zarobkuje, powiedz mi, jak się mi mnichem na 20 poziomie udało dostać do Starwy i ulać tego skubańca? Da się, wszystko się da, cierpliwości :D
cieniostwor #1196
Hmm jak się ma 30 graczy a 31 pisze o rezygnacji bo zmiana jest zła to chyba warto się sprawie przyjrzeć.
Mnie to wisi wbrew temu co tu się mi imputuje bo ja zdążyłem zarobić co niezbędne... Ale nie dawno. I wiem że tak łatwo nie będzie teraz - więc nie wiem czy polityka zniechęcania to dobra polityka - z niepodważalnym argumentem "bo tak ma być"...
merowe #1197
Quote by cieniostwor:
Hmm jak się ma 30 graczy a 31 pisze o rezygnacji bo zmiana jest zła to chyba warto się sprawie przyjrzeć.

nie każdemu się da dopasować. mi też nie wszystkie dotychczasowe zmiany się podobały...
cieniostwor #1198
Mi jedynie chodzi o zachowanie szczególnej ostrożności gdy miesza się w lowlevel. Tacy nie będą walczyć o swoje tylko znikną z gry jak się im przedobrzy utrudnianie...
merowe #1199
pytanie do bardziej obeznanych z kompami niż ja.
otóż 3 dni temu mój komp drastycznie zwolnił. walczyłem z nim, ale koniec końców postawiłem system od nowa. jeszcze podczas formata zauważyłem, że na niewiele się to zda. po pierwszym uruchomieniu komp chodził jeszcze wolniej niż przed formatem. Wstawiłem go do serwisu, za 60 pln postawili jeszcze raz system i poinstalowali sterowniki, dodatkowo wyczyścili kompa z kurzu. może serwis nie jakiś profesjonalny bo zajmują się głównie telefonami ale dało to jakiś efekt (pisze właśnie z tego kompa), niestety nie ten oczekiwany.
o co chodzi? co mogło ulec uszkodzeniu? co mogę zrobić, aby komp śmigał jak wcześniej?
Kalgherion #1200
User title: Knight
Member since Jan 2007 · 798 posts · Location: Koszalin
Group memberships: Skrybowie, Użytkownicy
Sprawdź czy na płycie głównej nie napuchły Ci kondensatory.
Kalgherion [40]
"Madness is out there!"
http://idarionis.myminicity.com
Close Smaller – Larger + Reply to this post:
Verification code: VeriCode Please enter the word from the image into the text field below. (Type the letters only, lower case is okay.)
Smileys: :-) ;-) :-D :-p :blush: :cool: :rolleyes: :huh: :-/ <_< :-( :'( :#: :scared: 8-( :nuts: :-O
Special characters:
Page:  previous  1  2  3 ... 78  79  80  81  82 ... 99  100  101  next 
Go to forum
This board is powered by the Unclassified NewsBoard software, 20120620-dev, © 2003-2011 by Yves Goergen
Page created in 233 ms (178 ms) · 143 database queries in 86.8 ms
Current time: 2020-09-27, 05:20:52 (UTC +01:00)